Giornata 19a:: רומא עושה שטויות ומפסידה 2 נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏13/1/07.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאלרמו הודחה מאופא פשוט כי היא עולה למשחקים שם בהרכב שני,בדיוק כמו פארמה,הקבוצות האיטלקיות מזלזלות בכל מה שקשור לאופא ואין לזה שום קשר לרמה של הליגה.
    ד"א לכל קבוצה הולך קשה יותר בליגת האלופות,גם לצ'לסי ובארסה.
    חוץ מזה רומא פתטיים,אנמיים ומה לא ככה הם מפסידים 2 נקודות בדקה ה91 במשחק שפשוט לא היה להם חשק אליו.

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/07
  2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא נותר אלה להצטרף לידידיי הספרדים/קטלאנים.

היום זה כנראה רשמית האליפות של אינטר. חבל מאוד, אני אף פעם לא יראה באליפות הזאת אליפות טהורה נטו. סך הכל, לאחר שנים של כישלונות צורבים והוצאת סכומי כסף גדולים, הסיבה היחידה להצלחה היא קריסה של המתחרה הגדולה שבנוסף לזה שהיא עצמה ירדה ליגה, גם בעל כורחה מכרה לה 2 שחקנים שמספיקים ביחד עם השלד הקיים לקחת אליפות בליגה חלשה ולדרוס את היריבה העירונית, שגם היא התחילה את הליגה בפיגור, בעיקר מורלי, גדול.

למרות ההחלשות אני בהחלט נהנה ממה שאני רואה פה ושם בליגה הזאת. הרבה מאוד שערים, ועוד איזה שערים מובקעים, וזה מוציא כמעט לחלוטין את הסטיגמה של משחקי הבונקר בליגה האיטלקית. זה אמנם לא מלווה ברמה גבוהה כמו שיש אצל שתי האחיות מצפון ומדרום לפורום הנוכחי, אבל זה בהחלט אטרקטיבי ומהנה. גם זה משהו.
    יום יבוא (ולדעתי זה יקרה שוב תוך שנתיים שלוש) והליגה הזאת שוב תהיה ברשימה אחת עם הספרדית והאנגלית.

אה, ואחרון ודי:
    זלאטן, זלאטן... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/07
  3. צ'וצ'ו קמביאסו Member

תראו עוד לא לקחנו אליפות למרות שאנחנו מתקרבים אליה, אבל מה קשר לכם לפרגן אף קבוצה בחיים לא השיגה 12 נצחונות רצופים על לא על אסקולי גנואה ואמפולי ומי שזה לא יהיה, זה הישג יפה מאוד, וגם שבירת שיא הנקודות לסיבוב בליגה, מה הבעיה בלפרגן קצת, גם יובה שנים קודמות לוקחה מלא נקודות אבל זה היה בזכות אנשים בשחור אתם שוכחים גם, לפחות אינטר משחקת ספורטיבי ומנצחת הודות ליכולת שלה, גם יובה עשתה יכולת שנים קודמות אבל היא גם נעזרה במשחקים מסוימים בשיפוט מה שמוריד מההשגים שלה קצת, ומי שחושב שזה קל לנצח 12 משחקים רצופים זה קש, אפילו בליגה הלאומית בישראל קשה לנצח קבוצות זה לא משחק נגד קונוסים כדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/07
  4. cazzo Il Capocuoco

ספורטיבי?עוד כמה שנים לך תדע מה נגלה על העונה הזאת,שגם שהפערים כל כך עצומים מאי פעם ואינטר עוד מנצלת אותם.

דקה לפני ששגיא כהן אמר שכולם אכלו יותר מדי פאנטונה בפגרה {עוגת שמרים עם הרבה פירות מסוכרים לחג המולד} אני חשבתי על זה.הגענו למצב שמסינה כל כך אימפוטנטית בהתקפה אז רומא מזלזלת וחוטפת פנדל בספק בדקה ה90.בחיי,המצב כל כך גרוע עד שאני הייתי שופט יותר טוב מג'אנלוקה רוקי,אבל כאוהד מילאן רציתי שרומא תנצח רק בגלל האינטריסטים האלה.שלא יהיו לספאלטי תירוצים מיותרים אחרת אני ממש יהיה מעוצבן.מספיקה רק פעם אחת כדי שהסיציליאנים ישאירו טיפה שטח להתקפה מתפרצת וכבר נדמה כי המשחק נגמר.כמה נכון שפסטרין לא יודע דבר על התקפה,וקורדובה עדיין מסטול מהטיסה חזרה מסנטיאגו,הקבוצה של ג'ורדנו משחקת נורא ומעאפן....

http://farm1.static.flickr.com/139/325174654_ed54203597_b.Xxx
    על זה מדובר....

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/07
  5. riquelme1 Member

יש לך טעות, פאלרמו שיחקה בבית מול סלטה ויגו במשחק האחרון של שלב הבתים, ועלתה למשקח בידיעה שרק ניצחון מעלה אותה לשלב הבא, פאלרמו עלתה בהרכב מלא, בבית מול סלטה ויגו(קבוצה מרכז טבלה ומטה בליגה הספרדית), ולא הצליחה לנצח.

אגב, רומא מסיימת בתיקו היום ומכריזה את אינטר רישימית לאלופה. כל כך משעמם.

6. cazzo Il Capocuoco

כי הפאלרמיטאנים רק התעוררו אז,תדבר איתי אחרי שתקרא את אחת התגובות בדיון על פאלרמו....

אגב דניאלה אריגוני פוטר כבר מיד אחרי ההשפלה לאטאלנטה.ליבורנו כרגע בלי מאמן.

7. מיכל3 Member

סופסוף הרגע שחכיתי לו התרחש-מילאן בחלק העליון של הטבלה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    בצל המשבר שפקד את הקבוצה, מילאן בשלושת משחקיה האחרונים מראה סממנים של יציאה ממנו. משחק שלישי ברציפות עם נצחון משכנע, הפעם 3-1 בג'וזפה מאצה נגד רג'ינה.
    זה התחיל משער נהדר של פירלו, איך לא-בעיטה חופשית על סף הרחבה ופירלו בועט פנימה. זה המשיך עם שיער של סיידורף, למרות שבאותן דקות רג'ינה היא זו שיזמה אבל אחרי מתפרצת יפה, מה שנשאר לסיידורף זה לדחוף את הכדור פנימה. ג'ילארדינו קינח עם השלישי של מילאן והחמישי שלו בארבעת המשחקים (ליגה) האחרונים.

Grazie Andrea.
    http://img477.imageshack.us/img477/9214/pirlovd1.Xxx
    פירלו חוגג אחרי השער.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/1/07
  8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עצוב שהשדרים/פרשנים הכי טובים שלנו לא מכירים שחקן כמו וילהמסון. הייתי מצפה מאנשים שאת הכסף שלהם מקבלים עבור ידע יראו אותו קצת יותר, הרי וילהמסון זה לא שחקן יש מאין. הוא שחקן ששיחק עם אנדרלכט בליגת האלופות יש לו כמעט 30 הופעות במדי שוודיה שאת מדיה הוא לבש גם ביורו וגם במונדיאל וגם בחצי הראשון של העונה הנוכחית הוא שיחק במדי נאנט מהליגה שמשדרים בערוץ הספורט. ובכל המסגרות והמשחקים הללו וילהמסון שיחק בעמדה היחידה שהוא מכיר קשר קו ימני תוקף. לא יודע מאיפה המציאו בערוץ שהוא מרכזי בכלל.

השער של רומא כולו קיבו, עשית הכל טוב, הבאת את החלוץ לעמדה בה יש לו זווית כמעט בלתי אפשרית להבקיע ממנה ובסוף גלשת לרגליו....

כמובן שאני מאוכזב על התיקו של פיורנטינה, אבל מכיוון שלא ראיתי את המשחק אין לי מה להרחיב.

9. Chievo Member

רומא שלמה מחיר כבד היום, שחקו כאילו הם מובלים 5-0, זאת נראת קבוצה שרודפת אחרי אליפות, אני מתגעגע לתחרות בליגה כנראה אני חייב לחכה עד העונה הבאה, חבל.קייבו בורחת מהתחתית, באמת נוכל לנשום עם ג'יג'י דל נרי ... פורצ'ה קייבו :aaa021:

10. Raulito Madridista

חברים, אתם לא רציניים, באמת שלא. גם אם אינטר תנצח כל משחק 4-0, תבואו בטענות שזה לא 5-0. אתם ישר קובעים שבלי פרשת השחיתות אינטר לא הייתה לוקחת אליפות, דיי זה לא רציני, תגידו שאתם משערים, תגידו שזה הגיוני, אל תגידו את זה בתור עובדה, אתם לא יכולים להחליט מה קורה. מילאן לא הייתה פקטור בצמרת, גם אם מחזירים לה את הנקודות שאבדו לה, הם בפער 20 נקודות מאינטר. אני מאמין שהליגה הייתה מצליחה לנצח את יובנטוס, ושזלאטן היה עובר לאינטר גם ככה. בכל מקרה, אינטר של השנה קבוצה טובה מאוד, תראו לי קבוצה שניצחה גם את מילאן בסאן סירו(נחשב משחק חוץ הדרבי שאינטר ניצחה), גם באולימפיקו, גם בפארלמו, גם בפיורנטינה וגם בלאציו בחוץ, זה מאזן של קבוצה אלופה, הסגל של אינטר השנה טוב מאוד, מנצ'יני עשה מערך מנצח, הקבוצה רצה כמו שצריך, לא כל משחק אינטר חייבת לתת הצגות, וגם אם אינטר תיקח אליפות עם 1-0 כל משחק לא קרה שום דבר. אינטר השנה איבדה בסה"כ 6 נקודות, ושוב, תראו את המשחקים שהיא ניצחה בהם, היא באמת הקבוצה הטובה ביותר באיטליה השנה.

רומא קבוצה חביבה מאוד שיכלה להתמודד על אליפות, אבל, חסר לה עדיין שחקן להיות קבוצה שהיא יותר ממקום שני לטעמי. רומא יכלה לנצח אתמול אבל במקום זה עשתה שטות וזה עלה לה באיבוד נקודות, אינטר לא אשמה שהיריבות שלה לא רציניות. המתפרצת שבסיומה הבקיע מנסיני הייתה אדירה בהחלט. אני לא בדעה שלכם, אני אומר, כל הכבוד לאינטר על השיא, אף קבוצה לא עשתה דבר כזה באיטליה. אבל, אני לא חושב שאינטר תגמור עונה בלי הפסד.

ואני גם שמח שמילאן מתחילה לנצח, לא שהיה אכפת לי אם היא הייתה גומרת את כל העונה בלי ניצחון, היא פשוט קבוצה יותר טובה מהמיקום שלה, אז מאינטר היא נחותה וגם מרומא לטעמי, עדיין, למילאן יש מה למכור ולהגיע למקום שלישי היא בהחלט מסוגלת. פירלו נכנס לעונה הנוכחית החל מאתמול.

11. פול סקולס Member

למרות שאני אחד מאלה שייזכרו את הנסיבות ההתחלתיות של העונה להרבה זמן, אני חייב להסכים איתך בכל מילה.

אינטר מעל הליגה בפער עצום בזכות עצמה לפני כל דבר אחר.