Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאיר תירגע, אתה לא מנצח שום משחקים בשום פלייאוף עם קייס קינאם מאחורי הסנטר. אפילו אתמול הם התקשו לגמור את המשחק יותר מדי זמן. אם בראדפורד חוזר בריא אז אין ספק שהם קבוצת טופ 3 ב-NFC אבל הוא לצערו כרגע קרוב יותר לסיים את הקריירה מאשר לחזור לשחק פוטבול. הוויילד קארד זה ברידג'ווטר שאין לי מושג כרגע מה מצבו הרפואי (והמנטאלי) באמת ונראה לי לא רציני בכלל לחשוב על זה אבל כשה-NFC נראה ככה, מי יודע, אולי זימר והצוות צריכים להתחיל להאיץ את התהליך הזה.

אם הליגה הייתה נורמלית ו-GM's לא היו דינוזאורים שתקועים עם האצבע בתחת היינו רואים מלחמת הצעות מטורפת של ג'קסונוויל/מינסוטה/דנבר/ על איליי מאנינג או אפילו קארסון פאלמר (לא, הניצחון של אריזונה אתמול לא בילבל אותי) עד הדדליין. במקום מעדיפים לבזבז את וון מילר, אברסון גריפין וקלייאס קמפבל על טרבור סימיאן, קייס קינאם ובלייק בורטלס.

Nigel Winterburn ו-אלעד אוהבים את זה.
  2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברוך רופא חולים

golding אוהב/ת את זה.
  3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות מרגשות אבל אני מקווה שהם לא יאיצו אותו יותר מדי וייקחו את הזמן כי ת'כלס אין מה למהר, במיוחד כל עוד הם מצליחים לגרד ניצחונות.

אגב מה אתה אומר על בחירת סיבוב 4 על מארטייבס בראיינט? לא מגיע לטיירוד להתחיל לחיות קצת? אני מבייץ רק מהמחשבה על פוטנציאל ה-DEEP BALL בין השניים.

Nigel Winterburn אוהב/ת את זה.
  4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמן, במיוחד מאחר ויתר הרסיברים שלנו כרגע הם הומלסים שאספו מהספסל שליד המק׳דונלדס. אבל חסר סיכוי לדעתי, הקבוצה בmode של טאנקינג ואגירת בחירות דראפט.

5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

טאנקינג טאנקינג אבל בינתיים מנצחים את אטלנטה בחוץ ומפרקים כל מה שזז בבית. מרחק OVERTHROW לא אופייני של טיירוד מלשבת על מאזן 4-1 ב-AFC המביך הזה. נכון שאתם בבנייה מחדש אבל בראיינט יכול להשתלב טוב בתכניות האלו לדעתי כי הוא עדיין צעיר ולפני שיא הקריירה. הבעיה איתו שהוא מרחק בדיקת סמים חיובית אחת מלהפוך לג'וש גורדון ולכן לדעתי זה משהו שיבוא לידי ביטוי במחיר שתשלמו עליו (מבחינת כישרון הוא שווה סיבוב שני, אולי אפילו סוף ראשון) ובחוזה העתידי שתיתנו לו עם מעט כסף מובטח והמון סעיפי יציאה. הבעיה שלו עם פיטסבורג לפי הדיווחים היא ה-ROLE ואצלכם לא תהיה סיבה שהוא לא יקבל מס' דו ספרתי של מטרות במשחק.

אגב, חוץ מבפאלו יש עוד כמה קבוצות שצריכות לחשוב ברצינות לעשות עליו טרייד בעיניי - דאלאס, קרוליינה, קנזס, בולטימור, ג'קסונוויל.

Nigel Winterburn ו-אלעד אוהבים את זה.
  6. shlomydavid מנהלים

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנרי חיה רעה. לא ברור למה טנסי לא מפעילים אותו יותר.

עוד יותר לא ברור למה דאלאס לא הביאה את ראמזי ואותו במקום את זיק. ליגה של שרמוטות.

8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה סטוריליינס שנמצאים מתחת לראדר ומחכים רק להודעה שלי כדי להציף אותם:

- ג'אקובי בריסט. מסתמן כמו QB פותח שאפשר לתפקד איתו ועם פוטנציאל להתפתח למשהו מעניין בעתיד הנראה והלא נראה לעין. הרשים פי 10 יותר מג'ימי גארפולו, פי 100 מדשון ווטסון ופי 1000 מדשון קייזר. אם זה נשמע לגיטימי לכל האהבלים בתקשורת ובפרונט אופי'ס של קבוצות הליגה לתת שתי בחירות סיבוב ראשון על גארפולו אני חושב שבלארד יכול להוציא על בריסט בסביבות ה-15 בלי להתאמץ. מדהים שהוא הצליח לאנוס את בליצ'ק בצורה כל כך ברוטאלית. קצת פחות מדהים מהעובדה שכל מלקקי התחת בתקשורת לא מדברים על זה אבל עדיין מדהים.

- קלייף אייווריל כנראה גמר את הקריירה. זה משהו שרץ כבר למעלה משבוע אחרי המשחק מול הראמס אבל לא ראיתי אנשים שמדברים על זה חוץ מאוהדי סיאטל וזו מכה לא פשוטה להגנה שלהם. פחות ברמת האיכות (פרנק קלארק נכנס לנעליים שלו ונראה פגז) ויותר מבחינת עומק. זאת בעיה קשה לקבוצה שבונה על ריצה לסופרבול כי מרווח הטעויות והפציעות מצטמצם ל-0.

- להלן לוח המשחקים הקרוב של מאטי דיקאפריו והטיטאניק: ניו אינגלנד (ח), ג'טס (ח), קרוליינה (ח), דאלאס, סיאטל (ח), טמפה, מינסוטה, ניו אורלינס, טמפה (ח), ניו אורלינס (ח), קרוליינה. מי אמר שואה צ'רקסית ולא קיבל? הם כרגע במקום השני בדיוויז'ן עם מאזן 3-2 אבל היכולת רחוקה מלשכנע ושני ההפסדים בבית פאקינג מחרידים ולקבוצות שעל הנייר הם היו אמורים לשחוט. כעיקרון חוץ מהג'טס (שבינתיים עושה חיים קשים בבית) ואולי טמפה והבית בושת ההגנתי של מייק סמית בבית אין להם יריבה קלה אחת בלוח. שזה ההפך הגמור ממה שניתן לומר על קרוליינה או ניו אורלינס שכבר עברו את שואת הניו אינגלנד והולכות לקבל את גרין ביי ללא ה-GOAT,קבוצות NFC EAST/WEST שלא עונות לשם סיאטל ודאלאס ועוד כל מיני חרטות.

קיצר מה שאני בא להגיד זה שאטלנטה לא עולים לפלייאוף. תרשמו. תמסגרו. תצטטו אותי. הבטחה. עליי. מילה.

Nigel Winterburn, sandro ו-אלעד אוהבים את זה.
  9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקארתי יהיה בפלייאוף רק כדי לעשות דווקא לאליאור.

תרשמו.

10. benos Member

אני לא חושב שג'ונס התנהל כל כך רע בדראפט של שנה שעברה. הוא הלך על זיק וכל יתר הבחירות שלו מלבד פרסקוט היו הגנתיות. זה לטעמי לא אסטרטגיה כזאת רעה למרות שאולי הייתי מנסה ללכת על בחירה הגנתית קודם כל.

11. shlomydavid מנהלים

12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחד הימים הכי עצובים בחיים שלי יהיה כשטייפריק יקרע את ה-ACL/ישבור רגל/יפוצץ אכילס/יירצח בעיסקת סמים שנכשלה. מתחיל להתכונן נפשית מעכשיו.

13. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא נושם

14. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשמית נפטרתי בעודי בחיים

15. golding מנהלים

שלא תגיד שלא סידרתי אותך יא נקניק