Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Hakeem Nicks Member

טומלין זה באמת ביזיון אבל אני שמח כי זה צחוקים וזה על בסיס שנתי.

ראמזי? פאקינג מתגרה בגורל שלו. שחקן מיוחד והכל אבל פציעה רצינית יכולה להגיע מחר. איזה אידיוט.

2. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפרופו צחוקים:

ברור שסומכים עליך דייבי. עליך ועל הבוס שלך. לפי כל הדיווחים מהימים הראשונים של מחנה האימון - דברים נראים במסלול הנכון ובכלל לא בדרך לשואה הגרעינית שכל אימבציל מת יכול היה לצפות מראש.

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

שני הסטורלייניס עם הפוטנציאל השואתי ביותר כרגע ממחנות האימון שנמצאים סוג של מתחת לראדר. אבל השיט הזה מתחיל להריח לא טוב בכלל בשתי הגזרות, במיוחד זו של לאק. פעם אחרונה שנתקלנו ב-"CALF STRIN" שלא החלים חודשיים וחצי + הדליק איזור אחר (במקרה הנ"ל: קרסול) זה הסתיים בגיד אכילס מפוצץ.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

5. Sweetness Justin Fields

אם אני בנעלים של ג'רי הוא מקבל ממני את הגיף של לילארד בהודעה פרטית. זה לא כאילו שלפני פחות מחודשיים הוא הסתובב בפסטיבל ההוא בוגאס מסטול לגמרי וסחט שם את הפלופ מהמאבטח? או ש..ב 2017 הוא הושעה ל 6 משחקים בגלל הסתבכות בסנט פטריק'ס דיי. אז במקום שאהבל הזה ינמיך קצת פרופיל הוא עוד רוצה להוסיף את השטות הזאת שיש לו עוד שנתיים בחוזה? ועוד דווקא עכשיו אחרי שהם בנו שם את אחת הקבוצות הטובות שהיו להם בשנים האחרונות. גם מילא היה איזה מסכן אבל yr4/$25 פלוס Team option של 9M זה לא כזה רע בטח לטראבל מייקר סטייל זיק.

Sprewell ו-אלעד אוהבים את זה.
  6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל נכון אבל הם לא יכולים לשלוח את הגיף של ליליארד כי בשונה מ-99% הולדאאוטס פוטנציאליים של ראנינג בק'ס, לזיק יש את הלברג' הגדול ביותר (והוא לא כזה גדול, אבל לפחות קיים) בגלל שתי סיבות עיקריות:

1) הזהות והפילוסופיה ההתקפית של הקבוצה. הם לא בנויים לשנות דיסקט ולהפוך לקרקס שבו דאק זורק 30+ פעמים במשחק לחוליית רסיברים שאחרי אמארי (שגם הוא לא בדיוק מ-tier החוליו/הופקינס) מלאה בסימני שאלה. זה פאתטי ברמות אבל הם אחת הקבוצות הבודדות שכן זקוקות לסוס עבודה מוכח בבקפילד שמקבל 25-30 נגיעות מדי שבוע.

2) ה-timeline + הנואשות של ג'רי. לדאלאס יש כרגע בסגל חמישה עמודי תווך התקפיים והגנתיים לא כולל LVE שמתחיל שנה שנייה ועדיין לא צריך להתעסק איתו (דאק+זיק+קופר+ג'יילון סמית+באיירון ג'ונס) שיושבים על חוזי רוקיז והעונה הקרובה היא הריצה האחרונה עם כולם לפני שמאבדים כנראה שניים מהם. מה שאומר שלפתוח עונה בלי זיק יהיה ביזבוז של מה שאמור להיות הסגל השלם והאיכותי ביותר של הקאובויז עד המוות/איבוד צלילות של ג'רי, ולצערם הוא והסוכן שלו יודעים את זה. הם יכלו להתכונן לתרחיש כזה ולהימנע ממנו עם השקעה ברץ בסיבוב 3/4 באחד משני הדראפטים האחרונים או באמצעות טרייד על איזה ג'ורדן הווארד/לשון מקוי תמורת כלום בפיתה (או אידיאלית פשוט לא לבנות ב-2019 התקפה שמבוססת על ריצה) אבל אז הם היו הופכים לאירגון חכם ומתקדם שמתכנן קדימה וזה כאמור לא בקטע כבר יותר מדי שנים.

מה שכנראה יקרה זה שידרוג סמלי בשכר בשנתיים הקרובות עם הארכה מינימלית שעל הנייר תישמע מפוצצת אך בפועל תהיה שקרית, שבמקרה הספציפי של דאלאס תעלה להם בסבירות גבוהה גם בג'ונס וגם בסמית. שזו שואה (במיוחד ג'ונס) אבל אחת שלדעתי הם בכלל לא מכירים בה ויהיו מוכנים לעבור בלב שלם כי כמו שגארט ושאר היצורים שם אמרו בוור רום שנייה לפני שבחרו אותו במקום ראמזי "Zeke is an impact player". הם כבר הוכיחו לעולם מספיק פעמים שמבחינתם CB<<<<<<<RB.

Sweetness ו-אלעד אוהבים את זה.
  7. Sweetness Justin Fields

Sprewell אוהב/ת את זה.
  8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://i.imgur.com/3PHThe6.Xxx

אלעד ו-Sweetness אוהבים את זה.
  9. Sweetness Justin Fields

כן משחק אימון לא משחק אימון רוקאן סמית' בשלו וזה לא משנה בכלל נגד איזה מחליפים של הפנת'רס הברס שיחקו אתמול ולמעשה גם התוצאה לא מעניינת, אלה זה נטו ה SPEED שמעיף אותי במהלך הזה. HE'S DAMN FAST

ומילה על מונטגומרי: דבר ראשון אני מאמין בילד הזה הוא עם רצון חזק מאוד להצליח שאני מאמין שנובע מהסיפור חיים הלא פשוט שלו ואנשים מהסוג הזה שבעצם לוקחים את החרא שהם עברו בחיים ומתעלים אותו לכיוון חיובי אני אוטומטית מתאהב בהם וזה לא משנה באיזה קבוצה הם משחקים. בכל אופן מהמעט שראיתי ממנו אתמול אפשר כבר בקלות יהיה להבחין בהבנה של המשחק אצלו (הספין מוב החייתי הזה שהוא נתן שם!) החיתוכים, עבודת רגליים, ו PASSION מטורף! הוא השאיר אותי עם הרבה טעם של עוד.

http://www.up2me.co.il/images/61262693.Xxx

golding, אלעד ו-Sprewell אוהבים את זה.
  10. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://i.imgur.com/HIA9qu8.Xxx

ה-jump cut הזה שמאפשר ליצור יש מאין ולהוציא לפועל ריצות שעל פניו נראות אבודות הוא סקיל נדיר שמבדיל את התותחים מהבינוניים. אהבתי מאוד. בכלל, לא חושב שמספיק אנשים מבינים כמה שיקאגו שידרגו משמעותית את העמדה הזו איתו ועם ההחתמה של מייק דייויס. נאגי הולך להתפרע איתם העונה.

ואפרופו התפרעויות/פרעות תרפ"ט/מופרעות נפשית ושאר הזיות מהשורש פ.ר.ע:

עוד לא סגרנו מחזור ראשון של פרי סיזן ואני כבר לא יודע למה מגיע לי כל הטוב הזה.

sandro, golding, Sweetness ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יכולתי לקרוא את הטוויט האחרון ולא להתפוצץ מצחוק.

איזה דיווה, אלוהים.

12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

סילבר הוריד עליו את אחד הת'רדים החולים. לא יודע מי האימבציל מתוך המועדון שהדליף לו וחשב/חושב שהולך לצאת מזה משהו טוב אבל הקשר הזה גמור עוד לפני שהתחיל. ברמת ה-לא אפול מהכיסא אם ייחתך במהלך העונה אם כל השיט הזה מחוץ למגרש יימשך + ההתבזויות המקצועיות שאני מעריך בזהירות שיגיעו די מהר.

13. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידכון 2019: בסך הכל עוד אוף סיזן בהיסטוריה הארוכה של מנצ'סטר יונייטד.

14. golding מנהלים

זה מעולה.

sandro, Sweetness, אלעד ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  15. Hakeem Nicks Member

אם יש מישהו שכל הפיאסקו עם אנטוניו בראון גורם לו להיראות עוד יותר רע זה דייב גטלמן. אם הוא חשב שאודל היה סרטן וDISTRACTION, מה הוא היה אומר על שחקן כמו AB? בדיחה.

golding אוהב/ת את זה.