Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רואה שעדיין לא קלטתם שאנחנו רחוקים משלב הסיכומים. הם אפילו לא קרובים לסיום. יש להם עדיין 1) 40M$ מתחת לתקרה 2)"נכסים" בדמות באטלר וגארפולו שאפשר לעשוק איתם את מי ומה שרוצים (מקליבלנד - בחירות סיבוב ראשון+שני+אלוהים יודע/אוברול ראשונה+שני+אלוהים יודע. מיוסטון - דיאנדרה הופקינס, אם כי זה כבר סוג של מוגזם מדי אבל עדיין רסיבר שהם ניסו להשיג לפני שנה תמורת ג'יימי קולינס אז אני מניח שבליצ'ק מחורמן ממנו רצח ובצדק וימצא לו מקום..) 3) "חור" בעמדת ה-POWER RB עם האופציות הבאות לבחירה - בלאונט, AP, לאטביוס מארי.

כאילו אם לא היה מדובר בפורמאט של נוקאאוט בפלייאוף וזה לא היה הענף הכי נאצי שקיים שבו בכל סנאפ אתה יכול לאבד כל שחקן לפציעה מסיימת עונה אני בכנות לא יודע אם הייתי מוצא את הכוחות להתעורר בבוקר. וזה שאלוויי המוצץ שולח לי ווייב'ס שהוא משתין על רומו/סיאטל לא עושים כלום ב-OL לא עוזר בכלל!!!!!!!!!!!!!!!!

Nigel Winterburn אוהב/ת את זה.
  2. Armstrong Member

BB הוא הGM הכי מעפן. מה אתה מביא את קוקס ולא את דיאנדרה הופקינס??

"אלא מה שהוא באמת אומר - שטרייד עם קליבלנד על מיליארד בחירות דראפט כולל ראשונות כולל ראשונות אוברול זה רק עניין של זמן ולא של אם. אין שום סיכוי בעולם שבליצ'ק היה מתפרע ביומיים האחרונים עם כל הטריידים האלה על בחירות דראפט אם הוא לא היה יודע שהוא הולך לקבל אותן חזרה, שלא לומר לשדרג אותן." - ביי ביי גראפולו ואני אהיה מופתע מאוד אם לא. אין מצב שהוא מוותר על הדראפט.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פורש לפינג פונג נשים.

4. golding מנהלים

מישהו יכול לספר לי קצת על אחד מאלה: קנדאל רייט, מרקוס קופר ודיון סימס?

5. benos Member

מרקוס קופר זכור לי שהיה חור לא קטן בעונות הראשונות שלו, תשאל את אריק דקר. הבנתי שהוא השתפר בעונות האחרונות אבל הוא לא נראה לי כמו איזה שוס גדול גם עם השיפור שלו.

golding אוהב/ת את זה.
  6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שיש לספר עליהם זה בעיקר שאין מה לספר עליהם. שחקני רוטציה משלימים במקרה הטוב לקונטנדרית שבקבוצה עם סגל וצוות אימון כמו של שיקאגו לא יעשו שום קפיצת מדרגה שלא קרתה להם בשלבים מוקדמים של הקריירה. אם אתה ממש מתעקש אז קנדל רייט הוא סלוט רסיבר שמסוגל לשחק גם מחוץ למספרים שיודע לספק תפיסות הזויות מפעם לפעם אבל נפצע לא מעט, מרקוס קופר jorneyman שיש סיבה למה נזרק מקנזס בתקופה שלא היה לה קורנרים ועכשיו מאריזונה וסימס הוא ממוטה רצינית שיודע לחסום בצורה טובה מאוד אבל לא מציע כמעט כלום כתופס. זהו בגדול. ההחתמה היותר מעניינת שלא הזכרת היא של מרקוס וויטון ופחות בגלל שהוא איזה תותח או משהו שמתקרב לכך אלא בגלל החוזה השערורייתי שהוא קיבל עם 6M$ מובטחים בעונה הראשונה, שזה שווה ערך לחוזים שקיבלו טורי סמית (!), ברנדון מארשל (!!!) וטרל פריור (!!!!!!!). לא ברור לי על איזו פטרייה פייס היה או מה בדיוק הוא חושב שוויטן יכול להיות שהוא לא הצליח להיות בפאקינג קרקס מעופף של פיטסבורג כשביג בן מוסר לו כדורים אבל וואטאבר כאמור, שיקאגו אחת הקבוצות הפחות מעניינות בליגה שלא הולכת לשום מקום כל עוד היא לא תחליף מאמן ותזכה בלוטו עם איזו מציאה מאחורי הסנטר.

אני לא מנתח פה כמעט צעדים של קבוצות כי אחרי הפוגרומים שהפאטס ביצעו והולכים להמשיך לבצע בימים הקרובים זה מרגיש לי קצת לא רלוונטי אבל אם כבר זרמתי אז קבוצות שבינתיים אני די מבסוט על ההתנהלות שלהן בימים האחרונים; קולטס (בלארד ה-GM החדש נפטר מכל הבררה שגריגסון האפסון השאיר אחריו ומוסיף מהירות ונעורים לשני צדי הכדור ובעיקר להגנה), בולטימור (וודהד+טוני ג'פרסון+ברנדון וויליאמס. גם RB תופס אמין מהבקפילד לכל הצ'קדאונס של פלאקו, גם שידרוג משמעותי לסקנדרי החלש וגם הארכת חוזה לטופ 3 NT בליגה אחרי שהיה נראה שהוא כבר בדרך החוצה), קליבלנד (הפכו את ה-OL בין לילה מאחד הגרועים לאחד המוכשרים עם ההחתמות של ביטוניו-טרטר-זייטלר. קילקלו מאוד בוויתור ההזוי על פריור והולכים להחריב הכל בטרייד על גארפולו אבל עד שזה יקרה מגיעה להם מילה טובה.), ג'איינטס (מארשל ו-DJ פלוקר בחוזים נמוכים זו ההגדרה המילונית ל-LOW RISK VERY VERY HIGH REWARD).

TT הפתיע רצח עם ההחתמה של מארטלוס משום מקום ואחר כך ה-DOUBLE DOWN עם לאנס קאנדריקס שהוא אחד ה-TE's האהובים עליי בליגה מבין כל אלה שטסים מתחת לראדר ומביאים לשולחן בעיקר ורסאטיליות ועבודה שחורה, אבל ת'כלס זה לא כזה משנה עד שהוא לא יעשה משהו בצד ההגנתי המזעזע ולאור האיבוד של טרטר ו-TJ לאנג גם בקו ההתקפה.

אני מניח שמתבקש להזכיר גם את ג'קסונוויל עם ההחתמות של קאלייס קמפבל וAJ בויה אבל אני מסרב לקחת את הקבוצה הזו ברצינות ולהתלהב מהנייר אחרי הלקרדה של העונה שעברה. סגלים על הנייר לא מביאים אותך לכלום בליגה הזאת ואם מארון והעוזרים שלו לא יעשו עבודה טובה ויתפללו שבורטלס עושה קפיצת מדרגה אחרי הנפילה מהצוק של העונה שעברה זה שוב יספיק בעיקר לכלום בפיתה.

Nigel Winterburn, owen11111 ו-אלעד אוהבים את זה.
  7. golding מנהלים

תגיד יכול להיות שהשתמש במשהו שבדיחה בשם ג'ייסון לה קנפורה כתב?!

וויטון מקבל 5 מיליון guaranteed וזה באמת לא מעט, אבל מדובר בסיכון שצריך לקחת אחרי שג'פרי הלך וכל האופציות הסבירות בשוק אזלו (הרי שנינו יודעים שפייס לא נוהג לשלם הרבה על פריי אייג'נטס מחשש לשחזר את ימי אמרי). הייתי שמח לראות את פריור כאן, מצד שני הוא גם nutcase לא קטן והעובדה שבקושי הייתה בו התעניינות אומרת הרבה. הוא אתלט על והוא הפגין יכולות די מטורפות בקבוצה מסריחה, ואני עדיין מבין את החשש מלהחתים אותו כשלוקחים בחשבון שהוא רק רסיבר עונה וקצת + הוא יוצר סלידה ברמות של RG3 בחדרי ההלבשה, כך לפי דיווחים. בנוגע לסמית' אני מסכים, בנוגע למרשאל - תעשה לי טובה. כולנו יודעים מה יקרה, הוא יפתח את העונה בצורה מעולה, כולם יגידו שהוא שחקן על, תהיה התדרדרות ככל שהעונה נמשכת וזה ייגמר ללא פלייאוף עבור הג'איינטס וחדר הלבשה מסוכסך, כמו שקורה לכל קבוצה שלוקחת אותו לשורותיה.

לא מכיר את קופר יותר מדי אבל קראתי שאריאנס ניסה/רצה להשאיר אותו, ומבחינתי זה אומר שהוא דווקא כן מוערך שם. ממה שראיתי בסרטונים הקבוצות נמנעו מלהגיע לפיטרס ושיחקו בעיקר על הצד שלו (אלא מה?), בעוד בהתחלה הוא התקשה קצת לקראת סוף העונה הוא הראה כמה דברים יפים מאוד. לא יודע, הסקנדרי שלנו כל כך גרוע שהבאתו לצד פרינס ודמפס מעודדת ולו רק בגלל שזה לפחות נותן לנו competent אופציות שלא קיימות כרגע.

לגבי סימס, מקווה שהוא פתאום יראה יכולות תפיסה כי אם לא אין לי מושג איך פייס מרשה לעצמו לעשות את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/3/17
  8. Hakeem Nicks Member

אתה צריך להיות מבסוט מהצ'אנס שלקחתם על קנדל רייט. תמיד אהבתי אותו, פציעות די עצרו אותו בשנתיים האחרונות אבל בסך הכל זה רסיבר עם ידיים טובות וראוט ראנר מעל הממוצע. יכול להיות שהוא במגמת דעיכה אבל לקחת צ'אנס עליו בone year deal זה שווה את זה.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

golding אוהב/ת את זה.
  9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לה קנפורה בדיחה כאינסיידר וכבן אנוש באופן כללי אבל במקרה הזה הוא פשוט ציין עובדה נכונה. השמות של הטריו שציינתי פחות מעניינים אותי כשמות אלא כשווי שוק. שלושתם רסיברים הרבה יותר מוכשרים מוויטון ועם טראק רקורד מרשים בהרבה. החוזים אולי לא זהים לגמרי אבל בנויים בצורה מאוד דומה לפיה הקבוצה תוכל להשתחרר מהם אחרי שנה עם פגיעה מינמלית בקאפ. פריור בשנה וחצי כרסיבר הראה פוטנציאל שוויטון לא הראה וספק אם יראה כל הקריירה. אני לא נתקלתי בדיבורים על היותו סרטן, לפחות לא כאלה אמינים ושלא מגיעים מכיוון שופר של קבוצה שמנסה להסביר למה זה לגיטימי שוויתרו עליו. זה נכון שהוא חיפש PAYDAY וקיבל זבביר לתוך העין אבל בדיעבד זה לא היה צריך להפתיע כשמדובר בליגה עם GM's כל כך שמרנים שחיים בפחד בכל צעד שהם עושים ולא הסתדר להם בראש הקונספט לשלם לשחקן שמשחק כרסיבר רק שנה במקום להתלהב מפוטנציאל השיפור ולזהות הזדמנות. אני מניח שההידרדרות היחסית שלו בחצי השני של העונה שעברה גם לא תרמה לו כל כך אבל למה לעשות לו הנחות למרות שהוא שיחק פצוע + בגן חיות הכי לא מתפקד בליגה עם איזה 97 QB's שונים לאורך העונה? עדיף לשרוף כסף על מרקוס וויטון. כן.

בקשר לדברים של אריאנס אתה יודע איך אומרים אצלנו - מעשים, לא דיבורים. אם יש משהו שלמדתי ב-8 שנים שאני עוקב אחרי הפרי אייג'נסי זו העובדה שכל קבוצה יכולה להשאיר כל שחקן שהיא מעוניינת בו. במיוחד שחקני רוטציה משלימים. בניגוד ל-NBA חוקי השכר והמבנה של התקרה כל כך גמישים שאתה פשוט יכול תמיד לייצר מקום על ידי Restructres לחוזים גדולים קיימים. וה שכיח בעיקר בקרב קבוצות Win now כמו אריזונה, פיטסבורג, דאלאס וכו'. אתה יותר אמור לבנות על תחיית המתים של אמוקאמרה שהוא אשכרה קורנר מוכשר שסבל כל הקריירה מפציעות. זו סוג ההחתמה שקבוצה כמו שיקאגו צריכה לעשות בזמן שהיא נבנית מחדש ומחפשת Value , עם פוטנציאל, לא שטויות כמו וויטון וסימס.

golding אוהב/ת את זה.
  10. golding מנהלים

אם פייס לא פוגע בצורה אפית בדראפט הלך עליו. הוא גם צריך ששחקנים כמו פלויד, ווייט (עצוב מאוד), בולארד והול ייכנסו לעניינים אחרת הקבוצה תסיים עם 0 נצחונות.

אבל בעיקר, כדאי לו שגלנון יהיה טוב יותר מקאטלר. אנשים מבחוץ יגידו שזה לא קשה, אבל הם לא מבינים באיזו מערכת רקובה ונכה קאטלר היה כל כך הרבה שנים. מעטים הקיוביז שהיו מייצרים יותר ממנו באותה סביבה. אני יכול לספור 3 כאלה בליגה.

11. Hakeem Nicks Member

ממתי אתה יודע לפרגן?

לא ללכת על פריור מבחינת הברס (וגם הבראונס) זה טעות מבחינתי. אף מקום חוץ מקליבלנד (ויכול להיות שגם לא) לא היה נותן לו חוזה ליותר משנה אחת כנראה, אז כבר הסיכון מבחינת "פגיעה בעתיד המועדון" הוא מינימלי. מה גם שבדומה לאליאור אני גם לא שמעתי שום דבר שמצביע על אופי בעייתי יותר מידי בחדר ההלבשה, להפך - תמיד הבנתי שהוא העריך את קליבלנד על ההזדמנות שנתנו לו לשקם את הקריירה שלו, הראה רצינות ורוח טובה ולא לקח שום שנייה שם כמובן מאליו. קליבלנד או כל קבוצה אחרת עם מקום בתקרה ובלי הרבה להפסיד פספסה פה הזדמנות כי פריור הראה הרבה יותר ממספיק בשנה הזאת (בלי QB) בשביל לקחת עליו עוד צ'אנס, הרדסקינס עשו את זה ולדעתי הם רק ירוויחו. הוא, קראודר ודוקטסון (אני עדיין חושב שהוא יכול וצריך להיות הרסיבר הכי טוב שיצא מהדראפט של שנה שעברה) יחד עם ריד וורנון דייויס שהחייה את הקריירה זה לא פשוט לאף הגנה. MISMATCHES ALL OVER THE PLACE.

ודמרקוס וור הולך הביתה. היה באמת כיף לצפייה.

12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשצריך לפרגן מפרגנים וכשצריך ללכלך מלכלכים. מה אתה למשל אומר על ההארכת חוזה לג'ון ג'רי AKA בוטום 3 גארד פותח בליגה? אולי גם על זה אתה רוצה פירגון? סך הכל לא מציע לך לעוף יותר מדי כי בליגה הזו כאמור הכל מתנקז לקואוצ'ינג ומהבחינה הזו מצבכם בקאנטים כפי שאתה יודע ככה שאף צעד שתעשו לא באמת יעשה הבדל משמעותי בעונה הבאה. אבל לחיים בסרט במהלך האוף סיזן (בלי להזכיר שמות) זה אמור לעשות את העבודה.

כמה ימים חלשים ואיטיים מאוד עם החתמות של כל מיני קמאלים אישמאלים ודומטות פקות קצת הורסות את הפרי אייג'נסי אבל יש כמה סטוריליינס שעדיין מתפתחים ומחכים להתפוצץ בכל רגע; 1) סוגיית השבוי אנטוניו רמירו. יושבים? קבלו - מסתבר שג'רי ג'ונס שיקר (!!!!!!!!) כשאמר שהוא יעשה לו טובה וישחרר אותו בלי בעיות. האיש עדיין חי בסרט שהוא יצליח להשיג על החוזה העצום שלו משהו ואני מכבד אותו על זה כי אופטימיות זה אחלה אבל אני מקווה שהוא באמת לא הולך לגרור את האיש יותר מדי. הפלייבוק של QB גורו לא ילמד את עצמו וצריך זמן כדי להתארגן ולהסתגל לפני תחילת העונה. 2) דונטה הייטאוור - ביקר שלשום בג'טס ואמור היום בפיטסבורג. כעיקרון זו המכה הפוטנציאלית היחידה שאפשר להוריד על הפאטס ובמקרה של הסטילרז גם לשדרג על הדרך את החולייה האיטית והמגעילה שלהם אז די בטוח שזה לא יקרה אבל אני רשמית מפנטז. יכולה להיות החתמה מגניבה ביותר. 3) גלמודי ופיסחי הליגה AKA ראנינג בק'ס. האם מישהו יעשה איתם חסד ואשכרה יחתים אותם? AP, צ'ארלס, לייסי, מארי, בלאונט. חוץ מלהוריד את המכנסיים ולהשתין עליהם בקשת כפולה הליגה לא יכלה להתייחס אליהם יותר בזלזול. פאקינג פולבק'ס הוחתמו לפניהם. 4) גארפולו, ג'ימי + באטלר, מלקולם. שניהם לא יהיו בפאטריוטס בעונה הבאה. השאלה היא רק מי, כמה ומתי. לא אם.

13. golding מנהלים

במקרה של באטלר זה לוותר על בחירה ראשונה לא? התאבדות.

14. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לכן לא סביר שקבוצה תחתים אותו כ-restricted free agent אלא תעשה עליו טרייד.

golding אוהב/ת את זה.
  15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה היא גם איך ואיפה.