NBA 2019/20 - Preseason

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏16/10/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. SaSa Member

כמה מילים לגבי הקבוצות שלדעתי עשו את הצעדים המשמעותיים ביותר בטרייד דד ליין.

פורטלנד - מצרפת את הוד שהיה אנדראצ'יבר מאז שנחת בקליבלנד אבל זה בעיקר בגלל שהקאבס גרועים. הוא שדרוג לעמדת הגארד מהספסל וקלעי לא רע בכלל. הספסל של פורטלנד אחד הגרועים מבחינת נקודות, והוד יוכל לעזור באספקט הזה.

סקרמנטו - מצרפת את בארנס שיכול להתאים לסגנון וקצב המשחק המהיר של הקינגס בראשותו של פוקס. בעזרתו אולי יצליחו להשתחל לפליאוף אחרי המון שנות בצורת וזו הצלחה אדירה לעומת הציפיות שהיו בתחילת העונה.

פילדלפיה - הסיקסרס הולכים אול אין על העונה הזו ומשיגים אולסטאר בדמותו של האריס. על הדרך הם גם משפרים הספסל שלהם שהיה נקודת תורפה עם הבאתם של סימונס, בובאן, וג'יימס אניס.

מילווקי - עוד קבוצה במזרח שהולכת אול אין העונה עם מירוטיץ' שקולע נהדר מבחוץ ויכול לרווח עוד יותר את המשחק עבור יאניס.

קליפרס - הלוגו ממשיך להוכיח עד כמה הוא גאון ומוותר על המשך העונה הזו ומפנה מקום בפיירול במטרה להיות חלק מרכזי מהפרי אייג'נסי ואולי גם להיות רלוונטי בטרייד על דייויס. בנוסף הוא גם מחזק יריבה ישירה של טורונטו ובעזרת זה אולי יצליח להנחית את קוואי בקבוצה. אמנם היה צריך לוותר על אולסטאר בעונת פריצה, אבל בכל מקרה הוא לא תיכנן להחתים אותו על חוזה מקס בקיץ.

2. k_700 Member

עושים קצת יותר מדי משריפת "חדר ההלבשה".
    אחרי הכל מדובר פה בשחקנים צעירים שיש להם הרבה מה להוכיח לקראת הקיץ ולא בכל מיני אפסים סטייל ג'יי אר סמית', TT וכאלה שלברון סחב חצי קריירה.
    ג'רי ווסט עם המהלכים שלו בעצם נתן ללייקרס את ברכת הדרך לפליאוף השנה(כמובן, עשה את הדברים הכי טובים לפרנצ'ייז שלו, פינה מקום חשוב ועושה הכל כדי לשמור על הבחירה שלו השנה בלוטרי), ככה שעם לברון כשיר ועם "צעירים ממורמרים" זו עדיין קבוצה שתשחק כדורסל .

לברון אימפולסיבי שהוא רוצה את האולסטאר לפני פגרת האולסטאר, אין פה חדש תחת השמש.
    יש לי הרבה ביקורת על ההתנהלות של מי שניהל את המו"מ בשבוע האחרון(אגב זה היה בעיקר מג'יק על קו הטלפון מולם ולא פאלינקה, מה שאולי מסביר יותר טוב את הקרקס).
    בקיץ אני מאמין שלפחות אחד מבין הארט, אינגראם, קוזמה לא יעבור בהצעות לטרייד הזה, זה כבר יהפוך את זה ליותר טוב.
    את החוזה הנגמר של ק.ס.פ שהיה נותן להם אפשרות לזרוק כל מיני חוזים בעייתיים הם פספסו, הוא הרי נגמר בקיץ.

בקשר למה שהצעת-
    מי שלמעשה היא המתחרה העיקרית בקיץ לקחת אותו אחרי האירועים בשלושה ימים האחרונים היא הקליפרס.
    יש לה מספיק מקום להחתים שני אולסטארים, כולל סופר מאקס והיא אגרה על עצמה עוד שתי בחירות סיבוב ראשון, אחת מהם של מיאמי.
    כשבראש הארגון עומד ג'רי ווסט אתה אף פעם לא יכול להשאר אדיש.
    שבוע וקצת אחורה כשהחל פה הדיון הם היו הרבה פחות רלוונטיים.

ועדיין, מה שיכול לעשות את ההבדל זה דווקא קלאטץ' ספורט, אלה שאמורים ללחוש לשחקן באוזן.

בקשר לניקס-
    כל הצעירים שנתת פה כדוגמא לא רלוונטיים בכלל.
    לא אלה של הלייקרס ולא אלה של הניקס.
    את הניקס הוא ישקול במקרה שאחד מבין קיירי/דוראנט יגיעו לשם.
    וכדי שכל הנקודות יתחברו קודם כל צריך שזה יקרה ורצוי מאוד שהבחירה הגבוהה שלהם תניב זאיון(בדראפט חלש מאוד כמו שיש השנה, חייבים לציין את זה).

בסופו של יום הלשון חומה של לברון בתקשורת ניסה ביומיים האחרונים לעשות מה שלברון עשה תמיד בקליבלנד(להפעיל לחץ על הGM שלו) אז הוא שרבב את רשימת השמות כדי שזה יקרה.

המציאות כמו שאני רואה אותו היא הרבה פחות ממה שוויינדהורסט ניסה להכתיב לנו מדף מסרים שלברון פמפם לו השבוע.
    יש את הקליפרס, יש את הניקס שצריכה לחבר לא מעט נקודות כדי להגיע למצב שהיא באמת אטרקטיבית מהלייקרס.

אני מאמין שההשפעה הראשונה לאן יגיע השחקן היא קודם מושפעת מהיחסים בין שני הסופרסטארים.
    אם הם מאוד רוצים לשחק ביחד, זה יקרה.
    אני באמת חושב שקלאטץ' ספורט הולכים לעשות להם את המוות עד הקיץ עם הדלפות, ראיונות של לברון וליקוקים הדדים בתקשורת בין השחקנים.

מספיק לראות את התגובות של לברון אתמול בבחירות המצחיקות האלה לדראפט האולסטאר כדי להבין לאן פנינו מועדות.

אני אישית העדפתי שלא נעשה את הטרייד המשוגע כרגע הזה ודיברתי על זה עוד לפני שהוסיפו את הבחירת סיבוב הראשון הנוספת והארט, KCP וזובוץ'(מה שאפשר לקחת את החוזה המזעזע של היל בחזרה).

לברון לא חושב כמוני, כשהוא רוצה את האולסטארים שלו הוא לא בוחל באמצעים, לגמרי אימפולסיבי בדרך שהוא עושה את זה(וכל ההדלחפות של המחנה שלו רק פגעו בעסק כמובן).
    אבל בסופו של יום אני מאמין שאנחנו הסיכוי הכי גדול שזה יקרה בגלל היחסים בין השחקנים, סופרסטארים במעמדם יכולים לטרפד מהלכים של קבוצות אחרות.

אני מאמין שנחכה לקיץ ונראה את ההצעות שיפלו שם.
    מספיק שהוא יעבור בפחות ממה שהוצע ודמפ מעיף את בילי קינג מראש הפרמידה כGM הכי אהבל בהיסטוריה של הליגה הזאת.

אגב 2,
    אחרי שאיינג' עשה הכל כדי לטרפד את העסקה הזאת(אומרים שביומיים האחרונים הוא טילפן לדמפ יותר מכמות הפעמים שדמפ קיבל שיחות נכנסות מCA) תתכוננו לנקמת קלאטץ קלאסית' בסגנון האידיליה והREUNITED בין ברון וקיירי, אלה שנולדו לשחק ביחד ויודעים איך לזכות בטבעת ביחד.
    מיותר לציין שכל הפרוסס של בוסטון הולך לפח אם הם לא מצליחים להשאיר את קיירי.
    לא ברור לי איך בדד ליין שבערך כל הגדולות במזרח התחמשו טוב הוא אפילו לא ניסה להעביר את הייווד, לגמרי התעסק בנו במקום להפוך את הקבוצה שלו לכזאת שמסוגלת לעשות קצת יותר מסיבוב ראשון במזרח(גם זה לא בטוח).

3. cheddar Member

דברים מוזרים שנשמעים לא נכונים אבל הם כן:
    בן סימונס זרק רק 13 שלשות בכל הקריירה שלו, החטיא את כולם והם כולם כאלו

yakov_y אוהב/ת את זה.
  4. Sweetness Justin Fields

לא שלא ידענו את זה לפני אבל OPJ יותר מדי טוב בשביל הטנק הזה. את הניקס והסנס אנחנו כבר לא נדביק בחיים הם ב LEVEL משלהם וגם את קליבלנד כשחושבים על זה. אני קונה את המיקום שלנו כרגע עם 12.5% סיכוי בסוף העונה. הערב זאת הפעם הראשונה שהבולס נראו כמו קבוצת כדורסל מקצוענית, אבל... Tank Is Still On

Tankismalfunctioning.exe

ERROR CODE: 0x80lauri0040legend05

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליגה בדיחה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/19
    Sweetness ו-AFCA אוהבים את זה.
  6. Sweetness Justin Fields

כולם מדברים על זאיון בדראפט הקרוב (ובצדק) 6foot7 באיזור ה 285 lb עם ניתור כמו של ז'אק לאווין אבל נראה כמו outside linebacker הפוטנציאל שלו להפוך ל franchise-changer הוא הכי גדול מבין המעומדים. אבל אני לאחרונה מוצא את עצמי יותר מתעניין ב ג'ה מורנט. הוא סוג של ווסטברוק ודי רוז רק עם IQ וג'אמפר. אני לגמרי רואה אותו משתלב בבולס, ובכלל לחשוב על באקורט שלו עם לאווין זה חולני. אז אם לא מסתדר זאיון או RJ בארט אני אול אין על הילד הזה ממורי סטייט.

7. k_700 Member

לא יודע כשאני מסתכל על ג׳ה מורנט אני בעיקר רואה או ג׳יי מאיו.

לא מתלהב, ההייפ עליו בשמיים בחודשיים האחרונים וזה פחות או יותר מסכם את הדראפט הנוכחי.

שים את אותו ג׳ה בדראפט של שנה שעברה והוא מחכה לך על הלוח בבחירה ה-24.

8. Sweetness Justin Fields

יש לי הרגשה שהבולס חזק מאוד עליו בדראפט הקרוב והם אפילו ינסו לעשות trade up בשבילו במידת הצורך. וזה גם מתחבר לי לטרייד על OPJ הם חיזקו את הקבוצה ובעצם דפקו לעצמם את הסיכויים לסיים באטום 3 - הם גם מודעים ששום FA לא יחתום בשיקגו לכן לא היה אכפת להם לספוג את החוזה של OPJ, ועל הדרך גם הצליחו להוציא משהו על פורטיס שסירב להצעה שלהם. הם הציעו לו 50 ל 4 הסוכן שלו מבקש 64 ( 16M לעונה בובי פורטיס! בהצלחה) ואל תתרגשו יותר מדי מהבחירה סיבוב שני שהבולס שלחו להם ב 2023 כי גם היא top-36 protected. ולא יודע בקשר לאו ג'יי מאיו, אבל כן מסכים איתך בעניין של ההייפ שרק הולך ומתעצם משבוע לשבוע ואני על הרכבת הזאת. והכי מפחידים אותי בקשר אליו אלו הסאנס. הניקס מסודרים עם DSJ, הקאבלירס עם קולין סקסטון הם לא יגעו בו. רק הסאנס ימח שמם... חבל שלא העברתם להם את לונזו.

9. Sweetness Justin Fields

מה? אה? מההה לעזאזל עכשיו ראיתי?

Uli Hoeness ו-Bobby Pires אוהבים את זה.
  10. yakov_y YNWA

למה הליגה לא מאפשרת לפליקנס להושיב את דיוויס ביציע ואצל קליבלנד היא מאפשרת בנוגע לג׳יי אר סמית׳ ?

11. k_700 Member

לא דומה בכלל.
    הבן אדם היה כשיר גם למשחק נגדינו וזה לא חוקי להושיב שחקן כשיר(הרבה פעמים עוקפים את זה כשהשחקן משתף פעולה עם המערכת, כלומר הצוותים הרפואיים כבר מזייפים משהו כי כשהמועדון מושיב את השחקן למנוחה יש לזה אינטרס משותף).

במקרה הנוכחי הסוכן של דיוויס התלונן יום לפני הדד ליין לליגה שהם מושיבים אותו כשיר.
    זה חוק שבערך החלו לעקוף אותו לפני כמה עונות כשפופ התחיל להושיב חמישיות בצד, אם אני לא טועה השיא היה במשחק מול מיאמי או יוטה כשממש לפני המשחק הוא הושיב את כל החמישייה בלי סיבה רצינית.

למה לליגה יש אינטרס שלא תושיב את הכוכבים שלך?
    1. כסף ורייטינג.
    אתה קונה כרטיס ב106 דולר(למשחק זניח) בחור תחת של ניו אורלינס כדי לראות את AD לא כדי לקבל 36 דקות של אוקאפור.

אגב,
    בקלאטץ' כבר הוציאו הצהרה שהם שוקלים גם ללכת לערכאות משפטיות נגד הפליקנס אם הם יושיבו אותו(ואני משאר שהם יחפשו כל פינה קטנה כדי להכנס לתאקלים עם דמפ עד לסוף העונה).

12. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אני לא פוסל את מה שאתה אומר, יש בזה טעם נפגם, אבל זה מזכיר לי את הדיון בין אלו שרוצים כלכלה חופשית עם מינימום התערבות ממשלתית לאלו שרוצים פיקוח ושמירה על זכויות האזרח. למה שלא ניתן כאן קודם לקהל להעניש את הקבוצה שלו לפני שתגיע התערבות מלמעלה? אם האוהד ששילם סכום כזה יתאכזב מצורת ההתנהגות של המועדון שלו, יש מצב שיעניש אותם בכרטיס הבא שיקנה (שלא יקנה יותר נכון...). גם אופציה :)

13. k_700 Member

כי הליגה לא רוצה להגיע למצב שמי שמענישים הם האוהדים והקהל.
    כשאתה מנסה לנהל ליגה שהוא OVERSEAS אתה מנסה למנוע כמה שיותר התנגשות בין הקהל למוצר.

ב99 אחוז מהמקרים יצליחו לכסתח מקרים כאלה.
    למה?
    כי השחקן הוא עובד של המועדון והוא משתף פעולה עם המועדון כשהם מחליטים להושיב אותו.

מתי המועדון יכול לאכול אותה?
    כשהכוכב שלו מודיע להם שנתיים לפני היציאה שלו מהחוזה שהוא לא לוקח את הסופרמאקס ומעוניין לעבור בטרייד והם יעשו הכל כדי לא להעביר אותו לאן שהוא רוצה(והם יעבירו בפחות כמובן).

אני באמת לא מקנא במה שהפליקנס הולכים לעבור בשלושה חודשים שנותרים לו איתו, הם השאירו עכשיו צרה לא שחקן שבאמת יקדם אותם ממקום 14 ולהושיב אותו הם לא יצליחו.
    ויש פה אפילו סיכון לא קטן, כי אם הוא משחק ונפצע.......
    אמממ....
    אתה כבר מבין.

14. Sweetness Justin Fields

דאמממ...אמביד

15. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקושי משתחל לטופ 3 PLAYS במשחק הזה אבל בתור עוכר ידוע לא מפתיע בכלל שלא מצאת לנכון להביא אותם לתשומת הלב של ציבור הקוראים התמימים.

Sweetness אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.