Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

:wub:

Sweetness אוהב/ת את זה.
  2. golding מנהלים

עדיין לא הבנתי איך אנשים לוקחים ברצינות פלטפורמה כמו PFF, כשבין היתר נאמרים דברים כאלה:

3. Sweetness Justin Fields

לול. המצ’אפ שלי ושל אליאור בפנטזי!

Sprewell ו-golding אוהבים את זה.
  4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי יותר מדי זמן הפינה הטובה ביותר בהיסטוריה של הפינות הטובות בהיסטוריה סוף סוף חזרה:

GOAT
    AT
    WORK

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק אדיר של דבאנטה אדאמס.

רודג׳רס נתן כמה מסירות גדולות, אבל עדיין משחק שביינתיים ממשיך יכולת לא כזו מרשימה העונה. מאחר יותר מדי בשחרור מסירות פשוטות/קלות יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏16/11/18
  6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאנט ב-4th and 2 בפיגור 3 עם ארבע דקות על השעון ופסק זמן אחד

מתי האפס הזה יוצא לי מהחיים?

אלעד אוהב/ת את זה.
  7. golding מנהלים

וגם שרף את כל הטיימאוטס שלו על שטויות.

8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

תם ונשלם הסרט של היצור הזה הלילה. אם זו לא השיטה זו ההגנה. אם זו לא ההגנה זה הספיישל טימז. אם זה לא הספיישל טימז זה ניהול המשחק. אבל זה תמיד משהו. ובגלל שהאירגון הזה פאתטי הם היו צריכים עונה קטסטרופלית כדי להתחיל בכלל להריץ בראש את המחשבה. אבל אני באמת לא רואה איך הוא שורד מעבר ל-6 השבועות הקרובים. לא שהפינגווין שהם בטח ימנו במקום יהיה שידרוג וודאי, אבל לפחות משהו כי אי אפשר להמשיך עם הדיכאון האינסופי הזה.

9. Sweetness Justin Fields

R-E-L-A-X

golding אוהב/ת את זה.
  10. Stretford Ender Member

ותודה לאל שהפעם פיט קארול השכיל לא לקחת טיימאאוט ולתת לו לחשוב על זה לעומק כמו עם מקווי והראמז...

*/aaarse

Sweetness ו-golding אוהבים את זה.
  11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

העומק היחיד שהמוח של מקארתי מסוגל להגיע אליו זה קרקעית האסלה בשירותי גברים בלאמבו פילד.

אני לא יודע איך אפשר להסביר או להבין את הרציונל מאחורי ההחלטה האומללה הזאת שהיא כמובן לא ייחודית רק למקארתי אלא בכלל למועדון האימבצילים שהוא המוביל הראשי שלו (בדרך כלל מדובר באהבלים שעושים פאנט בסיטואציה דומה ו/או לא הולכים על אונסייד קיק בפיגור 1-4 מתחת לארבע דקות לסיום.) כאילו מה הקטע? אתה ב-4th and 2 מה-30 יארד ליין שלך. נניח שניסית להשיג שני יארד ונכשלת. אתה עדיין צריך שההגנה שלך תשיג את אותה עצירה בדיוק שהיא אמורה כביכול להשיג במרחק 50 יארד. אם לא הצלחת לכפות Three and out או לכל הגרוע 1st down אחד בלבד - אתה מת. ואז נניח שחטפת עוד פילד גול על הראש והפער עלה ל-6. צריך טאצ'דאון מה-GOAT עם דקה-דקה וחצי-שתי דקות על השעון בלי פסקי זמן. לא משהו שלא ראינו ממנו פעם או פעמיים או 700 פעמים רק בשלוש שנים האחרונות.

אבל לא. פיגור 6 מסוכן מדי ולא שווה את ההזדמנות שהשחקן הכי טוב בקבוצה שלי ישיג 2 יארד. יותר בטוח לאבד את הפוזשן ולהשאיר לעצמנו את האופציה לשיוויון באמצעות פילד גול של איזה 40+ יארד מהקיקר השייקי שלנו שכבר החטיא בעיטה במשחק, בהנחה שהצלחנו לכפות את העצירה עם ההגנה המחוררת ומוכת הפציעות שלנו. כי זה שונה משמעותית מפיגור 6 עם ה-QB הזה. העיקר אבל שאחרי המשחק הוא אמר שהוא "שקל ללכת על זה". מזל שהוא שקל את זה. עוד רגע עוד הייתי מעז לחשוב שהוא איזה אידיוט או שפן רחמנא לצלן.

וזה לא שהם הפסידו את המשחק בגלל ההחלטה הזאת אבל לעולם לא נדע מה אם. כי ככה זה כשיש לנו חציל שעושה את כל מה שהוא יכול שבוע אחר שבוע שנה אחר שנה כדי לשים מקלות בגלגלים של ה-QB הכי גדול שהענף הזה ראה. אף פעם לא נדע מה אם. יותר עדיף להתעסק בשפת גוף המדוכאת של רודג'רס ולזיין את השכל שהוא לא מנהיג ולא מוביל קאמבקים ולא ולא ולא. כאילו הזריקות המטומטמות שהוא דפק היום זה משהו טריוויאלי לגמרי שאמורים לצפות מ-31 ה-QB's האחרים בליגה. כאילו הפסדים של הקבוצה הזאת דומים במשהו להפסדים של קבוצות אחרות עם רמת הכישרון הזאת.

12. golding מנהלים

כל מה שאמרת נכון, אבל אני באופן אישי מרוצה מזה שמקארתי משבש לרודג׳רס את הקריירה. גם כי אלה הפאקרס, וגם כי רודג׳רס הוא בכיין (באופן כללי) וסמרטוט שלא מעז לצאת נגד האופן שבו הארגון מתנהל כשכל הלברג׳ בעולם נמצא אצלו.

אם הם מפסידים שבוע הבא לוייקינגס הם פחות או יותר מחוץ לפלייאופס. תענוג!

אגב, מסתבר שסיאטל יותר טובים ממה שחשבנו שהם יהיו. כיאה לקבוצה של קארול, רוח הלחימה משאירה אותם בתמונה (למרות שהם לא מבריקים ונהנים לא מעט מיריבות עם מאמנים כמו מקארתי).

Stretford Ender אוהב/ת את זה.
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא סתם כועס על ההופעה של MVS, אל תתרגש ממנו יותר מדי.

14. Hakeem Nicks Member

מקארתי אפס והכל אני יודע, אבל לי לא יוצא מהראש איך רודג'רס לא מסר לג'ונס ב-3RD AND 5 כשג'ונס פנוי לחלוטין (כשהמשחק היה 21-20). הוא בסיטואציה לא טובה, אבל כמו שאליאור ציין פה כבר מספר פעמים העונה - גם הוא לא חף מפשע. למרות שנתן כמה רגעים מדהימים היום בבוקר.

אלעד אוהב/ת את זה.
  15. golding מנהלים