Football Manager 2010

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י שגיא, ‏16/10/09.

1. Rudess Member

עד עכשיו לא הצלחתי להביא שום שחקן בכיר. הייתי אמור להחתים את מונטוליבו, אבל צ'לסי חטפו לי אותו ברגע האחרון. החתמתי רק את Romelu Lukaku (שחקן שונגר מעוניין בו גם במציאות), אני עדיין בפרי-סיזן ואני מקווה להחתים קשר אחורי ובלם.

2. zivmay Member

איי אי .. אם רק אתה היית ונגר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    התחלתי גם עם ארסנל, אבל די שינו את המשחק בעיקר הבהגדרות של הטקטיקה. לא כלכך אוהב את זה כך.
    העיצוב של המדי טקטיקות של השנים הקודמות הוא יותר עדיף. הכניסו גם כל מיני דברים שוליים שלא צריכים.

די התאיישתי מהר מארסנל, כי אני משחק כבר מ01\02, כל פעם אני מתחיל עם ארסנל.
    אז התחלתי חדשה עם בורדו. נראה מה יהיה. בינתיים קניתי את גיז'רמה, המגן השמאלי הפנטסטי של אלמריה.

3. tu-vieja Member

4. שגיא Guest

אני אף פעם לא אוהב להתחיל משחק וישר לרכוש שחקנים. אני תמיד בעונה הראשונה מנסה להסתדר עם מה שיש ואז לתת למשחק להתפתח.

5. Gnus Avenue Member

אני הצלחתי להביא את הונדה (קשר אחורי יפני מVVV פשוט גרזן) את אניימה ואת ברד האגנלנד והצלחתי לקחת את הקארלינג קאפ ואליפות. עם איזה מערך אתה משחק?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/11/09
  6. zivmay Member

תגידו מה זה החרא הזה. למה השחקנים לא סובלים אחד את השני?
    יה לי את זה גם בגרסאו ת בשנים הקודמוץ. אני ידוע איך להסתדר עם זה. ( או שאני שם את אותו שחקן בחוץ משחק אחד שניים, או שניא מציע לו חוזה חדש).
    אבל זה מעצבן, שהשקחנים לא וסבלים אחד א תהשני הקבצה משחקת גרוע, במיוחד אם זה שחקני הגנה. יש למישהו פיתרון פחות מסובך? ( אין לי סגל להחליף כל שחקן ברוטציה).

7. Cup of Tea Liverpool, UK

אתם עושים לי געגועים למשחק עם התגובות שלכם פה ועכשיו אני אוכל את עצמי אם לחזור או לא.
    הסיבה העיקרית שאני מתלבט זה שכששיחקתי זה פשוט לקח לי את החיים :/ ..

8. Rudess Member

תודה על ההמלצה על הונדה, אני אבדוק אותו. איך הצלחת להביא את הנגלאנד? כמה שילמת עליו?

אני משחק 4-4-2 ברוב המשחקים ו-4-5-1 במקרים נדירים.

9. Gnus Avenue Member

את האנגלאנד רציתי במהלך כול הקיץ ורדפתי אחריו, אבל פולהאם רצתה 20 מיליון דולר. בסוף הצלחתי לסגור איתם על 15 מיליון דולר פלוס סיליבסטרה. המחיר אולי די גבוה, אבל הוא בהחלט שווה את זה: אחרי שבעונה הראשונה ספגתי רק 19 שערים, בעונה השנייה ספגתי רק 7 (אני עדיין משך בה ואני עכשיו באמצע נובמבר), ולנורווגי יש בהחלט חלק בזה שההגנה שלי מצוינת.

אני משחק 4-3-3 כהונדה, ססק ורוזיצקי באמצע, ארשבין ורובין על הקו ואדוארדו באמצע. הטקטיקה הזאת עובדת מצוין.

10. avdz7 Member

הונדה? הוא מתאים לרמה של ארסנל?

11. Rudess Member

נשמע מעולה גיא, אני אנסה גם.

אצלי המחירים הם בפאונדים אגב.

12. avdz7 Member

לגבי הנגלנד, הוא באמת ענק (תרתי משמע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx).
    הבאתי אותו לאתלטיקו והוא מייצב את ההגנה בצורה אדירה ומגיע לכל כדור גובה.
    12 מליון פאונד דרך אגב.

13. AFCA Member

אתה משחק עם הונדה באמצע או כקשר אחורי? הוא באמת שחקן מצוין, לא יצא לי לשחק איתו עדיין אבל אני בטוח שייצא.

גם אני התחלתי עם ארסנל לפני שאוכל ללכת לאתגרים האמיתיים, הבאתי את דה מאריה ב-10 מ' יורו (מחיר מציאה), וולוסו ב-10 מ', ופליפה הבלם של אודינזה ב-20 מ'. פתחתי את העונה ב2-0 לא מרשים במיוחד על הבונקר של סטוק. אני משחק 4-2-3-1, עם וולסו ופאבראגס באמצע, ארשאבין קשר התקפי, וולקוט\ואן פרסי ודה מאריה בכנפיים, ואדוארדו\ואן פרסי כחלוץ. במשחקי הידידות השיטה הזאת עבדה נהדר.

14. Gnus Avenue Member

גם אני בהתחלה הייתי בטוח שהוא הוא לא, אבל תאמין לי שהוא אחד מהרכשים הכי טובים שלי במנג'ר. שחקן שהוא פשוט נכס.

afca, אני משחק ככה: רוזיצקי-ססק-הונדה כששלושתם על החצי, ורובין אדוארדו וארשבין כחלוצים. אגב, זה רק אצלי, או שתיא'ו וולקוט במשחק שחקן גרוע?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/11/09
  15. avdz7 Member

רובין אדוארדו וארשבין - שלושתם ST?
    אם כן אני חושב שארשבין מתבזבז בתור סטרייקר..