Giornata 16-יובה מנצחת באולימפיקו,תיקו מאכזב לרומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏14/12/07.

1. חל יל Member

תגידו לי מה עבר על קסנו בשיוויון של פיורה?! הבנאדם נדפק לגמרי
    לא יכול להיות שבגלל הגול הוא בכה ככה התשטח על הדשא כמו ילד בן 4 בשכונה שלי
    למישהו יש הסבר?!

2. Giallorossi Member

די מיקלה ורוסינה זכו כרגע בתואר "ההחמצה הגדולה בהיסטוריה".

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שימו לב לכמות תוצאות התיקו הגבוהה,4 תוצאות תיקו מתוך 8 משחקים ששוחקו עד כה(למישהו יש ספק שאינטר תנצח את קליארי ומילאן את ליבורנו?)

אגב עד עכשיו תוצאות פשוט מצוינות ליובנטוס,רומא ופיורנטינה מועדות,אודינזה מפסידה ויורדת לנו מהזנב ולאינטר אני גם ככה לא מאמין שנגיע ככה שכרגע אנחנו פשוט במצב מצוין!

4. Giallorossi Member

עוד תצוגה עלובה של רומא, שגורמת לפער מאינטר לתפוח לפער שככל הנראה כבר לא נסגור.
    המשחק היה יכול בקלות להיגמר בהפסד, אבל דוני הציל את רומא פעם אחר פעם, וכשהוא כבר לא יכל להציל השחקנים של טורינו החמיצו החמצות מטורפות.
    מלבד דוני, השחקן היחיד שעוד היה בסדר היה דה רוסי. כל השאר היו גרועים - מההגנה עד להתקפה.
    מנסיני היה בין הבודדים שעשו משהו בהתקפה, אבל גם שהוא הגיע לרחבה לאחר סללומים יפים, הוא הרס הכל בבעיטות מגוחכות.
    פיזארו אכזב מאוד, וביזבז יותר מדי בעיטות חופשיות (כולל אחת בדקה התשעים) בנסיונות חסרי סיכוי שלא הביאו לכלום.
    ווצ'יניץ' היה חסר תועלת לחלוטין, ואם הוא לא היה מוערב בפנדל שהיה צריך להישרק לרומא לקראת הסיום לא הייתי מאמין בכלל שהוא נמצא על המגרש.

אכזבה.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://images.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2007/12/16/0JT5FBOM--346x212.Xxx

משחק טוב אפילו אעיז ואומר משחק טוב מאוד היה היום בין סמפדוריה לבין פיורנטינה כאשר שתי הקבוצות יכולות להיות מאוכזבות, כל אחת מסיבותיה. המון מצבים לא חסרו לנו והשיפוט לא היה כזה רע לשם שינוי.

קאסנו בכיין גדול והוא יכול להמשיך לספר כמה שהוא השתנה והשאיר את התדמית הרעה מאחוריו אבל ככה הוא לעולם לא יחזור לצמרת עם תגובות ילדותיות אבל מה שכן כדורגל עדיין נשאר לו עם שער יפייפה לרשת של לופאטלי שהיה סביר מאוד וסך הכל לא גרם לי להיזכר יותר מידי בפריי.

לא מובן לי הקרדיט המוגזם היום של פראנדליי לווירי שהיה די חלש היום, לפחות במחצית השנייה אולי השחקן החלש ביותר של הויולה. מדוע פאציני לא נכנס במקומו? אולי הוא היה מביא את השינוי המיוחל לויולה. אגב לדעתי החלטת שיפוט אמיצה ונכונה בסיום, יורגנסן היה בדרך לכדור ומצליחים לראות אמנם בקושי שהוא עושה זאת באלגנטיות מרובה. אין פנדל.

מדוע אויפלושי קפטן? איך ממנים מישהו לקפטן שחקן שאיים לעזוב בקיץ? מוזר לי. חסרים שחקנים שמהווים דוגמא בפיורנטינה?

אפשר להיות מרוצים מכך שראינו שגם לנו באיטליה יש בטן איכותית ולא רעה בכלל.
    -------------------------------------------------
    אני מודה כבר עכשיו שטעיתי ובגדול, יובנטוס יכולה להתחיל לתכנן את העונה הבאה עם היכולת העלובה שלהם בכל מקום אחר הבלוף היה מתגלה אבל באיטליה דברים חזקים יותר מזה והיא כנראה במסלול הבטוח להעפלה אוטומאטית לשלב הבתים של ליגת האלופות בעונה הבאה בטח ובטח שקבוצה כמו רומא חושבת שהיא מתמודדת אמיתית לסקודטו ואני שואל האמנם? מהתקציר ניתן ללמוד עד כמה הקבוצה הזאת צריכה לעבוד על עצמה עוד הרבה בשביל באמת להיאבק במטחנות הרוח של יובנטוס ואינטר, רומא עדיין מאוד נאיבית ויש לה מזל שהויולה ואודינזה לא מספיק חכמות כדי לחלוף על פניה.

נאפולי וגנואה יכולות להיות מאוכזבות אחרי תוצאות תיקו, גנואה יכולה להתנחם שהצליחה בסופו של דבר להשוות באמפולי. מזל טוב גדול לפארמה שהשפילה את רג'ינה 3-0 חד וחלק בבית בטארדיני.

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/07
  6. AS ROMA SCUDETTO 2008 Member

והנה הלכה האליפות כ"כ חבל!!!

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיין מוקדם להגיד שאיבדתם את האליפות

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לא צריך מלחמה פסיכולוגית, אינטר בדרך הבטוחה לאליפות שנייה רצופה, כזו דומיננטיות רואים רק אצל יובה ויובה לא פקטור בדרך של אינטר ומכאן שאני לא רואה אפשרות לקריסת מערכות. אני במקום מנצ'יני מתרכז בליגת האלופות כמו מטורף. לאינטר יש את הסגל והאיכות לקחת את שני האירועים.

9. Giallorossi Member

מתי היא הייתה בהישג יד?
    רומא לא יכולה להתחרות באינטר, והוכחה הכי טובה לכך היא המשחק האחרון בינהן באולימפיקו.

10. AS ROMA SCUDETTO 2008 Member

אני יודע, אני פשוט במצב רוח רע כמו הקבוצה שלי אבל בכל זאת במשחקים כאלה אתה מבין את ההבדל בין אינטר לרומא וזה כל כך מעצבן אותי שהם פשוט משחקים רע בזמן האחרון, בסוף יקרה מצב שרומא תתעורר שאינטר כבר בהפרש 15 נקודות ולא יהיה מה לעשות, אם אינטר תנצח את קליארי (מה שאני די בטוח שיקרה) הפער יעמוד על שבע נקודות, מה אני אגיד התחלתי לאבד את התקווה ברומא, או את התקווה שאינטר תמעוד ותחפה על הטעות של רומא-זה לא יקרה.

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יניב תשנא את יובה כמה שאתה רוצה,אבל הכדורגל של יובה העונה ממש לא בלוף בהרבה מאוד משחקים,בעיקר בבית יובה מציגה כדורגל מצוין ומבקיעה הרבה.דל-פיירו אומנם כבר לא בשיאו וכמוהו נדבד,קמוראנזי פצוע ופאלדינו עוד לא בשל ולכן אין לנו כלכך יצירתיות חוץ מהברקות פה ושם אבל צריך לאמר את האמת,גם הכדורגל הפשוט של יובנטוס נראה טוב והוא באמת כדורגל פשוט לפחות עד שקמוראנזי יחזור ופאלדינו יבשיל או עד שבע"ה ג'יובינקו יחזור הביתה בינואר אבל חוץ מזה,כדורגל פשוט וחזק וזה נראה לא רע בכלל.

אינטר השנה דומה ליובה של 05/06 בצורה מפחידה,צורת המשחק והאופי שלו מזכיר את יובה בצורה פשוט מפחידה,מישהו יעצור אותה? לא השנה.רומא מתישהו תזכה באליפות? עד שלא יהיה סגל יותר עמוק ושינוי רציני במנטליות,לעולם לא.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

יכול להיות ואני לא פוסל את זה אבל כל פעם שראיתי את יובה השנה הכדורגל שלה משעמם ולא מעניין והיא מנצחת בהרבה מזל וגם יש חלק לחברים של מוג'י..ליובנטוס חסר קשר יצירתי טוב (השם של דייגו זועק, פשוט זועק לשמיים!) ואיזה קשר אחורי בונה משחק. בופון הוא שחקן פשוט אדיר, שוער שפשוט עושה את ההבדל ומשנה משחק.

רומא רכה מידי וחסרת העומק הדרוש כדי לזכות בתואר, אני לא חושב שספאלטי לא מתאים לרמות האלו אבל יש לו עוד מה לשפר והרבה אם הוא רוצה לזכות מתישהוא בסקודטו. אני מסכים עם מי שאמר שרומא לא רצינית אם היא מושפלת ככה על ידי אינטר.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

החברים של מוג'י? תעשה לי טובה ואל תעליב את עצמך יובנטוס העונה סובלת מהחלטות שופטים,מ"אפליה מתקנת" כביכול למרות שעונש היא כבר קבלה,אם לא ראית את המשחק מול נאפולי,למשל ולא חסרות עוד ועוד דוגמאות היית רואה,בברור שיובנטוס סובלת מהשופטים העונה ככה להגיד שיובנטוס מנצחת במזל? סליחה יניב אבל אתה פשוט לא יודע על מה אתה מדבר.
    לגבי דייגו,הוא השחקן שאני הכי רוצה ביובנטוס,פשוט ככה.הוא פשוט מתאים ליובה כמו כפפה רק לחשוב שהוא וג'יובינקו ישתפו פעולה ביחד גורם לי להזיל ריר,אויי כמה שטרזגה יהנה מדבר כזה....

14. yoni10 Member

חלאס עם השטויות האלה. אם היית רואה או אפילו מתעניין במשחקים של יובה היית יודע שיובנטוס העונה סובלת מאד מהשופטים.
    במשחק נגד נאפולי ספגנו שני גולים מפנדלים שכל זקן עם ראייה של התחת היה רואה שזה לא פנדלים.
    במשחק נגד פארמה השופט לקח לנו שער ניצחון בתוספת הזמן.

יובה פתחה פער של 7 נקודות מהמקום החמישי וזה הדבר הכי חשוב, להישאר בין 4 הראשונות.

15. Jose Mourinho Member

גם אני בהתחלה חשבתי שהוא התפרץ סתם בגלל שזה האופי הילדותי שלו עקב השער שסמפ ספגה או בגלל שקיבל סתם עוד כרטיס צהוב - אבל אחרי שקראתי שהצהוב הזה יגרום לו להחמיץ את המשחק שהוא כ"כ חיכה לו במחזור הבא מול האקסית שלו רומא באולימפיקו, הצלחתי להבין איכשהו את הדרך בה הגיב, זה היה כמו סוף העולם עבורו. ולמרות זאת הוא חזר לעצמו וחילץ לקבוצתו נקודה עם שער נגיחה יפה.
    מבחינתי חבל שהוא לא יהיה שם מול רומא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/12/07