Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. orend84 Member

מישהו מוכן להסביר לי את החוקים של הביסבול?! אני יודע שיש מקל וכדור ואנשים שרצים...מה ההיגיון פה?!

2. bayer04 Member

יש פה מישהו שמשוגע על בייסבול כמוני?
    אם כן, שישלח לי הודעה בפרטי אני אשמח לדבר איתו על הליגה מס' 1 בעולם- MLB.

3. Lillywhite Member

יש דיון על זה, למה לדבר בפרטי?

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

באייר אני מכור אמיתי לדבר... רק אל תגיד לי שאתה יאנקי, כל דבר חוצמזה יתקבל ביותר מברכה. יאללה תתחיל לזרום, אני רואה שגם עמית (קלייברט) בעניין, אולי יהיה פה דיון ראוי לקראת הפלייאוף הממשמש ובא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx .

בקשר לשאלה של האלמוני - תקרא קצת בעמוד הראשון, פרסמתי שם הודעה ארוכה עם קצת הסברים על בייסבול, אם אחרי זה דברים עוד לא ברורים לך אני אשמח לענות.

5. Robin Member

הוא בטח חשב שהתמונה של מכבי אצלך בחתימה היא נבחרת אוקראינה או משהו...

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

איתי, תמיד עניין אותי מה ההבדל בין קריקט לבייסבול.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בייסבול הוא נגזרת אמריקאית של הקריקט מהמולדת הישנה, אבל ההבדלים הם רבים וקשה להתבלבל בין השניים. להסביר על קריקט יהיה קצת מסובך, זה מסוג הדברים שצריך לראות בעיניים כדי להבין, אבל כמה הבדלים מרכזיים הם:
    1) בעוד שבקריקט ה-bowler (ככה קוראים למגיש שם) זורק את הכדור אל הרצפה ומשם הכדור קופץ אל החובט, בבייסבול הזריקה של הפיצ'ר (גירסת הבייסבול למגיש) תמיד באוויר בדרכה אל החובט.
    2) המגרש בקריקט הוא עגול, בעוד שבבייסבול הוא בצורת חרוט.
    3) הקבוצה שבשדה בבייסבול מונה 9 שחקנים, בקריקט 11
    4) לבייסבול יש מגבלות על אורך המשחק (9 אינינגים+הארכות אם יש צורך), בעוד שבקריקט בד"כ משחקים ללא הגבלת זמן, עד שכל החובטים מ-2 הקבוצות נפסלים. כעיקרון אורך משחק בייסבול ממוצע הוא 3-4 שעות, בקריקט משחקים משתרעים על פני ימים.
    5) המחבט בבייסבול שונה בצורתו ממחבט הקריקט, שאני אפילו לא יודע איך להגדיר את המבנה שלו.
    6) הכדור בבייסבול הרבה יותר כבד ומאסיבי מזה של הקריקט

אני יכול למצוא עוד הרבה כאלה, בסופו של דבר הבייסבול הוא גירסה יותר אנרגטית ועניינית לקריקט, מעין גירסה מקוצרת לאמריקאים חסרי-סבלנות שלא יכולים לקבל ברוגע משחק של ימים שלמים כמו לורדים אנגלים על כוס תה או כל מיני הודים ופקיסטנים שהזמן עבורם הוא לא פקטור. כמובן שבהשוואה לצופה הישראלי הממוצע, שלא יצליח לצפות בבייסבול במשך 20 דקות, גם האמריקאים נראים סבלניים למדי, אבל מבחינתי בייסבול זה טעם נרכש, וברגע שאתה מבין את כל רזי המשחק ואת החוכמה שמאחורי כל מהלך שם ה-3 שעות האלה פשוט נגמרות לפני שאתה שם לב.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מתי מתחילה הליגה?

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

which ליגה? הבייסבול? כבר התחילה באפריל וכרגע מתקרבת לסיום העונה הסדירה. באוקטובר הפלייאוף.

ה-NFL יצאה לדרך בסופ"ש הזה, היום בפוקס ב-8 בערב ישודר משחק יום ראשון בצהריים, אני אישית לא יודע איזה מהמשחקים ישודרו אבל שווה להעיף מבט למי שמתעניין.

10. Paolo Maldini שחקן ותיקים

גם אני בעסק.
    מי הקבוצה שלך?

11. קלייברט Member

http://www.celebopedia.com/new-york-yankees/images/new-york-yankees.Xxx

12. Paolo Maldini שחקן ותיקים

מזה חששתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

איתי, יש לנו כאן מקרה קשה של יאנקי, על אילו תרופות אנחנו ממליצים לו?

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

השעיה... אם הם יעופו בפלייאוף כמו תמיד שנה השעיה לחצי שנה תספיק, אם הם יקחו (והם חייבים לקחת, איזה סגל) השעיה לצמיתות, לא פחות.

עמית איך אתה יכול לאהוד את היצורים האלה? אתה גם בעד מכבי ת"א כדורסל כשהיא משחקת נגד גבעת שמואל?

הם מחריבים את הענף!

ואם כבר אנחנו מדברים על הפלייאוף המתקרב, מי לדעתכם יכולה לעצור את היאנקיז אם בכלל (למרות שבבייסבול באמת אי אפשר לחזות כלום)? אני מריח שיחזור של הוורלד סירייס מ-2000 (ה-subway series), כשהפעם למטס יש צ'אנס לא רע לשלוט בעיר, הם ה-קבוצה עד כה של העונה הסדירה. אבל עונה סדירה לחוד ופלייאוף לחוד, בטח איזו ויילדקארדית תיקח שוב.

14. קלייברט Member

גרתי בארה"ב כמעט 4 שנים, באיזור ניו יורק. דוד שלי, שגרם לי להתעניין במשחק, היה אוהד של היאנקיז. מה אני אמור לעשות, לאהוד את המטס?

ומה זה תעצור את היאנקיז? היאנקיז קבוצה עם הרבה חורים. ה-starting rotation שלהם על הפנים, חוץ מוואנג ומסינה. ה-bullpen גם די רע, חוץ מריברה, כמובן. יש להם רוקי ב-LF, ואפס ב-3B.

עצם העובדה שהיאנקיז הגיעו לנקודה הזאת של העונה ביתרון כזה עצום על בוסטון, למרות כל הפציעות והחורים, היא פשוט מדהימה.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx

זה שהשפלתם אותנו בדרך לאליפות ראשונה אחרי 86 שנה לא נותן לך bragging rights. היאנקיז תמיד יהיו הקבוצה הגדולה ביותר בענף, גם אם תחזור לעונות השפל של שנות ה-80 המאוחרות/שנות ה-90 המוקדמות.

נערך לאחרונה ב: ‏10/9/06
  15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבקש אני בראש ובראשונה אטלנטה ברייבס... שלא הושפלה על ידיכם מאז הוורלד סירייס של 1996, כשאנדרו ג'ונס בגיל 17 היה בערך המצטיין של הסידרה. BoSox הם הקבוצה שלי באמריקן ליג. ואין עוררין על מי שולטת בבייסבול, תמיד היה אתם וגם תמיד יישאר כך, אני לא רואה בזה מקור לגאווה בהתחשב באיך שההצלחות האלה מושגות.

אין ספק שהפיצ'ינג השנה של היאנקיז לא עומד בסטנדרט של השנים האחרונות, אבל מבט על הליינאפ ההתקפי... מפחיד.

אני לא ממש מעודכן במצב הפציעות הנוכחי ביאנקיז (אולי גודזילה והשף גמרו את העונה), אבל אם בפלייאוף יהיה להם את מטסוי ושפילד יחד עם בובי אבראו וג'וני דיימון זה האאוטפילד הכי טוב בליגה, ועוד נשאר לך אחד מהם כ-DH. מלקי קבררה בכל מקרה הוא לא שחקן רע.

קראת ל-A Rod אפס? עדיין ה-SS הטוב במשחק שאלמלא הכבוד המוגזם שג'יטר מקבל היה ממשיך להראות את גם בברונקס. או שמא בכלל ירדת על ניק גרין, למרות שהוא כולה בק-אפ.

בקיצור, הרכב התקפי מדהים אחד-אחד, לא נראה עוד כזה דבר בהיסטוריה של הבייסבול לדעתי.