NBA 2009: הלייקרס אלופים

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏6/10/08.

1. אבו Member

אידיוט. ארטסט יכל להוציא הרבה יותר מ-18 מיליון ב-3 שנים, אבל הבחור רוצה אליפות והעדיף לוותר על יותר כסף. טורנטו? מה עובר לבחור בראש.

עדיין, לא לעניין להכפיש אותו כי הוא היה ענק בפליאוף הזה וגם בקלאץ'. ההחלטה שלו מטומטמת. המג'יק נחלשו זה ברור לטעמי, וינס...מתי הוא עשה משהו חשוב לאחרונה בקריירה שלו?

2. JR-Riquelme Member

אם יש דבר שארטסט הרבה יותר טוב מאריזה בו זה ההתקפה. ארטסט יכול ליצור לעצמו מצבי קליעה בלי לסמוך על הדאבל טים על קובי\פאו. הוא שחקן של 16-20 נק' קבוע לערב. הוא גם שחקן פוסט הרבה יותר טוב מאריזה... אם להעדיף את אריזה על ארטסט, זה רק בגלל האתלטיות של אריזה והגיל הצעיר ביחס לרון-רון.

3. אבו Member

הכל שאלה של תיאום. אריזה היה פשוט מושלם בפאזל של הלייקרס, מבחינת קובי, פאו וכל השאר- אני פשוט מקווה שהפאזל לא יתפרק עכשיו שארטסט יחליף אותו. לארטסט יש בהחלט נעליים להיכנס אליהם. אריזה אולי לא שם גדול במיוחד, לא סופרסטאר, אבל מי שראה אותו מספיק פעמים השנה- יודע כמה פעמים ההשפעה שלו על המשחק היא אדירה.

אני מקווה בשבילו שהוא לא ייעלם מהמפה ברוקטס. סה"כ, אני לא באמת יודע עד כמה הוא יכול להיות סוג של מנהיג ולא שחקן משלים...

4. GRANDE LAZIO Member

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=4307834

חיזוק רציני לבוסטון.
    עם KG בריא, וסביר להניח שזה מה שיקרה, בוסטון היא שוב קונטנדרית יותר מרצינית לטבעת.

טוב לליגה שהגדולות מתחזקות.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

העניין עם הגעת וואלאס לבוסטון בעיניי קצת מוזרה. בשביל עונה אחת וואלאס יוסיף הרבה לקבוצה, בוסטון ללא ספק מחזקת את עצמה, אבל אני הייתי מעדיף את לאון פו וגלן דיוויס. אלה חבר'ה צעירים, הם רעבים ובעיקר, הם העתיד של הסלטיקס. כמה שנים וואלאס עוד ישחק? השחקן הזה לא ייתן בעתיד הבטחה לטרייד טוב.

אני לא צריך לתת עיצות לבוסטון, אבל לדעתי לטווח הארוך היא עושה טעות אדירה. לטווח הקרוב? יאללה, וואלאס יכול לחזק ברצינות את הסלטיקס. בעיניי היא חזרה להיות המועמדת הראשית במזרח להגיע לגמר הנ.ב.א אם החבר'ה יישארו בריאים.

אני עדיין מצפה שקליבלנד תחזק את עצמה בעוד שחקן שיודע לקלוע. הגעתו של שאקיל מאד נחמד, אבל הם צריכים עוד שחקן שמסוגל לעשות נקודות. יש עוד פרי אייג'נט בשוק או אולי יש סיכוי לעסקה עם קבוצה אחרת? אם פו עוזב את בוסטון הייתי מנסה להחתים אותו, הוא אולי לא סקורר, אבל הקו הקדמי של הקאבס צריך חיזוק. פו במקום וורזאו? לדעתי אחלה. בן וואלאס כבר חושב על סיום הקריירה? הנה מקום לפו. לך תדעו אולי 'ביג בייבי' הוא אופצייה!

6. JR-Riquelme Member

בוסטון מחתימה אותו אבל לטווח הקרוב. היא רוצה אותו לשנתיים, שבסיומם הוא כבר יהיה גמור...
    בינתיים הוא עדיין שחקן של 25 דקות, ועדיין כל קבוצה רוצה ביג מן כזה, ויש לבוסטון משהו שלא היה לה, ביג מן שיכול לקלוע מבחוץ, ויש לשיד משהו שלדעתי הוא מאוד רצה, קבוצה שלא תהיה תלויה בו כמו דטרויט והוא לא יצטרך לשחק יותר עם הגב לסל. אם שיד משקיע 100% ורוצה טבעת, לבוסטון יש את שני השומרים הכי טובים בליגה מבין הגבוהים והקו הקדמי שלה יהיה מפחיד - פרקינס, KG, שיד, ביג בייבי(בהנחה שהוא נשאר), פו.

שי, לאון פו לדעתי פצוע להרבה מאוד זמן ואי אפשר לדעת אם יחזור לעצמו...
    בקשר לביג בייבי... רק לתאר קו קדמי שלו ושל שאקיל...

7. GRANDE LAZIO Member

כמה חדשות סביב הליגה:

יוטה דחתה הצעה לקבל את מגריידי מיוסטון בתמורה לקירילנקו
    ג'ייסון קיד יסכם בדאלאס ל-3 שנים עבור 25 מיליון דולר (בגיל 37.. סכום מופרז)
    אורלנדו הודיעה שתשווה כל הצעה שתגיע על גורטאט מקבוצות אחרות
    ברנדון באס קיבל הצעה מפתה מניו אורלינס
    הניקס והסלטיקס רוצות את גארנט היל
    מיאמי וממפיס רוצות לסגור מיידית עם אלן אייברסון (נראה שהוא בדרך לממפיס דווקא)
    הלייקרס מעוניינים בנייט רובינסון מהניקס ומציעים טרייד על פארמר
    שון מריון יעזוב את טורונטו, קליבלנד חושקת בו.
    ג'נארו פארגו בדרך לניו אורלינס או שיקאגו
    ג'וש צ'ילדרס קיבל הצעה מעניינת ממילווקי
    אייברי ג'ונסון ימונה כנראה השבוע למאמן דטרויט (דאג קולינס הסיר מועמדות)
    יוטה תקשיב להצעות על בוזר

שוק מאוד פעיל, תקופה מאוד מעניינת ב-NBA

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/7/09
  8. JR-Riquelme Member

אין לי מושג מאיפה יש לניו אורלינס את הכסף לתת לברנדון באס. הוא יעלה בערך 6 מיליון לעונה, ניו אורלינס חנוקים מעלה התקרה וזה שהם בבעיות כלכליות זה לא חדש.
    האפשרות היחידה שזה יקרה אם ניו אורלינס תפטר מצ'נדלר בעד בן וואלאס, שיפרוש וינקה להם המון כסף.
    בכל מקרה אני אשמח לראות את ברנדון באס חוזר אלינו.
    בקשר לפארגו, אחרי הבחירות של ההורנטס בדראפט(קוליסון ות'ורנטון), לא צריך אותו בקבוצה. הוא גם יעלה לא מעט ואני לא מאמין שהוא יתן אותה תרומה כמו בקנדציה הקודמת.

אם מיאמי תביא את אייברסון זה יהיה מעניין לעקוב אחריהם. הוא יכול להתקמבק שם לא רע בכלל.

9. GRANDE LAZIO Member

http://blog.nola.com/hornetsbeat/2009/07/n...reportedly.html

בכתבה פורסם שניו אורלינס רוצה גם את מייקי מור, ג'יק וסקול (סנטר נשכח), ג'ו סמית' ו... באסטון! אוקיי, שחקנים חופשיים, אבל WTF???

חח, ריקלמה יש לך הסבר בתור אוהד ניו אורלינס?

10. JR-Riquelme Member

המצב הכלכלי עושה את שלו...
    אני מניח שאת השחקנים האלה הם יביאו אם הטרייד עם פיניקס לא ילך ועדיין הם ישארו חנוקים מעל התקרה. בכל מקרה, זה לא מפתיע אותי כי ניו אורלינס כבר כמה שנים נתקעת עם גבוהים עלובים בספסל(מרקס, איליי, בואן). ככה זה שיש GM מטומטם שלוקח את החוזה של פג'ה ומשלם על שחקני ספסל שהתרומה שלהם אפסית כל כך הרבה(12 מיליון לדניאלס ופיטרסון).

11. GRANDE LAZIO Member

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=4309942

חדשות מעולות ללייקרס. שאנון בראון סגר לשנתיים תמורת 4.2 מיליון דולר.

הייתי סקפטי לגביו בהתחלה, אם כי אחרי שאריזה עזב זה היה רק עניין של זמן עד שהגארד המוכשר, שהגיע בטרייד משארלוט יחד עם אדם מוריסון עבור ולדימיר רדמנוביץ' והפך ללהיט גדול וכוח אדיר מהספסל, יסגור על חוזה חדש.

אם כי לא הכל ורוד באל.איי. קשיים במו"מ עם לאמאר אודום התגלו, פורטלנד מציעה לו חוזה לא משו, כמו גם יתר הקבוצות שרוצות אותו, ודווקא זה מה שיכול לגרום לו לחזור לשולחן המו"מ ולהתפשר.

אריזה, אודום.. אין מה לעשות, רוצים להרוויח מה שהם חושבים שמגיע להם. אריזה גם אמר 'לא' ללברון ג'יימס, שדיבר איתו אישית וניסע לשכנע אותו, וקליבלנד (גם לא הבטיחה לו מקום בחמישיה, אבל עדיין..), ובחר ביוסטון בגלל הצעה מצוינת, 33.5 מיליון ל-5 שנים. אגב, באחת השיחות אמר ג'יימס לאריזה כי בכוונתו להישאר בקליבלנד גם אחרי 2010. ניסיון לא מוצלח לגרור את טרבור לאוהיו... http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=4310284

פיל ג'קסון חם על נייט רובינסון מהניקס ורוצה אותו כמחליף לפארמר. לא אופתע אם משו בעניין הזה ייסגר השבוע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/7/09
  12. JR-Riquelme Member

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה הימור, זה בטוח. אבל כל מאמן שעולה לאמן בפעם הראשונה זה הימור. כאן מדובר במישהו שהיה העוזר מאמן בעונת האליפות של דטרויט. זה קרה גם בעוד מקומות מן הסתם או בעצם לכל מאמן יש עונה ראשונה בליגה. בלי ששיקאגו יהמרו על פיל ג'קסון שגם היה עוזר מאמן של קולינס, אולי שיקאגו היו עם כמה אליפויות פחות. מי ידע שג'קסון שווה משהו? לשיקאגו לא היה את מי להביא אז נתנו לעוזר. כמובן שברוב המקרים לא נכנסים כזה חלק לתפקיד, אבל אם דומארס ראה אותו עובד (ואתה ריקלמה לא נמצא בשטח, עדיין לא) וראה את שאר המאמנים בליגה ולא התרשם כלל, אז אולי דומארס עושה נכון. מי יודע, זמן יגיד.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/09
  14. JR-Riquelme Member

האמת שאתה צודק, חשבתי לעצמי לרגע ואז נזכרתי שדטרויט כבר לא קונטנדרית והם יכולים ואולי צריכים ללכת על הימורים בשלב הזה. אחרי הכל הם בבנייה מחדש.

אבל אני יותר לא מתרשם מההחתמות של דומארס - וי וגורדון. אלא אם כן זה sgin and trade בשביל להנחית כוכב, מה שלא נראה אפשרי.
    מה שבטוח, זה ששחקנים כאלה לא יקחו אותך בחזרה לפסגה.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שוב בעניין המאמן, חשוב לזכור שגם לא אמרתי שזאת החתמה טובה. פשוט אנחנו לא בשטח ולא יודעים מה היכולת שלו והכישורים שלו בעבודה עם שחקנים. את הביקורות הטובות או השליליות יהיה אפשר לתת לדומארס רק אחרי חצי עונה לפחות, אבל עכשיו זה מוקדם.