La Prima Giornata Della Serie A 2007/2008

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏25/8/07.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהפך של פאנדב ורוקי.

2. Chievo Member

תיקו שתיים, ואיזה משחק פתיחה של הסרייה א'

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אפשר לקבל פירוט מהלכים?http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כבר מצפה לראות את השידור המוקלט בספורט 2. אגב, גם דיאקיטה (כמו קולארוב הבלם השני כמה דקות לפניו) יצא בגלל פציעה במחצית הראשונה. פשוט קשה לעכל את צירוף המקרים הזה. להזכירכם במשחק הראשון של לאציו במוקדמות האלופות שני הבלמים שלה (אז קריברי וסטנדארו) יצאו בגלל פציעות עוד במחצית הראשונה).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/8/07
  5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה טוב שיש אינטרנט וערוצים סלובקים(אם אני לא טועה),2-2 ומשחק פתיחה טוב בין לאציו לגראנטה שגם נפסל להם שער מסיבה שלא הבנתי ממש...

6. David Seaman Member

גול נחמד של טרזגה, 1-0 יובה.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון שלראניירי יש עוד הרבה עבודה, אבל בסה"כ עם לסכם את המחצית הראשונה אז יובנטוס כבר כאן. הסגנון (הקווי), האופי (הקשוח) והכי כיף לראות שבמרכז הפרוייקט הזה עומדים שחקנים כמו נוצ'רינו, קרישיטו וקייליני. בכלל כיף לראות את האיצטדיון מלא באוהדים שלא מפסיקים לשיר. חבל רק שהשדר לצד רצון נפל עלינו מערוץ "טבע הדברים" או משהו כזה כי בהחלט שומעים שלא ראה משחק סריה A מימיו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/8/07
  8. 亚历山大帕托 Member

מה זה הטירוף הזה ב-5 הדקות האחרונות? יאקווינטה עם צמד, טרזגה השלים שלושער. 5-0.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

וכבר 5-1.

פירוט מאלה שצופים?

10. FelaKaT Member

ליבורנו היא לא מדד, הקבוצה נחלשה מאוד עם עזיבתו של לוקארלי וקשה לי לראות אותה עושה משהו העונה כל עוד בהתקפה שלה עומדים טבאנו וטריסטאן.

יובנטוס שיחקה טוב, יאקווינטה היה רע וטרזגה הוא טרזגה, אבל שוב, מדובר בסה"כ בליבורנו.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/07
  11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובנטוס זכתה בפנדל שנוי במחלוקת על יאקינטה, אותו חלוץ אודינזה לשעבר ניצל לשער. כמה דקות אחר כך למרות מלחמה מצידה ספגה ליבורנו עוד שער מקרי מכדור שפגע ביאקינטה ושינה כיוון. אחר כך ליבורנו כבר התפרקה ולטרזגה רק נשאר לעלות את מאזן השערים שלו.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בטח עכשיו כבר קובעים אנשים מסוימים שליבורנו כמו שאר הקבוצות האיטלקיות הקטנות חלשה ועד כמה הפערים גדולים וכמה יובנטוס גדולה וכולם העריכו אותה לא נכון אבל חשוב לזכור שמדובר במחזור ראשון ומשחק ראשון של העונה, תנו לשתי הקבוצות להמשיך לשחק ונכון שהפערים גדולים אך משחק זה הוא לא המדד לכך.

10 שערים בשני משחקים. מאזן מאוד יפה ליום הראשון, מעניין מה יש לנדב יעקובי וחברו אלי אוחנה לומר בעניין.

13. toni30 Member

אני לא מבין רק דבר אחד....מה לעזאזל כאמורנסי אחד הקיצונים הטובים באירופה עושה כל המשחק על הספסל??מה הקטע הזה?אפילוו ראיתי אותו קם להתחמם...אף אחד לא מזכיר אותו אפילו....מוזר ביותר אחד השחקנים שאמורים ליהות הפקטור החשוב השנה ביובה....אם למישהו יש תשובה אני אשמח לשמוע

ועוד מילה על נדבד....הבנאדם הזה לא נגמר!!!רץ כל המגרש היה מעורב ב-4 השערים של יובה...פשוט נהדר!!!!!!!!

נ.ב חבל לי על בופון שחטף את השער הזה דקה 95 הוא לא היה שמח במיוחד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

14. yoni10 Member

קאמורנסי כבר מתחילת האימונים היה פצוע. עכשיו הוא החלים, אבל עדיין לא נמצא בכושר משחק.

15. אחד מנתניה Member

קאמורנסי חזר לא מזמן מפציעה כנראה בגלל זה.