Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

עובדה כואבת שצורבת ווחורכת את הנשמה.

IT'S TIME

2. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר שאני הכי צריך בחיים שלי כרגע זה את ה-Cuck של לאורה מנסה ״לתקן״ את קארסון ג׳יי קאטלר שנכשל בחיים וונץ.

חושב שזה המעט שמגיע לי.

3. Numb Member

ראיתי את הקטע הזה בסרט תיעודי על דוויט הווארד

Sprewell אוהב/ת את זה.
  4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטפלון שון הייתה החלטה לקבל. כי אלוהים יודע שהכתובת על הקיר הייתה מהמחזור השני בערך. ולפני שמאשימים את הסבא זצ״ל שפשוט לא מסוגל לשחק פוטבול יותר צריך לבוא בטענות למי שהמשיך לשלוח את סבא זצ״ל לבזבז את הסגל הכי מוכשר בעונת ה-ALL IN הכי כבדה שהליגה הזאת ראתה. עכשיו זמן למכור איברים, לחטוף ערבים ולהתפלל שהבנק ירחם. והוא לא.

ועל הפוקסים הבלתי נגמרים של הבן של דרקולה נמאס כבר לדבר. עוד תצוגה בינונית מינוס עם טונות עזרה מההגנה, פילד פוזשן אלוהי, הזיות של היריבה, מה לא. מה פאקינג לא.

נתפלל חזק על GOAT בדימוס השבוע שלא תיפול עליו במקלחת מקדחה של בוש ישירות למצח. שהאפטרשייב שקאניזרס שלח לו לא ייפול לו על הקמיצה ברגל ימין. שה-92 אינץ׳ שלג על הגג של הבית לא יקריסו את התקרה יום לפני המשחק. כי הסיכויים לא גבוהים.

נערך לאחרונה ב: ‏18/1/21
  5. Numb Member

אף קבוצה לא רוצה את המאמן הכי טוב בהיסטוריה מאז ביל וולש. מה יהיה דאבול?
    צ'ארג'רס החתימו את איזה מנעול, שמישהו ינעל לו את הדלת לאיצטדיון

6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה דרש הכי פחות כסף מספאנוס הקמצן. לפני איזה שבועיים קראתי אינסיידר (צ׳ארלס רובינסון מיאהו, אחד האמינים) זורק לאוויר שהוא יהיה המאמן הבא של יוסטון כי יש לו, לכומר ולקאסריו סוכן משותף אבל לא התייחסתי יותר מדי. יש מצב שזה כבר תפור.

ולמה אתה מטריל סתם. אתה הרי יודע שאני מת שהוא ייכשל כמו שאני מת שכל מי שקשור לחמולת ניו אינגלנד ייכשל. אבל יש מציאות ועובדות בשטח שמטומטם להתעלם מהם.

בכל מקרה תנחומים להרברט. לא מכיר את הסטיילי הזה מספיק אבל לפי מכונת -PR המשומנת שלו יש מצב הם נפלו פה על איזה מקדניאלס הגנתי. ילד שמסטול מהשתן של עצמו.

7. Numb Member

lol
    big name my ass

8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה פה ה"נו באמת" לא הבנתי עדיין. אתה מניח פשוט לא נכון. הייתי זורם איתך אם זה היה פלייאקשן עם ראוט אחד בלבד לעומק שבו לא הייתה להני ברירה (למרות שגם אז הייתה לו ברירה - לאכול את הסאק. לא לזרוק לדאבל קאברג') אבל זה לא היה המצב. זה היה פלייקול עם 4 רסיברים (כולל אופציית צ'קדאון לראנינג בק) עם דימרקוס רובינסון אמנם כ-Primary read אבל כשה-QB רואה את הסייפטי באיזור בדאבל קאברג' הוא לא אמור להגיד פאק איט ולשגר את הפאנט זרוע שהוא שיגר שם. אין פה שום קשר למאמן אלא להחלטה שה-QB לקח בהתאם למה שהוא ראה מההגנה. פאטי באותו פלייקול לצורך העניין לא משגר את הפאנט הזה אלא קולט את הסייפטי ועובר ל-Read 2 ואז ל-Read 3 (אם יש זמן) או מזרים צ'קדאון לדארל וויליאמס ל-5 יארד.

וזה מחזיר אותי למה שכתבתי לאלעד. הבעיה היא לא הפלייקול הספציפי כי אנדי לא אמר לו באוזנייה "לא משנה מה מי מו אתה משגר את המסירה הזאת לרובינסון על 40 יארד" + המהלך לא היה מעוצב בצורה הזאת אלא האם בכלל לקרוא מסירה בסיטואציה הזאת. והתשובה היא חיובית מכל הסיבות שהזכרתי. הצ'יפס לא היו מנצחים את המשחק הזה עם ההגנה על המגרש בפוזשן האחרון בפיגור של פוזשן מול קליבלנד שמנצלת את כל 4 הדאונים.

העצירה האחת שהם השיגו הייתה בדיוק סף המכסה שהם יכלו לספק, בקושי רב, אחרי טונות דם, יזע וייסורים למרות יתרון גדול מתחילת המשחק ו-Game script ששיחק לידיים שלהם והעמיד את קליבלנד בסיטואציות מסירה ברורות. אנדי ריד יודע יותר טוב ממני וממך ומכל העולם את העובדה הזאת ומה הן נקודות התורפה של הקבוצה שלו. והוא בחר בצורה מעוררת הערצה לא למצמץ ולשנות גישה למרות הפציעה של פאטי כי זו הייתה הדרך הטובה ביותר, שלא לומר היחידה לגרד את הניצחון הזה מהתחת. אין פה שום קשר לעקשנות דבילית של המיטהדס בליגה הזאת שהיו מפחדים מהצל של עצמם וקוראים רק ריצות ראש בקיר ועושים פאנט אחרי פאנט אחרי פאנט רק כדי שה-QB חלילה לא יעשה איזו טעות פטאלית ושמישהו יבוא אליהם בטענות אחרי המשחק, כי להפסיד מבחינתם אחרי שה-QB הפותח נפצע זה בגדר "מה אתם רוצים ממני תבואו בטענות לאדושם" AKA בית הספר לרמאים חסרי מושג ע"ש מייק מקארתי ומייק טומלין. לשמחתנו אנדי ריד לא למד בבית הספר הנחות והמטומטם הזה.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מינוי סופר מבאס של הצ'ארג'רס. בקלות זה היה הג'וב הפנוי הכי טוב בליגה עם הרברט והכישרון מסביבו (אפס ציפיות ולחץ של פרנצ'ייז מת עם אפסייד מפגר להפוך לקונטנדרית לגיטימית בשנים הבאות), ובסוף הולכים על מתאם הגנתי שבקריירה הקצרה שלו כל מה שעשה זה לרכוב על הגב של מגה עילויים כמו מילר, מאק, דונאלד וראמזי. חבל מאוד, אבל אפשר רק לקוות שלא מדובר באיזה יצור כמו לין ושיהיו גם שינויים בצוות האימון ההתקפי.

דווקא אחרי המשחק מול הפאקרס היה אפשר לראות שוב כמה הגנה חזקה היא לא כזו משמעותית כמו היכולת של ה-OL לשמור על הקיובי שלו ולתת לו מספיק זמן להיות "יצירתי" ולזהות מספר אופציות אפשריות להתקדם תוך כדי תנועה עם דגש על האיום מרחוק, מה שלאחר מכן מאפשר גם לטחון על הקרקע בצורה קלה יותר ולא להפך (זו גם הסיבה שאני לא כזה מתלהב מבולטימור, וגם למה אני חושב שגרין ביי היא הקבוצה במומנטום הטוב ביותר בפלייאוף. עדיין חושב שהם מטורפים שלא היו אסרטיבים עם סאנדרס והם צריכים לחיות ולמות על מרווח טעויות של כל-מיני לאזרדים למיניהם).

**

לא הייתי כאן כדי לציין בזמנו, אבל בגלל שמייק טומלין סתם הרגיש כמו ונגר שחור מהשניה שהתחלתי לראות NFL* וביג בן במילא נראה כמו מישהו שצריך להתחיל לחשוב על החיים שאחרי, המאמן שהכי מציק לי בעין וזה אפילו לא קרוב להיות קרוב הוא הוא פיט קארול. הפטיש שלו לריצה בכל מחיר עם QB כמו ווילסון IS SO BEHIND ME שאני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל להסביר את הכבוד שהוא מקבל בתקשורת. חתיכת דינוזאור מעיק.

* - לול.

נערך לאחרונה ב: ‏18/1/21
    Sprewell אוהב/ת את זה.
  10. Sweetness Justin Fields

טוב אז אחרי שהבונבוניירה בחרה בדרך הזולה ופרימיטיבית זה די הוריד לי את הזקפה מהם. וכל שנותר לי הוא לקוות שדשון יסרב לטריידים לג'טס ולדולפינס (במידה והיו) ויסכים לקחת את הטאלנט שלו אך ורק לבית של קייל שנהאן. חשבתי על זה אתמול ואני פחות בקטע שהוא יעשה לחאג' רוברט קריירה, אי אפשר לדעת גם עם הרוח החדשה במועדון הזה מחר מחרתיים הם יעלו עם Free Palestine על הקסדות, לא מתאים. אני אומר אם כבר דשון שורף את המועדון, אז עד הסוף ורק לסנטה קלרה. הוא לא ישיג כלום בעצם אם הוא יעבור מקבוצה שבורה אחת לקבוצה שבורה אחרת. והניינרס זה הבית הכי שפוי שהוא יכול לקבל. אין ספק ששילוב כזה יכול לשנות סדרי עולם ב NFC, אבל למי באמת אכפת. זה לא שהשיקגו ברס פתאום יפסיקו לנסות לשחזר את הקבוצה מ 1985 בעשור הקרוב וישנו את התדמית ההגנתית שלהם, הם ימשיכו להיות תקועים.

בנושא אחר (ומטריד לא פחות): זה לא יהיה פשוט שבוע הבא טום, הפאקרס זה הכי קרוב למושלם שראיתי השנה. אבל אם הקבוצה שלך וספציפית אתה, עושה את בלתי יאומן מבחינתי ועובר את המשוכה הסופר קשה הזאת בלאמבו, יש לך את הברכה שלי בסופרבול ובנוסף הרווחת אוהד אמיתי לכל החיים, נשבע שאני אפילו אעקוב אחרייך בטוויטר. אבל אם לא, אז פשוט תשכח מכל מה שאני מרגיש כלפיך עכשיו.

Sprewell אוהב/ת את זה.
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז שעזב את אימפריית הרשע אני שונא את בריידי פחות.

12. Armstrong Member

GOAT תמיד יהיה GOAT. לא משנה לאן הוא הולך ואיפה משחק.

rex_grossman אוהב/ת את זה.
  13. rex_grossman Member

עם כל הכבוד להשבעה של ביידן,למי שחושב שלמאר ג'קסון הוא פוקט פאסר והפלייאוף המשעמם הזה.

קצת עצוב כי הוא נראה השנה יותר צעיר מבריז ובן השמן..
    אבל לפני שנתיים הוא היה גומר דרייב אחרון כמו זה מול ההגנה של הבילס.

נערך לאחרונה ב: ‏20/1/21
    Sprewell אוהב/ת את זה.
  14. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן יום קשה ועצוב לעם היהודי בפרט והעולם החופשי בכלל.

השחקן האהוב עליי על ומחוץ למגרש יחד עם GOAT בדימוס מאז שהתחלתי לעקוב, עד שחביב אלבי נכנס לחיי ב-2018 והשאיר להם ולכל אתלט ובן משפחה שהיה או יהיה לי עשן. שמח שבניגוד לאי אילו קולגות פאתטיים שממשיכים לסחוב ולהתבזות הוא החליט לעשות זה בתנאים שלו ולשמור קצת על הכבוד אחרי עונה מעל הממוצע מבחינה אישית וקבוצתית, למרות שברור לחלוטין שהוא גמור פיזית וחי נטו על ה-FB IQ העילאי שלו. מבאס שהתגלגל לחור השחור והמדכא של הספאנוסים האשפות והעביר את כל הקריירה באחד האירגונים האומללים והכי לא רלוונטיים בליגה אבל היה בחיבור הזה גם משהו מיוחד שבעיניי העצים את הגדולה שלו עוד יותר. אלה לא יהיו יותר אותם ימי ראשון בלי לראות אותו מנסה לשים על הגב בשארית כוחותיו את כל חדלי האישים שהקיפו אותו בפיגור של פוזשן עם 1:30 על השעון. ה-Micd ups לא יהיו אותם Micd ups בלי הטראש טוק והתשוקה האינסופית. אבל הכי יחסרו לי הציוצים של שפטי לפני משחקי פריים טיים שאישתו בהיריון העשירי.

הול אוף פיימר בלי שאלה בכלל. נקווה שהסבא רבאים העתיקים בוועדה לא יחזיקו אותו באוויר יותר מדי זמן ולא פחות חשוב מזה - ש-FOX/NBC/ESPN יזרימו לו דחוף הצעת ענק להפוך לפרשן הראשי במקום הכרוביות המיובשות שמזיינות לנו את האוזניים שנה אחר שנה אחר שנה. רומו זה מעט מדי ובריז (שכבר סגור ב-NBC) לתחושתי יהיה עוד מאותו שיט יבשושי. פיליפ זה הדבר.

סמי דארנולד לקולטס זה כרגע FIT החלומות. הייתי אומר סטאפורד אבל גם מרגיש לא ריאלי, גם יהיה יקר יותר וגם מעדיף במקומם לקחת הימור על מישהו צעיר ולנסות לסגור פינה לטווח הרחוק. בחירת סיבוב 3 ושדגלאס ו- @Numb יגידו תודה לפני שאנחנו מתחרטים.

rex_grossman ו-Sweetness אוהבים את זה.
  15. Numb Member

יש שוק ק"ב צמא והרבה קבוצות מחפשות
    מי שרוצה את סמי יצטרך לתת בחירת סיבוב ראשון ואני נותן את המונו בחינם