Giornata 18- הפרזנטציה של פאטו מול הנאפוליטאנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏11/1/08.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזלזול הזה של חלוצי אינטר שמגיעים מול השוער כשהם מובילים הוא כל כך מגעיל .

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיינה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    כל כך חבל שהשופט המגעיל הזה הרס משחק מצויין.

3. Chievo Member

מסכים עם קובי, סיינה נתנה משחק מצוין מבחינתה, הגיע לה נקודה היום נגד אינטר, הפנדל של אינטר לא היה ולא נברא, ואם שורקים פנדל לזה, אז באותה המידה הגיע לסיינה בעיטה מהנקודה הלבנה במחצית השנייה.. חבל, אינטר היית קרובה לשמוט נקודות בסיינה.

התוצאה המפתיעה של המחזור היא הניצחון של ליבורנו על טורינו באולימפיקו שלה, עכשיו זה רשמי שטורינו היא הקבוצה המאכזבת של העונה.

בסוף אני מאוד שמח לדעת שגם רומא וגם פיורנטינה ניצחו היום.

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא מנצחת 2-1 משערים של טוטי ומנסיני. אמנם ראיתי רק את החצי שעה האחרונה של המשחק, אבל עדיין אני יכול להגיד מזה שרומא ממשיכה עם החוסר איזון מהאגפים. במשך חצי שעה לא היה כדור אחד לאגף ימין, האזור היה שומם כל המשחק. מנסיני עם משחק חלש למרות הגול ממה שאני ראיתי, כל כך הרבה איבודי כדור, הוא לא רץ כל המשחק, פשוט עלוב.

שיפוט איום ונורא, השופט נתן פאול על כל דבר קטן והרס את כל זרימת המשחק. גם הוא עצר שער חוקי לגמרי של פרוטה בטענת נבדל. הכרטיס הצהוב לאקווילני בסוף היה פשוט שטותי. אז הוא בעט לשער אחרי השריקה, השופט סתם נתן כרטיס, פשוט סתם. דוני עשה את העבודה שלו בשקט, היו לו איזה 2-3 עדיפות טובות לקראת הסוף. סה"כ משחק עם יכולת בינונית שבקלות היה יכול להיגמר בניצחון של אטלאנטה.

עוד משהו קטן שהציק לי זה שטוטי הוא השחקן היחיד שרץ לקראת סוף המשחק. בדקה ה80 הייתה לנו אפשרות להתקפה מתפרצת, טונטו אני חושב מרחיק כדור לטוטי שרץ. טוטי מול 3 שחקני הגנה, מחפש משהו למסור ומנסיני, פרוטה ופיזארו פשוט הולכים ומסתכלים עליו. בסוף טוטי נאלץ ללכת אחורה עם הכדור והמהלך נהרס.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/1/08
  5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי כן היה פנדל לאינטר, שחקנה של סיינה חסם את קרוז והרים את רגלו יותר ממה שצריך, אבל אני לא מסתיר את העובדה שיש שופטים שלא שורקים על זה.
    ואת האמת כבר נמאס ממלר שמנסה בכל הזדמנות לעשות מאינטר קבוצה מושחטת שנעזרת בשופטים, ומה שהרגיז אותי ביותר זה שהוא עדיין טוען שאינטר קיבלה פנדל במתנה בעונה שעברה, כולכם מוזמנים לבדוק אם היה פנדל או לא:

http://img255.imageshack.us/img255/7571/94463rv9.Xxx

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

השופט העילג חשב שקורדיאה פגע עם הרגל בקרוז ובגלל זה שרק לפנדל. במציאות לא היה מגע בינהם כי קורדאה פיספס את הכדור עם הרמת הרגל ועדיין לא פגע בקרוז. זה משחק מסוכן ועל זה היה מגיע לקורדיאה צהוב אך לא פנדל!!!

7. Giallorossi Member

משחק מעצבן מאוד באטאלנטה.

שער נחמד של המארחים נתן להם את היתרון, אבל מכאן עד המחצית המשחק כולו ג'יאלורוסי.
    שני שערים מאוד יפים של טוטי ומנסיני (שלמרות הגול הנהדר היה זוועה היום) הפכו את התוצאה לטובתנו ויצאנו למחצית ביתרון.
    אבל המנגינה המוכרת שוב חוזרת - מסיימים את המחצית ביתרון של שער אחד, ובמחצית השנייה מציגים יכולת שקשה לקרוא לה כדורגל. בשונה מפעמים קודמות המשחק נגמר בניצחון, וגם זה בעיקר בזכות ההחמצות המגוחכות של אטאלנטה.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם שמת לב ח'ימנז גנב כדור משחקן סיינה על ידי הרמת הרגל שלו אך הוא לא פגע בשחקן ועלה זה השופט שרק לעבירה, אז..........

9. Lazarobbie Member

אני לא מדבר על עצם הציפיות ממנו, אני מדבר על התלות הכמעט מוחלטת שנוצרת בו [כבודו של קאקא מונח במקומו ומונח במקום מאוד גבוה]. 'כשפאטו ישחק, יהיה בסדר.'
    לפני ביאת המסי לברצלונה אני לא זוכר שאף אחד אמר 'אה, כשמסי ישחק, יהיה בסדר.' וגם לא לפני בוז'אן או ג'יו דוסנטוס.
    כשרונאלדו הגיע למנצ'סטר, הקבוצה לא הייתה תלויה בו לחלוטין. כנ"ל לגבי ארסנל לפני שפאבריגס תפס מקום בהרכב. ויש עוד המון דוגמאות.
    שחקנים צעירים, צעירים מאוד כלומר, זה לגיטימי וזה מבורך, אבל התלות הכמעט נואשת שנשמעת מעל גלי האתר מצידם של האנשים שמנהלים את מילאן דיי עצובה.

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, שחקנה האיטלקי של סיינה לוקאטלי נתן היום משחק מעולה, עשה בית ספר להגנה של אינטר, הוא איש המשחק ללא צל של ספק.

קורדובה חזר לימיו הקודמים ולמזלנו שסיינה לא הצליחה לנצל את זה כמו שצריך, מטריקס היה סביר לא יותר מזה, אבל לו אפשר לסלוח כי הוא חזר מפציעה ארוכה, המצטיין בשורות אינטר מבחינתי היה קיבו, ששבוע אחרי שבוע מראה שגם בעמדה שהיא לא כלכך מוכרה לו הוא מציג יכולת נפלאה ומצדיק את ה16 מליון יורו ששולמו עליו.

ואה כמעט שכחתי, זלאטן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/aaa8.Xxx, שער שני מן הסרטים.

11. Jose Mourinho Member

תמיד משחקי החזרה מהפגרה הם הכי מסוכנים, שחקניה של אינטר הציגו יכולת מתחת לממוצע הרגיל שלהם, אבל אני מאמין שתוך כמה משחקים הם יחזור לכושר של לפני הפגרה.

זלאטן :aaa8:

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי שרוצה לראות את השער של זלאטן, מוזמן להוריד:

השער....

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מצויין עד עכשיו בסן סירו. מזכיר את ה4-4 באולימפיקו.

14. איזאקו Member

איפה אתה רואה את המשחק??

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספורט 1