Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Sweetness Justin Fields

איך אתה כבר מכיר אותי אליאור. אבל אתה יודע אני מסתכל על התמונה הזאת ומבין שזה לא פחות מנס שהבנאדם היקר הזה עדיין נמצא איתנו ולא מוביל כרגע קבוצה בעצמו. וזה הכל עניין של זמן צריך להנות מכל רגע.

!‏the godfather

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/18
    Sprewell אוהב/ת את זה.
  2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו איזו החלטה אומללה של בריידי.

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכלל לא כתוב על המשחק הזה TD של ניו אינגלנד על הבאזר. בכלל לא. אפילו לא קרוב.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לשם שינוי אתה צודק. זה באמת לא קרוב.

Sprewell אוהב/ת את זה.
  5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

למען האמת אפשר היה להריח את זה כבר אבל אז הגיע פרוטקשן אלוהי + אילתור של ביג בו וסמואלס כדי להציל את המצב כרגיל.

בוא נראה אם הם מוצאים מהדבר הזה עכשיו איזו דרך יצירתית לדפוק את המצב. מרחק פירסט דאון מניצחון עם אחת ההתקפות המוכשרות בליגה מול אחת ההגנות הנכות בליגה. אפס תירוצים.

6. benos Member

אינטרספשן יפה גם של היידן. נשאר עם הרגליים בפנים תוך כדי שמתקלים אותו.

יש לטוני רומו מתחרה כפרשן? היה כיף לראות אותו משחק אבל היו לו כמה מתחרים שהשתוו לו ויותר, כפרשן לא נתקלתי באחד ברמה שלו.

Sprewell אוהב/ת את זה.
  7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהבלים. הולכים להארכה כאן.

או שבריידי עושה ריברס.

Sprewell אוהב/ת את זה.
  8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

טאצ׳דאון של הפאטס פה זה GIVEN.

שתי שאלות בלבד -

1. כמה זמן יישאר על השעון?
    2. האם הם יילכו על המרה ל-2?

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשבע שלא משנה איך זה נגמר כאן היום זה הכי בינוניות עד שלא יוכח אחרת.

לא יודע איך ההתקפה הזו של פיטסבורג לא תפרה לפחות 30 נק' להגנה הנכה הזו. דיי בטוח שמדובר בהגנה הכי איטית בליגה.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב להגיד שבכל פעם שבריידי נאלץ לצאת מהקומפורט זון שלו הוא בינוני פיצוצים.

היכולת שלו לאלתר תוך כדי תנועה <<<<<<<<<<< רודג'רס ומהומס. לדעתי גם ריברס, לאק וביג בן (שהוא במוד הנכון).

אבל פשוט לא קבוצה טובה הפאטס. היה רגע שהיה נראה שהכול שוב יתחבר לקראת הפלייאוף. התקפית והגנתית, אבל זה לא.

11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שהיה הכי מדהים זה שאף אחת מ-4 המסירות בסוף אפילו לא היו קרובות. אשכרה לא נתן לרסיברים שלו אפילו צ'אנס. הוא אף פעם לא היה הסוג המאלתר Out of structure בגלל הנחיתות הפיזית, שזה מובן לגמרי ודווקא לא משהו שאני מחזיק נגדו כי אדושם יודע כמה מיץ הוא סחט מהלימון שהוא קיבל אבל אין ספק שברגע שדברים לא זורמים חלק לפי התסריט קשה להם להסתגל תוך כדי תנועה וזה משהו שתמיד היה נכון לגביהם. הדרייב האחרון המחיש את זה בצורה טובה - 2 ה-BIG GAINS לאדלמן ו-וווייט היו מול ההגנה האיזורית הפאתטית שפיטסבורג שיחקו מולם כל השנים עם שיחרור נקי של הרסיברים עם וויתור על שטחים עצומים. ברגע שהם הגיעו לרדזון והשטח הצטמצם ופיטסבורג עברו לשמור MAN TO MAN לא הייתה להם תשובה, שזה הרבה בגלל מצבו הפיזי של גרונק שממשיך להיראות כמו סוס שחוט.

ניצחון אדיר של פיטסבורג שהציל להם את העונה ומאפשר להם לסיים 1-1 ועדיין עם סיכוי לא רע לוויילד קארד אבל כל הדברים שדפקו אותם לאורך השנים וימשיכו לדפוק אותם ברוב רגעי המאני טיים בעתיד כל עוד החציל הזה מאמן אותם קרו גם היום והם יצאו בנס בגלל יריבה שעשתה אינספור טעויות לא אופייניות (אין לי זין לבדוק עכשיו אבל כמות הפנאלטיז של ה-OL והדרופס של הרסיברים היום הייתה עצומה ודפקה דרייבים שלמים) ועדיין הייתה מרחק 20 יארד מלהשוות את התוצאה במשחק שהיה צריך להסתיים ב-14 הפרש לטובת הסטילרז.

אף אחד אפילו לא קרוב. קולינסוורת' היה פעם אבל כבר שנתיים רק הולך ומידרדר. כל מי שרוצה ללמוד ולהבין פוטבול יותר צריך לצפות כל שבוע בשידור המרכזי של CBS. הוא לפעמים יכול להציק עם אובר התלהבות (לי זה לא מזיז) אבל רמת הניתוח שלו לפני הסנאפ+ההסברים אחרי+שיעורים בזמן אמת איך לנהל שעון ודרייבים בסוף מחצית/משחק עם תחנונים למאמנים אימבצילים לקחת פסקי זמן = קליניקת שידור.

נ.ב - מרשימים רצח סיאטל. קבוצת פלייאוף לגיטימית.

אלעד אוהב/ת את זה.
  12. golding מנהלים

הוא אמנם הסריח שבוע שעבר אבל ההתקדמות של טרוביסקי משבוע לשבוע היא משמעותית, ואני אוהב את העובדה שהוא מתחיל לקרוא הגנות ומוצא את האופציות השניות או השלישיות שלו.

@Sweetness
    נראה שזה רק sprain. משמע אדי ג׳י צפוי לחזור לפלייאופס. מה הסיכוי שנדלג על הבאיי?!

Sweetness אוהב/ת את זה.
  13. Sweetness Justin Fields

הסיכוי שנעבור את הראמס? לא חושב שזה יקרה. יש לנו את ה 49ers ואת הויקינגס בחוץ אחד מהם אנחנו נפיל. להם יש את אריזונה בחוץ ו 49ers בבית והם עוד אחרי 2 הפסדים אז אני לגמרי בטוח שמקוויי ימצא את הדרך לאסוף אותם. אבל בוא תנסה לחשוב על זה קצת אחרת בנתיים העונה הזאת מלמדת שבכל פעם שהברס חזרו מ BYE כזה או אחר (ולמה אני כותב 'אחר' כי גם אחרי הסטרץ' של מיני/ליונס היה לנו קצת חופש) חזרנו דפוקים. הפסדנו לדולפינס ב OT ולג'איינטס ב OT. הקבוצה הזאת משחקת הכי טוב כשהיא בשגרה.

ולגמרי איתך בדעה על טרוביסקי הוא גם עשה מבחינתי צעד ענק אתמול.

golding אוהב/ת את זה.
  14. Sweetness Justin Fields

@golding
    אתה מכיר את ג'ף ג'וניאק? הוא ה Play-by-Play Announcer האורגינלי של הברס. תקשיב כאילו לראות משחקים כשאתה שומע אותו זה עולם אחר בשונה מהבררה של ה FOX שאני לא יודע מה איתך אבל לי יצא לא מעט פעמים להוריד אותם ל Mute

פעם אני זוכר שעוד היה אופציה בגיימפאס להחליף שידור אבל מאז הם התדרדרו ביחד עם כל המוצר

אלוף עולם

אלעד ו-golding אוהבים את זה.
  15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש סיכוי שהאנטר הנרי באמת ישחק העונה.

DAMN.