One Vs Sport-5

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏18/12/06.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך באמת יופ ציוני הגיעה לוואן ?? מה היה רע לה בערות הספורט

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לא מת על ספורט 5. בכדורגל הישראלי הם התחילו ללכת לכיוון הצהוב, לכיוון הרכילויות, לכיוון ONE. וזה עוד בלי להזכיר את הכדורגל העולמי, שם הכתבים החובבנים נופלים וטועים פעם אחר פעם (היכנסו לדיון "עיתונות שחור לבן" בפורום האנגלי ותיווכחו).
    מצד שני, יש שם את פינת הוידאו המורחבת, המגזין המעניין והטורים האישיים (במיוחד של אבי מלר, יואב גורן ונדב יעקובי).

ONE, לעומת זאת, הוא הרעה החולה של תקשורת הספורט הישראלי. כל כך הרבה רכילות, כל כך הרבה טעויות, וטורים אישיים פתטיים (בסדר ארי שמאי, הבנתי שאתה לא אוהב את שום. למה לפרסם על כך 10 טורים בשבוע?). לעומת ONE, ספורט 5 נראה אתר ברמה עולמית.

הכי טוב? אייסוקר.

נערך לאחרונה ב: ‏18/12/06
  3. בית"רי מלידה Member

הוא אומנם לא מתעדכן במהירות, אין שם תוצאות אונליין, אבל מבחינת האמינות והרצינות, אין כמו מדור הספורט של "הארץ" - אני פותח כל בוקר איתו.אין רכחיות זולה, אין פרסומת, ולא מספרים לך על אורגיות ושאר שטויות שיכולות לעניין חופפות שיער מדימונה, אבל לא חובב ספורט אמיתי.

אתר אחר, הוא ספורטליין - מנוהל על ידי עיתונאי רציני מהצפון, בועז גולן שמו.

כל היתר נוטים במידה כזו או אחרת לצהובנות, או לברברנות מעיקה.

4. -=Messi=- Member

המבנה של וואן יותר יפה אבל הכתבות של ספורט 5 הרבה יותר טובות ואמינות. הם כתבו לפני וואן שטועמה לא ישחק!!!!

5. בית"רי מלידה Member

ספורט 5 גם היה הראשון שפירסם סקופ ענק - את קניית בית"ר על ידי ארקדי, אבל קצת הסתבך לכאורה בפרשת דהאן.

6. Pipe Member

בכל מה שקשור לכדורגל עולמי, שני האתרים הללו לא מקצועיים וילדותיים. אינספור טעויות שלהם שמפגינות חוסר ענין וידע בתחום,הבאת חדשות מאתרים צהובים,וסיפורים שנועדו רק כדי להביא כותרות ואין בהם ממש אמיתי.
    אבל.. אם צריך לבחור את הרע במיעוטו אני יבחר בספורט 5. כמות השגיאות והטעויות הטיפשיות של וואן, כמו גם הידיעות הצהובות שהם שולפים, פשוט משפילה את חובבי הכדורגל העולמי באשר הם.

בקשר לכדורגל הישראלי, אין ספק שספורט 5 עולה על וואן בכמה וכמה דרגות. תכני וידאו טובים יותר(הקטע וידאו המועיל היחידי של וואן זה המזוודה שנפלה על שחקן מהנבחרת בשדה התעופה),טורים אישיים איכותיים, כתבי שטח ברמה ובכלל הכתבות הם יותר מקצועיות ורלוונטיות.(לוואן לפעמים יש כותרות פשוט מפגרות סטייל "אנחנו באים לנצח". באמא שך? חשבתי אתם באים להפסיד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ).

על אופירה אסייג אני לא ארחיב במילים. איך יורם ארבל(הבעלים של וואן אגב) מרשה לעצמו לבזות את האתר שלו עם האישה הנזק הזאת אני לא מבין.

עצה לסיום, תכנסו לכאן, יחסוך לכם הרבה שעות של תסכול על הבולשיט שאתם קוראים בוואן ובספורט 5.

7. Royrubi Member

האמת היא שדי נמאס מכל המלחמות האלו של אופירה. מפת אתרי הספורט בארץ די ברורה, ספורט 5 יותר טוב מ-ONE בגלל שיש להם את כל התוכן ולכן אופירה הפכה את האתר שלה לריכילותי נטו. אתר ספורט אחר שנותן תפוקה טובה ונראה נהדר לאחרונה הוא טלספורט שרואים שיש שם השקעה אדירה מבחינה טכנולוגית והביאו לא מעט סקופים בשבועות האחרונים. והכי חשוב הם הכי מהירים בלתת תוצאות לייב אני בדקתי את זה בשבת.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

וואן מלאים בזבל, ואנחנו כאוהדי ספורט לא אמורים לירוק לכיוון שלהם. הם מבזים אותנו ברכילות חסרת טעם, ואף פוגעת בספורטאים הנהדרים. הם אנטי כדורגל, ובעד פרובוקציות.

טלספורט עשו התקדמות אדירה. אני נהנה להכנס לשם, ולקבל חדשות אמינות מכל העולם (סקאיי, בי בי סי וכו..) בלי שום ניסיון להזיז משהו מהאמת.

כנסו לראות דוגמאות מקצועיות שלהם לקראת מחזורים בגרמניה ואנגליה:

לקראת המחזור ה 17 בבונדסליגה

לקראת המחזור ה18 בפריימירליג

שווה לראות.

9. בית"רי מלידה Member

ליורם אבל יש 2 אחוז ( שניים, 2% ) בלבד ממניות אתר ONE - את הטענות צריכים להעביר לבעלי השליטה, ולא למי שאוחז בכמות סימלית ולא משמעותית בבעלות ובניהול.

על הגברת אני מעדיף שלא לדבר - קראנו עלה במוסף ידיעות לשבת לפני איזה חודשיים...הספיק כדי להבין כמעט הכל.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בערוץ הספורט העיפו אותה בטענה (לפי מה שהבנתי) שהיא הדליפה דברים מתוך המערכת לגברת אסייג הלא מכובדת, שמצאו את דרכם לגליצ'ים. בהתחשב בכך שעכשיו הוא בדרך פלא נמצאת בוואן, זה רק מחזק את החשדות שלהם.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובעלי השליטה הללו הגיעו מסיבה זו או אחרת למצב שבו הם מוכנים לעשות הכל כדי להגן על הגברת הראשונה שלהם. גם להעליל עלילות חסרות כל בסיס על עובדים במטרה להיפטר מהם (אבל כמובן בתקווה שיתפטרו ולא יפוטרו, צריך הרי לחסוך כספי פיצויים).

12. בית"רי מלידה Member

כנראה שעיתונאות הספורט היא ביב השופכין של הענף כולו...

וזה עוד לפני שאני פותח את הפה על עיתונאי חצר / עיתונאים מטעם, וכדומה.

יש גם חרטטנים ששקועים חזק בהימורים, חזק מאוד.

13. -=Messi=- Member

טלספורט לא מחדשים בכלום. כל הכתבות שם פרווה, אפשר להסתדר גם בלי הכתבות האלה...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/12/06
  14. בית"רי מלידה Member

אני מבין אחי שאתר הבית שלך זה מדור גליצ'ים - שם הכל בשרי... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הדברים שלך הם ההצלחה של וואן. התרגלת לקבל חדשות מוקצנות, סקופים שיקריים אך ממכרים ושאר ירקות ישר לתוך הוריד שלך. וואן עיתון רכילות יומי מאוד דינמי.