Giornata 18- הפרזנטציה של פאטו מול הנאפוליטאנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏11/1/08.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איש המשחק היה ללא ספק קלארנס סידורף, הופעה מושלמת שלו. המסירה הגאונית של פירלו בשער הראשון זה כמו לצפות באומן כמו דה וינצ'י בזמן ציור. רונאלדו שוב הראה שבפעם הבאה שהוא יפצע, הוא שוב יחסר למילאן. ופאטו בהחלט הרשים בבכורה, חוץ מהשער היפה (שהגיע ממסירה אדירה של פבאלי) הראה המון אופי, מה שלא פחות חשוב מכשרון ברגליים.

2. MHFC Member

שימו לב איך פאטו משתחרר מהשחקן ההגנה של נאפולי לפני שהוא מבקיע את שער הבכורה שלו במילאן, פשוט נהדר, לא כל שחקן מסוגל לעשות את מה שהוא עשה. רואים שהוא מאוד התרגש אחרי השער עד כדי כך שהוא נישק את הסמל (די מיותר היה לעשות את זה).

3. 亚历山大帕托 Member

מה מיותר בזה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx להיפך, זו מחווה לגיטימית לגמרי כלפי מועדון שנותן בו כל כך הרבה אמון ומגשים לו את החלום. מיד נזכרתי בשבצ'נקו שנישק את הסמל של צ'לסי אחרי שער הבכורה שלו שם (זה היה באמת מיותר, ואז הוא התנצל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx), ואז ראיתי בשידור חוזר את השער של פאטו והמחשבה הראשונה שעלתה לי: "שבצ'נקו who?".

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני נשבע שזו הייתה גם המחשבה שלי. אחרי המשחק לא היה בי ספק שזה התשלום הראוי לבוגד שנטש את האוהדים שאהבו אותו כאילו היה שחקן בית, מי שהיה אמור להיות הקפטינו הבא מיהר לברוח אחרי המזומנים והנוחות הרגעית ומשלם על כך בכל יום שעובר. מהחלוץ הטוב בעולם הוא בקושי מוזכר בטופ 10.

מדוע לדבר עליו ש"שבה" החדש הופיע אתמול וכבש את הלבבות של כולנו, פאטו נתן משחק אדיר, בניגוד לבכורה ההיא של אוליברה במשחקו הראשון במדי מילאן מול לאציו הראה הפעם פאטו הרבה התלהבות, שיקול דעת, הרבה אומץ ושריפת שטחים מטורפת, אני אישית התמכרתי לשחקן הזה, כולה בן 18 ונתן משחק עם כל כך הרבה ביטחון. הרבה מחויבות כלפי המועדון והאוהדים שלו. פאטו גרר את כולם לדעתי לתצוגה מדהימה, אפילו הנכה הצליח להביא שני שערים ומי יודע אולי הוא אפילו יגרום לדחליל להיראות יותר טוב.

ראיתם איך חזר לקאקה הניצוץ? (מישהו יודע עוד על מה שאמרו בשידור שסידורף רוצה לסיים את הקריירה באייאקס? לא שמעתי על כך מעולם.)

יחד עם זאת ההגנה על הפנים, בונרה נתן משחק סולידי אבל הוא לא מגן גדול, עדיף שיוסט למרכז ההגנה, קלאדזה הוא תעלומה גדולה בכל הנוגע להרכב פותח ואני מבקש מאנצ'לוטי לא לשים את פאולו באגפים שוב. הכי חשוב אחרי אמש לא להיסחף. יש עוד הרבה עבודה ובעיקר יש לנו קבוצה חדשה לבנות בקיץ אבל בינתיים בוא נקווה שנמשיך להנות מהמשיח כי בניגוד לשיר של שלום חנוך משיח כן בא והוא אפילו מבקיע! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

http://www.channel4.com/sport/football_italia/gallery/onehundredandthirtytwo3.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/08
  5. Chievo Member

לא ציפיתי מעבר למה שנתן פאטו אתמול, אחרי השער היה אפשר להבחין שהוא קיבל בטחון עצום, הוא החזיק יותר בכדור, נסה לעבור שחקנים, והפגין טכניקה גבוהה ושליטה מוחלטת בכדור.. נקווה להמשך מעולה...

המשחק אתמול היה אחד הטובים של הסרייה אה, התקפה חלומית ואידיאלית יש למילאן כרגע, נאפולי גם כן שיחקה טוב, לאבצי חלוץ מצוין שלא מפסיק לרוץ והיה נוכח בכל מקום במגרש.

6. 亚历山大帕托 Member

טופ 10? אני יכול לחשוב על 50 חלוצים יותר טובים ממנו נכון לעכשיו.

לגבי סיידורף ואייאקס - בשבוע האחרון מישהו מאייאקס כנראה אמר שהיו רוצים לראות את סיידורף חוזר לקבוצת נעוריו, וסיידורף הגיב שהוא מאוד שמח שזוכרים לו טובות באייאקס, ושאי אפשר לשלול את האפשרות שהוא יסיים את הקריירה שלו שם. אבל כמובן שזה לא יהיה בקרוב, והטמבלים האלה לא יודעים על מה הם מדברים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/1/08
  7. MHFC Member

ועוד איך זה מיותר. למרות שזה היה השער הבכורה הראשון שלו וההופעה הראשונה שלו בקבוצה, בכדי לנשק את הסמל של מילאן צריך לעבור הרבה הרבה שנים. אומנם נכון שהוא התרגש אחרי הגול, אבל מצטער שאני לא מקבל את הנשיקה הזו על הסמל של מילאן.

ומי זה שבצ'נקו? כשפאטו יגיע לרבע ממה ששבה עשה במילאן, אז אולי תוכל להגיד את זה.

8. 亚历山大帕托 Member

שטויות. וגם זה לא שהוא איזה שכיר חרב שבא לעשות כסף ותו לא.

9. MHFC Member

בכדי להודות למילאן על מה שהיא עשתה עבורו שידבר על המגרש כפי שהוא עשה את זה מצוין ביום ראשון. לא מגיע לכל אחד לנשק את הסמל של מילאן, אבל זה היה המשחק הראשון שלו במדי מילאן בסריה אה ככה שהוא לא ידע בדיוק מה הוא עושה אחרי השער הבכורה, והוא בחר לנשק את הסמל. וברור שכרגע הדבר החשוב מבחינתו זה ההתקדמות, אבל מאיפה לך שהוא לא שכיר חרב? כמעט כל שחקן בעולם כיום הוא מהסוג הזה עם כל הצער שבדבר.

אבל שטויות, הכי חשוב עכשיו שהוא רק יתקדם ויראה את היכולות שלו.