NBA 2019/20 - Preseason

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏16/10/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו פציעה הזויה. רונדו פעם הצליח לסחוב רבע שלם נטו מהאדרנלין שעדיין זרם לו ואחר כך הסתובב יומיים עם מחשבה שיש לו מתיחה בהאמסטרינג. רק באימון לפני המשחק הבא אחד הרופאים של בוסטון בדק אותו ועלה זה. קליי כבר אחרי חצי שעה לא יכל לזוז בלי קביים.

9-12 חודשים. ריאלית הוא לא אמור לשחק כל העונה הבאה, בדיוק כמו דוראנט. הם כישרונות גדולים מדי בשביל להסתכן בחזרה מהירה מדי ולא לקחת את כל הזמן שבעולם אחרי הפיאסקו שהיה איתם בשבועיים האחרונים.

Jefecito אוהב/ת את זה.
  2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מה שאני יודע זה שאודל מגיע לסביון.

https://media.giphy.com/media/4q0WNCNZUlxNC/giphy.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/19
  3. JR-Riquelme Member

אם דוראנט הולך להחמיץ את רוב העונה הבאה זה לא אומר שישאר בווריורס וזהו? קבוצה אחרת באמת תתן לו מקסימום אחרי פציעה כזאת שהוא כבר ב33?
    קליי ודוראנט מחלימים וחוזרים טוב מהפציעות שלהם חודשיים לפני הפלייאוף.... פייבוריטים?
    אני לפחות לא מאמין שמפציעות כאלה הם יחזרו ל50 אחוז לפחות לא בשלב כל כך מוקדם אבל מי יודע. לפחות זה יתן פלייאוף מאוד מעניין.

בדבר אחד אני בטוח לעונה הבאה - קרי בעונה הרגילה הבאה הולך לשבור שיאי נקודות בקטע מפגר. כי זה קל בעונה הרגילה וכי מישהו צריך לסחוב את הקבוצה הזו לפלייאוף. חייב להרביץ עליו שיהיה מלך הסלים. מעניין מה יהיה היחס

4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

Lakers, Clippers, Knicks, Nets reportedly still plan to offer Kevin Durant max contract despite injury - Silver Screen and Roll

(הניקס הולכים להציע לו בוודאות של 700%. מאמין שגם הנטס. הלוס אנג'לסיות לא נשמע לי הכי הגיוני אבל אולדרידג' מספיק אמין בשבילי)

צפה להפתעות

https://media.giphy.com/media/yqlOBrfQ2hbuU/giphy-downsized-large.Xxx

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא בוחר בגרונק?

*/aaarofl

Sprewell אוהב/ת את זה.
  6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אחי גרונק זה ה-CLAIM מנצח ליגה שאני אשלח לך הודעה לעשות במוצ"ש הראשון של דצמבר

אלעד אוהב/ת את זה.
  7. VAR Member

כנראה שזה תלוי אם זו פציעה ראשונה או חוזרת, באיזה קטע של הרצועה היה הקרע וכמה הגוף חם.
    בפעם הראשונה שזה קרה לי לא יכלתי לקום במשך 5 דקות. בפעם האחרונה הייתי בטוח שאני צריך 2 דקות מנוחה ואני חוזר לשחק.

Sweetness אוהב/ת את זה.
  8. Sweetness Justin Fields

9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מי שרואה כדורגל שנים זיהה את הפציעה הזו של קליי ורשמתי את זה כאן.
    ראיתי את אבא שלי בבוקר, הוא כדורגלן עבר שקרע כל שריר אפשרי בברך שהיום היא פלטינה, והדבר הראשון שהוא אמר לי זה שהוא לא יחזור לרוץ בחצי שנה הקרובה.

גם כשהוא חזר לזרוק את העונשין בשביל לא להיפסל מחזרה למשחק זה היה ברור שהוא לא יחזור.

10. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

אורן יוסיפוביץ זה הדבר הכי מעייף בעולם.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. Roma מנהלים

ווג' מדווח שאנתוני דיוויס עובר ללייקרס, לונזו בול, ברנדון אינגרם, ג'וש הארט, ו-3 בחירות סיבוב ראשון (כולל בחירה 4 בדראפט הנוכחי).
    לברון בדרך לקבל את מבוקשו ועוד הצליח להשאיר קוזמה (טעמי הצעיר הטוב ביותר שיש להם).

yakov_y אוהב/ת את זה.
  12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נסגר דקה אחרי הפציעה של דוראנט שהוציאה את הניקס סופית מהתמונה והשאירה את הלייקרס לבד. בוסטון מעולם לא היו אופציה חוץ מאצל לקקני החצר של דני איינג'. קוזמה הפך לפחות משמעותי ברגע שהם הנחיתו את הבחירה הרביעית. בסוף זו בול אותה הצעה מהדדליין, רק שניו אורלינס השיגו פרוספקט ל-4 שנים מלאות במקום השנתיים של קוזמה ועוד בחירת סיבוב ראשון שכנראה לא תהיה רלוונטית לכלום אבל נשמעת עכשיו טוב על הנייר.

ברכות למהמרי הלייקרס +1000 בחלון של השעה וחצי שנפתח מסיום הפיינלס עד הציוץ של ווג' על הפציעה של קליי. אולי ה-Value הכי טוב שנתקלתי בו בשנה האחרונה. יהיה שני רק לקליפרס +2000 אם קוואי באמת יחתום.

13. Hakeem Nicks Member

אז אנתוני דייויס, שחקן טופ 7 בליגה לפחות, פחות או יותר עבר בתמורה לקרישי דם, שחקן שאבא שלו אולי ידאג שלא ישחק שם, רול פלייר סבבה בדמות ג'וש הארט והבחירה הרביעית. למרות שעכשיו ווג' מדווח שקבוצות מתעניינות בבחירה הזאת אז לפליקנס יש הזדמנות לחרבש את זה עוד יותר אני מניח.

מפחיד לחשוב כמה לברון שולט בליגה הזאת לפעמים.

14. k_700 Member

יו יו יו יו יונית שומעת?

כמו שהיה ברור, בפחות ממה שהוצע להם בדד ליין.

ברוך הבא למשפחה.

אם איכשהו מצליחים להנחית את קוואי בחיי שלא אכפת לי לעלות עונה שלמה עם שלושה שחקנים במקום חמישה.

אגב, הטרייד צריך לקרות באוגוסט כדי שהלייקרס יוכלו להחתים עוד שחקן על מקסימום, הווה אומר יונית שהלייקרס צריכים לבחור את הבחירה של הפליקנס.

לא ברור מהדיווחים אם זו דרישה שהתקיימה, לחשושים שכן.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/19
  15. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההצעה בדדליין: לונזו+אינגרם+קוזמה+הארט+2 בחירות סיבוב ראשון

ההצעה הלילה: לונזו+אינגרם+הארט+#4 אוברול (יותר ערך מקוזמה)+ הבילי קינג ספיישל הבא:

אכן תמונות קשות יונית. בחזרה אליך ארהל'ה.

VAR אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.