Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

שניהם יכולים להיות אדיוטים בו זמנית באותה מידה. זה לא סותר אחד את השני.

לאחד יש לי פשוט יותר סימפטיה והבנה למצב כי זו תופעה שכיחה שאתלטים לא משלימים עם המציאות ועושים דברים שלפעמים אנשים מעליהם צריכים להגן עליהם מעצמם. ריברה הוא אחד האנשים האלה. והוא לא עשה את זה רק כי חשוב לו לנצח משחק פוטבול עם הקבוצה האומללה שלו. אין דבר יותר מיטהדי מזה.

2. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

NUMB: "הרופאים קבעו שקייל אלן בריא לחזור, הוא צריך לשחק"

רון ריברה: "תרגיע, צריך להיות זהירים, אני לא רוצה לסכן אותו לחטוף סתם פיצוצים"

כשהבדיחות כותבות את עצמן.

3. Numb Member

ז
    זה לא מה שאמרתי כמובן
    למיטב ידיעתי אלכס סמית היה כשיר לשחק ולא נפצע כמו קייל אלן אחרי שעלה לשחק.
    להחזיר למגרש שחקן פצוע זה טיפשי.
    גייס עשה את זה לדרנולד ובקטון שבוע שעבר ושניהם החמירו את הפציעה.
    אלכס סמית פרט לפציעות עבר שמהן החלים לא נפצע היום (כמו למשל קייל אלן)

נערך לאחרונה ב: ‏12/10/20
  4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שנקרא פראפרזה.

בסופו של יום אתה מגן על החלטה של מאמן מטומטם לא לחשוף לפיצוצים מיותרים QB שנפצע במהלך המשחק בצורה רגילה וקיבל אור ירוק מהרופאים לחזור למחצית השנייה על פני להגן ולא לחשוף לפיצוצים QB עם הפציעה הכי קשה מאז ג'ו תייסמן שמתפקד עם ROBO LEG כי הרופאים נתנו לו אור ירוק לשחק.

אתה חושב שיש ל-ROBO LEG הזאת קשר לעובדה שהוא סיים עם שורה סטטיסטית הזויה של 37 יארד ב-17 ניסיונות מסירה או שזה צירוף מקרים?

אם אתה לא מבין כמה פאתטי רון ריברה יצא היום (ובכלל בשבוע האחרון, עצם ההחלטה לעשות את סמית הבקאפ ולהוריד את האסקינס ל-3rd stringer הובילה לכל המצב הזה) אין לי עוד דרכים להסביר לך. פאקינג מיטהד מהלך שעדיף ורצוי שייכחד מהליגה כמה שיותר מהר. רוצה "לנצח את ה-NFC EAST" עאלק. סבבה יא אהבל. אין בעיה. מה שתגיד. תכף קייל אלן לוקח אותך לסופרבול.

נערך לאחרונה ב: ‏12/10/20
  5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגהינום, אחרי המוות שלי, כשהאש תשרוף לי את הנשמה 24/7/365 אני חושב שאני ארגיש בגן עדן לעומת צפייה בפרצוף הדוחה של סבא שפיצי אחרי הניצחונות הפוקסיונרים האלה. חייב שמישהו יטביע כבר את הקבוצה הזאת. דחוף. האנדר 10.5 שרוף, וואטאבר, עוד יום בהיסטוריה. אבל זה נהיה אישי. לא. יכול. לראות. אותם. כבר.

חוץ מאת DK שלא קשור לכל הבינוניאדה הזאת. רק בליגה מאוד חכמה ובכלל לא מטומטמת הוא יכל לשרוד 63 בחירות אחרי נקיל הארי, אנדי איזאבלה ו-JJ ארצ'גה ההורים שלי המציאו לי שם אין לי זהות או מושג מי אני ווייסטייד.

עכשיו כששאנהאן כבר לא יכול לכסות יותר על האשפה שיש לו ב-QB ופילי נראים כמו הביצה השמאלית של לאנס ארמסטרונג החיים שלי ב-NFC נשארו תלויים רק ב-GOAT AT WORK (בדימוס) ושון מקוויי. נתפלל עליהם חזק.

6. Numb Member

מה קורה עם רובי אנדרסון שובר שיאים עם טדי חצי בן אדם ומאט רול ?
    זה היה יכול להיות הג'טס , כולם היו בג'טס
    אבל יש לנו את. אדם גייס וסאם דרנולד, שני נכים

7. מגןימני Member

רובי בכלל רצה להישאר? הציעו לו חוזה דומה, לא?

8. Numb Member

אתה היית רוצה להישאר אצל אדם גייס?

9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא רצה להישאר (בדיוק השבוע קפץ לי ריאיון עם מייקל אירווין מספר שהוא התקשר אליו בוכה אחרי שחתם בקרוליינה מרוב באסה שאלה לא היו הג'טס), גייס ודגלאס לא רצו אותו. כמו שהם לא רצו את ג'מאל וכמו שהם לא רוצים את ל'אביון ויחפשו למי לדחוף אותו עד הדדליין. זה היה ברור וידוע כבר מהדדליין שנה שעברה וכתבתי את זה פה. תופעה ידועה ובזויה (אמנם לא במקרים של אדאמס ובל שאכן היה וצריך להטיס) של מקבלי החלטות לנקות שחקנים מ-Regime's ישנים שלא הם בחרו בין אם הם טובים ובין אם לא. זה לא מעניין אותם. הסוכנים הכפולים שיוצאים מניו אינגלנד מתמחים בזה. ככה חוררו כליל את יוסטון ודטרויט.

גייס המת מוחית גם לא באמת ידע איך לנצל את הסקיל סט שלו חוץ מלשלוח אותו ל-GO/POST ראוט'ס 50 פעם במשחק כמו איזה טד גין מצוי. עכשיו עם מתאם התקפי שיודע מה הוא עושה כמו ג'ו בריידי פתאום רואים אותו רץ מגוון רחב של ראוטים קצרים ובינוניים ומראה את היכולות האמיתיות שלו.

זאת בושה לא רק לג'טס אלא לכל הליגה שנתנה לו להירקב ב-pool איזה שבועיים עד שהגיעה ההצעה האומללה של קרוליינה. 10M$ מובטחים לשנתיים לרסיבר כל כך מוכשר בגיל 27 זאת בדיחה.

10. Numb Member

מעולם לא ראיתי מאמן גרוע כמו גייס וראיתי הרבה כאלה

אלברט בריר אמר היום שמאט קמפבל מאיווה סטייט וג'ו בריידי יהיו מועמדים חזקים , אני תומך בשניהם אני מניח שהרבה תלוי אם הג'טס יקבלו את הבחירה הראשונה ולורנס

11. Sweetness Justin Fields

בהלם גמור מההפסד הזה של הצ'רג'רס, כל הגוף שלי בעצבים מהט"ד סופר חוואה הזה של תייסום היל. ואם זה לא מספיק מיכאל בדג׳לי החזיר אותי שנתיים אחורה עם הקורה הזאת בסיום, איזה דיכאון. הם כבר הבילו 20-3 למה להיחנק בצורה כזאת, למה. ועוד נגד הסיינטס המגעילים.

https://www.linkpicture.com/q/הורדה-1.Xxx

Gary Cahill, golding ו-Sprewell אוהבים את זה.
  12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא מסתכל על זה נכון. גם אני רציתי לבוא לפה ולפרוק תיסכולים על עוד ניצחון מחליא של טפלון שון פייטון האוברייטד הדוחה הזה אחרי עוד תצוגת אימון מהאומללות יחסית ל"מאמן טופ 5" שעל רבע ממנה שוחטים את אנדי אבל הגעתי למסקנה שהרבה יותר טוב לשפיות והשקט הנפשי שלי שהצ'ארג'רס יפסידו כדי שהמיטהד האשפה שמאמן אותם לא יקבל אשראי להמשיך להרוס את היהלום שנפל לו בטעות לידיים ושהוא בכלל לא מעוניין בו, כולל עכשיו, ואין שום קשר לגזענות כי רק לבנים גזענים כלפי שחורים.

הרברט נמצא כרגע בשלב סופר רגיש בקריירה שלו לטווח הארוך. אם הוא ימשיך להיראות ככה ולהביא ניצחונות זה אומר שלא מפטרים את מיטהד כמו שלא פיטרנו את פוטטו בתחילת הקריירה של רודג'רס או את מייק סמית בתחילת הקריירה של מאטי דיקאפריו או את ג'ייסון גארט עם רומו ואח"כ עם דאק. מסיימים עונות 9-7/10-6 עם התבזויות בפלייאוף שנה אחר שנה ואז מתעוררים בגיל 37 ולא מבינים לאיפה ועל מה הקריירה התבזבזה.

לאור איך שהרברט נראה יהיה קשה שלא לגנוב דעת ולהגיד שלמיטהד יש קשר לזה ככה שנכון לעכשיו כמה שיותר הפסדים של הצ'ארג'רס (ורצוי שיהיו צורבים וכואבים כמו בשבועות האחרונים) טובים יותר לבני העם היהודי מאשר שניצחונות של ניו אורלינס הם רעים. הם גם ככה לא הולכים לשום מקום עם סבא זצ"ל שמשבוע לשבוע רק הולך ומתבזה יותר ויותר. מאמין שיעשו שמיניות באוויר כדי להשיג סמים משובחים במיוחד בשבוע ביי שהגיע בטיימינג מושלם אבל לא נראה לי שיש משהו שכבר יכול לעזור לו. הגענו לשלב שהטבע>>>>>>>>>PED וחומר הרדמה לסוסים. זה נגמר. כל עוד ג'יימיס לא באיזור אני רגוע.

golding ו-Sweetness אוהבים את זה.
  13. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלה: איך זה נראה כשאחד הבעלים הכי קמצנים בליגה לא רוצה לשלם טופ $$$ וממנה למאמן ראשי מיטהד שאימן כל החיים ראנינג בקס ומאמין במשחק ריצה וריצה וריצה וריצה וריצה וריצה?

תשובה:

14. Numb Member

כשאני רואה את טננהיל משחק אני מבין כמה אדם גייס הוא זבל אטומי ואני מדמיין את דארנולד עושה אותו דבר עם הסטילרס בעוד שנתיים

Gary Cahill אוהב/ת את זה.
  15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל זה תמיד צריך להיזהר מכל מיני מאמנים ומתאמים שעובדים עם עילויים ומקבלים קרדיט לא רלוונטי. גייס "פרץ" בגלל העבודה שלו בדנבר והכתירו אותו כאיזה גאון התקפי כשבפועל הגאון היה הבחור שעמד מאחורי הסנטר ונחשב אולי לק"ב עם הפוטבול IQ הכי גבוה ששיחק את המשחק.

דוגמה טובה נוספת היא מה שספריוול תמיד מזכיר עם כל המתאמים והעוזרים בניו-אינגלנד. התותח האמיתי היחיד נראה לי מכל המתאמים והמאמנים (לא כולל את בליצ'ק מן הסתם) היה מאמן הקו התקפה בכלל..