One Vs Sport-5

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏18/12/06.

1. בית"רי מלידה Member

הסיבה היא רייטינג:

כנראה שטוב לבעלים עם כמות הפרסומות הענקית אצלם.

זה שרוב הכניסות הם של הגברבר הישראלי המצוי , שמתעניין יותר במדור הבשר שם מאשר בספורט, זה לא ממש מעניין את הבעלים, כנראה.

תבינו: ONE כמו כל אתר אחר, ספורט או מה שזה לא יהיה, קיים כדי להביא רווחים לבעלי המניות - זה לא עסק פילנטרופי.

2. -=Messi=- Member

אבל למה שאני יקרא כתבות כמו סיכום המחזור בבנודסליגה? נכון שהכתבות ברמה גבוהה, אבל זה לא יחדש לי שום דבר.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני לא מדבר על הבונדסליגה, אני רק נתתי דוגמא על איך נראה כל האתר. זה נכון בשבילך לגבי הכדורגל השיראלי וכו..

4. לא מצאתי כינוי Member

סלע, אולי מבחינת כדורגל עולמי טלספורט הוא בסדר גמור אבל תהיה בטוח שמבחינת הכדורגל הישראלי מדובר באתר זוועתי במיוחד. מי שמנהל את האתר הוא אשר גולדברג, עיתונאי וותיק שמרבה לרשום ידיעות שלאף אחד אין מושג איך הוא לעזאזאל המציא אותם, שטויות שלא קשורות למציאות, וכמובן על הדרך כל פעם להגן על התחת של חברו הטוב אברם גרנט. כדורגל עולמי? בסדר, מי שלא יודע אנגלית/ספרדית/גרמנית ורוצה להתעדכן שמה יכול לעשות את זה בכיף, אבל כדוגל ישראלי? אפילו בצחוק לא.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק. ואם 014 משלמת במיוחד, היא תקבל אזכור בכל כתבה של בית"ר בניגוד לשאר הספונסריות.

6. Michael Essien Member

וואן אתר זוועתי. ספורט 5 עולה עליו בכמה רמות. קטעי וידאו, חשיפות, תוצאות לייב מעודכנות, עיצוב מושך, ועוד הרבה דברים שאין בוואן. גם טלספורט ולייבספורט הם אתרים אמינים למדי, שאני גולש בהם לא מעט בזמן האחרון.

7. green ape 06 Member

למרות כל זה, כולם כבר יודעים שהאתר ONE מביאים הרבה פעמיים כתבות שיקריות!!!
    לאומת זאת ספורט 5 מביא פחות כתבות אבל כל מה שהוא מביא זה אכן קרה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואן כבר העלה לא פעם ולא פעמיים כתבות בידיעה ברורה שאין בהן אמת רק כדי לעזור ל"שחקנים של אופירה" (חיפה ובית"ר רוצות את שטראובר. כן...).

9. d3fton3s Member

האתר בית אצלי הוא YNET.. הם אף פעם אולי לא מחדשים, אבל הכתבות שלהם בדר"כ מבוססות על חומר בדוק, לא קופצים בראש.לדוגמא אפשר להביא את אתר ONE, שבשנה שעברה אם אני לא טועה פרסם את פרשת שי בירוק והנערה שטענה שביצע בה מעשים מגונים, עם כל הפרטים למרות צו איסור הפרסום שהוטל מיידית.

גם וואלה ספורט, ולפעמים אפילו נענע ספורט מביאים יותר בשר לידיעות שלהם, אבל שם הבעיה היא בחוסר יציבות מבחינת כתיבה, לפעמים נדמה שהכותב הוא כתב לעניני גידול החסה בשטחים.

לגבי איכות, ספורט 5 מביא יותר תוכן, הוידאו כרגע מהווה קלף מנצח. אם אני לא במשחק בשבת, אני משתמש אפשרות של לפתוח חלון קטם באתר ONE עם התוצאה במשחק שאני מתענין בו, זאת אפשרות נחמדה, והחלון מתעדכן כל 2-3 דקות. אופציה דומה היתה פעם ב YNET אבל שם זה היה מתעדכן פעם ברבע שעה וגם ככה הורידו את זה והתוצאות בזמן אמת לא מתעדכנות.

ל ס י כ ו ם:
    אין אתר מושלם. אין אתר שבהרבה עדיף על אתר אחר. צריך למצוא את השילוב המנצח, של 2-3 אתרים.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון מאוד,אבל וואלה ספורט בזמן האחרון משתפר מאוד ואני נהנה להיכנס לשם.

כבר מצאתי כמה וכמה פעמים את האתרים רושמים פרסום ראשון על אותו הדבר:
    למשל YNET וואן עשו "פירסום ראשון" על חתימת אוואט בסנטנדר-הם פשוט בושה וחרפה.
    גם אתר ספורט 5 וואן עשו פעם אחת פירסום ראשון ביחד.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראו למה גרמתם עם הדיון הזהhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx , עכשיו ערוץ הספורט מקרין פרומו של האתר שלו עם תקצירים קטנים של הבלעדיות שהוא השיג ועוד כמה חדשות קטנות.

13. בית"רי מלידה Member

שיריבו בינהם, לא מזיז לי - רק שיביאו ידיעות נכונות.

14. Spanish Weapon Member

סה"כ זו מלחמה בריאה שאנחנו אמורים להנות ממנה - כמובן שבמידה ומדובר בידיעות אמינות ורלוונטיות ולא בספוקלציות או ידיעות צהובות מגעילות.

15. יחי Member