Forever Young & Talented

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Rosner, ‏15/7/07.

1. Sergio Ramos Member

לא ממוצה זה כבר מוגזם,לא חושב שיש פה מישהו שאמר זאת,לפחות לא ראיתי.אבל תראה,יש גם הרבה שמגזים לגביו מהצד האחר.יש המון שכבר מכתירים אותו לדייגו,הוא סך הכל בן 20.הבנאדם עוד ילד,ועוד מוקדם מי לקבוע שהוא מארדונה.הוא עדיין לא קרוב להיות מארדונה,הוא עדיין שחקן שצריך שהסביבה שלו תהיה ביום טוב בשביל שהוא יהיה ביום טוב.הוא עדיין לא שחקן בתדמית קאקא או רונלדיניו,כזה שיכול לסחוב קבוצה ולהנהיג אותו עד הסוף,יש למסי עוד הרבה להוכיח מעצמו.וכיורש של מארדונה הוא יכול להיות.יש לא את הסיכוי הכי טוב,דלאסאנדרו וכל השאר שנכשלו,לא היו טובים כמוהו,כולם רואים שיש במסי משהו מאוד מיוחד.ואסור לשלול זאת שהוא יכול להיות היורש הבא.

2. M_T_A Member

ההבדל בין דאנלסנדרו וכל השאר למסי הוא שהם לא התקרבו למצב של לשחק בברצלונה ולעשות שם את מה שהוא עושה. ועוד בגיל הזה.
    אי אפשר להכתיר אותו כדייגו הבא אבל אי אפשר גם להגיד בכזאת נחרצות שהוא לא היורש ובחיים לא יהיה

3. Monkey D.Luffy Member

למען האמת בעניין הזה למסי היה סתם מזל, ככה לפחות אני חושב, כי הוריו חיפשו פרנסה ולא היה להם לאן ללכת בארגנטינה, הם עברו לספרד כשהוא היה בן 13 ומאז הוא התפתח ושיחק במחלקת הנוער של בארסה. (אם אני טועה אשמח אם יתקנו אותי אבל אני די בטוח שזה הסיפור).

4. A. Arshavin Member

לא מדוייק, לילד יש בעיות גדילה, והם טיפלו בו בספרד, בינתיים הוא הלך להבחן בבארסה, הם מצאו שיש לו כישרון, והשאר היסטוריה!

5. M_T_A Member

ומה שהוא עושה בקבוצה הבוגרת של בארסה זה גם מזל?
    והסיפור הוא שלמסי היו בעיות גדילה שיכלו למנוע ממנו לשחק כדורגל ורק בספרד הוא היה יכול לקבל טיפול

6. Monkey D.Luffy Member

I see
    תודה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

7. A. Arshavin Member

YOU WELCOME http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

8. Sergio Ramos Member

להגיש זה מזל מה שקורה למסי,זה לא ממש נשמע טוב.מסי עד כה מצליח אך ורק בזכותו ובזכות יכולתו המצוניית אף מזל לא זה שיביא את מסי לכזאת יכולת בגיל כל כך מוקדם בקריירה.

9. tiktin Member

אגב אגב, ברסה כנראה אוהבת לטפל בבעיות גדילה של כשרונות צעירים. גם ויקטור ולדז סבל מבעיה כזאת וברסה לקחה אותו תחת חסותה.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

רק חבל שמואלדז יצא לא יותר משוער ממוצע לליגה הספרדית, עם הצלות מדהימות מהצד האחד, לספיגת שערים טפשיים מהצד האחר.
    ובכל זאת אין ספק כי מגיעה מילה טובה לבארסה, על כך שלוקחת לחסותה שחקנים שזקוקים לתמיכה לאורך זמן, על מנת להגיע לרמות הגבוהות באמת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/7/07
  11. REAL MADRID Member

פה נדבר על שחקנים שהיו אמורים להפוך לדבר הגדול הבא אבל בסופו של דבר לא יצא מהם כלום.

אני אתחיל עם מקסי לופז, הגיע לברצלונה בתור כוכב ארגנטינאי עולה ומבטיח והיום הוא קופא בקור של מוסקבה.

עוד אחד, הוא חאבייר פורטיו, החלוץ הספרדי הגיע לבוגרים של ריאל מדריד אבל לא הצליח להשתלב בהרכב, בכל שנה הוא הושאל לקבוצה אחרת עד שלבסוף גם הוא בעצמו התייאש, מהדבר הגדול הבא של ריאל מדריד הוא הפך לחלוץ בינוני ששיחק בעונה החולפת בנסטק שירדה ליגה והיום הוא באוססונה אם אני לא טועה.

איזה שחקנים כיום או בעבר נועדו לגדולה אבל לא ממשו את הפוטנציאל שלהם?, או פשוט לא היה להם כזה מההתחלה?

נקווה שהדיון יזרום

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

13. Number 8 Member

ר-א-ו-ב-ן ע-ו-ב-ד

14. A. Arshavin Member

דנילסון.
    וכן, היה דיון כזה.

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דנילסון בדיוק חתם על חוזה ל-4 או 5 שנים בדאלאס מארה"ב,איזה ביזבוז ענק.

גם אדריאנו במידה מסויימת מתאים לדיון הזה,היה אמור לצאת הרבה יותר ממנו.