Fifa 11

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Becks, ‏13/8/10.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניסית בכלל את הדמו החדש?
    איך אפשר להגיד שמתוך PES וFIFA, פיפא זה המשחק שמרגיש Arcadeי כזה?
    PES הרבה יותר "ארקיידי ופחות מציאותי. כדורים נדבקים לרגליים, כל מסירה והרמה מדויקות בצורה מגוחכת, אין שום תנועה ללא כדור וזה מוציא אותי מדעתי.

טפשות מחרידה של שחקני הגנה וAI טיפש באופן כללי. יש פעמים שאני יכול לקחת כדור על קו החצי עם שחקן מהיר כמו טורס, לרוץ קצת קדימה ופתאום אני שם לב שאף אחד לא בא ללחוץ אותי, וואלה פשוט לוחץ על הכפתור של ספרינט ואני לבד מול השוער. כמה פעמים כבר כבשתי שערים עם טורס מקו החצי עד לשער, לא יודע, ובלי שום תרגילים רק עם הספרינט.

FIFA 11 מרגיש אמיתי בכל מקום. האנימציות נראות מציאותיות, כל הזמן יש תנועה על המגרש ושחקנים גם מבקשים כדור כשהם בעמדה טובה, יש משמעות רצינית לכוח פיזי של שחקנים.
    ואיך שלא תסובב את זה, "המסביב" סופר חשוב ופיפ"א תמיד היה מלוטש ומקצועי יותר. חשוב לי שיהיו ליגות וקבוצות בלי שאני אצטרך להוריד 40 עדכונים של אנשים. חשוב לי שאני לא אקבל את נבחרת אוסטריה בבית איתי בליגת האלופות, ושאני לא אשחק בגמר הFA CUP נגד אייאקס כי אופס, אין צ'מפיונשיפ אז מכניסים קבוצות מהולנד במקום.

נערך לאחרונה ב: ‏18/9/10
  2. LIVERPOOL87 Member

מבחינת המשחקיות עצמה, פיפ"א השנה יצאו אדירים אין ספק.
    המשחק הטוב ביותר בכל הזמנים.

אבל עדיין, אני מאמין שהשכונה במנג'ר מוד תחגוג.
    שוב נראה את פרננדו טורס עובר לוויאריאל בקיץ, שוב נראה את ארסנל יורדת ליגה וויגאן מתחרה על אליפות, ושוב פעם קבוצה תשחרר שחקן בשווי 50 מיליון יורו, אתה תחתים אותו בחינם ואותה קבוצה שזרקה אותו תציע לך 70 מיליון יורו. הכיצד?
    ושוב, תיקח אליפות ספרד עם חרס וההנלה תציג את העונה ככישלון כיוון שהגעת רק לרבע גמר גביע ספרדי ולא לחצי.

בתוך המשחק כבר שיפרו כמה דברים קטנים כמו הכרוז שמקריא שמות אמיתיים בחילוף, ולא צועק אבגד הוזחטי כלמנסע פצקרשת .

מי שישחק ברשת אחד על אחד לא סובל מהשטויות האלה והמשחק החדש בהחלט עונה על כל הציפיות, אבל ראוי גם לחשוב על המשתמש הביתי שרוצה לשחק מול המחשב בהנאה ולא להגיד כל רגע WTF.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה עם ה"מצב קריירה" שיש בקונסולות? אני לא מבין את זה, אומרים שהוכנסו בו הרבה שיפורים והוא יהיה הרבה יותר ריאליסטי, אבל בגרסא של המחשב אין את זה. עדיין תקועים עם המנג'ר מוד.
    למה בEA לא יכולים פעם אחת לא לקפח את שחקני המחשב? עד שכבר מעבירים את המנוע החדש למחשב, כל השאר (כמו המנג'ר המוד הצולע שציינת) עדיין נשאר שנים מאחורה.
    מה כבר יש בcareer mode הזה שיכול להיות קיים רק בקונסולות? פשוט מרגיז ולא מובן.

4. Becks Member

Fifa 11 למחשב נראה בדיוק כמו Fifa 10 לקונסולות.

5. Van Persie Member

FIFA 11 לקונסולות - אוכל את PES 2011 בלי מלח, as simple as that. פיפא ללא ספק עולה בכמה רמות טובות על הפרו. השנה המשחק מציאותי מתמיד, טכניקת המסירות, הבעיטות, התזוזה של השחקנים. פשוט חוויה! המשחק שונה מ-FIFA 10 וצריך כמה זמן להתרגל אליו. במשחק הנוכחי כל קרוס לרחבה יוצר מצב מסוכן, בניגוד לפיפא 10 ששם כמעט ולא היית מצליח להבקיע מקרוס לרחבה. גם חגיגות השערים משופרות ונראות מעולה.
    בקיצור, למי שרוצה חוויית משחק - רק פיפא 11.

6. alon159 Member

בדיוק!

בפיפא זה כל כך מציאותי. כל תנועה, כל תזוזה, המאבקים הפיזיים, התנועה ללא כדור (כל השחקנים עושים תנועה לא פוסקת!)
    בתור אחד שלא נגע בפיפא כבר כמה שנים ומכור לפרו, אני אומר שפיפא השנה אוכלים אותם בלי מלח.

7. AFCA Member

מה זה במקלדת הPAD8,6,2,4?

ועוד משהו- בפאץ' שהביאו פה לדמו- צריך שיהיה אפשרות לשנות את הזמן/רמה בהגדרות? כי לא הייתה לי אפשרות לשנות אבל היה רשום פרופשנל, המשחק היה נראה לי יותר ארוך אבל לא ממש יותר קשה. הפאץ' מותקן?

נערך לאחרונה ב: ‏18/9/10
  8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר לשנות בהגדרות, זה משנה לך את זה ל6 דקות למחצית (במקום 3) ואת הרמה לproffesional.

הPAD זה הNUMPAD, המספרים בצד ימין של המקלדת.

9. WellNeverDie Member

אני, בתור אחד שמשחק מ-97 בפיפא כל שנה, סוף סוף מרוצה והחידוש הוא גדול.
    המחשב שלי מעולה, יש לי מעבד חזק מאוד (i7), זיכרון גבוה (6GB) וכרטיס מסך מעולה עם HD. אני משחק עם גו'יסטיק והמשחק פשוט מעולה. אני נהנה לשחק נגד המחשב, יש דברים חדשים. המנוע והגרפיקה שופרו בצורה ניכרת, וגם מה שמסביב (תפריטים, פרשנים...) סוף סוף ברמה של משחק מכובד.

אני מרוצה.

10. avdz7 Member

איזה ג'ויסטיק יש לך? אני צריך בקטע הזה המלצות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

11. George Best Member

אני מכור לפרו וכבר כמעט 8 שנים אולי שלא שיחקתי פיפ"א ואני כל הזמן שומע שבחים עליהם וכמה שהם השתפרו...

השאלה היא האם השיפור הוא למחשב או לפלייסטיישן 3?או לשניהם..

כי לי יש פלייסטיישן 3 ואני יותר מדי מכור לפרו כך שקשה לי לעבור לפיפ"א..מה אתם אומרים?

12. alon159 Member

שמע, זה עניין של טעם. תשחק בפיפא החדש, תשחק בפרו החדש, תראה מה אתה אוהב יותר ותבחר.
    יש אנשים שמתלהבים מהפיפא החדש (כמוני) ויש אנשים שעדיין לא מסוגלים לעבור מפרו לפיפא.

13. hai80 Member

אני לא מבין מה הבעיה לשחק בשניהם.. שנה שעברה שיחקתי פיפא כי הפרו היה משחק מעצבן בטירוף [איטי] השנה הוא עדין איטי אבל פחות ואני מתכוון לצרוב את שני המשחקים לבוקס כנראה שאשחק יותר בפיפא אבל אני אשחק גם בפרו לBAL ומנג'ר עם אתלטיקו נראה איפה נצליח יותר ואהנה יותר =]

14. guyholl Member

השנה אני חושב שגם הם שיפרו את גרסאת הPC אבל מומלץ יותר ללכת על גרסאת הPS3.
    אתה יכול לבדוק את הדמו.

15. Raulito Madridista

http://img834.imageshack.us/img834/1389/fifal.Xxx

הורדתי את הדמו ו...איך מטפלים בבעיה?(סליחה על הבורות)