NBA 2020: לברון מחזיר את התואר ל LA

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏22/10/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sweetness Justin Fields

הדבר היחיד שצריך לבאס כל אחד ואחד ממכם זה שלא שמתם הימור שקרנישובאס יבחר בפטריק וויליאמס.

הילדים של הילדים שלכם היו מסודרים לכל החיים היום.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

DaveTheSave ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  3. DRORIKO Member

קצת פיקנטריה. אני עובר עכשיו על רשימת שחקני האולסטאר האחרון. רובם הגדול נבחרו אחרי דני מבחינת המספר. קוואי ויאניס תאמינו או לא נבחרו רק במקום ה-15. קייל לאורי מקום 24. יוקיץ' בכלל מקום 41. אגב קמבה ווקר בדיוק כמו אבדיה נבחר במקום התשיעי.

4. DaveTheSave Member

מישהו יכול להרחיב על סעיף 2? הם אשכרה שינו את השם בגלל רצח רבין?

5. Nevermore Member

סוג של Stretch שתופס תאוצה בימים האחרונים.

השם Bullets היה לא פופולרי במשך שנים כי היווה קונוטציה שלילית לרמות פשיעה והרצח הגבוהות באיזור DC ומרילנד באותו זמן. בהמשך לכך, הבעלים היה חבר של רבין והזדעזע מהרצח - מה שזירז את ההחלטה ללכת על שינוי שם.

אותו תהליך בדיוק קורה עכשיו עם הקבוצת פוטבול בוושינגטון אגב.

Sir Alex Ferguson ו-DaveTheSave אוהבים את זה.
  6. DRORIKO Member

הודעה מעניינת שקראתי בפורום NBA של תפוז, לדעתי זה מסכם את סוגיית אבדיה הכי טוב:

לגבי אבדיה - אני יודע שרצינו שייבחר גבוה, אבל אני באמת חושב שהוא יכול להיות מרוצה.
    בסך הכל הוא מגיע לקבוצה שנמצאת בסוג של הליך בניה למרות שכבר יש לה כוכב אחד ואחד בספק, אם הוא יראה שהוא נותן להם את מה שהם אוהבים הוא יקבל דקות ויתפתח.
    אני לא בטוח כמה טובים שם בפיתוח שחקנים, רצתי עכשיו על היסטוריית הבחירות שלהם מ 2007.
    מתוך 22 בחירות, 12 בחירות סיבוב ראשון, הנה השמות שאני מצליח לזהות:
    האצ'ימורה, ג'ורדן קלארקסון, אוטו פורטר, בראדלי ביל, יאן וסלי, שלווין מאק, ג'ון וול, בייליצה, ג'אוול מקגי, ניק יאנג. יכול להיות שאני אמור לזהות את טרוי בראון ג'וניור - לא עקבתי כל כך השנה.
    מצד שני סקוטי ברוקס זה הבחור שאימן את דוראנט, ראסל, הארדן, איבקה, סטיבן אדאמס, ועוד לא מעט שמות צעירים בשנים שלו באוקסי. הוא יודע לקדם צעירים - נקווה שזה יבוא לידי ביטוי.
    הטיימליין שלהם לא רע בשביל רוקי, הם מכוונים לעוד שנתיים - שלוש, כך שיהיה לאבדיה זמן לשחק שם ולהשתפר - גם אם הם יבינו שהם לא בונים עליו לטווח ארוך יכול להיות שיתנו לו לשחק כדי להפוך אותו לנכס חיובי בטריידים.

אם משווים את זה לקבוצות אחרות שבחרו קודם - הניקס, ודטרויט הן בתי קברות כבר המון זמן, אני לא בטוח לקבי קליבלנד - אבל גם הם לא נראים כמו מקום אטרקטיבי כרגע, שיקגו כבר הרבה זמן מדשדשת - נכון שהם הביאו את דונובן ואת קרנישובאס, ויכול להיות שזה פספוס. כמובן שאטלנטה יכלה להיות יעד נהדר בשבילו.
    בסך הכל אני חושב שאפשר להיות מרוצים, בסוף זה רק מספר בחירה - שחקנים במקום 6 (כמו יאן וסלי) יכולים להשכח לחלוטין, ואילו יאניס נבחר 15 בדראפט שאמרו עליו שהוא הגרוע אי פעם. העיקר זה להגיע למקום שתוכל לגדול בו, אני מאמין שאבדיה הגיע למקום טוב.

אני אתן הערה משלי. אני עובר על הרשימה שהוא נתן ורוב השמות הפכו לשחקני NBA לגיטימים ומעלה. ככה שבהחלט יש אופטימיות לגבי דני. מקסימום הוא יסיים כוכב יורוליג כמו יאן וסלי :tonguewink:

נערך לאחרונה ב: ‏20/11/20
    Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  7. yakov_y YNWA

8. wings Member

אטלנטה מפתיעים. אחרי רונדו וגלינרי, בוגדנוביץ׳ כנראה בדרך לשם ולא לבאקס. אם הבחירת דראפט שלהם מוצלחת (מס׳ 6) אז תיהיה להם קבוצה נחמדה מאוד. בוגדנוביץ׳ הולך לקבל 72 מיליון דולר ל-4 שנים אבל חבל שויתר על ההזדמנות לזכות באליפות עם הבאקס.

מצב נושא:
הנושא נעול.