NBA - משחקי יום שבת לפנות בוקר !

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י shlomydavid, ‏23/1/09.

1. shlomydavid מנהלים

http://img530.imageshack.us/img530/9383/nbaea9.Xxx

* משחקים נוספים יועדכנו בהמשך...

כולם מוזמנים להביע דיעות והמלצות להימורים !

שיהיה בהצלחה !

* קרדיט לאתר המועצה על הטבלה.

2. פול סקולס Member

פיניקס
    נוביצקי אנדר 27
    ל.ג'יימס אובר 29

3. כחול לנצח! Member

לא נמאס לכם מפיניקס? לי נמאס מהם. אני מהמר או נגדם או לא נוגע. דווקא מאוד אוהב את ההימור על שארלוט עם הפלוס. בבית היא נותנת פייט לכל קבוצה. פיניקס פשוט לא מסוגלת לשמור על כלום. אל תשכחו שזה משחק שבו דיאו וראג'ה בל ינסו להוכיח לפיניקס שזו היתה טעות לוותר עליהם. שארלוט אחרי 3 משחקי בית. ניצחון צפוי על ממפיס. לפני זה הפסד בשתי נקודות לסן אנטוניו והגיעה להארכה מול פורטלנד, שתי קבוצות חזקות מפיניקס לדעתי. אני ללא ספק עם המארחים פה.

4. Villarreal Member

הייתי שם ניו אורלינס ותאנדרס בכיף

5. כחול לנצח! Member

קח בחשבון שההורנטס בלי דייויד ווסט ומינסוטה בכושר נהדר. תיזהר ממהימור הזה

6. כחול לנצח! Member

גולדן (7+) - קליבלנד: קודם כל נתון חשוב מאוד לקראת המשחק הזה הוא שמונטה אליס, הכוכב של הווריורס שמתאמן כבר שבועיים עם הקבוצה חוזר וישחק לראשונה העונה במשחק הזה וזה ייתן דחיפה גדולה מאוד ללוחמים. קשה להאמין שאליס יתפוצץ כבר במשחק הראשון אבל דחיפה מוראלית לחברים זה בטוח ייתן. בסכך הכול גולדן מאז חזרו אליה הפצועים ג'קסון וקרופורד נראית נהדר כאשר השלישיה קרופורד, ג'קסון ומגאטי מייצרת המון נקודות והקבוצה קולעת בממוצע מעל 119 נקודות במשחק הבית האחרונים שלה. גם הסנטר הלטבי ביינדריס, שהחמיץ את המשחק הקודם בו הפסידה גולדן בנקודה בבית לת'אנדרס, צפוי לחזור הלילה. מנגד קליבלנד תמשיך להיות בלי שני שחקני החמישיה דלונטה ווסט ואילגאוסקאס. ללא השניים, לברון ג'יימס ומו וויליאמס יצטרכו לתת יותר, כפי שעשו בהצלחה בניצחון החוץ המרשים על פורטלנד במשחק האחרון. גולדן קבוצה מאוד נחמדה בביתה עם ההתלהבות ומשחק הריצה המצויין שלה. קליבלנד נחלה את כל 4 הפסדיה בחוץ העונה. לדעתי גולדן תעשה לה חיים קשים מאוד ותעמוד בליין, אם אפשרות סבירה לניצחון. ההימור: 1

אנדר אובר 29 לברון: מאחר שקליבלנד קצרה בסגל שלה לברון חייב לתת יותר נקודות וזה באמת מה שהוא עושה. הוא עבר את ה-30 נקודות במשחקים האחרונים שלו ומול אחת מקבוצות ההגנה החלשות בליגה, הוא ללא ספק צפוי לחגוג ויקלע לדעתי הרבה מעל 30. ההימור: 2

7. SeRgInHo Member

החזקים שלי:
    פיניקס, דטרויט, אינדיאנה ותאנדרס.

8. פול סקולס Member

2 מ 3, לא רע.
    אהיה הגון ואומר שלא עשיתי שיעורי בית.
    כלומר, לא בדקתי עמוקות באיזה כושר נמצאת כל אחת מהקבוצות, אלא הימרתי על פיניקס מהיכרות כללית עם שתי הקבוצות... לאחר שקראתי את ההודעה של אסף, הבנתי שיש בסיס להימור נגד פיניקס דווקא.

בקשר לשניים האחרים, לברון היה די באנקר- אפילו שהוא עבר את הליין רק בשלוש נקודות, אני חשבתי שנוביצקי ייקלע הרבה פחות...