Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

NFC = המזרח שלברון שיחק שם.

AFC = ספרתי 7 לא כולל סינסי.

רחמים על הזונות בקליבלנד. גם האנט וגם ווטסון. לא פשוט בכלל.

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/22
  2. Hakeem Nicks Member

איזו החתמה קטסטרופלית של הצ'יפס. מועדון שממשיך לשקוע

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חושב שיש פה PERFECT FIT.

שוסטר יוריד לחץ מהארדמן להיות WR #2, והריווח במגרש יהיה הרבה יותר דומה למה שראינו בתקופה הבלתי עצירה עם ווטקינס.

4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז תוסיף אותם כי הם משפרים משמעותית את נקודת התורפה שלהם (OL) וגם אם לא באמת חומר של סופרבול הוכיחו שהתחת שלהם קורץ מהשתלי סיליקון שמאפשר לנצח כל קבוצה בכל מקום ביום נתון.

לגבי אינדי צריך לראות את מי הם מנחיתים ואיך השילוב שלו עם רייך השלישי עובד. על פניו בייקר/מאטי דיקאפריו/ג׳ימי GQ ממש לא מבהילים אבל מי יודע. לא פוסל כלום כשלמאמן יש מושג ולוח המשחקים מכיל 5 משחקים באשפה שנקראת AFC South.

יותר מוש מזה והייתי משתגע. רסיבר בסלוט לטווחים הקצרים/בינוניים שמנצל את השטחים שטייריק וקלסי פותחים היה מאסט + מספיק ורסאטילי לתפקד גם אאוטסייד ולרוץ לעומק במידת הצורך + פיזי ותורם משמעותית בחסימות במשחק הריצה והסקרינס.

זה יהיה שקר לומר שלא היה סשן תפילות אינטנסיבי השבוע שלא ייגעו חלילה בגופה של לאנדרי (שגם בחייו לא היה שוס אבל עכשיו כשהוא עמוק בקבר בכלל) וכיאה לצדיק שאני הן נענו בחיוב.

יש עדיין עוד לא מעט עבודה (CB/Edge/RT עמדות דחופות. עוד WR לשקט הנפשי שלי, רצוי גבוה וגדול, רצוי ג׳ורג׳ פיקנס) אבל סך הכל הכיוון חיובי בינתיים.

נעדכן אותך ואת סבא מארה בכל התפתחות. בינתיים שמרו טוב טוב על התוספתן של סטרלינג שפרד שלא יתפוצץ חלילה כשהוא מתעורר לצחצח שיניים.

אלעד אוהב/ת את זה.
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יודע שאין פוקסים ורגעים פריקיים כמו בפוטבול, אבל עדיין בדירוג שלי גם עם OL טוב יותר הם במכלול (שאר עמדות במגרש, רמת אימון) לדעתי מאחורי ה-7 בראש שלי (כמובן, גם את חלקן עוד צריך לראות עם כל התזוזה שיש הקיץ ואנחנו עוד לפני דראפט). אותו דבר אינדי (ראינו איך קליבלנד נראיתה עם בייקר, אז אני יותר מסתכל על הפלייאוף ופחות על מאזן בעונה הרגילה). אגב, שאתה אומר שהם ״משפרים את משמעותית את ה-OL שלהם״, זה לא שהוא עכשיו OL חזק במיוחד על הנייר כמו שהוא לא הולך להיות אשפה כמו בעונה שעברה (לא מזלזל, בהחלט התקדמות).

או כמו שאומרים במחוזותינו: עם התיאבון מגיע הרעב לעוד צ׳יזבורגר.

נערך לאחרונה ב: ‏19/3/22
  6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, הם בתחתית הפאוור ראנקינג. אבל הם שם, גם אם אוברהייפד ועם טונות פוקסים בעונה שעברה - קשה להתכחש לאיכות האובייקטיבית שלהם בהתקפה עם אחת מחוליות הסקיל פליירס הטובות והמגוונות בליגה. וכתבתי בכוונה "משפרים" את ה-OL כי התהליך עדיין בעיצומו; אין כמעט קבוצות בליגה עם OL "חזק במיוחד". ההיצע פשוט לא מספיק. הרוב נעות בין חולייה ש"מניחה את הדעת" לבין "זוועת עולם". וסינסי בחצי השני של העונה שעברה (אחרי כל הפציעות לכלומניקים המקוריים שלהם) חלמו על זוועת עולם. ככה ששידרוג פוטנציאלי ל-League average הוא לא עניין זניח בכלל והמקסימום שהם יכולים לקוות לו בטווח זמן כל כך מיידי.

זה כבר לא עניין של תיאבון כמו של יצר הישרדותי. ימי ה"לא קרובים להיות קרובים" הגיע אל קיצם לצערנו. אחרי השבועיים האחרונים הצ'יפס כבר לא מרחיבים פערים אלא רק מנסים לעמוד בקצב. נחרש כבר מספיק על ההתחזקות של הדיוויז'ן שמסתמן כאיכותי והתחרותי ביותר בתולדות ה-NFL אבל הצ'ארג'רס ספציפית על סף השלמת בנייה של הסגל הטוב והעמוק ביותר בליגה (זקוקים לחיזוק רק ב-RT/RG. כל שאר העמדות פצצות אטום) תחת המאמן הכי פרוגרסיבי ואנליטי בליגה.

אני אישית בדעה שהסיכוי הטוב ביותר להתמודד מול זה הוא להעמיס כמה שיותר כלים התקפיים כדי לחזור לימי הקרקס הבלתי עציר של 2018, גם במחיר של הגנת בית בושת שכנראה תהיה כזאת בין כה וכה. ממש לא בקטע של טרייד דמים (ה-305# במספר) על איזה דאניל האנטר או חוזה מוגזם לקשישא סטפן גילמור כמו ש-98% מהאוהדים רוצים לראות.

אלעד אוהב/ת את זה.
  7. Hakeem Nicks Member

שכחת להוסיף גם אחד שעושה חימום למשחקים דרך עדשת הטיקטוק ולרוב גם נפצע תוך כדי, בנוסף לזה שבשקט בשקט הוא כבר כמעט לא עושה כלום 3 עונות פלוס.

מעורר רחמים כאמור אבל לפחות כבר הבנו שזה לא כאילו מדובר במועדון שהולך לאינשהו. היו דיבורים פה על דיינסטי והכל וגם אני רציתי להאמין אבל ככה זה לרוב עם נביאי שקר. הם ייתנו לך תקווה וישברו לך את הלב לאחר מכן. לפחות לג'וג'ו יהיו יותר עוקבים עכשיו.

והג'איינטס? טיירוד אצלנו חביבי. לא התרגשתי ככה מאז קיץ 2018 בערך

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

1) את העונה הוא סיים בשבוע 5 עם פציעה בכתף.

2) בשלוש מארבע העונות הראשונות שלו* הוא הראה מספיק כישרון ומספיק גיוון ביכולות שלו למרות QB גמור והתקפה מטומטמת סכמטית, וזה גם מתבטא במספרים טובים. איפה זה ואיפה הסיטואציה שעכשיו הוא נכנס אליה בצ'יפס עם פאטיאנדי ובין קלסי לטייפריק במגרש. מעבר לזה, מסכים עם כל מה שאליאור ציין (גם על האיכויות שלו כחוסם ובעיקר על כל מה שקורה ב-AFC ומה הצ'יפס היו צריכים לעשות כדי להישאר רלבנטים).

3) יש פה 0 סיכון עם החוזה שלו. עונה אחת בלבד. כסף סביר לגמרי ביחס לחוזים שרסיברים אחרים קיבלו הקיץ. לא חושב שהיה אפשר לעשות מהלך נכון יותר התקפית בפרי אייג'נסי הקיץ, לא מבחינת איכות ולא מבחינה התאמה (פלוס לא פחות גדול שעל הדרך שוסטר מחק כל אפשרות של לנדרי להגיע).

* - בן היה פצוע כל 2019.

הדבר היחידי שמבאס באירגון הזה הוא שאין לו פאנבייס שהצטמצם עוד יותר עם הפרידה ממשפחת ריברס.

נערך לאחרונה ב: ‏19/3/22
    Sprewell אוהב/ת את זה.
  9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואי וואי וואי עדשת הטיקטוק!!!!!!!! דחוף להטיס את אודל בקהאם לקליבלנד תמורת אבוקדו כבוש!!! אצלנו באירגון המכובד עם המשפחה המכובדת לא עושים שטויות כאלה. איפה הערכים של פעם. איפה הקלאס. איפה הדור שגדלנו עליו. איכה ג'ורג' יאנג. געגועים לוולינגטון. היו ימים. עצוב.

לא עשה כלום 3 שנים איפה? בהתקפה עם הולוגרמה של גופה של QB? תחת השיטה ההתקפית המודרנית של מאט קנדה? בהדרכת האיש והחציל טומלין מייקל? אכן נשמע בעייתי רצח. אני מניח שהצ'יפס ייאלצו להתפשר בכל זאת על רסיבר בן 25 (יש כמה רוקיז שייבחרו עוד חודש שצעירים ממנו בשנה) כ-#3/4 בהתקפה תמורת סכום עתק של 3M לעונה בליגה שבה שפיצים כמו כריסטיאן קירק וקני גולאדיי יושבים על 18. סיכון והשקעה כלכלית מאסיבית + בחירה באחת האופציות הגרועות והזקנות ביותר שנמצאות היום בשוק אבל זה מה יש. פיספסו את הרכבת עם זיי ג'ונס וג'יימס וושינגטון.

הדבר היחיד שמבאס באירגון הזה שהוא נמצא ב-AFC West.

נקודת האור היחידה היא הבעלים האולטרה קמצן שלא ייתן לדבר הזה להימשך דקה אחרי החוזה שהרברט יקבל. אחרי אתמול אני במקומו לא מתפשר על פחות מ-450M מובטחים. גם טוב יותר משמעותית וגם לא משפריץ על בחורות ודוחף להן בולבול לפה בניגוד לרצונן. כמו שג'ימי האסלם אוהב לקרוא לזה - A BARGAIN.

10. Sweetness Justin Fields

אני מאוד אוהב את אמארי ואין לי ספק שסטפנסקי ווטסון (שרסיברים עם שמות כמו צ'אד הנסן היו מסיימים אצלו משחקים עם 100+ יארדס) יכינו איתו תבשילים שחלק יאהבו יותר, חלק פחות, תלוי בטעם ובצד שממנו אתם מגיעים. אבל יהיה שם הרבה אוכל ויש מצב שאפילו גורמה. לא ברור אם מהרגע הראשון, החיבור עם ברדין קוקס למשל לקח איזה כמה שבועות טובים עד שהוא הבין את המקום שלו אבל אמארי בשונה מקוקס לא ספג את הכמות זעזועי מוח שקוקס עבר בקריירה שלו, אז יש סיכוי שהמוח שם עוד מתפקד רגיל והדברים יזרמו קצת יותר חלק.

אבל זה לא מספיק. בפוטבול של היום אמארי כבר לא בטופ כמו פעם.

אז דרוש עוד רסיבר, רצוי מסיאטל, ואם אפשר אז שעונה לשם: DeKaylin Zecharius

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מפתיע בהתחשב בזה שרובינסון הגיע, וודס בן 30 אחרי ACL והוא יהיה יקר מדי כ-WR #3. אבל הדאונסייד הוא שהם קיבלו כלום בפיתה, ו-וודס ידוע כאחד השחקנים האהובים בחדר ההלבשה. מהלך קר מאוד, אבל כנראה מתבקש. אני גם חושב שוודס לא רסיבר מוכשר במיוחד כמו שמקוויי ידע למקסם את היכולות שלו בצורה קיצונית. אני בספק רב עם בהתקפה של טנסי שמבוססת הרמטית על הנרי הוא יהיה דומיננטי במיוחד.

קיץ בוער. אני בדר"כ לא עוקב יותר מדי, בטח שלא לפני דראפט. טירופיאדה.

לא חושב שבאיזשהו שלב לקופר הייתה בעיה של כישרון, אבל הוא אף פעם לא היה בטופ כי קודם כל יש לו נטיות להיעלם לפרקים ארוכים מדי. גם בין משחק למשחק וגם במשחק עצמו. שהוא ב-mode - וכבר היו לו משחקים כאלה - הוא נראה כמו חוליו בשיאו.

במונחי פנטאזי: רצפה נמוכה של WR 2 (טופ) עם ביג פלייז עד לתקרה של WR1. מצד שני, זה בקלות הסיטואציה הכי טובה שהוא נכנס אליה בקריירה שלו. אם הוא יסתנכרן טוב עם ווטסון, הוא יכול להתפוצץ ולהיות הרבה יותר עקבי בטירגוטים שהוא מקבל, וכתוצאה מכך גם דומיננטי יותר ברדזון.

לא חושב שזה מספיק רק כי אנחנו ב-AFC.

**

הבראונס מחתימים את בריסט כגיבוי לווטסון שצפוי לקבל השעיה של לפחות 6 משחקים.

נערך לאחרונה ב: ‏20/3/22
  12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשיקלול גיל+בריאות+חוזה, הערך שלו לא באמת גבוה יותר מבחירת סיבוב 5+ פינוי של 7M מתקרה בעייתית (שכנראה יילכו לאודל.)

מסכים עם הניתוח המקצועי לגביו. רסיבר חמוד אבל שלא מביא לשולחן שום תכונה ייחודית או elite באמת. הערך המוסף שהוא כן מספק זה בורסאטיליות והיכולת להתייצב בכל חלקי המערך; אאוטסייד/סלוט/Inline (כמו TE) עם יכולת חסימה גבוהה שתרמה משמעותית במשחק הריצה וליצירת מיסמאצ'ים במערכים דחוסים (גם קאפ עושה את זה מצויין) עם כל הפלייאקש'נס והתנועה לפני הסנאפ. במילים אחרות כל הקונספטים שמהם ועליהם בנוי כל משחק המסירה של טנסי ולכן הדיבור על FIT מושלם. אבל עם כל הכבוד ויש כבוד אלה לא דברים ששווים 13M לעונה ושהייתי מוכן לשים אותם על רסיבר שחוזר מ-ACL בגיל 30.

אחרי הפציעה שלו וההחתמה של אודל מקוויי חזר למקורות (והיו בהתחלה כאבי גדילה) עם מערך 3 הרסיברים וריווח מקסימלי וההתקפה קיבלה מימד אקספלוסיבי שהעיף אותה כל הדרך ללומבארדי. הסקיל סט של A-ROB מחוץ למספרים עם כל ה-Jump balls והיכולת לתפוס מסירות contested רק אמור להעיף אותה גבוה יותר.

ואנחנו עוד לפני הטריידים על בייקר (אינדי?), ג'ימי (ניו אורלינס?) ואולי מאטי דיקאפריו אם יחליט להמשיך לעשות פוזות שהוא "פגוע" ששקלו להחליף את הגופה הרקובה שלו ב-QB>>>>>>>>>>>>>>>> שצעיר גם באיזה 40 שנה.

אמארי יהיה אמארי. כמו שכתבתי לפני שבוע - הבעיה שלו בחיים לא הייתה איכות ה-QB שזורק לו מסירות או צוות מסייע שיוריד ממנו עומס או שיטה מודרנית שתמקסם את היכולות שלו. הוא הבעיה של עצמו וזה לא ישתנה עכשיו פתאום בגיל 28 בתחנה השלישית שלו. במיוחד לא בעיר קפואה ועל משטח דשא טבעי שהם שילוב גרוע מאוד לרכיכות מסוגו. WR2 קלאסי עם איזה 1000 יארדים ו-5-6 TD במקסימום. לא מעבר.

מניח שהחתמה של ווויל פולר הבלדר קונדומים של קוסבי ג'וניור היא רק עניין של זמן ולא של אם (למרות שכבר יש להם על משבצת האצן שיודע רק לרוץ לעומק כבר אשכרה אצן בשם אנתוני שוורץ. אבל יש קינג חדש בפרנצ'ייז שעל פי בולבולו יישק דבר תרתי משמע). היה שלשום גם איזה דיבור שלאנדרי+פורנט+י+AJ גרין (AKA שלישיית סבא סבתא וסבא רבא) התכוונו לחתום באטלנטה אם הוא היה הולך לשם אז Stay tuned בגיזרה כמו שאומרים.

וכן זה נראה מבטיח מאוד על הנייר אבל עם קוסבי ג'וניור כאמור אני לוקח את זה day to day ומסרב להיבהל בינתיים. צריך לראות קודם מכמה משחקים הוא הולך להיעדר לפני שיוצאים בהערכות לגבי המיקום שלהם בהיררכיה של ה-AFC. הוא יגיד תודה לאדושם אם זה יסתכם רק ב-6 משחקים. העובדה שהוא והסוכן שלו התגוננו עם מבנה השכר (יפסיד רק 1M מכל ה-230 אם יושעה לכל העונה) והמחיר המופחת ששולם עליו גרמו לי לחשוד שרוג'ר הולך להתחרע עליו ולהשביע את רצון ההמון.

13. Sweetness Justin Fields

פולר יכול לצאת החתמה נחמדה אם הוא מגיע בחוזה ידידותי ולא מחייב כמו של ג'וג'ו, עם בייס זניח ועליו כמה בונוסים. ובלי קשר אליו לדעתי צריך גם לקחת בחשבון את דונובן פיפלס-ג'ונס, לא ברור כרגע אם הוא בתוכניות אבל אני מאוד אוהב את השחקן הזה, אני חושב שיש שם מספיק בכישרון בשביל עונה טובה אולי אפילו בסגנון של פולר ב 2020

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוער לי לגלות מה יקרה כמעט כמו שבוער לי להבין איך כריסטיאן קירק קיבל חוזה של 72M מג׳קסונוויל.

לא זכור לי שהוא איזה שפיץ בטיקטוק.

נערך לאחרונה ב: ‏20/3/22
  15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה