Giornata 27

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏3/3/07.

1. Jose Mourinho Member

לא רק זה. שימו לב: http://www.youtube.com/watch?v=SWLh9nIo-9Y
    מלבד ספטמבר, עונה כבירה של השבדי, אולי הטובה שלו בקריירה. אחד השחקנים הטובים בעולם כיום.

2. Pipe Member

הדבר הכי רע שיכול לקרות לאינטר הוא הדחה ביום רביעי. מה הם יעשו 3 חודשים? טוב לפחות אפשר יהיה לעלות את הפרימוורה.
    אגב,אני מבין ששוב עולות שמועות על בעיות בין מנצ'יני לאדריאנו. כמה זה רציני?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/3/07
  3. MHFC Member

כמו שמיכל כבר אמרה, דידה נראה רע, רע מאוד אפילו אפשר לציין. לא יכול להיות שמגיע אליו כדור והוא מפספס אותה, ופליסייה מנצל את הטעות הזו לשער, למרות שיש גם חלק בשער הזה לבונרה שדווקא מאז שהוא נכנס לעמדת הבלם במקומו של נסטה, הוא מספק את הסחורה. הייתה לדידה עוד יציאה לא טובה שמכעט גרמה לשער, ובמזל קייבו לא ניצלה זאת.
    שימו לב לרונלדו שלמרות שהוא לא כבש אתמול, הוא רשם כבר את הבישל השני שלו מאז שהוא הגיע (בנוסף ל-2 השערים שיש במאזנו). אודו רשם שער בכורה כמובן מהבישול הזה של הברזילאי, אפשר לציין שער יפה מאוד.

הניצחון הזה של מילאן העלה אותה למקום הרביעי לפחות עד לפני המשחק של לאציו היום, ו-5 נקודות מפרידות בין מילאן לבין פלארמו שנמצאת במקום ה-3 עם 45 נקודות, מי היה מאמין שמילאן שהייתה בתחתית ונראתה רע, הצליחה לעשות דרך שכזאת בחזרה לצמרת.

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה של הבחור הייתה בראש,זה היה ידוע.הבחור אחד המוכשרים בעולם אין ספק עם שליטה בכדור שלא נופלת מרונאלדיניו וראיית משחק מצוינת.הבעיה שלו בשנה שעברה הייתה הסיומת העלובה שלו,הסיומת של פיני בלילי הייתה טובה יותר שנה שעברה עם החמצות מ3 מטר מול שער רק וכו'.השנה הוא פתר חלק מזה והראש גם קצת מתבגר,הוא עדיין לא בשיא שהוא יכול להיות אבל הוא בהחלט שואף למעלה.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

התיקו של רומא אתמול מאכזב,ומדאיג,אם נבוא בכזה כושר נגד ליון,פשוט נקבל בראש.
    מבחינת מצב הנקודות התיקו לא קריטי,המקום הראשון כבר מובטח מיזמן לאינטר,והפער מהמקום ה-3 די גדול,ככה שהליגה די גמורה מבחינת רומא.
    אבל מה שכן מדאיג זה שיש את ליון ביום שלישי ורומא בכושר גרוע מאוד,גם התיקו מול קייבו וגם עכשיו מול אסקולי לא נותן יותר מידי ביטחון.
    בכול אופן שיהיה לנו בהצלחה.

בקשר לזאלטן,אין העונה הוא פשוט ענק,המעבר לאינטר עשה לו רק טוב,זה רק השערים,זה גם כל מה שמסביב,המשחק החכם,הביטחון שחזר אליו,אין אפס הבנאדם פשוט נהנה מהכדורגל העונה,וגם אנחנו.
    לדעתי בקצב הזה הוא גם יקח את שחקן העונה בסוף השנה.

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן השנה איפה??? באיטליה או בעולם???

7. XabiAlonso Member

זלטאן ללא ספק בדרך להיות השחקן מס' 1 בעולם.
    רק עוד קצת ליטוש...

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד שישחק בריאל או בארסה או יונייטד הם יתנו לו את התואר הזה.

9. XabiAlonso Member

אני מקווה מאוד שזלטאן יתן משחק מצוין מול ולנסיה.
    הפעם הוא יהיה חייב להראות את היכולות הפנטסטיות שלו גם ברגע האמת באירופה.

10. Dimitar Berbatov Member

איזו הגזמה!
    זלאטן בדרך להיות השחקן מספר 1 בעולם?! יש לו עוד הרבה מה לשפר כדי להפוך לאחד כזה. אני לא רוצה לזלזל בליגה האיטלקית, אבל השנה, מה לעשות היא חלשה מאוד וז לא כזה קשה להבקיע שם ולהראות יכולת טובה. בנתיים בצ'מפיונס הוא לא מראה יכולת מי יודע מה. אבל ללא ספק זלאטן בתקופה הכי טובה שלו בקריירה, אבל עדיין יש לו עוד מה לשפר.

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה? כדי להיות השחקן הכי טוב בעולם חייבים לשחק או בבארסה או בריאל או במנצ'סטר?
    תעשה לי טובה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

12. מיכל3 Member

עומרי, הוא התכוון שאת התארים מחלקים בעיקר לקבוצות כאלה ולא לאיטלקיות. תכלס, הוא דיי צודק..לא פעם אופ"א "הפלתה" את הכדורגל האיטלקי והעניקה פרסים לשחקני ריאל (בעיקר) וזה לא היה בצדק.

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני התכוונתי כמו שאמרה לך מיכל, בפיפ"א תמיד מעדיפים את השחקנים שמשחקים בספרד(ברסה,ריאל) ובאנגליה (מנצ'סטר,צ'לסי).

14. Jose Mourinho Member

bruchian 8, עד כמה שזכור לי אתה הכתרת את כריסטיאנו רונאלדו לשחקן הטוב בעולם בכושרו הנוכחי, וכאחד שאני כלל לא בטוח שעבר בצורה מקיפה על הביצועים של זלאטן באינטר(שממש לא נופלים מאלה של הפורטוגלי העונה ביונייטד), אני מבקש ממך לא לזלזל במה שהוא עושה העונה.

אז בוא תסביר לי למה כל שחקני ההתקפה הטובים באיטליה לא עושים את זה כמו זלאטן? הליגה האיטלקית היא עדיין אחת מ3 הטובות והקשות בעולם, וזלאטן עושה שם השנה דברים שלא מהעולם הזה. יחד עם טוטי, השבדי הוא שחקן ההתקפה מס' 1 באיטליה העונה.

חוץ מהמשחק הראשון מול באיירן שהוא היה בתקופה הגרועה ביותר שלו באינטר וגם הורחק, ובמשחק השני מול באיירן שהוא לא היה כשיר והוחלף במחצית, זלאטן הציג יכולת מצויינת בכל המשחקים שבהם שיחק העונה בליגת האלופות.

לכל שחקן תמיד יש מה לשפר. זה עדיין לא אומר כלום על היכולת של זלאטן.

15. צ'וצ'ו קמביאסו Member

אני חושב שזלאטן שחקן גדול שיגיע לרמות גבוהות עוד יותר אבל תנו לו זמן, הוא כרגע ברמה גבוהה אפילו יותר מהעונה הראשונה שלו ביובה, והוא ניהיה באמת טוב וערמומי במשחק שלו, הוא נלחם על כדורים ולא מוותר, אבל עדיין יש תמיד לאן לשפר זה נכון, אני רוצה שהוא יגיע לרמה שלהם ויהיה אפילו יותר טוב מהנרי ורונאלדיניו, שהם נחשבים לשתי השחקנים הטובים בעולם, גם קאקא ברמה מאוד גבוהה הוא השלישי הטוב בעולם.

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/07