La Sesta Giornata Della Serie A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏28/9/07.

1. OR Member

בנתיים החלוץ האוסוולדו עושה את שלו בשער 1-0 לשכות פיורנטינה.
    כמו שאמרת מוטו לא משחק בסוף בשל פציה ואף לא נכלל בסגל. ויירי כמו תמיד יהיה על הספסל, ובטח יעלה במחצית השנייה במקומו אני משער של אוסוולדו, כך שלפאציני יש הזדמנות פז לתת עוד גול לרזומה הדל שלו העונה (שער אחד בלבד במחזור הראשון מול אמפולי) ולהתחיל אולי לפרוע שטרות עבור הקבוצה שמאמינה בו כ"כ הרבה.
    בנתיים גובי מורחק בכרטיס אדום בדקה ה-35, ופיורנטינה נשארים ב10 שחקים להמשך המשחק.
    ובסופו של דבר מי שפתח בהרכב הוא סנטאנה שמקבל יותר אשראי מסמיולי.

2. מיכל3 Member

לא ראיתי את המשחק היום מאחר והייתי במשחק של חיפה, כך שלהרחיב יותר מידיי אני לא יכולה, אבל ללא ספק אני עדיין בהלם מהתוצאה. רומא חוטפת רביעייה? ועוד בבית? עזבו שזאת אינטר, בכל זאת זו בושה גדולה לחטוף תבוסה שכזו, במיוחד מול אינטר - עוד יריבה לצמרת. אני מבינה שג'ולי הורחק אצל הרומאים, זה מה שהפך בעצם את המשחק פתאום? וזלאטן לא מפסיק להבקיע, נכון שזה מפנדל - אבל שבעה שערים בשישה מחזורים, מה אפשר עוד להוסיף..

3. 亚历山大帕托 Member

אינטר היו עדיפים על רומא גם לפני ההרחקה של ג'ולי. אם הוא לא היה נוגע ביד, אינטר היתה מבקיעה (וזלאטן היה זוכה בשער שלא מפנדל), ולדעתי, רומא שבאה לאולימפיקו היום לעולם לא היתה מנצחת את אינטר שניצבה מולה. אולי היתה משיגה תיקו. אבל ברור שהרחקתו של ג'ולי הביאה לתוצאה הגבוהה, אחרת זה היה בהפרש של שער אחד.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

משבוע לשבוע דוני מזכיר את דידה יותר ויותר.

פיורנטינה מנצחת 0:3 את ליבורנו שהופכת לשק החבטות של הליגה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/9/07
  5. Jose Mourinho Member

אל תיסחף. עד ההרחקה רומא לא נפלה מאינטר ולעיתים אף שלטה, וגם אם ג'יולי לא היה נוגע ביד והנגיחה של זלאטן הייתה הולכת לרשת, לא נראה לי שרומא הייתה מתפרקת, היא הייתה ממשיכה במשחק שלה וסביר להניח שהייתה מתקיפה לפחות כמו שאינטר התקיפה.

לפחות מאינטר הם ידעו להוציא תיקו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

6. 亚历山大帕托 Member

אינטר לא היתה עדיפה בהרבה, אבל היתה עדיפה בסה"כ, בהתחשב בזה שהיא הקבוצה האורחת, ושיחקה כדורגל יותר יעיל. לרומא פשוט לא היה מחץ בהתפקה ורגל מסיימת, כי מנסיני היה חלש, פרוטה לא מצא את עצמו ברחבה התקפה אחר התקפה, וטוטי בכלל נדחק לאחור כל הזמן. היא לא היתה מתפרקת, העובדה ששחקן כמו ג'ולי ערער כל כך את מערך הקבוצה אומרת שמשהו לא תקתק היום כמו שצריך מלכתחילה.

7. Chievo Member

ליבורנו כרגע עם המס' הכי גבוה של שערי חובה, מנגד נאפולי רק ספגה שני שערים במשחק הראשון שלה נגד קליארי ומאז היא עדין לא ספגה. באמת משהו מפתיע !!

8. Giallorossi Member

די, כוס אמק, נמאס מזה שאם סופגים שני שערים אז משחקים כמו אפסים.
    שוב פעם הראנו שנגד קבוצות גדולות אנחנו מקבלים רגליים קרות, אחרי השער של קרספו נראינו כמו כלום.

ממשיכים במגמה של ספיגת שערים שטותיים -
    מתפרצת של אינטר אחרי קרן כושלת של רומא הובילה לכך שג'ולי עוצר את הכדור ביד וגורם לפנדל (פעולה מיותרת, היה עדיף לספוג את הגול והמשיך לשחק עם 11 שחקנים), ובשער השלישי טעות חמורה של דוני שהיה חייב לעצור את הבעיטה של קרוז.

עוד משהו - משחק שלישי (!) ברציפות שיש פנדל לחובת רומא, ובכל שלושת המשחקים זה היה פנדל שטותי.

עם כל הצער - גם השנה כנראה אנחנו לא בנויים לאליפות (ומקווה שאתבדה).

מזל טוב אינטר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/07
  9. George Best Member

אני כבר שנתיים אם לא יותר טוען שג'ולי הוא השחקן הכי טיפש בעולם.
    הסיומת שלו מול השער הפכה לבדיחה מאוד לא מצחיקה, בכלל אין לו טיפת שכל,
    והנגיעת יד הכל כך שקופה(נראה לי שגם האפיפיור ראה את זה ממושבו בוותיקן) פשוט חיסלה לקבוצה שלו את המשחק.
    אדיוט, מילא זה בדקה ה80/90, אבל דקה 40(או אפילו לפני)?
    לחזור מפיגור שער מול אינטר בבית זה אפשרי בהחלט, לחזור מפיגור שער ושחקן פחות..נו, מפגר כבר אמרתי?

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה 40... דקה 28 באמת החלטה טיפשית,לא מבין מה עבר לו בראש בכלל... אינטר כמו שאמרתי בתחילת שנה,למרות הכל פייבוריטית ברורה לאליפות לא יובה לא מילאן ולא רומא הולכות לקחת ממנה אליפות שנייה(שלישית עלק) ברציפות...
    שוב אני אגיד את זה,לא חשבתי שזה עד כדי כך אבל ההפרשים בין הסגלים של אינטר לבין הסגלים של יובה/מילאן/רומא הם פשוט מטורפים...

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/07
  11. 亚历山大帕托 Member

למען האמת, אני בכלל לא מודאג ממה שקורה במילאן. היום בטוח נתפוצץ על קטאניה, נצמצם לפער קטן של 5 נק' ואז נחזור לרצף של תוצאות טובות, ולא רק משחקים טובים. מילאן בשום פנים ואופן לא היתה מתפרקת כמו רומא בעשרה שחקנים (גם ככה התרגלנו לשחק עם עשרה וחצי שחקנים). בניגוד להרבה אוהדים שמתבכיינים פה, אני דוקא מזדהה עם הקבוצה ולא מאשים אף אחד, וזה רק חוסר מזל שבמקרה היה רצוף למשך כל המשחקים הראשונים בליגה. כשהיום נשיג 9 מתוך 18 נק', זה יהיה ממש לא נורא. היו קבוצות שהתחילו את עונת האליפות הרבה יותר גרוע, כך שאל תספידו בינתיים.

12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא נכון, מילאן מפוקסת יכולה לתת לה פייט ואף לנצח.
    ליובה ייקח כמה שנים להגיע לרמה, אבל גם בינתיים הסגל נראה כמספיק למקום רביעי לפחות.

13. beitar4ever Member

ראיתי את המשחק זה לא היה ניראה כמו התוצאה המשחק היה בתחילת המשחק בשליטתה של רומא, אך לאחר שגו'לי הורחק וגרם לפנדל ולשער של אינטר משמה רומא התפרקה לחלוטין, ואינטר ניצלה את זה טוב.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי את מי שלא עוקב אחר הליגה האיטלקית זה מפתיע. כתבתי לא פעם שההגנה של אמפולי חזקה מאוד וגם בשנה שעברה היתו זו ההגנה שהביאה את אמפולי לגביע אופ"א.

15. 亚历山大帕托 Member

אתה מתבלבל, מדברים על נאפולי שלא ספגה כבר ארבעה משחקים. אמפולי מדכדכת בתחתית הטבלה עם 2 נק' בחמישה מחזורים. תתחיל לעקוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx.