Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Armstrong Member

שניכם חמודים. מאחל לפרנצ'ייז שלכם ולכם רק טוב.

*/aaarofl
    @Sprewell taught you well, Sprewell taught you well.

Sweetness ו-golding אוהבים את זה.
  2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו מאוהדי הג׳טס עוד בחיים?

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין על מה אוהדי גרין ביי. אין על מה. זה היה קשה אבל ניטרלנו את הפצצת אטום הזאת. היה קשה לשחק אותה חצי נאצי/חצי לא שם זין כשמבפנים נקרעתי לחתיכות אבל סוף טוב הכל טוב. אפשר לנשום.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

*שם את מקדניאלס בצד*

מה פה הסוף הטוב בדיוק? ההתקפה של טנסי הייתה אחת ההזויות בליגה העונה.

golding אוהב/ת את זה.
  5. golding מנהלים

מסכים. ללפלר יצא שם של מוח התקפי מבריק אבל אני בכלל לא יודע אם לייחס את מה שקרה בראמס ליכולות שלו והעובדה שהוא עבד עם מקויי והשנהאנס היא לא ערובה לשום דבר. לא חושב שהוא עשה עבודה טובה בטנסי, אם כי הכלים שעמדו לרשותו לא באמת היו איכותיים מספיק.

כאוהד שיקאגו זה פחות כיף מלקבל את מקדניאלס, ועדיין לא מרגיש שיש סיבה להילחץ (כלומר להילחץ יותר, כי רודג׳רס זה רודג׳רס).

בנימה אחרת, איזו מלחמה תהיה על טרבור לורנס כשהוא יהיה eligible. לפי כל מה שאומרים ורואים הוא generational player ומאז לאק לא יצא מישהו עם כזו תדמית.

6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם חוטאים בדיוק בחטא העתיק של מקבלי ההחלטות הדינזואורים בליגה שמדי שנה כשצריך למצוא מאמן ראשי עושים את הסימולציה הבאה: גוגל-----"איזה קבוצות הגיעו לפלייאוף"-------"מי המתאם ההתקפי/הגנתי של הקבוצה הזאת"-------"ג'ו פילבין/בן מקאדו מגרין ביי? טוד היילי מפיטסבורג? רקס ראיין/צ'אק פגאנו מבולטימור? ג'וש מקדניאלס/ביל אובראיין/מאט פאטרישה מניו אינגלנד?"------"YOU'RE HIRED"-----מציצות מכל עיתונאי באשר הוא על "מינוי הום-ראן".

זה נכון שללאפלור לא הייתה עונה מרשימה בטנסי אבל יש לו כמה נסיבות מקלות; 1) רמת כישרון בינונית במקרה הטוב אבל לא פחות ואולי יותר בעייתי 2) פרסונל שלא מתאים לפילוסופיה ההתקפית שלו. כל התלמידים של משפחת שאנהאן צריכים לשיטת החסימות האיזורית שלהם קו התקפה אתלטי שמסוגל לנוע מצד לצד ולמכור פלייאקשנ'ס כבדים של 7-8 חוסמים (לגרין ביי יש כזה). לטנסי יש קו התקפה שמתאים לשיטת חסימות אישיות עם מקררי אדם ששוקלים 400 טון ולא מסוגלים לזוז מילימטר. עכשיו, אפשר להגיד שהוא היה צריך להתאים את עצמו אליהם כי זה מה שמאמנים טובים עושים אבל זה תהליך שלא יכול לקרות בשנה וגם אם כבר נניח שקרה - גורם לכם לאבד את היתרונות והפלוסים של כל מה שהמוח של הבן אדם ספג לאורך כל הקריירה שלו ומנטרל את עצם המינוי שלו. זה כמו לשים את שון מקוויי מחר בבולטימור עם הפרסונל ההתקפי שלהם ולמאר ג'קסון. איך נראה לכם שזה ייראה? ו-3) שזו תחושה אישית שלי מכל מיני ריאיונות וציטוטים שנתקלתי בהם לאורך העונה והיא שהרבה מהפלייקולינג השמרני שלהם במהלך העונה נבע מהוראות והפילוסופיה האישית של מייק ורייבל שהוא מיטהד שמאמין ב"הגנה חזקה וריצה". עם או בלי קשר למצב הכתף הרעוע של מאריוטה לאורך כל העונה. לא בכל אירגון המתאם ההתקפי עושה מה שבראש שלו, גם אם כביכול הוא האחראי הבלעדי על התחום בגלל שהמאמן הראשי בא מרקע הגנתי.

שורה תחתונה אין לי דעה חזקה לפה או לשם ואני לא יודע גם איך יכולה להיות למישהו. זה מתחבר שוב לתחילת הפוסט - לאנשים הרבה יותר "קל" לשפוט ולדרג מינוי של מתאמים סקסיים שמגיעים מקבוצות מצליחות למרות שברוב מוחלט של המקרים הם אחראים על מעט מאוד ממה שקרה שם כמו השמות שציינתי למעלה. הרבה יותר קשה לשפוט ולדרג מינוי של מתאמים שלא יודעים עליהם הרבה והרזומה שלהם בקושי קיים. לכן כשפילי ממנים את דאג פידרסון אז אנשים מרימים גבות ויצורים כמו מייקל לומבארדי מלכלכים עליו בלי הכרה אבל כשדנבר ממנה את ג'וש מקדניאלס אחרי עונה התקפית היסטורית ושוברת שיאים של ניו אינגלנד כל מה שמקבלים זה מציצות מהפיטר קינג'ס ואלברט בריר'ס של העולם. כל מה שאני יכול להיות זה אופטימי שחבר טוב מהמעגל הקרוב של מוחות התקפיים כמו קייל שאנהאן (יותר) ושון מקוויי (פחות אבל זה לא מונע מהטוויטר לזיין את השכל כאילו מדובר בבן הטיפוחים שלו למרות שהם עבדו יחד רק שנה אחת) ספג מהם איזה דבר או שניים על איך פוטבול התקפי מודרני ב-2019 אמור להיראות וכן מאמין שהוא יכול לבוא לרודג'רס טוב מבחינה אישית ומבחינת פוטבול IQ, שזה דבר שלא היה לו בעשור האחרון. אז לא זה לא המינוי האידיאלי שהיה לי בראש אבל זה רחוק גם מלהיות האסון שזה יכל להיות בעיניי.

מגןימני ו-Armstrong אוהבים את זה.
  7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא חטא בדבר. בסה"כ ציינו facts ולא מעבר.

שאלתי ברצינות מה כבר כזה טוב לגביו, והאמת היא שלאף אחד אין יותר מדי מושג ממה שאני קורא ברשת. קשה מאוד גם לדעת בהתחשב בעובדה שהתקפת טנסי לא נראיתה טוב למרות הנסיבות שציינת + אנחנו לא יודעים מה הוא *באמת* ספג משאנהאן ומקוויי.

האופטימיות הזהירה שלך מתבססת על-כך שאתה לא *באמת* מכיר אותו כמו יצורים אחרים שפחדת שיגיעו. וכל עוד הוא סימן שאלה אז יש למה לקוות, אבל אם הוא טוב או לא כנראה שנגלה רק בתיקתוקיאדה של רודג'רס שתקרה או לא תקרה במשחקים הראשונים של העונה הבאה.

הוא יכול להתברר כעוד דאג פידרסון והוא יכול להתברר כעוד fraud מהלך.

Sprewell אוהב/ת את זה.
  8. Armstrong Member

ובNFL, עם כל הdemeanor הדינוזאורי המשפט better the devil you don't know than the one you do צריך להיות המוטו של כל ארגון שרוצה להיות תחרותי בעתיד. עדיף את הלפלפלר הזה על כל השמות שעלו עד כה (כולל מקדניאלס שאני כאילו אמור לאהוב אותו אבל בתור HC הוא קקה ואני מקווה שהוא לא יהיה כאן כשבליצ'יק יתלה את הhoodie).

Sweetness, golding, Sprewell ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חד משמעית. המשפט הזה היה לי תקוע בראש במשך יותר מ-10 שנים עם ארסנל.

זה צריך להיות יום חג מבחינת האוהדים של גרין ביי. לפחות מנסים לצאת לדרך אחרת. טובה או רעה, הם ממשיכים הלאה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/1/19
  10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה שהתחלת להכין את עצמך ארמסטרונג.

11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

100%. לא מתווכח אחרת. רק טוען שזה לא בהכרח מינוי "מוזר" שצריך להעלות גבות לעומת המינוי של ה"מתאם X מקבוצת פלייאוף" שהוא הנפוץ ביותר מדי שנה, ובעיניי גם הכי עצלני ושבלוני.

שורה תחתונה אם חושבים על זה - אי אפשר לדעת ולהעריך מינויים של מאמנים בלי רזומה של מינימום שנתיים כמתאמים/מאמנים ראשיים, רצוי לא עם כישרונות על היסטוריים ו/או בקבוצות עם מאמנים ראשיים תותחים. זה מה שהופך את רוב ה-Coaching cycles בליגה הזאת לקראשפוט מוחלט. והמלצה שאני נותן פה כל שנה כמו - "קבוצה X צריכה להתקשר לאנדי ריד ולשאול על מי הוא ממליץ" היא בעיניי די הודאה בזה. לא ידעתי בוודאות שנאגי הולך להיות שפיץ לפני שנה. אבל הערכתי שיש לו סיכוי לא רע להצליח. ואני לא יודע שלאפלור יהיה שפיץ, אבל למרות רזומה לא בשמיים עדיין לא ראיתי מספיק כדי לשים איקס ולדעת בוודאות שהוא לא יהיה. מייק מקארתי/ג'וש מקדניאלס/צ'אק פגאנו/ג'ים קולדוול? אני יודע בוודאות מה אני הולך לקבל - סרטן בלבלב עם גרורות לחלחולת.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיטואציה הופכת להיות מטורללת פי כמה עם ה-GOAT בסביבה.

בהסתכלות נטו על איכות המוצר (NFL), מקווה שגרין ביי הביאו את האיש הנכון.

13. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפרופו איכות המוצר -

משחק הגמר NBA עם הרייטינג הגבוה ביותר היה 35M צופים ב-1998 (משחק 6 של ג'ורדן ביוטה). משחק פיינלס NBA ממוצע מביא בסביבות ה-18M-20M צופים.

פאקינג משחק וויילד קארד במציאות ה-CORD CUTTING של 2019>>שיא פיינלס NBA עם השחקן הכי טוב בהיסטוריה. תזכרו את זה בפעם הבאה כשביל סימונס יגיד לכם כמה ה-NFL עוד שנייה וחצי קורסים ונשארים מאחורי ה-NBA בגלל הקומיש המחריד שלהם או כששנה הבאה הרייטינג יצנח מ-28.5M בממוצע לאיזה 26M והקליק בייטס יהיו בסגנון - ירידה של 7% ברייטינג!!!!!!!!!! להלן 900 סיבות מדוע:

14. benos Member

איך היה מייק מונצ'אק בתור מאמן? אני יודע שלא הצליח בשורה התחתונה בתור מאמן בטנסי( אם אני זוכר נכון, לא היו לו גם קיובי מי יודע מה לעבוד איתם גם) אבל בתור מאמן של קו ההתקפה הבנתי שיש לו רזומה יפה שזה כבר עדיף מאשר ג'וזף.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא נראה לי ש-% הרייטינג ימשיך לעלות למעלה אם מאמנים צעירים וטובים ימשיכו להתחלף בדינזוארים שרוצחים את המשחק.

תחשוב כמה עניין גרין ביי טובה תוסיף לליגה. מפה נותר רק לקוות שזה ישליך גם על ארגונים כמו פיטסבורג, דנבר, וכן הלאה.