La Terza Giornata Della Serie A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י מיכל3, ‏15/9/07.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראית איך זלאטן היה עלול להיפצע פציעה קשה????

ירד לי הלב

ואגב, רק אותי סזאר התחיל להרשים?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/9/07
  2. yoni10 Member

כמה חוסר מזל יכול להיות ביובה.
    4 קורות במשך כל המשחק מהם 3 של דל פיירו, ואילו אודינזה מטעות אחת של בירינדלי עשו מזה שער.

כל כך חבל.

3. Deki Member

סזאר היה גם כזה בלאציו, הבעיה שהוא לא שמר על עקביות. נקווה שנוכל להמשיך להנות מהיכולת שהוא מציג, אחרי הכל זה רק מוסיף לעומק של הסגל.

4. Giallorossi Member

פאק, הייתי חייב ללכת ופיספסתי את המשחק של רומא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    מישהו יכול להביא תקציר?

מה שמשמח זה כמובן העובדה שרומא היא היחידה עם מאזן מושלם (9/9, 7-0).
    נכון שזו תחילת העונה וזה לא אומר הרבה, אבל תמיד טוב לפתוח את העונה בצורה טובה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/07
  5. Jose Mourinho Member

איזה עקביות ואיזה נעליים. אם לא מחשיבים משחקי ידידות, היום זה המשחק הראשון או השני שלו בשנתיים האחרונות שאפשר לקרוא לו משחק טוב.

הייתי על סף התקף לב, המחשבות הכי שחורות שאפשר עברו לי בראש, נחיתה מעט יותר חזקה על הרגל והוא גומר את העונה שלו ושלנו. הקלה גדולה הרגשתי שראיתי שלא קרה כלום והכל בסדר.

6. Deki Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx בגלל זה כתבתי שהוא לא שמר על עקביות

7. OR Member

ואני כמובן מסכים איתך ב100%
    כ"כ התאכזבתי =/ כבר רציתי לצהול בשער ניצחון של בובו ויירי

8. Jose Mourinho Member

לא לשמור על עקביות זה להיות לא יציב אבל מדי פעם לתת משחקים טובים. סזאר פשוט אפס בשתי העונות האחרונות, אפילו בקורינתיאנס וליבורנו לא רצו אותו.

9. איזאקו Member

הצלחתי לראות חצי שעה מהמשחק של פארמה-קליארי.הסתיים 1-1. קסטליני החטיא פנדל לפארמה במצב של 1-0 לקליארי. אלאסנדרו מאתרי העלה את האורחים על לוח התוצאות בדקה ה41. בישול יפה של לוקה צ'יגריני לברנארדו קוראדי הספיק רק ל1-1. פארמה נראו לא רע בדקות שראיתי, אבל כמו עונה שעברה עם פיולי היתרון על המגרש לא תורגם לשערים. הכניסה של מורפאו באמצע המחצית השנייה הוסיפה כרגיל קצת מחץ.

אבל אם נסיק משלושת המשחקים הראשונים מסקנות מהירות, הם יהיו שפארמה הולכת לסיים במקומות ה13-15.

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/07
  10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך לציין שלוקה צ'יגריני בכושר פנטסטי,בישולים ושערים גם בפארמה וגם במשחקי הנבחרת הצעירה,יש על מה לשים עין..

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הציונים שלי למשחק של רומא:

דוני 6 - חוץ מעדיפה אחת שהצילה שער, לא עבד יותר מדיי עד שנפצע במחצית.
    קאסטי 6.5 - ממשיך את היכולת הטובה מתחילת העונה למעט טעות אחת בהגנה היה טוב מאוד גם בעמדת הבלם.
    מקסס 7 - מקסס.
    ג'ואן 8 - למרות שלא היה כשיר ב100%, בכורה מושלמת של הברזילאי עם משחק הגנה טכני וחכם. יפה גם לראות בלם מפצח מלקודת נבדל וכובש. מישהו זוכר את קיבו? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    טונטו 6 - שמר טוב על שחקני היריב אבל לא תרם להתקפה.
    אקווילני 6.5 - משחק מצויין שלו, מעורב כמעט בכל התקפה עם מסירות מדוייקות. אחריי הכניסה של פיזאור אקווילני שיחק מאוחרי החלוץ בפעם הראשונה, הטעה את את לאנזרו והשאיר את טוטי חופשי לכבוש.
    דה רוסי 6.5 - עדיין לא השחקן של העונה שעברה אבל הוא מתחיל להכנס לכושר ולחזור לעצמו.
    ג'ולי 7 - התיאום שלו עם טוטי מזכיר את קסאנו של 2004. לא הפסיק לסכן את השער ואני לא יתפלא אם הוא יועדף בעתיד על מנסיני.
    פרוטה 5 - חייב לחזור לעצמו ומהר. החמצות נוראיות כשהשיא היה מ3 מטרים אחריי הכנה מעולה של ג'ולי.
    טאדיי 5 - היה חלש ואיבד יותר מדי כדורים. ביזבז כמה מצבים טובים כשהעדיף לבעוט לשער.
    טוטי 7 - :aaa8: שיחק בהילוך שני וסיים עם שער ובישול.
    קורצ'י 5.5 - לא עשה טעויות קריטיות אבל נראה לחוץ מאוד וחסר ביטחון. רומא השנה תלויה יותר מדיי בדוני, יותר מכל שחקן אחר.
    סיסיניו 6 - 20 דקות טובות עם בישול לטוטי. מצד שני מוזר שהוא לא ירד להגנה כשקאסטי לקח על עצמו את כל השטח הימני של ההגנה, כנראה בגלל שרדג'ינה הייתה ב10 שחקנים.
    פיזארו - שיחק רק כמה דקות. לא מדויק מול השער.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/9/07