NBA 2019/20 - Preseason

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏16/10/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. VAR Member

לפי מה החלטת שבאטלר ישתלב נפלא ליד אמביד וסימונס? אם קובעים לפי האלמנט הכי חשוב בכדורסל מודל 2018 (קליעה) אז נראה לי קצת בעייתי הקטע הזה ששלושת השחקנים הכי טובים בקבוצה שלך הם די נגרים. בפילי של העונה שעברה כל מי שלא היה סימונס ואמביד היה יודע להפציץ, בפילי של העונה נשאר בעצם רק רדיק, כשבPF הם חייבים לסבול את הנוכחות של מייק מוסקלה כדי לאזן קצת.

לפי שלושת המשחקים הראשונים של פילי בעידן באטלר לא נראה שהשתנה משהו לטובה. הם הפסידו לאורלנדו, נזקקו להארכות כדי לנצח את יוטה בבית ואת שארלוט בחוץ. במינסוטה דווקא העסק נראה הרבה יותר טוב.

2. סיונרה Member

רוז נמצא במלכוד 22, צורת המשחק שלו לא מאפשרת לו גם להיות טוב וגם להשאר בריא.

3. yakov_y YNWA

לברון ג'יימס בריאיון לאתלטיק מספר שהטרייד על קיירי היה מבחינתו "תחילת הסוף". לאחר שקיבל הבטחה מפורשת מקובי אלטמן שזה לא יקרה, דן גילברט הניע את המהלך. לברון מציין שהוא לא חושב שאלטמן שיקר לו כמו שפשוט פעלו מעליו והוא לא היה היחיד שקובע את המהלכים, כפי שקרה עם דייוויד גריפין. וזה לטענתו למה גריפין שוחרר. וזה יצר אצלו (לברון) את חוסר האמון בגילברט ובמועדון.

מעניין.

4. Ronaldo Nazrio Member

תשמע לא הייתי קורא לאמביד נגר. הוא קולע די טוב לשלוש, וגם מחצי מרחק אין לו בכלל במה להתבייש. סימונס זה סיפור אחר והוא באמת אחולמניוקי נגר, אבל הוא מפצה על הנגרות שלו במסירות טובות, חדירות והטבעות אכזריות.

באטלר יכול להשתלב טוב איתם בגלל שהוא גם קלעי מצויין, יכול לקחת באחד על אחד כל שחקן בליגה והשיתוף פעולה שלו עם סימונס (ואמביד) כמעט בטוח ישא פרי. שני שחקנים כל כך טובים אין סיבה שלא.

במינסוטה העסק נראה מצויין וזה באמת השתלם להם, גם נפטרו משחקן שעושה להם שביתות איטלקיות וגם קיבלו שומר מצויין ופווורד טוב.

רוז שחקן אדיר ורק שישאר בריא. מלו מתאים להפועל ירושלים והוא ואמרה סטודמאייר ביחד ירסקו את הליגה הישראלית ואת אירופה.

5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

"תחילת הסוף" היה ברגע שקיירי לא רצה לשחק איתו יותר והבהיר להנהלה בפאקינג יולי שימצאו לו טרייד כי אין לו שום כוונה להגיע לטריינינג קמפ. אבל למה לשלב עובדות בעוד ריאיון מתחנף של אחד מלקקני החצר? שלא נעז לחשוב לרגע שלברון לא קורבן או משהו.

6. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אם "הסוף" הגיע כשקיירי רצה ללכת או אחרי שקיירי הלך, זה אותו הדבר ואותו סוף. לא מבין מה ההבדל :)

7. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן X מבקש לעזוב כי הוא לא רוצה לשחק יותר ספציפית עם שחקן Y.

שחקן Y מתקרבן בריאיון וטוען ש"תחילת הסוף" היה כשההנהלה בגדה לו באמון ועשתה טרייד על שחקן X אחרי שהבטיחה לו שלא תעשה. כלומר לעובדה ששחקן X רצה וביקש לעזוב אין קשר אליו והכל קרה מהשמיים ו/או בגלל גחמות של ההנהלה.

אתה באמת לא מזהה את האבסורד וגניבת הדעת?

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  8. SaSa Member

מצחיק שרק לפני שבוע אחרי שהסלטיקס הפסידו לבלייזרס, אותו שחקן X דיבר על כך שחסר להם שחקן בסגנון של שחקן Y.

9. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

בסוף המהלך הזה לא הטיב, לא עם קיירי ולא עם לברון, כך שחבל להם ואיך תמיד אמרה המורה בבית ספר, "לא משנה מי התחיל".
    תאכלס גם לא משנה איך התקשורת רוצה להציג את זה (מהם נמאס כבר ממזמן, הם לא מעניינים).

10. k_700 Member

בינתיים הוא קולע ב47 אחוז ל3, שזה כמובן לא ישאר אבל בהחלט מעיד על הכוונה לזרוק יותר מרחוק.

אני חושב שגם לתת לו להתחיל לשחק עם החמישייה השנייה מקל על הגוף.

11. DRORIKO Member

האחים גאסול הם קטלונים?

12. Sweetness Justin Fields

אני מתחיל להאמין לך ארצ'י.

וואלה אם היית משחיל את האחרונה שם על הבאזר זה היה אדיר!

בחדשות אחרות - מארקנן פורטיס ודאן חוזרים ממש בקרוב וזה השלב שבו אני מתחיל לדאוג לטנק.

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  13. Jefecito Member

כן.

14. yakov_y YNWA

* היה לנו חתיכת דרפאט בעונה שעברה אבל אותם שחקנים העונה לא מצליחים לבוא לידי ביטוי.
    קיירי והייוורד אוכלים דקות והכדור לא מגיע לטייטום ובראון, בוסטון בסיטאוציה שהיא לא מכירה, באל איי כל הצעירים נפגעים, במיוחד לונזו בול, קשה לשחק לצד לברון, לא מבין את האינטרס של לברון להגיע לשם ולא מבין למה לא עשו טרייד בקיץ על נניח קוואי ? עונה לפח וגם ייהרסו את הצעירים.

* הדראפט הנוכחי מצוין, לוקה דונצ׳יץ׳ שם את כולם בצל, טריי יאנג ואייטון לא רעים בכלל אבל דונצ׳יץ׳ מפתיע אותי כל פעם מחדש.
    הייתי בטוח שדונצ׳יץ׳ יהיה פוינט גארד אבל עושה רושם שהוא 2-3 יותר.

15. Jefecito Member

אותי מדהים ההשתלבות של לוקה בNBA. ידענו שהוא כישרון ענק אבל הוא משחק כאילו הוא משחק שם כבר 5 שנים. אין לו מתחרים על תואר רוקי העונה ואולי אפילו יכנס לפלייאוף

מצב נושא:
הנושא נעול.