NBA 2020: לברון מחזיר את התואר ל LA

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏22/10/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

היום בוסטון נגד ההיט, מחזיק אצבעות ל-7 משחקים כדי שנהנה כמה שיותר ושהמנצחת תפסיד בגמר ליוקיץ׳/לברון.
    מבחינת הסלטיקס,
    ההגנה ב-3/4 המשחקים האחרונים לא מתפקדת, הייתי שוקל לעלות בחמישייה עם רוברט וויליאמס שמשחק בפלייאוף הנוכחי רק 12 דק׳ ותורם חצי חסימה בממוצע.
    עם כל האהבה לוונאמייקר וקאנטר הייתי מצמצם להם את הדקות, הגנה כלי חשוב כאן בטח כשנגד ההיט אתה צריך להחליף בחסימות ולשמור שמירה אישית כל כך הרבה שחקנים, סמול בול רלוונטי כאן נגד ההיט, קמבה היחיד שאפשר לעשות לו הנחות, בראון - טייטום - סמארט - וויליאמס - ת׳יס שומרים טוב.

נקודה נוספת, חסר פליימקר כמו היוורד וזה שאתה מביא שחקן מהקו האחורי שיחליף אותו כמו סמארט לא עוזר, סמארט עובר תהליך כשחקן ויותר זורק ופחות מוסר, בעיקרון זה טוב לו אישית אבל פחות לבוסטון.
    קמבה ב-1, בראון ב-2, טייטום ב-3, ככה צריך לשחק, ברגע שסמארט פותח בחמישייה גם אתה מפסיד כוח אש מהספסל וגם הכדור פחות מגיע לסופרסטאר שלך טייטום, גם ככה קמבה קצת אנוכי ויש רק כדור אחד, בראון וטייטום הם המפתח של בוסטון קודם כל.
    הקו הקדמי דל והייתי מפתיע ופותח עם וויליאמס שיכול לשמור על כולם, אתלט על שירתיע קצת על באטלר וחבריו.
    בכלל הייתי מנסה לעשות כמו מיאמי, דרק ג׳ונס על קמבה, מציק לו ומפריע לו מנטלי, אתמול ראינו את הווארד על יוקיץ׳, הייתי מנסה לזרוק את סמארט/וויליאמס על אחד הכוכבים של מיאמי, לשחק להם בראש.

מבחינת ההיט הם עושים הכל מושלם, יש להם הזדמנות לאליפות ובכלל עתיד מבטיח מאוד, שחקנים שלא הגיעו ל-100 אחוז מהפוטנציאל שלהם כמו באטלר, אדביו, הירו, רובינסון, סגל גדול.
    10-1 בפלייאוף זה פסיכי ומפחיד, משפיע מנטלי על היריבות ועם עם סגנון המשחק שלהם בכלל.

2. wings Member

אני בכלל לא הייתי ביקורתי כלפיו. להפך. אני חושב שהקבוצה שלו יותר טובה כשהוא משחק ככה. הוא לא כזה קלעי גדול. וכמובן שזה גם תלוי עם מי יש לו לשחק.

3. yakov_y YNWA

אנחנו מדברים כאן על הלייקרס,
    לברון - דיוויס - קוזמה קלעו כאן 63 נק׳ ביחד מתוך ה-126, בדיוק חצי.
    אם מישהו רוצה לסמוך על רונדו, קראוסו, האח הפחות מוכשר הגנתית והתקפית של משפחת מוריס ופאקינג דני גרין שמרוויח איזה 15 מיליון דולר לעונה.
    פופ שחקן שלם וטוב אבל לא מסוגל לעשות את הקפיצת מדרגה קדימה, מבוזבז.

הח׳ברה האלה מוגבלים או שעברם זמנם, הכל תלוי בשלישייה שציינתי, מאמין שלברון יעלה הילוך כישצטרך ושוב יהיה בלתי ניתן לעצירה בדרך לאליפות מספר 4.
    אה... ויש לו גם את הסופרסטאר הזה שיכול לעשות כמעט הכל, הצמד הטוב בליגה.

ווגל מנהל את הלייקרס כמו שצריך, גם המעבר של לברון לעמדת הרכז מעניקה לו מחמאות, מקווה שבעונה הבאה דיוויס ילמד לשחק כמו יאניס גם בקו האחורי ויעשה את השינוי.

קראוסו ופאקינג דאדלי בדרך לאליפות ראשונה, בטוח ניחסתי עכשיו.

4. yakov_y YNWA

מישהו יכול להסביר לי איך פאקינג קנדריק נאן, אחרי מוראנט רוקי העונה לא מקבל דקות בפלייאוף ? מה קרה שם ? הזייה מוחלטת.
    אפילו שכלום לא הולך הוא לא מקבל דקות, לא זוכר מקרה כזה קיצוני.

איזה עתיד מחכה לסלטיקס, פאקינג עשור בטוח עם בראון וטייטום, כמה ניסיון, איזה צמד הם כבר עכשיו ולאן הם יכולים להתפתח.
    מזכירים לי קצת את לילארד - מקולום, השאלה אם בראון ייתן מעבר למה שמקולום נותן או יישאר ביכולת הנוכחית, מהמר שבעונה הבאה יתפוצץ.

דאנקן רובינסון חתיכת בעיה בהגנה, חומר למחשבה.
    מדהים איך שחקן, קלעי רוקי כמו הירו משחק טוב למרות שיש לו רק יתרון אחד בפועל, אשכרה קלעי זה היתרון היחיד שלו, בכל השאר הוא מינוס ועדיין משחקים בשבילו.
    לא הבנתי למה להוציא אותו כשהוא חם ?

אדביו מפלצת, קצת ניסיון, קצת יותר אגרסיבי בהתקפה, קצת יותר גיוון במשחק, קצת קליעה, בדרך להיות סופרסטאר.
    איזה דראפט גדול, הוא, טייטום ומיצ׳ל, פאק, מיצ׳ל קלע בפלייאוף 36 נק׳ ב-37 דק׳.

היום לייקרס נגד דנבר,
    קורא שהווארד יפתח וזה רעיון טוב, מצפה גם לדנבר להפתיע, הם אנדרדוג מובהק וצריכים שפן.
    הייתי פותח עם פורטר או לפחות משחק איתו הרבה יותר, יש מוסר אדיר שצריך לנצל אותו.
    מילסאפ אחראי על הצד ההגנתי, אם זה תלוי בי גם בול בול רואה דקות אבל מייקל מלון מבין טוב ממני, מעבר להתלהבות ממנו אני חושב שצריך חוסמים כי אין להם את זה, מילסאפ נמוך מידי, פורטר ויוקיץ׳ לא כאלה.
    צריך שפן ולא חסר כלים בקיצור.
    איזה פוטנציאל הסגל של הנאגטס, סגל מוכן ל-10 שנים, מת להיות חלק מההנהלה שם, כל קיץ עכשיו זה רק להשלים את הפאזל לסגל האדיר הזה.

5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיומת נהדרת לרבע ראשון. מקווה ששאר המשחק לא יהיה גארבג׳.

6. k_700 Member

Ad יבןןןןן של זונה אני פאקינג מאוהב תשחיל לי אותו יבהמה גסה טיבטית........... פאק מיי לייף.

לברון ג׳ון הג׳יהדיסט לותר קינג עשה הכל כדי לזיין לך את המשחק הזה.

איזה פאקינג ווינר.

7. wings Member

לא יאומן! כל כך חבל לי על יוקיץ׳. לא הגיע לו להפסיד את המשחק.
    דיוויס אדיר כמו במשחק הראשון. הציל ללברון את התחת שהיה השחקן הכי גרוע על המגרש ברבע הרביעי.

8. k_700 Member

לברון הזין ג׳יימס תגיד תודה למי שמארגן לך טבעות בשנים הקרובות יחציל במיונז.

9. Lebron Member

היכולת של לברון לשלשל בדקות האחרונות מדהימה. אם הלייקרס זוכים השנה שיתכונן להיות כינור שני לFMVP החדש

Sent from my SM-A750F using Tapatalk

10. k_700 Member

היכולת הכי טובה בלברון זה לדאוג שיבנו מסביבו קבוצות מספיק עמוקות וטובות לאליפות בשנה נתונה.

לא סובל את השמוק הזה, שילך יאונן קצת על הmvp כאילו באמת היה מגיע לו.

11. yakov_y YNWA

משחק ענק, פשוט ענק.
    לא פספסתי שנייה, זה לא המהלכים האחרונים, לא הדקה האחרונה, משחק אדיר.

הלייקרס הובילו בחצי הראשון ב-13, לברון נח, הלייקרס זילזלו וחגגו בספסל, הנאגטס חזרו.
    יוקיץ׳ היה אדיר במאני טיים, כל סל יותר משוגע מהשני.

מהלך אחרון, פלאני שכל המשחק היה גרוע נכנס למהלך האחרון, שומר על דיוויס שבורח לו וקולע שלשה מנצחת, מגוחך.
    אכזרי לדנבר, הגיע להם לנצח.
    הלייקרס כמעט ולא קלעו במאני טיים, שיחקו בטיפשות כולל לברון, לברון 6 נק׳ בחצי השני.
    לדנבר חסר שחקני הגנה, לא ברור לי למה פורטר כל כך הרבה על הספסל בזמן שהוא מציג יכולת מעולה על המגרש.
    44-31 ללייקרס בריבאונד, המאצ אפ עם הווארד ויוקיץ׳ היה מעניין.

לילה ענק, ענק, דיוויס מפלצת, לא מאמין שמחר אין משחק, פלייאוף אדיר, כואב קצת על הסנטר והמוסר הטוב בליגה.

12. DRORIKO Member

וואו וואו וואו!!!

13. k_700 Member

מה הגיע לדנבר לנצח?
    אם לא לברון האל בגדאדי הזה מנסה לאנוס לנו יתרון , 8,7 ...16 זה בכלל נצחון קל.

יוקיץ הסנטר הכי טוב בליגה? איידי הסנטר הכי טוב בליגה.
    כשהוא משחק ב5 הוא בלתי ניתן לעצירה התקפה והגנה.

14. DRORIKO Member

yakov_y אוהב/ת את זה.
  15. wings Member

זה הרבה יותר מגוחך. דיוויס בכלל לא ברח לו! הוא פשוט החליט להחליף את השמירה אבל היתה שם חוסר קומיונקציה ונוצר מצב ששני שחקני דנבר שומרים על לברון ודייויס חופשי. זה כזה הזוי כמעט נראה כאילו הוא מכר.

מצב נושא:
הנושא נעול.