January Transfer Window

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏3/1/07.

1. Claret&Blue Member

חלון ההעברות של ינואר הוא תמיד הזדמנות טובה לקבוצות לתקן טעויות של תחילת העונה. זה זמן להתחזק(הן מבחינת איכות והן מבחינת כמות) והזמן להיפטר ממשקל מיותר. אז מי תהיה הקבוצה הפעילה יותר בשוק ההעברות? מי תקצץ את הסגל הארוך? מי תמשוך את השחקנים הכי איכותיים? בקיצור, מי תנצל את ינואר לתומו?
    פה נדון בכל השמועות, הצעות והעברות סופיות של ינואר. מלבד זאת, תוכלו להביע את דיעותכם על שחקנים שצריכים לעזוב/להישאר, ואיך קבוצתכם צריכה להשתדרג. אני מזכיר, זה לא דיון הפנטזיות, אלא דיון ריאלי, כך שאני כאוהד ווסטהאם לא יכול לספר לכם שלדעתי ג'רארד מועמד ראוי. כל הודעה שעוסקת בשחקנים פונטציאליים, מנומקת!

2. W.Rooney Member

החיזוק החשוב והמשמעותי שיונייטד צריכה בחלון ההעברות הקרוב, הוא בלי שום ספק אואן הארגריבס. אין שחקן שיוכל למלא את מקומו של קינו טוב יותר מהאנגלי הבינלאומי, וכרגע, הוא גם האפשרות הריאלית ביותר. אם להתעסק בפנטזיות, אשמח לראות את קאקה דורך על האולד טראפורד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בבוואריה כנראה שוב לא רוצים ת'סוכנים מאנגליה. לא מבין מה הקטע, כי בסכום כזה אין שום סיבה שלא לשחרר אותו. שחקן שלא רוצה להשאר בכל מקרה כבר לא יתרום למועדון, ובכסף שמנצ'סטר נותנים עליו אפשר לקנות 3 שחקנים צעירים מצויינים לעתיד. כנראה שפשוט שונאים אתכם שם יותר מידי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

4. קינג לדלי Member

יונייטד צריכה או את הארגריבס או את גטוסו.
    זאת העמדה וזה סוג השחקן שהם צריכים כדי לקבל עוד קצת אופי בדרך לאליפות אמן ואמן.

טוטנהאם שוב מחפשת קיצוני שמאלי,אבל שוב לא תביא אחד כזה אם לא יהיה בנמצא.
    בינתיים החתמנו את אלנוויק ואת טאאראבט הצעיר ונראה לי שרק עוד בלם יגיע וגם זה לא בטוח.
    בקרוב מאוד יחזרו לנון,קינו,ג'ינאס,ולדלי :aaa8: מהפציעות ושכולם כשירים אז יש לנו סגל מצויין.

לדעתי אנחנו צריכים לשמור את הכסף לקיץ ואז לשים את המיליונים על פדרסן או דאונינג,רצוי פדרסן.

5. Claret&Blue Member

קרבישלי מקבל ממגנוסון 15 מיליון פאונד לרכישות, פלוס הבטחה שאם הוא יצטרך עוד הסכום יגדל ל-30. מה קרבישלי עושה? בינתיים נראה שהוא מתעניין בשחקנים הבאים:
    ג'ון הארטסון- נו באמת. הארסטון אולי ישחק עם קצת לב, שחסר לנו, אבל הוא כבר מזמן גמר את הסוס.
    מוריץ וולץ- שחקן לא רע, מגן ימני וקשר לעת צורך. התרשמתי ממנו במשחקים שראיתי אותו.
    נייג'ל קוואזי- למה?
    שון רייט פיליפס- קשה לי לראות אותו עוזב את צ'לסי עכשיו, יש דיבורים על השאלה שנשמעת יותר הגיונית. אני הייתי מביא אותו בשנייה.

שחקנים שעלולים לעזוב: מרלון הארווד- וילה מתעניינת.
    ריו קוקר- בולטון, אברטון וארסנל מוזכרות.
    יוסי בניון- זה באמת על תקן שמועות, אבל הוא מקושר לכמה מועדונים, כשפומפי נראית אופציה ריאלית.

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבינו, שני החיזוקים שהגיעו אינם ממש חיזוקים להרכב, טאארבט זה שחקן עם צפייה לטווח הרחוק ואלנוויק אינו יותר מגיבוי לרובו, וספק אם אי פעם נראה אותו עם חולצת ההרכב (ממה שמספרים עליו, יראו אותו רק באינטרנט ובלי חולצה וגם לא מכנס), יש בעיה באגף שמאל, האמת שגיששנו אצל פדרסן והרוברס אמרו בשום אופן לא. גם דאונינג כנראה לא יעבור עם הסירוב הקדחתני של בורו לשחרר אותו.
    אני מאוד מקווה שאפסון או בלם אחר יגיע, כי אסור שנהיה במצב של לחץ כשלדלי או דוסון פצועים, למרות שלדעתי קאלום דאבנפורט בלם לא רע.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

http://www.desktoprating.com/wallpapers/sports-wallpapers-pictures/manchester-united-wallpaper-thumb.Xxx
    מה מתכננת מנצ'סטר יונייטד לקראת חלון ההעברות?
    בשנים האחרונות, חלון ההעברות של ינואר הוא תקופה מוצלחת עבור מנצ'סטר יונייטד, אולי אפילו יותר מחלון ההעברות בקיץ. ב2004, למשל, לואיס סאהה הגיע ליונייטד מפולהאם, ולפני שנה אלכס פרגוסון רכש את פטריס אברה ממונאקו ונמניה וידיץ' מלוקומוטיב מוסקבה. מי האס של פרגי השנה?
    שחקן אחד כבר הגיע ליונייטד, וזהו הנריק לארסון. לארסון יושאל לקבוצה במהלך הפגרה בליגה השוודית, ויחזק את הרוטציה הדלילה בהתקפת הקבוצה. סביר להניח שכבר במשחק הגביע מול אסטון וילה לארסון יפתח בהרכב.
    http://www.spiritofsport.co.uk/images_versions/541.Xxx
    בקרוב באדום
    השם החם ביותר בגזרת היונייטד כעת הוא אואן הארגריבס. הארגריבס כבר הצהיר שהוא מעדיף לעבור ליונייטד מאשר להישאר בבאיירן מינכן, והעניינים בגזרתו נראים כמו הקרובים ביותר להיסגר. הסכום המדובר הוא בסביבות ה20 מיליון פאונד. לו הארגריבס יחתום, הוא צפוי לפתוח בקישור האחורי, כשלצידו פול סקולס ומייקל קאריק ברוטציה.
    http://www.englandfootballonline.com/images/Plyrs/Hargreaves,%20Owen.Xxx
    בקרוב באדום?
    בשדה התעופה במנצ'סטר צפוי עומס בחודש הקרוב, ולא רק בטיסות הנכנסות. מספר שחקנים כמובן מועמדים לעזוב את המועדון. מיקאל סילבסטרה נראה כמו המועמד המוביל לעזוב, ומספר קבוצות צרפתיות מוזכרות כמועמדות לקלוטו. מגן אחר, גבריאל היינצה, הוזכר כמועמד למילאן.
    בקרב השחקנים הצעירים, צפויות התפתחויות. ג'וזפה רוסי, הצעיר הבולט במועדון, חוזר מהשאלה בניוקאסל וכנראה שיושאל לסנדרלנד, יריבתה המרה. עוד שחקנים שמנג'ר סנדרלנד, רוי קין, משאיל מהקבוצה עימה הוא מזוהה הם פיליפ בארדסלי וג'ונתן אוואנס.
    אלה השמועות העיקריות והריאליות ביותר בעניין היונייטד לקראת החודש הקרוב.

נערך לאחרונה ב: ‏3/1/07
  8. Arsenal F.C Member

העסקה של הארגריבס לדעתי זה עניין של זמן. אצלנו, ונגר כבר הצהיר שהוא לא מביא כלום. אבל אמר שיש סיכוי שיעזבו שחקנים.

9. Rudess Member

אני מקווה שאליאדייר ישוחרר כבר. מן הצד השני כדי להביא שוער אחר במקום אלמוניה ולדאוג לשכנע את להמן לחתום על חוזה חדש לעונה אחת לפחות או שתיים, מגיע לו שיסיים אצלנו את הקריירה. חוץ מזה אין ממש צורך כרגע לבזבז כספים.

10. XabiAlonso Member

האדומים מאנפילד, מקושרים חזק ללוקאס ניל, המגן הימני האוסטרלי של בלקבורן כגיבוי לפינאן.
    בנוסף ליברפול שמה עין על רוברטו אז'אלה, הבלם הארגנטינאי הותיק שמסיים את חוזהו בתום העונה בולנסיה (גם צ'לסי הוזכרה כמתעניינת בו).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/1/07
  11. Tony Adams Member

בקשר לאלמוניה, אני אשמח לראות אותו עוזב, ואת בן פוסטר מגיע.
    חלום רטוב

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/1/07
  12. Claret&Blue Member

בארי פרגוסון הסקוטי מקושר חזק לווסטהאם ואברטון, כשהאופציה השנייה כנראה עדיפה יותר. מארק וידוקה הוא השם החם מבחינתנו נכון לעכשיו. פארדיו כנראה יקנה אחד מהשניים: בובי זי או מרלון הארווד. מאלינס גם הוא מועמד לעזוב, וכבר דיבורים על דארן בנט שקרבישלי כ"כ אוהב.

13. Tony Adams Member

זה ההוא מריינג'רס שלה גואן העיף?

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

שום סיכוי. שכחת שהוא שלנו? פרגי לא בדיוק ישוש לשלוח את שוער העתיד שלו לונגר.

15. Tony Adams Member

אני יודע שהוא שלכם... בגלל זה אמרתי "חלום רטוב"
    :aaaprot: