Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. golding מנהלים

וזה לא מקרי שזה קורה כשאין עליו יותר מדי לחץ בפוקט. הוא חייב להתחיל להתרגל לזרוק מהפוקט, גם כשאין לו הרבה זמן.

2. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

BIG
    DICK
    NICK
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אני ראיתי עכשיו

עכשיו ראיתי מה אני

מה

4. golding מנהלים

תודה פארקי, כיף שיש קיקר שאפשר לסמוך עליו.

5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

במדינה וליגה מתוקנת - הפלייאוף מבוטל מיידית ושיקאגו מקבלים את הלומבארדי בסיום המשחק

ב-NFL - הפסד פלייאוף מהכואבים בהיסטוריה.

חבל.

6. golding מנהלים

אגב המחצית השנייה של טרוביסקי הייתה אדירה. יש למה לצפות, אבל אני לא בטוח שתהיה לנו עוד הזדמנות כזו כי אין מצב שההגנה יכולה לתת עוד עונה כזאת דומיננטית.

7. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבע האחרון ליתר דיוק. וכישרון אף פעם לא הייתה הבעיה אלא היציבות והעקביות לאורך משחק שלם ושבוע אחרי שבוע. עם הגנה קצת פחות שוחטת הוא בכלל לא מגיע למצב שהרבע האחרון שהוא נתן פה משנה בכלל.

הציפיות בשנה שנייה עם מאמן ומערכת התקפית זהה + תיאום גובר עם הרסיברים יהיו שונות מהציפיות שהיו העונה. זה לא שאין מקום לאופטימיות ושאפשר להכריז כבר עכשיו שהוא מקרה אבוד אבל העונה שהוא נתן מדאיגה בלשון המעטה.

8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

סי סניור

אלעד אוהב/ת את זה.
  9. Sweetness Justin Fields

טוב זה היה באוויר שנפסיד ככה באיזה פילד גולד שובר לב במקודם ובמאוחר... ופארקי נתן לנו יותר מסימן אחד במהלך העונה שתסריט כזה יכול להתממש. גם בחימום לפני המשחק הזה הוא בעט לקורה איזה פעמיים שלוש. אני בכלל התפלאתי איך עד לבעיטה הזאת הוא לא החמיץ בעיטה אבל מזה באמת חשוב עכשיו?!? כוסאוחתו פארקי. איזה עונה מדהימה זאת היתה! איזה קבוצה של אלילים. וכמה שהם שימחו אותי במהלך העונה הזאת...

חודשיים לפני שהעונה הזאת התחילה אני איבדתי את אבא שלי בצורה טרגית ביותר. טראומה. ככה שחוץ מלמלא את המחויבויות שלי לא הרמתי את הראש. שלא לדבר על לצאת מחוץ לבית בכלל, נראתי כמו מאט פטריסיה ביום טוב. ככה שאתם לא מבינים בכלל איך חכיתי לעונה הזאת שתתחיל, ספרתי את הימים. היה ברור לי לחלוטין שרק הפוטבול יכול להחזיר לי את הצבע לפנים, ורק קבוצה אחת יכולה לשמח אותי. וגם צדקתי. אבל מי בכלל חלם על עונה כזאת? אני בסה"כ רציתי לראות את הברס משחקים, וקיבלתי בהרבה מעבר למה שביקשתי.

אז דבר ראשון תודה!!! וכאילו כשאני חושב על זה עכשיו (חח..) מצאתי את עצמי לא פעם העונה חולם על סופרבול WTF?? בלי בושה. למרות שאני יודע שאנחנו לא שם עדיין, טרוביסקי לא שם, אין לו את העקביות ,את הקילר אינסטינקט וחיפשתי את זה היום ציפיתי ממנו ליותר (היום). ועד שהוא כבר הניע את עצמו היה מאוחר מדי ככה שהוא אשם לא פחות מפארקי מבחינתי. וזה קטע שזה שניהם (שוב) פארקי/וטרוביסקי. כי הם השחקנים היחידים מבחינתי שלא הצליחו ליישר קו עם הרמה של הקבוצה לכל אורך העונה.

והכי בא לי היה לסיים בנימה אופטימית ולכתוב ששנה הבאה אנחנו נחזור טובים יותר ועם ניסיון כי הבסיס הוא בסה"כ מאוד צעיר. אבל הפילוסופיה שלי היא ש nothing is guaranteed במיוחד כשזה מגיע לפוטבול. אבל כל עוד נאגי ופייס במערכת אז אני רגוע. מקווה שדון קורלאון גם ישאר אבל אם ילך לברונקוס אז בהצלחה.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה קינג אמיתי רודסקי.

רק בשורות טובות.

Sweetness אוהב/ת את זה.
  11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל שלא תדע עוד צער אחי! לצערי מכיר את התחושה הספציפית הנ"ל ויודע כמה הספורט בכלל ופוטבול בפרט יכולים להחזיר צבע ללחיים בתקופות מדכאות.

והאמת היא שכל עוד זה תלוי בדובים המרגשים שלך - צער לא נראה באופק. למרות הסיום השואתי הלילה תהיה אופטימי ותסתכל קצת מסביב מה קורה בליגה. תחשוב לאיזה מאמן הפסדתם הלילה. תחשוב איזה מאמן הוביל העונה התקפה היסטורית שהצליחה להאפיל על הגנה בוטום 5 ולסיים עם המאזן מס' 2 בליגה. תראה מה קורה באינדיאנפוליס עם תלמיד של תלמיד. מאט נאגי=זכייה בלוטו. לא משנה את מי גרין ביי האהבלים ימנו בשבוע הקרוב (וזה כנראה יהיה מקדניאלס האפסון, בהנחה שהפעם ה-FRAUD הזה לא יבריז להם בדקה ה-97), יש לכם את המאמן הכי טוב בדיוויז'ן בפער ניכר לעתיד הנראה והלא נראה לעין. ואחרי היומיים האחרונים אני חושב שאין הוכחה טובה יותר כמה זה חשוב בליגה הזאת. לצערכם הטיימליין של ההגנה ההיסטורית ושל טרוביסקי לא חפף וגם אם תגיע ירידה טבעית בעונה הבאה ההגנה עדיין בנויה על עמודי תווך צעירים שלא הולכים לשום מקום - קאליל, היקס, פלויד, רוקוואן, אדי ג'קסון, פולר, קאלהאן וזה כשאנחנו לפני פרי אייג'נסי ודראפט. גם בקשר לדון ויק אני בינתיים רגוע. הוא לא הולך למיאמי או דנבר (בדנבר המובילים כרגע למשרה הם מונצ'אק ופגאנו, לא יודע באיזה סדר. לפני יומיים חשבתי שפגאנו מוביל, הדיווחים ב-24 שעות האחרונות שינו את דעתי, אבל סיכוי גבוה שזה יהיה אחד משניהם).

ההתפתחות של מיץ' בשנה הקרובה תהיה המפתח אבל כמו שאמרתי לך כמה פעמים כבר לאורך העונה - גם בוורסט קייס סנאריו שבו מתברר שזה לא זה, מאמן עם שיטה ועין כמו של נאגי יכולים למצוא תחליף בצורה זורמת וחלקה יותר מרוב המאמנים והאירגונים בליגה. אחרי יותר מדי שנים במדבר עם ג'ון פוקסים ולאבי סמיתים אתם סוף סוף אחד האירגונים היותר רציניים ומתקדמים בליגה שעדיין מפוצצת בראיין שוטנהיימרים, מייק מקארתים וג'ייסון גארטים. זה competitive edge עצום, שמשנה לשנה רק הולך ומתעצם. העונה הזאת הייתה רק ההתחלה.

Sweetness, Armstrong, אלעד ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  12. golding מנהלים

מצטער לשמוע אחי! ומסכים עם הכל (וגם עם מה שאליאור כתב).

היה נחמד לעבור את העונה הזו איתך ובוא נקווה שנחווה משהו דומה, ואולי אפילו יותר טוב, בעונה הבאה.

Sweetness ו-Armstrong אוהבים את זה.
  13. rex_grossman Member

יש בועטים שמצדיקים את החוזה שלהם ויש טרגדיות כמו פארקי.

אם לאיגלס היה משחק ריצה נורמלי הייתי מוכן להמר על ריפיט.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחדשות אחרות: מחכה כבר לפוסט של גרייזס על ההפסד של הפאטס לפיליפ והחברים.

אם זה לא יקרה במשחק הזה שהם טובים מהפאטס בכל עמדה אפשרית אז זה כבר לא יקרה אף פעם.

https://media.giphy.com/media/1rPV51YswrTUafzQes/giphy.Xxx

ובלי קשר יש פוטנציאל למשחקים ממש ממש טובים. מקווה שיחזירו לנו על מה שקיבלנו אתמול.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי שפספס את זה מלפני המשחק מול הרייבנס:

מתחבר גם למה שאליאור רשם לפני על איך המדיה משווקת את השחקני NBA לעומת NFL כאילו זה "כושים שמתנהגים כמו לבנים טובים" VS "כושים מסוממים מפגרים". סליחה על הבוטות, אבל ככה זה נראה, ושאתה מתחיל לעקוב אחרי ה-NFL קצת יותר לעומק אתה מגלה שיש ויש כמו בכל מקום.

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/19