NBA 2016-17 - גולדן סטייט האלופה !

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏25/10/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

אי אפשר לדעת לאן OKC והפליקנס ילכו.
    שלא תתבלבלו לרגע, זה שדיבאס גרם לדמפ להראות מהGM הכי גרוע בליגה לשני הכי גרוע בליגה לא אומר שמתישהו בעתיד הלא רחוק העסק שנבנה שם אתמול לא יתפוצץ ואז זה עניין של זמן עד שהגבה ימצא את עצמו ביעד אחר.
    בOKC? היעד הזה אפילו קרוב יותר.
    אלא אם כן לראסל ווסטברוק ממש לא מפריע לשים סטטיסטיקות של אוסקר רוברטסון שנה אחרי שנה ולבזבז את כל הקריירה שלו וכשידוע שבOKC כבר התחילו לחשוב על בנייה מחדש שנייה וחצי אחרי שדוראנט דפק להם שפשף.

רוצה לאמר, לא כזה הזוי לחשוב ששניהם ימצאו את עצמם ביעד אחר, אולי אפילו ביחד בעתיד.

2. VAR Member

אין בעיה, אני רק לא מוצא שום סיבה שהיעד הזה יהיה דווקא הלייקרס. העידן הזה שבו שחקנים הולכים למקומות עם "כוח משיכה" כבר מאחורינו ועד שלפחות שניים מצעירי הלייקרס לא יראו תקרה של שחקני טופ 10 אין שום סיבה ששחקן בכיר יחשוב בכיוון הזה.

3. k_700 Member

תלוי לאיזה קיץ גם מכוונים.
    אם אתה יוצא לקיץ שבו קבוצה של סופרסטארים יכולים לצאת לשוק החופשי ולבחור ביעד שבו הם שלושתם יכולים להכנס, לעשות כסף ולחיות את החיים הטובים אז למה לא? במקרה הזה אתה לגמרי לא תלוי בהתפתחות של דיאנג׳לו או אינגראם לטופ 10 בליגה.
    שניהם גם ככה שחקנים עם יסודות טובים שיכולים להתפתח לשחקנים טובים בליגה וגם היום הם מצרך מבוקש בטריידים(תשאלו את דיבאס), אם תרצה להזיז אותם כדי לצרף שניים או שלושה סטארים אחרים זו לא הבעיה.

אני חושב שקודם כל החשיבה של הלייקרס היא הכי נכונה שיש בליגה של הקבוצות שאין להן לפחות שני שחקנים בפריים ובטופ 10 של הליגה-התבססות על צעירים מהדראפט בחוזים נמוכים ווטרנים שהם קלף תמיד טוב לטרייד(למעט מוזגוב-חוזה רע) ועם אפשרות יציאה לקבוצה מהחוזים שלהם(למשל ניק יאנג).
    הצעד הנוסף והחשוב מכולם הוא שסוף סוף אחרי הרבה מאוד זמן הלייקרס אספו את המאמן הנכון, לי אין ספק בזה בכלל.
    וולטון זה הקלף הכי טוב שהלייקרס היו יכולים לנכס לעצמם, כשתהיה לו קבוצה יותר בוגרת ומוכנה גם יראו את זה על הלוח.

שוק גדול, מאמן מצוין ששחקנים עם כשרון יאהבו לשחק תחתיו, מג׳יק שעכשיו נכנס לפרונט אופיס, יעד אטרקטיבי מבחינת מזג אוויר והמון המון מקום בתקרה, ברגע שיהיה קיץ טוב ונכון לעשות מהלכים(כלומר התחלת הדעיכה של קליבלנד והרגע שבגולדן סטייט יצטרכו לתת חוזה חדש לקליי) זה הרגע שהרבה פרי אייג׳נט יתחילו לחשוב לעצמם איפה כדאי להם לשחק ביחד וכשהם יכולים להחליט על זה ביחד ובמקביל.
    עד שהרגע הזה יגיע הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות לעצמך זה להיות לייקרס, מינוסוטה או פילדלפיה, חשבתי שזה ממש ברור.
    כלומר, להריץ קבוצה צעירה עם מאמנים חזקים, לבחור הכי טוב שאפשר ממה שיש לדראפט להציע לך, לאגור בחירות ונכסים טובים לטריידים.

למשל אין לי בכלל ספק שאת השם של ניק יאנג ולו וויליאמס אתם עוד תשמעו הרבה מאוד עד הדד ליין, איזה קבוצת פלייאוף לא הייתה רוצה סקורר ברמה שלהם וכשהלייקרס לגמרי פתוחה למו״מ?

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/17
  4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקרה יצא לי להחשף לאול-סטאר, אחרי שהבטחתי לעצמי שלא אתעניין אפילו בכמה נגמר המשחק ואני מוכרח להגיד שאין לי מושג איך המשחק הזה הוא הדבדבן שבקצפת בעבור רבים. התביישתי מכל שנייה של צפייה. יש לקיים משחק ראווה לא תחרותי ויש להביא מחצלות ולהשתזף על הפרקט. אם לא יחול שינוי קיצוני בגישה של השחקנים, אני משוכנע שכבר מהעונה הבאה העניין שיש סביב המשחק ירד ונישאר רק עם התחרויות האחרות.

5. k_700 Member

כן כן כל שנה שומעים את זה כבר 18 שנים בערך.

העניין לא באמת ירד , המוצר כבר ממזמן גלובלי והסוף שבוע הזה בשביל האמריקאי הממוצע הוא הרבה יותר מהמשחק הזה, בטח כשבסמוך אליו גם כמה ימים אחר כך יש את הטרייד דד ליין.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא חושב שהמשחק האחרון היה אחר לגמרי משאר המשחקים בשנים האחרונות?

7. VAR Member

@k_700 יש בדיוק שני תקדימים שאני יכול לחשוב עליהם שבהם שחקנים באמת תיאמו ביניהם איפה לחתום (בוסטון 2007 ומיאמי 2010. ואני לא בטוח שזה היה בדיוק המקרה לגבי הראשונה). אני לא הייתי בונה על זה הרים וגבעות. תאורטית זה היה יכול לקרות גם בקיץ האחרון (דוראנט, הורפורד ודרוזן למשל). בפועל לאף אחד כבר לא אכפת מגודל השוק וממזג האוויר, לא בעידן שבו ג'יימס הארדן חותם עם אדידס על חוזה של 500 טריליון דולר כשהוא משחק בשוק די בינוני. ובכלל, מתי הפעם האחרונה שפרי אייג'נט באמת איכותי נחת בלייקרס/ניקס (שני השווקים הכי גדולם בפער)? נראה לי שנצטרך ללכת אחורה עד סטודמאייר בשביל זה, וזה היה ב2009 אם אני לא טועה. כמעט עשור. אתה בונה כאן על צירוף של אפשרויות שקורה אחת ל. אפשר יהיה לפתוח את הדיון כשהלייקרס תחזור לפלייאוף, לא נראה לי שיקרה שם משהו מעניין לפני זה.

8. k_700 Member

בקיץ האחרון לא הייתה שום סיבה לתיאום של שלושה כוכבים איפה הם צריכים לשחק כי בגולדן סטייט כבר היו שלושה כאלה ואליהם הצטרף השחקן ההתקפי הכי טוב בליגה, החלטה קלה מאוד עבורו.
    לא היה שם שום צורך במסע שכנועים ושום דבר מעבר.

להתחבר לאל הואפורד ודרוזן בקבוצה רנדומלית לא היה משפר את הסיכויים של דוראנט להשיג את מה שהוא יכול להשיג במפלצת של גולדן סטייט ובקלות.
    זו למשל בקלות העונה ההגנתית וההתקפית הכי טובה(מבחינת יעילות) של דוראנט בקריירה ובפחות דקות ממה שהיה רגיל, איזי צ׳וייס עבורו.

יוסטון יעד די אטרקטיבי לשחקנים אם מתחשבים גם בעניין המיסוי וכשהתקרה היום יותר גבוהה.
    לרוב השחקנים בליגה הזאת אכפת קודם כל כמה כסף הם יוכלו לעשות, שלא תתבלבל לרגע מהחלטות של בודדים לשפר את הסיכוי הכי טוב שלהם לאליפות, עניין הכסף עדיין נשאר בראש מעיניהם של הרוב.
    בוגי והסוכן שלו למשל ניסו לעשות הכל כולל הכל כדי להביא למצב שסקרמנטו נותנת לו בקיץ את ה209 מיליון לחמש שנים, שלא תחשוב לרגע שהלחץ מהכיוון שלהם נוצר כדי להפעיל לחץ שימצאו עליו טרייד, קודם כל אכפת לו מהכסף לפני הכל.
    בכל סיטואציה אחרת שהוא יאריך חוזה בקיץ הוא יפסיד לפחות 30 מיליון דולר על התענוג.

הלייקרס כבר נבנית שלוש שנים למצב שבו היא תוכל לקלוט כוכבים ולשלם להם שכר גדול מאוד וכל זה בלי הכסף שמגיע מסביב כתוצאה מהאפשרויות שנוצרות לך בשוק כמו אל איי.
    המבחן האמיתי יהיה בקיץ שבו באמת שווה להתאבד, היום אתה שם לב שרוב הליגה לא מוכנה להתאבדות במצב שיש לך שתי מפלצות כמו ג״ס וקליבלנד.
    עד אז וכמו שאמרתי הדבר הכי טוב שקבוצה יכולה לעשות לעצמה(ואם היא באמת מכוונת לחזרה הכי מהירה שיש למצב של מאבק על אליפות) זה להמתין בסבלנות ולהיות מוכנה מבחינה תקציבית לרגע המתאים וכשיש במערכת מאמן טוב, צוות טוב, בחירות(וגם הכוונה שלהן לדראפטים ספציפיים) ,כלים לטריידים ושחקנים צעירים עם ערך.

בקשר לחדשות האחרונות-
    לדעתי החלטה מסוכנת מאוד לפטר את מיץ׳ בעיתוי הזה. קשה שלא לחשוד שהיה פה משהו שקשור לטרייד על קאזינס שנפל לפני יומיים.
    המערכת בלייקרס בלחץ להביא איזה פרי אייגנט גדול או טרייד על איזה גימי באטלר כשמילת הקסם צריכה להיות סבלנות.
    קאזינס או באטלר לא יביאו את המערכת הזאת לשום דבר יוצא דופן בעידן שאתה צריך לנצח את ג״ס ובגמר תחכה לך קליבלנד.

אני מקווה מאוד שההשתלטות של מג׳יק(חשוד מאוד בעיני ביכולת לנהל ולהבין את התפקיד) לא תהרוס את הקרקע שכבר נבנית פה במשך שלוש שנים.
    בקלות אפשר להרוס את זה ולתקוע את העתיד שלך לעשור וחצי האחרונות.

ומשפט לסיום, לא התייחסתי לניקס כי את הניקס והלייקרס אני לא מסוגל לשפוט באותו צורה. הניקס זה הארגון ספורט הניהולי הכי כושל בספורט כבר דור, לגודל השוק שם אין כמעט השפעה כשהכל מנוהל כמו קרקס.

9. k_700 Member

לא.
    תחזור לכל אולסטאר ב8 שנים האחרונות ותראה את אותם דיבורים ביום, יומיים שלאחר מכן.

10. VAR Member

אבל כל האפשרות הזו בנויה על ההנחה ששחקנים יחליטו לתאם ביניהם הגעה ללוס אנג'לס. בוא נפרק את זה ותראה מה קורה:
    כמו שאמרת, ובצדק - רוב השחקנים יעדיפו לחתום איפה שיקבלו הכי הרבה כסף. כלומר בקבוצות שלהם שמחזיקות בזכויות בירד.
    את הסיכוי שבכל זאת יחתום מישהו בקבוצה אחרת תכפיל ב3 פרי אייג'נטס
    לזה תוסיף שללייקרס אין באמת שום יתרון על פני קבוצות אחרות שנמצאות במצב יותר טוב ממנה ומהוות כרגע יעד יותר אטרקטיבי: מינסוטה, יוסטון, בוסטון (במיוחד), פילי, ניו אורלינס, אולי אפילו מילווקי.
    לזה תוסיף ששחקנים שעושים את זה מתמודדים עם ביקורת ולחצים אדירים מבחוץ שלא לכל אחד יש את הביצים להתמודד איתם.

ומה קיבלת?

11. k_700 Member

בקצרה כי אין לי ממש זמן- לקבוצות האטרקטיביות יותר לדבריך, לרובן אין את מה שיש כרגע ללייקרס בשפע- מקום תחת התקרה כדי להוסיף שלושה חוזי מקסימום ולא פחות חשוב מזה יש עכשיו צוות חבל על הזמן.
    השם שממש קיוויתי שיכנס לבזנס סגר ממש עכשיו- פלינקה זה הסוכן של הארדן וקובי בעבר(ולקובי היה חלק מרכזי מאוד בזה).
    מי שקצת מעורה בעניינים, מוח חריף ביותר, סוג של ארי גולד בליגה הזאת בדיוק מה שהפרנצייז הזה צריך כדי להזיז עניינים ולנצל את כל הבובות שיושבות ומנהלות בכשלון רב ארגונים.

אגב שני בחורים חריפים ביותר כבר מקודמיםמלתפקיד בכיר יותר(היו סקאוטים בכירים בפרונט אופיס שהיו אחראים על הבחירות דראפט האחרונות)- ראיין ווסט וג׳סי באס.

היו לי לא מעט חששות מהפיטורים בטיימינג הזה של מיץ׳ שהניח את היסודות אבל בשביל לקבל צוות כזה בפרונט אופיס ולצד מג׳יק שאמור להיות הפנים והחיוך של הפרנצייז בשנים הקרובות(וחא הgm בפועל) ,שינוי מרענן הרבה יותר ממה שחשבתי.

אגב, דיברת על אטרקטיביות וכוח משיכה? כמה שחקנים בליגה לא יתייחסו ברצינות להצעות שיציג אותן מג׳יק? בטח כשיש מקום ואפשרות להכניס בקלות שלושה סטארים במקביל.

הבטחתי לכם שלשום שאת השם של לו וויליאמס תשמעו עד לסוף הטרייד דד ליין והפרונט אופיס החדש סוגר כבר טרייד ראשון - לו וויליאמס ליוסטון, הבחירת סיבוב ראשון שלהם וקורי ברואר ללייקרס.

פייר לא האמנתי שבנוסף לבחירת סיבוב ראשון עליו גם נצליח להוציא מגן פרימטר ברמה של ברואר ועם עוד שנה אחת בחוזה, מצוין.
    יוסטון מקבלת את הסקורר הכי טוב שהיה אפשר למצוא לתפקיד של שחקן שישי אבל במחיר גבוה מדי לטעמי.

נערך לאחרונה ב: ‏22/2/17
  12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מסכים. זה לא דומה לשום דבר שהיה בשנים האחרונות. יש הבדל בין ריצה קלה לזחילה ויש הבדל בין סתם להרים ידיים מבלי לקפוץ לעמידה והתבוננות. בשנים האחרונות זה היה 'שכונה' והשנה זה היה פשוט 'בית זונות'.

13. yakov_y YNWA

אני יודע מה מטרת הטרייד של הלייקרס אבל יש גבול לטימטום בטרייד של לו וויליאמס, שחקן אדיר, איך הוא שחקן ספסל לעזאעזל ?
    יוסטון מועמדת רצינית לאליפות בעיני.

14. VAR Member

הלייקרס בעונה הבאה מחויבים ל80 מיליון, לא ייתנו אפילו חוזה מקסימום אחד. בשנתיים לאחר מכן יתפנה קצת מקום אבל גג שני חוזי מקסימום. איך אתה מוצא מקום לשלושה? אתה רואה קבוצה שתתנדב לקחת את החוזים הגרועים שנתתם למוזגוב ודנג?

והמצב שלכם ממש לא יותר טוב מממצב התקרה של הקבוצות הבאות: מינסוטה, בוסטון, שיקגו, פילדלפיה ויוטה והורדתי מהדרך כמה קבוצות שלא אמורות להיות רלוונטיות כמו דנבר, אינדיאנה וסקרמנטו. בקיצור המצב שלכם הרבה פחות טוב ממה שאתה רוצה להאמין.

אתה בונה על מג'יק שימשוך שחקנים? בהצלחה עם זה. אני לא רואה את ג'ורדן בכבודו ובעצמו מביא שחקנים טובים לשארלוט אבל אולי magic has the magic.

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/17
  15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מג׳יק יביא מג׳יק כמו שפיל ג׳קסון הביא מג׳יק.

לדור הנוכחי אכפת מעצמו, כסף ובעיקר מעצמו.

Sprewell אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.