NBA 2008: בוסטון האלופה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/10/07.

1. Ohad_Glr Member

קודם כול האיבוד של צ'ילדרס לא משפיע בכלל על ה-N.B.A . אף אחד שם לא ירגיש בחסרונו.
    אני מניח שאתה גם לא יודע למה בדיוק הוא הלך לאירופה והסיבה העיקרית היא לא כסף. גם ככה הוא יעלם מאירופה מאוד מהר ויחזור לארה"ב כשיגמרו ההגבלות על החוזה שלו.
    לגבי שחקני תיכון גם אין מה לדאוג כי שחקני התיכון היחידים שיגיעו לאירופה יהיו כאלה שלא הצליחו להתקבל למכללה מבחינה "לימודית" .

2. Dimitar Berbatov Member

אני חושב שגם זה לא יספיק. בן גורדון ולואל דנג לא טיפשים. הם יודעים שיש להם פוטנציאל גדול מאוד להצליח בשיקאגו (בטח עכשיו עם הדראפט). יש הבדל בין דנג וגורדון לבין צ'ילדרס. בכל זאת שניהם שחקני חמישיה בקבוצה מאוד מוכשרת, ושחקנים לדעתי ברמה אחת מעל צ'ילדרס. ההגעה של צ'ילדרס לאולימפיאקוס היתה תקדים, אבל אני לא רואה המשכיות ושחקני חמישיה או שחקנים ברמה גבוהה יחסית יגיעו לאירופה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/7/08
  3. George Best Member

4. JR-Riquelme Member

מילה אחת - גרוע.
    עוד מילה - באטייה.

ארטסט יותר איכותי משיין באטייה מבחינת היכולות שלו, אבל הוא זולל יותר כסף, הוא שחקן מאוד בעייתי, והסיבה שהביאו את ארטסט - הגנה, בזה באטייה עולה עליו.

לא מתלהב יותר מדי מהרכש הזה. יוסטון צריכה לפתור את הבעיה שיש לה בעמדה מס' 4 ולא להביא את ארטסט שהוא שחקן בעמדות 2-3 שיש לה כבר כאלה והם מעולים כל אחד בדרכו - מגריידי ובאטייה.

5. elidr1 Member

ממש לא מסכים. עזוב את זה שלארטסט יש בעיה בראש, ארטסט נותן גם הגנה מצויינת בנוסף לכ -15 נקודות בערב והוא הגיע תמורת כלום. מה גם שבהרכב הנוכחי אני לא רואה יוסטון מייאמת על האליפות ועם ארטסט בריא בנפשו ובלי פצועים, אני רואה אותם מתמודדים על האליפות ועוברים סוף סוף סיבוב.
    יוסטון יכולה לשחק עם חמישיה נמוכה של אלסטון-מגריידי-באטייה-ארטסט-יאו, שיכולה לגרום למיס מאץ להרבה קבוצות או לחלופין, שבאטייה יהיה השחקן השישי כשסקולה בחמישייה. עם זה לא יעבוד תמיד אפשר לעשות טרייד על באטיה(יש לו ערך גבוה בשוק) תמורת שחקן פנים או לעשות טרייד על החוזה הנגמר של ארטסט.

6. piston Member

להביא עוד סטופר הגנתי זה תמיד טוב, אבל צריך צוות טכנאים מאד מוכשר בכדי להחזיק את הברגים של ארטסט במקום הנכון למשך עונה שלמה + פלייאוף.

7. TopTopaz Member

ארטסט דווקא יכול לשחק 4, אמנם הוא לא גבוה וריבאונדר או חוסם גדול, אבל הוא מסוגל לשמור על שחקנים חזקים ופיזיים, ומבחינה התקפית יש לו משחק פוסט אפ מעולה.

לדעתי יוסטון היתה צריכה להביא רכז נורמלי ולהעיף את יאו מינג ולהביא סנטר עם אופי שלא יפצע כל שבועיים.
    יאו פשוט בושה ברגעי אמת, עם איך שבוזר לקח לו ריבאונדים מתחת לאף בפלייאוף שעבר..

8. piston Member

מינג מביא ליוסטון הרבה דברים שהם מעבר לכדורסל (בערך 1.3 מיליארד אוהדים).
    שם המשחק זה כסף, ויוסטון מפטמת את חשבון הבנק שלה כל עונה שהוא שם.
    מלבד זאת, כשהוא לא פצוע (ואני מסכים שהוא מרבה להפצע) הוא בלתי ניתן לעצירה.
    שחקן כל כך גבוה עם יד כל כך רכה, שזורק פיידים מהפוסט - פשוט בלתי ניתן לעצירה.

9. JR-Riquelme Member

יאו מינג חוץ מדוויט האוורד הסנטר הטוב באן בי איי. להוסיף את זה שהוא מכניס כל כך הרבה כסף כמו שפיסטון אמר ואין מצב שבעולם שיוסטון תעיף אותו.

10. k_700 Member

לא מדויק.
    בעקבות ברנדון ג'נגיס עוד ועוד שחקני תיכון מאוד מוערכים שכבר זכו לסיקורים בוחנים הגעה לאירופה לשנה אחת.
    צריך להבין מעבר להכל באירופה הם יוכלו להרוויח הרבה מאוד כסף כאשר בשנת המכללות שלהם הם לא מרוויחים כמעט שקל(הם זוכים לפירסום, סיקור, אהדה אבל חוץ מזה עם כל המגבלות הם לא מקבלים שכר ואסור להם להשתתף בפירסומות).
    צריך לבחון מקרוב את מקרה ג'נגיס כי הליגה האיטלקית באמת התחזקה העונה ויש תחושה שהיא תהיה הרבה יותר מעניינת מהעונה הקודמת.
    האם זה יכול לתרום לו? אני לא בטוח... אני עדיין מאמין שהמאמנים הטובים ביותר, בטח ליסודות ולהגנה נמצאים במכללות.

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

שאלה: מישהו במקרה קרא את הספר Foul Lines? קראתי עליו כתבה והוא נשמע לי מרתק.

12. דנידין Member

גם אני שמעתי ביקורות טובות עליו. יש קיץ יש זמן לקרוא, אני אחפש ואקנה באמת, נמאס לי לדחות דברים.

13. SeRgInHo Member

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עוד שחקן אנ בי איי לגטימי לכל דבר עוזב לאירופה, למעשה חוזר לאירופה, גורדן גיריצ'ק חתם בפנרבחצ'ה/אולקר, גיריצ'ק שחקן טוב מאוד, במונחים אירופים הוא מצויין, היו לו לא מעט משחקים מרשימים ביוטה, יש לו יד טובה, את העונה שעברה סיים בפיניקס.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידיעה מצערת, קווין דאקוורת' נפטר בגיל 44. הסנטר שיחק בזמנו עם הפורטלנד בלייזרס (עם דרקסלר, פורטר וג'רום קרשי) נגד הבולס בגמר הנ.ב.א. לפי הדיווחים סבל הסנטר לשעבר מעודף משקל, אבל תמיד אני מרגיש שיש פה יותר עניין של סמים אסורים מאשר משהו אחר. בכל מקרה עוד מקרה עצוב.