Giornata 16-יובה מנצחת באולימפיקו,תיקו מאכזב לרומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏14/12/07.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהחלט חבל,זה באמת היה יכול להיות איחוד מרגש וחבל שנראה את זה רק בסיבוב הבא...
    ובכל זאת לבכות על זה ככה? זה עדיין קצת ילדותי...

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למשהו יש וידאו של מה שקרה עם קסאנו?
    אני לא ראיתי את המשחק.

3. Giallorossi Member

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/07
  4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי באמת, פשוט פתטי. רק לפני שבוע הוא יוצא בהצערות שהוא כבר לא ילד ושהוא התבגר והיום הוא מוכיח כמה שהוא תינוק.
    עם כל זה אני עדיין אוהב את השחקן...
    את האמת גרם לי לרחם עליו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

5. George Best Member

פאקינג אמייזינג!
    ראיתי חדשות הספורט, ולא האמנתי למה שראיתי.
    קודם כל - על מה ולמה אדון קסאנו התפרץ כך כמו איזה משוגע?וחוץ מזה, מה הוא בוכה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx
    הבנאדם חולה נפש, ועדיין היה יפה מאוד לראות את ויירי מעודד אותו, שני השערים במחצית השנייה - של דונאדל(איזה טיל!) ושל החולה נפש עצמו היו נהדרים, היו לי הרבה ציפיות מהמשחק וטוב לראות שהיו שם לא מעט שערים.
    רומא מגישה לאינטר את האליפות על מגש של כסף - לא לנצח משחקים בליבורנו וטורינו זה פשוט לירות לעצמם ברגליים, ככה לא לוקחים אליפות, חסר לקבוצה הזו משהו, רק אני חושב שטוטי כשחקן הקדמי ביותר על המגרש זו טעות?

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוף משהו מבין אותי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    טוטי צריך לשחק קשר התקפי...

7. George Best Member

ודווקא אני מאוד מחזיק ממירקו ווצ'יניץ' כחלוץ מצוין שבהחלט ראוי להיכנס ל11.
    וחוץ מזה - טוטי לא חלוץ קלאסי, הוא פשוט קשר התקפי מופלא.היכולת שלו להגיח מאחור, לנהל את המשחק וכמובן לכבוש שערים היא סימן ההיכר שלו.לעלות לכדורי גובה ולהוות את חלוץ השפיץ - תמוה מאוד לטעמי.לראות את טוטי מול היונייטד למשל באולד טראפורד כשחקן השפיץ היה כל כך מהנה עבורי.וידיץ' ופרדיננד אכלו אותו בלי מלח.מהרגע שהחלוץ המונטנגרי נכנס - רומא כמעט איזנה את התוצאה וכמה לא מפתיע שטוטי פתאום חזר לחיים.
    איזה עוד חלוצים יש בכלל לג'ילארוסי בסגל?ווצ'יניץ' ו..?האם שבאני נונדה שבילה אשתקד בפרמיירליג במדי בלקבורן נשאר באולימפיקו או עזב?איך ספאלטי לא החתים חלוץ בקיץ?

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחק נגד ליבורנו אספוסיטו עלה כחלוץ מטרה אז אני מניח שהוא יודע לשחק בתפקיד. וטוטי הוא השחקן עם המסירות הגאוניות, הבעיטות הטכניות והוא פשוט לא שחקן שמתאים לשחק בתור חלוץ. זה ברור לכולם שווצ'יניץ' צריך להיכנס ל11 הפותחים אבל ספאלטי מעדיף את טוטי כחלוץ ואז לשים בתור קשר התקפי את פרוטה\דויד פיזארו וזה בזבוז. לטעמי שיוריד את פיזארו לספסל או שיעשה רוטציה בינו לבין פרוטה. ועוד משהו שאני לא מבין זה למה במשחקים האחרונים שטוטי שיחק דויד פיזארו לקח את הבעיטות חופשיות. כנ"ל בקרנות. טוטי זה שחקן שמרים משתי הצדדים מדהים, במיוחד מצד שמאל אל כשהוא מרים כדור שמסתובב לכיוון השער ונכנס לתיבת ה5.

9. cazzo Il Capocuoco

לא ראיתם מה רשמו פה מקודם? תקראו תגובות....כתבו שקאסנו התבכיין בגלל שיחמיץ את המשחק בשבוע הבא מול רומא.

10. Jose Mourinho Member

נונדה בגלאטסראיי, הבקיע את אחד השערים נגד קבוצתו של בלילי למי שראה את התקציר.

ספאלטי בנה את הסגל שלו על שני שחקנים שישחקו בתפקיד החלוץ המרכזי, טוטי וווצ'יניץ'. במקרי חירום מאורו אספוסיטו מסוגל להיכנס לעמדה הזאת ואולי גם לודוביק ג'יולי.

11. חל יל Member

ידעתי שהוא בכה בגלל שהולך להחמיץ משחק גדול...כל סיבה אחרת היתה נראית לי עוד יותר דפוקה

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קסאנו ממשיך להתבכיין ולהגיד שרומא זה הבית שלו, אין לו אף קבוצה שהוא רוצה לשחק בה חוץ מרומא וכו'. מראה שהילד הזה עדיין בכיין.

13. FelaKaT Member

יובנטוס מאוד מזכירה לי את בית"ר ירושליים של לפני גאידמק-הרבה שחקנים צעירים, מאמן שלא מבין מה הוא באמת עושה, ואיכשהו בבית הקבוצה נראית לא רע בכלל ובחוץ היא משחקת כמו הפועל ת"א.

אם לא יבוא גרזן לאמצע (עם כל הכבוד לזאנטי שהוא שחקנה היציב ביותר של יובנטוס מתחילת העונה, אחרי קייליני ובופון), יובנטוס לא תוכל תשרוד הרבה זמן במקום השני. לא יזיקו גם 2 מגנים טובים.

הגיע הזמן לעבור ל4-3-3, אין לנו מספיק שחקני כנף טובים ויהיה טוב אם יהיה לנו שחקן כמו נדבד על הספסל.

חבל לי על רומא. היא עברה את התקופה הקשה שלה יפה מאוד גם בליגה וגם באלופות, אבל דווקא מול הקטנות היא מפשלת ומגישה את האליפות לאינטר בקלות.

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

4-3-3 יהיה נהדר אם קמוראנזי יהיה כשיר או עם שחקנים כמו ג'יובינקו/דייגו שיודעים לטפל בכדור,אחרת זה פשוט לא שווה עם שלושה שחקנים אפורים באמצע? לא תודה

15. FelaKaT Member

טיאגו יכול לעשות בינתיים את העבודה עד שדייגו או מישהו אחר יבוא (אני מיעד את ג'יובניקו לצד שמאל של התקפה, ברוטציה עם פלאדינו). אני כבר מאסתי ב4-4-2 הזה, אי אפשר להוציא מזה יותר ממה שיש היום.