Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

וגלאבין אכן היה גדול, 7 אינינגים הוא הגיש והקרדינלס לא הכניסו אפילו run אחד. המטס ניצחו 2-0 תודות להומראן של קרלוס בלטראן.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדכון למי שמתעניין: הדטרויט טייגרז כבר בוורלד סירייס אחרי סוויפ מרשים על האוקלנד A's.
    4-0 לנמרים של ג'ים לילנד, שעכשיו יזכו למנוחה ארוכה ונחוצה לקראת הוורלד סירייס שמתחילה בסופ"ש הקרוב.
    מי שלא יזכו למנוחה יהיו היריבים שלהם בגמר, המטס או הקרדינלס, שנמצאים בינתיים במאבק חסר פשרות בגמר ה-NL. התוצאה בסידרה כרגע היא 2-2, כשהפציעות לרוטציית הפיצ'ינג של המטס גובות את המחיר וגורמות להם לעלות עם פיצ'רים פותחים בינוניים במקרה הטוב, מה שמוביל בדיעבד גם לעייפות בבולפן. גם לבולפן של הקרדינלס יש לא מעט עבודה מול ההתקפה המשובחת של המטס. בקיצור, דטרויט יושבים בצד ומחככים את ידיהם בהנאה, כשהם מקווים לסדרה של 7 משחקים ב-NL שתשחוק את היריבה שלהם בגמר לחלוטין.

הפרשנים בטלויזיה כבר מדברים על סוויפ של דטרויט, שפתאום הפכו לדבר הכי לוהט שיש, בוורלד סירייס... אבל מצד שני, אותם פרשנים צפו סוויפ קליל של היאנקיז על דטרויט. בבייסבול כל התחזיות הולכות לפח כשמדובר בפלייאוף...

3. קלייברט Member

עדכון טרי: קן מאקה, המנג'ר של האוקלנד אייז, פוטר אחה"צ.

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה צעד מטופש של אוקלנד...

קן מאקה הוא אחד המנג'רים הטובים בליגה, נקודה. ב-4 השנים שלו באוקלנד הוא עשה, ועם סגל לכאורה בינוני שנבנה בתקציב נמוך מאוד, מה שהרבה אחרים לא יכולים לעשות. להביא את אוקלנד העונה לפלייאוף ולנצח בקלילות את הסידרה מול מינסוטה זה לא עניין של מה בכך. אז הפסידו לדטרויט בצורה די כואבת, ביג דיל, נכון לעכשיו גם אם תרכיבו נבחרת משאר כוכבי הליגה מול הטייגרז הנמרים ינצחו, they're on fire!
    הסיבה לפיטורים לפי התקשורת היא יחסים לא טובים עם השחקנים, ובכן איפה היו היחסים הלא טובים האלה כשהקבוצה סיימה ראשונה ב-AL west? או עשתה סוויפ על הטווינז? איזה בולשיט.

5. קלייברט Member

Another great move by Billy Beane.

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בולשיט עמית...

מה שכן בילי בין הוא אחד הג'נרל מנג'רים הגדולים, אם היה לו את הכסף שיש לבריאן קשמן הוא היה עושה מהיאנקיז קבוצה עם מאזן של 162-0 בעונה הסדירה.

7. קלייברט Member

כל כך אוברייטד.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקרדינלס כנראה יבטיחו הלילה עלייה לוורלד סירייס. הם ניצחו אתמול 4-2 את המטס למרות שטומי גלאבין היה הפיצ'ר הפותח של המטס ועלו ליתרון 3-2 בסידרה. הערב ג'ון מיין הרוקי של המטס יפתח מול כריס קרפנטר, אחד הפיצ'רים הטובים ב-NL אם לא הטוב שבהם ולבטח הפיצ'ר הכי טוב של הקרדינלס, על הנייר לא כוחות, נקווה שיהיה לפחות מותח.

9. KirkH Member

בייסבול סאקס.

איתי יש לך קבוצה פיבוריטית בפוטבול?

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בייסבול rules, והוכחה נוספת לכך היתה אתמול, כשהמטס ניצחו against all odds את הקרדינלס עם קרפנטר ושלחו את הסידרה הזו למשחק מס' 7 היום בלילה. תחזיות פה פשוט שוות לתחת, איזה כיף.

קירקי ב-NFL אני משום מה לא מצליח להזדהות עם אף קבוצה. את הקבוצה של ההומטאון שלי, הדולפינס, אני רחוק מלאהוב, ומעבר לסימפטיה לאינדיאנפוליס קולטס ולטמפה-ביי בקאנירס (שגם היא יכולה להשתנות) אני באמת לא מחויב לשום קבוצה, וחבל שכך, כי אם הייתי אוהד קבוצה כלשהי זה באמת היה הרבה יותר כיף. אבל עדיין אני נהנה לראות NFL ולדסקס כמובן. מה הקבוצה שלך? אתה נראה לי איש של ברט פארב וגרין ביי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

בקולג' פוטבול אני אוהב את FSU (פלורידה סטייט), עם סימפטיה גם לקבוצות האחרות של פלורידה (פלורידה ומיאמי), יוצא לך להעיף מבט בזה מדי פעם? בעיני וגם בעיני אמריקאים רבים זה יותר גדול מה-NFL.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב פוטבול, אני עדיין שבור והמום מההפסד של הקרדינלס לשיקגו בירס ב-monday night האחרון, היה אחד המשחקים המוזרים והמאכזבים. לבירס האלה יש מזל של אלופים, ולמרות זאת לא נראה לי שהם יסיימו את העונה עם מאזן מושלם, ההתקפה שלהם פשוט לא מספיק טובה בשביל זה.

12. KirkH Member

לההה, דווקא לא ממש התחברתי לגרין ביי הגדולה בשעתה...

אני עם האנדרדוגים הנשכנים והמלוכלכים. בדיוק כמו עם צ'לסי - יצא שהתחברתי לקבוצה עם מנטליות של ווינרים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

אני עם הסטילרס עוד מהימים של קורדל (סלאש) סטיוארט, האוטובוס בשיאו ובעיקר קירקלנד המקרר האנושי.

היום בכלל כיף לאהוד אותם כי זה הכי כיף ללכת עם הקבוצה שכולם שונאים.

פאק דה קארדינאלס. עלו לי במיליוני דולרים.

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת אני דווקא מעריך את הסטילרס, משחקים פוטבול קשוח ופשוט עם הגנת ברזל שמתאים לעיר הקשוחה והפשוטה שהם באים ממנה, אותו סגנון כמו קבוצות ערי צווארון כחול אחרות סטייל שיקגו, קליבלנד וגרין ביי מבחינתי.

אז מה אתה אומר, ראת'ליסברגר יצא מהמשבר אחרי ההתפוצצות על סינסינטי?

14. KirkH Member

לצאת הוא ייצא, השאלה הגדולה היא אם יהיה לו למי למסור.

ווילי פארקר רץ ענק, אבל הוא לא האוטובוס. יש לי תחושה שבמאניי טיים הוא יחנק.

גם האובדן של השחקן האהוב עליי רנדל-אל קיצצה את הכנפיים מלוא מעט תרגילי "הפתעה" של בלי קאוור. בקיצור, נשארנו עם ההגנה ורגלי ההחרסינה של הריסיברים שלנו. נקווה שהפעם לפחות לא ניצטרך לעשות את זה בשישה משחקי חוץ בפלייאוף.

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל שתגיעו לפלייאוף בכלל...

הרייבנס פתחו חזק (וכבר התחילו להאט), ולמרות שמהם אני בכלל לא מחזיק הם עדיין לא קבוצה שאפשר להתעלם ממנה. מהבנגלס אני הרבה יותר מחזיק, קרסון פאלמר גאון והם לדעתי יתנו לכם פייט על מקום בפלייאוף עד הסוף.