Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק תחשבו שנייה על המצב שהפאטס נמצאים בו. הקבוצה הכי טובה בליגה, אחרי סופרבול, מספיק כסף כדי לשדרג את ה-#1 קורנר, מספיק כסף להשאיר כל פרי אייג׳נט שלהם שהם מעוניינים בו (בראנץ׳, הארמון, כנראה הייטוואר) ומחזיקים בשני ״נכסים״ כמו באטלר וגארפולו שיכולים להניב להם מה שבא להם - בחירות דראפט גבוהות ו/שחקנים ספציפיים שהם מעוניינים בהם (ברנדון קוקס, דיאנדרה הופקינס)

כאילו מה נסגר למה אני חי בכלל

Nigel Winterburn אוהב/ת את זה.
  2. golding מנהלים

מוזר שהם לא הלכו על ג׳פרי.

אגב:

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא מוזר. ג׳פרי הוא אוברייטד וסוג של 1 trick pony (שהוא אחלה טריק אבל עדיין רק אחד) והפאטס קבוצה שמקדשת ורסאטיליות, בכל עמדה. שלא לדבר על האופי ומוסר העבודה הגרוע שלו. יש סיבה למה הוא חתם על חוזה לשנה אחת במקום לשבור את הבנק כמו שרסיבר עם הנתונים והטראק רקורד שלו היה אמור.

קליבלנד מתנהלים בצורה אדירה והסיבה היחידה שאני לא מוצץ להם בפרהסיה היא החשש שהם יחריבו הכל בטרייד דמים על גארפולו.

4. sandro Member

לא מאמין שזה יקרה, אבל רק המחשבה על זה מטורפת. הבחירה מספר אחת לזכות סופר בול.

5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא מעודכן אחי

טרולינג מהמרשימים שנראו או ייראו אי פעם. aint even mad כמו שאומרים.

#רשמיתאוהדפאטס

6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברכות לרדסקינס על חזרה מהירה תוך שנתיים לתואר האירגון הכי גרוע ולא מתפקד בספורט האמריקאי.* לרגע חששתי שהם מתחילים לעלות על הגל.

*כן, יותר מהניקס.

Nigel Winterburn ו-sandro אוהבים את זה.
  7. golding מנהלים

זה קורה?

לבראונס יש מלא בחירות ומלא כסף אז אני מבין את הרצון שלהם לבדוק מלא אופציות, הרי הם לא לוקחים סיכון עד כדי כך גדול. אבל הפאטס פשוט עושים בית ספר ליתר הארגונים.

עריכה: ראפשיט אומר שאולי פרצו לו לחשבון.

8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

וויתור על בחירת סיבוב ראשון שלא לומר ראשונה אוברול עבור QB עם פתיחה וחצי +התחייבות על חוזה ארוך (לפחות שנתיים, כמו אוזוויילר) = סיכון עד כדי כך גדול.

זאת הולכת להיות שערורייה שמיום ליום קשה לי יותר ויותר להסביר בגלל הכשרת הקרקע והקבלה הכמעט אוניברסלית בקרב רוב מוחלט של התקשורת והאוהדים שזה מחיר לגיטימי לגמרי. זאת הזייה שאין דברים כאלה. ואני לא בטוח לגמרי כמה לפאטס מגיע קרדיט על הדבר הזה כמו על לא מעט דברים אחרים טובים שקורים להם באוף סיזן (לאוו דווקא הנוכחי) ובמהלך משחקים. זה נטו חוסר התיפקוד והטימטומיאדה שחוגגת בשאר האירגונים. במילים אחרות - #ביל בליצ׳קאישבינוניעדשיוכחאחרת

9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה כיף לרודג׳רס ש-TT כזה גבר ותותח ולא נכנע לשחקנים מקרה הכי גרוע תמיד יש את ריצ׳רד רודג׳רס ה-1st ballot hof וגם אם לא מי בכלל צריך TE בהתקפה מה אנחנו אהבלים משנות ה-70?

10. sandro Member

LOLOLOL

11. Hakeem Nicks Member

פאקינג לורנס טימונס במיאמי בתמורה ל-12 לשנתיים. מה פספסתי?

12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה פיספסת בזמן שלורנס אני לא מסוגל לרוץ ולכסות יותר קבוצות אונסות אותי ב-3rd down כאילו אין מחר טימונס חתם במיאמי? בסך הכל את המוות של הליגה ל-3-4 שנים הקרובות:

שמה שעצוב בכל הסיפור זה בכלל לא הטרייד הזה (כלומר, גם. אפילו לא נאלצו לוותר על באטלר אבל כבר שנים ידוע שאין מה לצפות למהלכים נורמליים משון פייטון ומיקי לומיס הסמרטוטי רצפה שמבזבזים לטופ 5 QB נוסף את הקריירה בדיוק כמו שקורה אצל כל שאר ה-3) אלא מה שהוא באמת אומר - שטרייד עם קליבלנד על מיליארד בחירות דראפט כולל ראשונות כולל ראשונות אוברול זה רק עניין של זמן ולא של אם. אין שום סיכוי בעולם שבליצ'ק היה מתפרע ביומיים האחרונים עם כל הטריידים האלה על בחירות דראפט אם הוא לא היה יודע שהוא הולך לקבל אותן חזרה, שלא לומר לשדרג אותן.

סך הכל מה שקורה עכשיו זה משהו שהיה יכול לקרות מזמן אבל בליצ'ק משום מה תמיד החליט לתת לליגה סיכוי עם גישות קונסרבטיביות יחסית ואפילו קיבל על זה קצת ביקורת כולל ממני אבל נראה לי שהעובדה שהליגה כל כך חלשה ומתנהלת בצורה כל כך מפגרת בשילוב הגיל והכניסה לשלב האחרון של הקריירה של בריידי גורמות לו להבין שאין סיבה לא להיות אגרסיבי וללכת ALL IN במונחים שלו, על אחת כמה וכמה כשמדובר בשחקנים צעירים ותותחים שהוא מחזיק מהם ולא איזה שחקנים וותיקים שיש להם בקנה רק עוד שנתיים-שלוש.

אני אפילו לא מסוגל לבקש סליחה מ-TT על כל הנאצות והגידופים שהאכלתי אותו ב-24 שעות האחרונות אחרי שהוא הואיל בטובו להחתים לראשונה מזה פאקינג 5 שנים פרי אייג'נט מהרחוב תמורת פיצוחים ואשכרה לסדר לארהל'ה מטרה איכותית לזרוק אליה את הכדור. מרגיש לי על גבול הלא רלוונטי. כתבתי לפני יומיים שאני מחכה עם ה-RIP לליגה עד שאני רואה מה דנבר וסיאטל עושות אבל לא נראה לי שזה משנה יותר.

owen11111, Nigel Winterburn ו-אלעד אוהבים את זה.
  13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מצחיק להגיד, כי הם תמיד ניצחו ומנצחים גם ככה, אבל הפטריוטס מתנהלים בwin now mode כרגע.
    לא זוכר מתי הם היו כל כך אגרסיביים בשוק ההעברות. וזו כמובן אגרסיביות שקולה וחכמה, עם תמורה טובה בכל עסקה, ברמה שאני חושד שחלק מהGMים שעושים איתם את הטריידים הם סוכנים רדומים של בליצ׳ק שהוא עכשיו החליט להפעיל.
    קוקס על בחירה 32 בדראפט? קוני אילי תמורת ירידה זניחה של 8 מקומות (מסוף סיבוב שני לתחילת סיבוב שלישי)?

מה נסגר...

כל דבר חוץ מ19-0 שלהם יהיה הפתעה מבחינתי

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בליצ׳ק זה הילד הזה שיש לו חברה כוסית על בבית, מגיע בפעם הראשונה שלו לתאילנד ומזיין כל מה שזז בזיל הזול.

מה זה החרא הזה?!

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההתקפה של ניו אינגלנד בעונה הבאה: בריידי, גרונק, דויין אלן כטייטאנד 2, ברנדין קוקס כרסיבר 1, ועוד מלא רסיברים גמדים לבנים לא אתלטיים שתמיד פנויים איכשהו.

בהצלחה לכולנו.