Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובעיקר למה.

שאלות כה רבות
    תשובות כה מעטות
    וודאות אחד ויחידה

מוות.

אלעד אוהב/ת את זה.
  2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אליאור - כמה זה יכול להיות מעניין מ-1 עד 10?

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אני אישית לא יוצא מהכלים. לא כי אני לא אוהב ומחזיק מלייסי אלא בגלל ה-FIT הספציפי והרצים האחרים שכבר נמצאים במערכת. כעיקרון סיאטל מריצה את ההתקפה שלה מהשטגאן רוב הזמן (מעל 60% אם אני לא טועה) ולייסי הוא יותר POWER BACK שמתפקד טוב ממערכי I עם פולבק לפניו ו/או חוסמים נוספים בליין אוף סקרימג'. מה שכן יש לו ידיים לא רעות בכלל יחסית לסוג הרץ שהוא והוא כן יוכל להשתלב גם מהשאטגאן בתור אופציית צ'קדאונס אבל אלה ה-downs שלסיהוקס יהיו אופציות הרבה יותר טובות ממנו כמו פרוסייס (וצ'ארלס אם יחתום אחרי הביקור שלו מחר). ההחתמה הזו היא יותר כגיבוי לרולס ופרוסייס (קארול אמר לפני שבועיים במסיבת עיתונאים בקומביין שהם קצת מודאגים מהדוראביליות שלהם) ואם צ'ארלס יחתום מחר כאמור זה רק יאושש את זה מבחינתי. לכן מבחינת לייסי אני חייב לומר שלא כל כך אהבתי או הבנתי את הצעד, במיוחד לא כהחתמה לעונה אחת שבה הוא מקווה לשקם את מעמדו לקראת PAYDAY בעונה הבאה. לא חושב שהסיטואציה בסיאטל תיטיב איתו מהבחינה הזאת והיה הרבה יותר עדיף עבורו ללכת למקום כמו מינסוטה כרץ הבכיר, שלא לומר היחיד כסוס עבודה שהוא חלק משמעותי בהתקפה. בסיאטל הוא הולך להיות בורג ויש מצב שלא כזה משמעותי בכלל.

אלעד אוהב/ת את זה.
  4. golding מנהלים

אם הייתם צריכים לבחור קיובי אחד שיצליח מהדראפט הזה, על מי הייתם הולכים?

בחודשים האחרונים צפיתי בעיקר בסרטונים של טרוביצקי, מהומס והדשונים אבל אתמול והיום נחשפתי לדייויס ווב והוא נראה די מבטיח.

ברור לי שבשורה התחתונה הסיכוי שאפילו אחד מהם באמת יצליח הוא מאוד נמוך.

5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בכלל לא צולל לסשנים של צפייה באף אחד (את ווטסון אני הכי מכיר בגלל צפייה במשחקים של קלמזון ולא התרשמתי ממנו העונה בכלל) ובקושי קורא/שומע משהו על מישהו מהם מרוב שאני מדוכא ולא מאמין שייצא מהם משהו, אבל שורה תחתונה - אין לי או למישהו בליגה הזאת מושג. קראפשוט מוחלט. דאלאס ניסו להשיג 3 QB's שונים לפני שנאצלו להתפשר על דאק פרסקוט, ות'כלס כשחושבים על זה - מי יכול להאשים אותם? פרסקוט במיסיספי סטייט בקושי מזכיר את פרסקוט של ה-NFL. לא בעבודת הרגליים, לא בפוקט פרזנס, לא בדיוק, לא בקור רוח ההזוי, לא בשיטה התקפית שמזכירה משהו שמתקרב למורכבות של התקפת NFL. פשוט בלתי אפשרי לחזות את זה. לכן כל קבוצה בלי אחד כזה צריכה להשקיע בחירה בכל דראפט בלי יוצא מן הכלל עד שהיא תפגע. אפילו לירות באפלה בסיבוב 7 או עם UNDRAFTED FREE AGENTS.

ברור לי למה בתור אוהד שיקאגו אתה מתעניין בעמדה הזו אבל אני חושב שההחתמה של גלנון מצמצמת משמעותית את הסיכוי שפייס יבחר אחד (בטח ובטח ב2-3 סיבובים הראשונים) והאמת היא שאני לא אתפלא אם המחזור החלש הזה הוא הסיבה העיקרית למהלך שעשיתם על גלנון. אם יגלה סימנים מבטיחים ותרגישו שיש איתו עתיד ופוטנציאל לשיפור אז אחלה. אם לא אז כנראה שהייתה עונה זוועתית עם מאזן שמבטיח בחירת טופ 5/3 ב-2018 עם מחזור QB's שנראה כרגע הרבה הרבה הרבה יותר מבטיח עם לפחות 2 פרוספקט'ס (סאם ד'ארנולד מ-USC וג'וש רוזן מ-UCLA) שמראים ניצוצות של משהו שנע על הסקאלה שבין ג'יימיס ווינסטון לאנדרו לאק. אם יש עונה לזרום בה על טאנקינג אגרסיבי זו הנוכחית.

Nigel Winterburn ו-golding אוהבים את זה.
  6. golding מנהלים

אני לגמרי מסכים עם השורה התחתונה שלך, צריך לנסות לגייס קיובי בכל דראפט, גם אם זה בסיבובים המאוחרים. זה תפקיד שעשוי לשנות פרנצ׳ייז ובדיוק בגלל שאי אפשר לדעת מה ייצא מכל אחד צריך לנסות את מזלך כל שנה. לכן גם הזכרתי את ווב, כי אני מאמין שהוא ייבחר אחרי הסיבוב השלישי/רביעי.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו ג׳ארד קוק, היה שווה לעשות שרירים לפאקרס?

מסכן, למיטב ידיעתי הפאקרס הציעו לו חוזה יותר גדול מזה והוא היה העדיפות הראשונה שלהם בעמדת הטייט אנד. אבל הוא החליט להיות חמדן ולבחון את השוק, והפאקרס פעלו בצורה אגרסיבית ולא אופיינית והנחיתו את בנט, וכך הטבח נשאר קירח מכל הכיוונים.

מסוג הדברים שמצדיקים פיטורים של הסוכן/יועץ אחיתופל שלו.

8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואטאבר, כל עוד ה-GOAT יצא נשכר מהעניין זה בבחינת ברכה משמיים. כן יירבו יועצי אחיתופל כאלה.

לא הייתי פה אתמול ואני רואה שאף אחד לא הזכיר את זה; אחת המשימות הקשות ביותר על גבול הבלתי אפשריות של ג'נרל מנג'ר ב-NFL היא לתת חוזה גרוע וזה בדיוק מה שה-GM של הילד המוכה שמחפש פירגונים עשה עם התחייבות של לא פחות מ-49.5$ בשלוש השנים הראשונות ש-40M$ מתוכם מובטחים לגמרי לג'ייסון פייר טרומפלדור. חוזה מהמחרידים שנתקלתי בו בשנים האחרונות. הבן אדם הולך לקבל כסף מובטח גבוה בשנתיים הראשונות של החוזה יותר מאשר: JJ וואט (!), ג'סטין יוסטון (!!), ראסל ווילסון (!!!), והשוס - GOAT בכבודו ובעצמו (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!). וכל זה קורה שנה בלבד אחרי החוזה הלא פחות שערורייתי ועצום לאוליבייה ורנון שעם כל הרצון הטוב הוא לא טופ 5 פאס ראשר בליגה וספק אם יהיה, ההפיכה של האריסון ל-NT היקר בליגה והריבאס $$$ שהלך לג'נקינס. שזה סבבה והכל ואכן שידרג את ההגנה של הג'איינטס בצורה משמעותית אבל 1) עדיין לא הפך אותה לעילית ברמות סיאטליות ודנבריות כמו שכמויות כאלו של כסף אמורות לספק 2) מונע מהם את היכולת לשפר את ה-OL המחריד ותוקע אותם במקום. 3) סעיף אולי קטנוני שאין מה לעשות איתו אבל עדיין המציאות המרה - יותר מדי כסף עבור שחקנים (ורנון ויוסף) פחות טובים משחקנים אחרים בעמדות שלהם שמרוויחים סכומים דומים/נמוכים מהם.

כמובן שכל כאב הראש הזה היה יכול להימנע אם ג'רי ריס היה טוב בעבודה שלו ומשיג את השחקן שהוא כל כך רצה בדראפט הקודם (לאונרד פלויד) במקום להירדם בעמידה ולתת לשיקאגו לזמבר אותו בטרייד אפ, ואז לא רק שהם היו משיגים פאס ראשר צעיר ומוכשר על חוזה נמוך ל-5 שנים הבאות אלא גם יכולים להזרים את כל הכסף שהם שרפו על טרומפלדור לאחד או אפילו שניים מהאופנסיב ליינמנים הבכירים בפרי אייג'נסי.

אבל למזלנו ג'רי ריס גרוע בעבודה שלו והדבר הטוב היחיד שהוא יודע לעשות כבר 5 שנים אנד קאונטינג חוץ מלגנוב כסף זה בעיקר לבזבז כסף בפרי אייגנ'סי על שמות גדולים בתקווה שיצילו לו את התחת. מה שאמנם אכן קרה וקורה אבל עדיין לא גורם לי לקחת את הקבוצה הזו ברצינות ולהחשיב אותה לקונטנדרית וחבל כי הפוטנציאל היה קיים עם התנהלות טיפה שונה וחכמה יותר.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא ממש יכול לעקוב כרגע, אבל למה רומו החליט לפרוש?

10. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הסיפור והטיימינג מוזר ככה שלא נראה לי שיש לזה תשובה אמיתית. הוא טוען שזה בגלל הפציעות והמצב הפיזי אבל באותה נשימה מסייג וטוען שהפרישה רק "99%" ו-never say never וכל הבולשיט הזה שרק שחקנים שלא באמת שלמים עם ההחלטה שלהם אומרים סטייל ברט פארב. אף אחד מהצעדים או המילים וההדלפות שיצאו מהסביבה שלו בחצי שנה האחרונה לא היו בכלל בכיוון של פרישה. התחושה האישית שלי היא שהוא היה מעוניין לשחק רק בדנבר ויוסטון (להלן: קונטנדריות); דנבר לא (מספיק) רצו אותו כי אלוויי חי בסרט וישלם על כך (חפרתי פה על זה כבר) ועל יוסטון ג'רי ג'ונס הטיל וטו לדעתי. כשהוא הבין שזה מצב העניינים חודש אל תוך הפרי אייג'נסי וההצעה מ-CBS הייתה על השולחן הוא זרם. אבל לא בלב שלם כאמור. אם הוא יקבל הצעה בקיץ/באמצע העונה מקבוצה כלשהי שתאבד את ה-QB הפותח שלה (ות'כלס אין הרבה אופציות; דאלאס מן הסתם, אולי דנבר, אולי קנזס) והוא ירגיש שזו הזדמנות טובה עבורו הוא מזנק מתא השידור בקפיצת ראש ישירות לסיידליין.

אלעד אוהב/ת את זה.
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ביסט מוד לריידרס?

12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגניב ורלוונטי ברמת הפנטאזי. על גבול החסר משמעות בעולם האמיתי.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

Sprewell אוהב/ת את זה.
  14. Hakeem Nicks Member

פיטרסון לסיינטס. תמות מקאדו.

אגב ידעתי שהפציעה של ג'יילון סמית' גרועה אבל לא ידעתי שהוא לא היה יכול להזיז את הבהונות. ג'יזס

לא יודע למה אבל זה הדראפט שאני הכי פחות מתרגש לקראתו.

15. golding מנהלים

דראפט דיי!!!!!