Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

golding אוהב/ת את זה.
  2. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד לא התחיל וכבר נגמר

3. Hakeem Nicks Member

אתה רציני? אני באקסטזה. בקצב הזה אנחנו בוחרים פירסט אוברול בייביייייייייייייייייי

4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

5. Hakeem Nicks Member

אין מצב, אין מצב שאף קבוצה לא הייתה מוכנה לתת לפחות בחירת סיבוב רביעי על סנאקס האריסון. וגם זה היה מחיר בדיחה. השכר שלו אומנם גבוה אבל לא מוגזם בטירוף, בקושי בן 30, הוא אחד השחקנים הכי בריאים בפוטבול (במיוחד בהתחשב בגודל שלו) וכמובן הכי משפיעים על משחק הריצה של הקבוצה השנייה. מבין כולם קיוויתי שהוא יישאר דווקא. פאקינג שוד של דטרויט.

6. golding מנהלים

לא רע הרצף הזה של הטקסנס. ווטסון מראה סימני בגרות ואחריות מעודדים, מעניין אם זה sustainable. מצד שני, כשיש לך את הופקינס אז הכל יותר קל.

אליאור, אין לך מזל העונה בפנטזי. בכלל.

7. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מרשים ולא גרביים.

ניצחון 1: בגלל מאמן שלא היה בכבוד האמריקקי שלו ללכת על המעשה המתבקש עם פאנט ולהסתפק בתיקו.
    ניצחון 2: בגלל מאמן אפס שלא היה באשכים הצנומים שלו ללכת על 4th and 1 מה-40 יארד ליין של היריבה למרות שיש לו OL ורץ טופ 5 בליגה.
    ניצחון 3: בגלל שה-QB הכי גרוע בהיסטוריה של הליגה נכנס ברבע הרביעי לזרוק שתי pick 6 רצופים תוך חצי דקה.
    ניצחון 4: בגלל התקפה יריבה במצב של מוות קליני ו-QB שלא מסוגל להשלים מסירות ל-2 יארד
    ניצחון 5: בגלל משחק בית בשבוע קצר+נגד ברוק אוזוויילר+חצי סגל שלו נגדי בפנטאזי.

את כל הקריירה והמאזן W-L השקרי והמזוייף שלו הוא בנה על חארטות בסגנון הזה עם עונות 8-8/9-7 אומללות שהספיקו לפלייאוף בגלל הדיוויז'ן הכי גרוע בליגה או פציעות של 200% מה-QB's הפותחים. הם לא עברו את מבחן העין באף אחד מהניצחונות האלה. הייתי אומר שאני עדיין מוכן לשים את האשכים על הכף שהם לא יעשו פלייאוף אבל כשאתה פוקסיונור אפס ואין גבול לפוקסים שלך אני לא יכול לעשות את זה לצערי. הכל אפשרי. אם השנה אחרי 0-3 לא הצלחתי להיפטר מהדוחה הזה אני מתכונן נפשית לפחות לחצי עשור קדימה.

אלעד אוהב/ת את זה.
  8. benos Member

על מה אתה שונא אותו כל כך? הוא לא נראה אגו מניאק כמו ביליצ'ק או גונב דעת מקארתי. לי הוא נראה כמו מאמן לא משהו בליגה שלא חסר בה כאלו.

9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאמן גרוע שהקבוצה (ובעיקר ההתקפה שזו כביכול המומחיות שלו) נראית גרוע על בסיס קבוע שעדיין זוכה לאינספור שבחים מהתקשורת על הכלום שהוא עושה בגלל כל מיני פוקסים ו/או אגדות אורבניות שמוכרים לאוהדים+חבר במשפחת גמבינו = שנאה לכל החיים והשתחלות לרשימה השחורה בלי אופציית יציאה.

משהו שכתבתי עליו פה לפני 3 שנים כמבוא לאובססיה שלי שידעתי שהולכת להיות לי איתו:

תוסיף לזה את העובדה שלפני שנתיים הוא רצה את אוזוויילר ואז באמצע העונה דאג להוציא הדלפות במהלך העונה כמה הוא בכלל לא באמת רצה אותו אלא ריק סמית ה-GM, ואז אחרי שקיבל בדראפט סוף סוף משהו שמזכיר QB מתפקד כמו דשון ווטסון (שאני עדיין חושב שמדובר באוברייטד עצום) הספיק לראות אותו במשך מחנה אימונים שלם כדי להחליט שהוא צריך להיות הבקאפ ל... טום סאבאג', אבל אז אחרי שטום סאבאג' שיחק והראה שהוא אשכרה עדיין טום סאבאג' והכיסא של הגורו הדגול התחיל להתחמם הוא זרק את ווטסון AKA חרא לקיר והתפלל לטוב ואולי תבין באיזה גונב דעת וחסר מושג מדובר. לפעמים מרוב שאני כותב פה "חסר מושג" ו"אימבציל" הנאצות האלה הופכות להיות חלולות מדי אבל הוא באמת בטופ של הטופ יחד עם טומלין ומקארתי. הפער בין הכלום שהם עושים ומביאים לשולחן לעומת הסיקור והתדמית שאיכשהו הצטיירה להם (ותודה לאל שבחצי שנה-שנה האחרונה התחילה קצת להיהרס עם מקארתי) הוא מטורף. עם אידיוטים כמו גארט או יו ג'קסון שכולם יודעים שהם אידיוטים אין לי beef. רק אל תגיד לי מאמן תותח על אפסון. אם יש משהו שמעיף אותי באוויר זה זה.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

טור מלוקק קלאסי בשלב הזה של העונה כשבא לאנשים להיות חתרניים ומקוריים וללכת נגד הזרם. שנה שעברה היו טורים זהים על לאביון בל, לפני שנתיים על אליוט. אני מת על גרלי והגנתי עליו בחירוף נפש בשנה ההיא תחת פישר כשכל מיני יצורים ניסו לעשות ממנו איזה ג'מאל וויליאמס בגלל ששיחק מאחורי OL בוטום 5 ושיטה התקפית שאפילו לא הייתה שיטה אלא כלום בפיתה מבית היוצר ג'ף פישר. אבל בואו נרגיע. הוא אפילו לא השחקן השני הכי קריטי להצלחה של הראמס העונה, ואם מרחיבים את ההגדרה לדמויות אז אפילו לא השלישי, ואם לחוליות שלמות אז אפילו לא הרביעי. מה שקורה שם זה עדיין 1)מקוויי--------------------------------------(דמיינו עוד אינסוף ---)2)גוף 3) וויטוורת' (ובכלל כל ה-OL, במיוחד סאליבן הסנטר). הוצאה של כל אחד מהאנשים האלה מהמשוואה>>>>>>הוצאה של גרלי. הסקיל סט המגוון שלו מן הסתם תורם להרחבת היתרון ההתקפי אבל הוא לא באמת עושה הבדל. שימו במקומו את, אנאעארף, לשון מק'וי, והמספרים במקרה הטוב לא משתנים, במקרה הרע יורדים מזערית.

הוכח מספיק לאורך השנים כולל על ידי עדויות של QB's עצמם שאפקטיביות הפלייאקשנ'ס בכלל לא קשורה לזהות הרץ ו/או איכות משחק הריצה אלא נטו לאיכות הטעיית ההאנדאוף של ה-QB ותנועת קו ההתקפה. תוסיפו לזה את אינספור הפלייקול'ס השונים והמהירים שמקוויי קורא ממערך זהה וקונספטס דומים כמו ה-JET SWEEP/TE THROWBACK ותבינו למה הגנות לא מוצאות את האוזן שלהן כל המשחק. גרלי הוא המרוויח העיקרי והתורם הבולט ביותר לעין ובבוקס סקור בגלל כמות הנגיעות שהוא מקבל בשיטה הזו מעצם היותו ראנינג בק אבל לא באמת מהותי להצלחה שלה. היא הייתה מצליחה וקטלנית גם בלעדיו.

יש עוד חצי עונה ודברים מן הסתם הולכים להשתנות אבל מועמדי ה-MVP הלגיטימיים נכון להיום הם 1) מהומס 2) בריז 3) ריברס. אף אחד אחר אפילו לא קרוב. מאטי דיקאפריו (!!!) היה שם נוסף אם אטלנטה איכשהו היו מגרדים ניצחון באחד ההפסדים הצמודים שלהם אבל כרגיל זה היה גדול עליו. כל קול שעיתונאי נותן לשחקן אחר = שלילת זכות ההצבעה לאלתר.

*(אם כבר טורים כאלה אז בעיניי יש לאדם ת'ילן קייס חזק יותר (שהוא עדיין חלש) ל-MVP מאשר לגרלי.)

sandro אוהב/ת את זה.
  12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

Sprewell אוהב/ת את זה.
  13. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסלו מושן עושה שירות רע להזייה המטומטמת הזאת. בפול ספיד זה נראה כמו גליץ' של המטריקס:

אגב בניגוד לכל מיני תפיסות כאלה בשנים האחרונות של רסיברים אלמונים שלא שמעו עליהם לפני או אחרי פה מדובר בתותח שמסתמן כמו בחירת סיבוב ראשון וודאית בעונה הבאה. יצא לי לראות אותו רק פעם אחת במשחק מלא השנה והיכולת שלו לרוץ אחרי תפיסה בשילוב הגודל והחוזק שלו הזכירה לי את אנדרה ג'ונסון. אחרי כמה שנים חלשות מאוד בעמדה נראה לי שהקבוצה שתבחר בו הולכת לקבל סוף סוף #1 אמיתי במקום כל מיני חיקויים דהויים כמו ג'ון רוס ו-DJ מור.

אלעד אוהב/ת את זה.
  14. golding מנהלים

אפרופו #1 אמיתי, היום אנחנו צפויים לקבל את הbreakout game של אנתוני מילר. רובינסון בחוץ והג׳טס לא מסוגלים להתמודד עם רסיברים כמו מילר, בעיקר בסלוט (אבל גם בחוץ).

15. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערו זה לא תלוי בו אחרת הברייקאאוט שלו היה מגיע כבר בשבוע שעבר אם ה-QB שלו לא היה שודד ממנו 100 יארד ו-2 TD.

בלייק מת רשמית היום בוומבלי. הדרייב האחרון היה פאתטי במיוחד ולא רואה עכשיו דרך חזרה למרות שסבא קופלין מאוד היה רוצה. זה אומר שצריך לעבוד ולחשוב ולהתאמץ ולנסות אולי להנחית איזה מישהו מעניין ב-48 שעות הקרובות וזה מבאס מאוד כשצריך לעשות את זה אבל ב3-5 עם לוקר רום שעוד שנייה עולה באש נראה לי לא יהיה מנוס מירייה באפלה ותפילה לטוב.

כל שנה יש באז לפני הטריידדליין וכל שנה מתאכזבים מחדש מהכלומיאדה שלא מתרחשת אבל הפעם באמת שיש תחושה אחרת באוויר ולמרות שאני לא קונה חלק מהדיווחים המפוצצים האלה ("הפאטס מחפשים רסיבר"/ "קבוצות התקשרו לבדוק אם יש מצב על אודל") אני כן מאמין שאנחנו הולכים לקבל 2-3 טריידים גדולים יחסית ביומיים הקרובים:

Sweetness אוהב/ת את זה.