NBA2K12

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏21/7/11.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשנים האחרונות הפכתי לאוהד נלהב של המשחק הזה, אבל העונה ההתלהבות שלי קצת ירדה. יש שביתה בליגה העכשווית ולדעתי זה אמור להשפיע על הגרסה החדשה. האם יש פה מישהו שכבר שיחק אותו ב-PS3?
    הוא בכלל כבר יצא בארץ? (בהולנד רק בימים האחרונים)

אני בהחלט מתלבט אם אני קונה את המשחק עכשיו, אבל אולי אנשים ימליצו לי לקנות אותו.

2. Ian Wright Member

אני לגמרי כמוך, לא נראה לי שאני אקנה את המשחק השנה בעיקר בגלל השביתה.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסה"כ לא קונים את המשחקים האלה בכמה שקלים, גם ככה לדעתי אין השנה ליגה אמיתית. ממה שאני יודע יש כמה קבוצות גדולות מהעבר, אבל זו לא ליגה מסודרת. עדיף להשקיע את הכסף במשחק אחר...(או משהו אחר לגמרי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx )

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/11
  4. אלי מתחן Member

משחק כמו NBA לפלייסטיישן זאת השקעה משתלמת. עולה בין 200 ל300 שקלים, ונותן לך עשרות אם לא מאות שעות של הנאה.
    אני עדיין בפרו, יש זמן עד לאנביאיי.

5. Haimazulay06 Member

ראיתי בבאג שכבר יצא למחשב את המשחק החדש,שווה כל ניסיון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

והכי טוב,זה שעכשיו יש הרבה יותר קבוצות עבר מפוארות ב-NBA עם הרבה יותר סופרסטארים כאלו שלא נכחו במשחק הקודם ועם אפשרות לשחק במשחק מדומה עם כל סופרסטאר שרוצים ולא רק ג'ורדן(בירד,מג'יק ואולי גם אחרים).

לדעתי אתם עושים טעות שבשנה הבאה תתחרטו עליה,אני ממליץ לכם בחום לקנות את המשחק ותאמינו לי שאפילו בלי ליגה,קיימים שם ההרכבים הכי מדוייקים שיש,לכן זה שווה ניסיון ואני הכי ממליץ זה ל-PC!

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/11
  6. Muurad Member

העניין שאין את הרוקיז דיי מעצבן אבל סה"כ אני אהבתי את המשחק כמו תמיד.

אני משחק רק ב My Player אומנם ולא ממש מתעניין בשאר הדברים ככה שאני לא יודע להגיב עליהם יותר מידי, אבל הקטע שאפשר לשחק עם הקבוצות והשחקנים האגדיים סיקרן גם אותי וכמובן שפירקתי עם הניקס של את הצורה של המג'יק של פני ושאק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

גם אהבתי שאפשר עכשיו לשחק בסגנון My Player עם כל שחקן אמיתי שקיים בליגה וכבר אתמול התחלתי לחיות את הקריירה של אולי השחקן החדש הכי אהוב עלי בליגה, דמרקוס קאזינס, למרות שהאמת הוא כבר עכשיו טוב מידי ככה שאולי אני ייקח פרוייקט יותר מאתגר

אני משער שאם הייתי משחק עם מקלדת זה היה מאוד מעצבן, אבל עם חיבור של ג'ויסטיק למחשב או בכלל בPS3\XBOX המשחק נהדר.

יש כמה דברים מעצבנים כמו המסירות שלא ממש נוחות וברורות ונוטות לגרום לאיבודי כדור מעצבנים שאתה לא מתכוון אליהם, ועניין הטריידים כשבעלי הקבוצות יכולים לבתר לך את הקבוצה משום מקום - אבל סה"כ אני נהנתי עד עכשיו.

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/11
  7. Ian Wright Member

לא הבנתי את עניין המסירות. אתה לא יכול לכוון למי אתה רוצה למסור כמו במשחקים הקודמים? (אין לי את המשחק החדש)

8. Muurad Member

אתה יכול, אבל אתה לא שולט איזה סוג מסירה אתה מוסר וזה יכול לגרום לאיבודי כדור, כשלמשל אתה מתכוון למסור bounce pass ויוצא לך במקום מסירת חזה ששחקן היריב בקלות חוטף.

גם בהתקפות מתפרצות במצבים של 2 על 1, או אפילו 3 על 1 לא פשוט למצוא שחקן בלי שהמחשב יחטוף לך משום מה, שזה עוד משהו דיי מעצבן האמת.

יש הרבה דברים נחמדים, כמו למשל שאתה צריך לשחק רק משחק 1 לפני שאתה נבחר בדראפט במקום כל התהליך המייגע שנה שעברה - אחרי המשחק יש לך סדרת ראיונות עם קבוצות פוטנציאליות ששמו אותך כמטרה לבחירה העתידית שלהם, והם מסבירים לך כל מיני דברים לגבי העתיד ומה המצב שלך יהיה בקבוצה, ומה הם מצפים ממך בעתיד ולהפך - ולפי איך שאתה עונה(הם נותנים לך אפשרויות) זה ייקבע מי יבחר אותך, כשאתה יכול למשל להבהיר להם שאתה לא רוצה להגיע אליהם ואז הם כנראה לא יבחרו אותך.

ובדראפט עצמו הם הקליטו את דיוויד סטרן שיעשה את הכל כמו במציאות - למרות שעוד פעם העניין שאין את הרוקיז בגלל השביתה קצת מציקה.

הנה סירטון שיחסוך לי את העבודה ויסכם את כל השינויים וגם מראה תמונות וכו'

9. Ian Wright Member

אה. זה אכן דבר מטומטם לחלוטין שחייבים לשפר. זה מעצבן אותי בעיקר שאני משחק מול חברים ויש הרבה מתפרצות, מה שגורר תמיד להמון איבודים.

זה כאילו אין אינטיליגנציית משחק בסיסית לשחקנים וזה דיי פוגע בריאליסטיות של המשחק. אתה רוצה למסור לגובה(או להפך - דרך הרצפה) שהמסירה תעבור את כל השחקנים ושהכדור יגיע לשחקן שלך במתפרצת, ואין כזו אפשרות. תמיד זו אותה מסירה בגובה השחקנים שפשוט לוקחים את זה בקלות - כאילו הכדור נדבק להם ליד וזה מוציא אותך מדעתך, כי במקום לעשות נקודות קלות אתה מאבד את הכדור בצורה קלה מדי.

בכל מקרה אור, לגבי העונה עם שחקן אחד, גם בטוקיי וגם בפיפא אף פעם לא הבנתי איך זה מושך ומהנה עבור כ"כ הרבה אנשים, אני אוהב לשלוט בכל הקבוצה, אבל אולי יש בזה משהו מאתגר ושונה, מה אני מבין. פעם הייתה לי שמירה אישית עם פרננדו טורס בליברפול בפיפא 08 על הפלייסטיישן 3 והיה נחמד בהתחלה כי זה היה הפעם הראשונה שראיתי את התוספת הזו, אבל אתה ממצה את זה מהר מאוד לטעמי. שאר העמדות בכלל נראה לי קשות ולא מהנות על המגרש.

10. אלי מתחן Member

זה נחמד עם שחקן שאתה בונה, כי אתה מתחיל לא משהו וצובר לאט לאט יכולות.

11. Ori8 Member

סליחה על הבורות, אבל יצא כבר 2K12? זאת אומרת, הם הוציאו את המשחק לפני כל העברות והעדכונים וכו'?
    יש כבר את המשחק בחנויות?

12. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

מחשב

PS3

XBOX

עידכון לפתיחת העונה (25.12) לגירסאת המחשב

http://download.nba-2k.com/585/

תעתיק את הקבצים לפי הסדר הבא

Start > Run > Type : %appdata%, then find 2K Sports\NBA 2K12\Saves, overwrite all the files.

for XP users: C:\Documents and Settings\[your user name]\Application Data\2K Sports\NBA 2K12\Saves

for Vista or Win 7 users: C:\Users\[your user name]\AppData\Roaming\2K Sports\NBA 2K12\Saves

אם אני זוכר נכון התיקיות האלו מוסתרות

נערך לאחרונה ב: ‏27/12/11
  13. Ori8 Member

תודה על ההסבר, אבל עוד אין לי את המשחק, ואם כן, זה ל-PS3.
    אני רוצה לקנות, השאלה היא מה עושים עם עדכון העברות וכו בקונסולות?

14. original Gal Member

מישהו יודע איך הגרסא של המשחק לאייפד?

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני קניתי את המשחק לפני מספר שבועות ב-ps3. העברת שחקנים נעשית אוטומטית ע"י האינטרנט (אם המכשיר מחובר לאינטרנט).

אני כבר די מכור למשחק. מתי שיש לי קצת רגעים פנויים אני הולך לשחק...