NBA 2011

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏5/10/10.

1. Muurad Member

And the plot thickens!

ממש לפני סוף החלון שאפשר לקבוצות מתחת לתקרת השכר להציע על החוזה של צ'ונסי בילופס לפני שהוא הופך לפרי אייג'ניט התברר שקבוצה אחת הציעה עליו.

מי הקבוצה אתם שואלים? הלוס אנג'לס קליפרס! wow.

קודם כל, תודה לאל שלקחו אותו מהידיים של מיאמי :aaa021:

אבל עכשיו מאוד מעניין לראות מה יקרה ואיך העניין יתפתח.

אני עדיין לא חושב שזה ימנע מכריס פול להגיע.. צ'ונסי יכול בקלות לשחק בעמדה מספר 2, והם בטח הציעו עליו מחיר בדיחה ככה שזה לא יזיז להם, אבל יהיה מעניין לראות מה קו המחשבה של הקליפרס כאן.

בכל מקרה, צ'ונסי בילופס רשמית ישחק בקליפרס השנה.

2. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

לפי העמודים האחרונים כאן בנושא, אנחנו עומדים לדבר על הקליפרס עוד הרבה טובים העונה?

3. shlomydavid מנהלים

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה מאוד שהעזיבה של למר אודום לא תשפיע על הלייקרס כפי שהעזיבה של קנדריק פרקינס השפיעה בעונה שעברה על הסלטיקס. יש שחקנים שהתרומה שלהם היא מעבר לצד המקצועי. לא סתם קובי בראיינט זועם על המעבר שלו. גם ציער אותי מאוד לשמוע על המעבר שלו.

6. shlomydavid מנהלים

7. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

8. GUTE Member

איזו קבוצה אדירה הולכת להיות להם.
    פול, גריפין, אריק גורדון, בילאפס, קארון באטלר.

מעולם לא היו ציפיות כל כך גדולות מהמועדון העלוב הזה.

9. Barrel Roll Member

גורדון עובר בטרייד אם זה יתבצע.. 4 רכזים, יצטרכו לעשות קצת טריידים ולהביא שוטינג גארד ועוד פילר בגזרת ה4-5. לא קבוצה אדירה, אבל פלייאוף ובסיס של פול+גריפין שיוכלו למשוך שחקנים טובים אל הקבוצה.

10. Muurad Member

דיוויד סטרן יצא גדול מהחיים, למרות כל הירידות וכל השטויות - הבנאדם הראה לGM העלוב שלו שצריך להיות מפוטר כבר מחר בבוקר ולכל שאר הליגה שהוא יכול להשיג עסקה טובה ואטרקטיבית יותר להורנטס ולבעלים גם יחד, ורק בגלל שכולם יודעים שהכוכב שלך עומד לעזוב לא אומר שאתה צריך לקחת מה שנותנים לך כמו טטלה.

הקליפרס מצידם פראיירים כי הקלפים היו בידיים שלהם, היו יכולים להחזיק כאן מעמד ואפילו לא לשחרר את גורדון ובמקומו לתת את בלדסואו, אבל זה כריס פול בגיל 26. אי אפשר להאשים אותם בכלל.

ההורנטס עכשיו עם יופי של כשרונות(גורדון לדעתי טופ 5 SG בליגה), אמינו פרוייקט אבל זה היה ידוע לכולם כשהוא נכנס ונבחר בדראפט, עם הכוונה נכונה ממונטי וויליאמס הוא יכול להיות יופי של שחקן ולא נבחר 8 בדראפט שנה שעברה לחינם.

וכמובן הבחירה של מינסוטה שרוב הסיכויים תנחת בטופ 7, עם קצת מזל ההורנטס יטפסו יותר גבוה - וכמובן שיש להם את הבחירה שלהם שאמורה להיות גם היא אחת הגבוהות בדראפט שנה הבאה, כשעוד פעם קצת מזל ובחירות נבונות - הם יכולים לסדר להם את העתיד עם 2 הבחירות האלה, יחד עם גורדון כמובן - ולמצוא מישהו שיראה את הקבוצה כהזדמנות עסקית ויקנה את הקבוצה.

מבחינת הקליפרס, השילוב של פול וגריפין בפיק אנד רול הולך להיות לא מהעולם הזה, וההאלי-הופ שיהיה איתו ועם גריפין וג'ורדן הולך להיות מכונת היילייטס יומית.

עכשיו רק נותר לראות לאן דוויט יעבור ומתי, כשאורלנדו עצרו את כל הדיבורים לגבי טריידים לגביו אתמול אחרי שהיה קרוב לעבור לניו ג'רזי.

אצל הניקס בנתיים ג'אמאל קרופורד לא יגיע, אז כנראה נחתים במיני MLE שלנו את שוני וויליאמס.

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/11
  11. Muurad Member

אליאור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/11
  12. shlomydavid מנהלים

13. JohnTerry26 Member

אז מה בדיוק נשאר לראות אם הם אמרו שהם לא מקבלים הצעות? הם אמרו את זה אתמול, עוד כמה זמן כבר יש להם לשנות את דעתם...

בכנות אין לי מושג מה הולכים לעשות בלייקרס, איך שהכל מתפוצץ להם בפנים בסוף.

14. shlomydavid מנהלים

15. Muurad Member

גם ההורנטס כל פעם ביטלו את הטרייד שלהם, זה הכל חלק מהמשא ומתן, לפחות לדעתי.

עוד כמה זמן הBIRD RIGHTS של דוויט לא יעברו איתו אפילו במקרה של טרייד, שזה בעצם כל הleverage שיש לאורלנדו ומה שבעצם קבוצות אחרות מוכנות לשלם עבורו(בלעדיהם אין לדוויט אפשרות לחתום על חוזה של 110 מיליון ל-5 שנים, אלא אותו 80 מיליון ל-4 שנים שיכול חתום גם כפרי אייג'נט)... אם אני לא טועה מתישהו בינואר זה הדדליין.

בכל מקרה אלא אם כן אורלנדו באמת מאמינים שיוכלו להשאיר אותו אני לא רואה מצב שהם לא עושים טרייד עוד כמה שבועות.

----------

LEGGO http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx