Oscar Dell'asoccer 2012-13

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏29/12/12.

1. SerieA Il Capitano

1. נבחרת הסיבוב: הנדאנוביץ'; ראנוקיה, ברצאלי, רונקאליה; ואלרו, וידאל, הרנאנס, פירלו; טוטי, אל שארוועי, קסאנו.
    2. השחקן המאכזב: סניידר. היה נראה רע כששיחק, נפצע, הלך, חזר...
    3. השחקן המפתיע: דה שיליו.
    4. הרכש המוצלח ביותר עד כה: קסאנו. כל דבר טוב שקורה באינטר, בזכותו.
    5. הפלופ הגדול ביותר עד כה: סילבסטרה, כפי שאמרו החבר'ה מעליי.
    6. המאמן המצטיין: מונטלה. מטה מורפוזה של מועדון בחצי שנה.
    7. שער המחזורhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxxלקט שערים נבחרים) - קונה (בולוניה) נגד נאפולי
    8. השחקן הבא שיימכר לפסז': ולדימיר וייס
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הבנו שאתה אוהב להיכנס בו, אבל הוא כבר שנה שנייה באינטר ולא נכנס לקטגוריית הפלופים של 2012.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא אוהב להיכנס בו, הוא שחקן כישרוני שכיף לי לראות משחק, אבל כן במועדון שחשב שהוא משהו יותר מזה. אני אפילו החמאתי לו לא מעט עוד בתקופה שמעט מאוד אנשים, בארגנטינה, הכירו אותו (חפש בדיון הרלוונטי קצת אחרי המשחק בו הורחק נגד ראסינג לפני שנתיים וחצי בערך).

אצלי הוא נכנס לקטגוריית הפלופים של 2012. אם לוועדה האחראית על ספירת הקולות יש בעיה עם הבחירה שלי עקב הגדרות שונות למושג פלופ, שלא יספרו אותו. אם לך יש בעיה, אתה מוזמן להחליף את התשובות בין קטגוריה 2 ל-5 (שדי חופפות), אם כי זה לא יהיה מדויק לגבי כי לא ציפיתי ממנו להרבה יותר אז לא ממש התאכזבתי...

נערך לאחרונה ב: ‏31/12/12
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אם נפגעת או אם הייתי תוקפני מדי(וזה לצערי יוצא לי יותר מדי) אני מתנצל.

ריקי לא פלופ לדעתי, אינטר לא התייחסה אליו נכון וחשבה שהיא קיבלה שחקן שהוא תוצר מוגמר ולא אחד שצריך לעבוד איתו קשה כדי להוציא ממנו את המיטב.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא נפגעתי והכל טוב.

כמו שציינת כבר כתבתי הרבה על החתמתו של ריקי ולכן רק אתמצת - ריקי לא האשם העיקרי בפער הגדול (עצום?) בין עלות כלכלית לתמורה מקצועית, לכן לא בחרתי אותו בקטגוריית המאכזבים. אבל, כמו שאני מגדיר את המושג ורואה זאת, הוא כן פלופ בגלל אותו פער גדול שמעיד גם על הפער בין הציפיות ממנו (של המועדון) לבין מה שקרה בפועל עד כה.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקבוע ששחקן הוא פלופ אחרי שנה וחצי נשמע לי הרבה יותר מקצועי ואמין (גם אם מותחים קצת את התקופה המדוברת) מאשר לקבוע זאת על סמך כמה משחקים בודדים. הבחירה שלך למשל בדסטרו היא דוגמא טובה לכך, למרות שגם מבחינה מקצועית קשה מאוד למצוא בה היגיון.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ריקי בפועל עלה רק חמישה מיליון יורו ו-4 מיליון בונוסים שדי בטוח שחלק מהם עדיין לא שולמו לולז. כל השטויות על 10+ מיליון זה ספקולציות של התקשורת.

לרומאניסטה, שחקן שעלה לרומא 16-17 מיליון יורו אחרי מלחמה אדירה בקיץ עם עוד קבוצות גדולות (זה כולל הסכום שרומא תצטרך להשלים כדי לקנות אותו), כבש 4 שערי ליגה, בישל אחד ואפילו לא מצא מקום של קבע בהרכב של רומא זה פלופ לדעתי, גדול אפילו.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לא מתייחסים ליכולת והפוטנציאל שהציג עד כה -
    הוא נקנה ב13 מיליון יורו (לא מחשיב את חציי הכרטיסים כי זה אינטרס רומאי לכל דבר) בגלל הכישרון והתכונות שהציג בסיינה, כהשקעה עתידית במודע שאוסבלדו ישמור על מקומו בהרכב. לא נדרש ממנו לספק סטטיסטיקה מהרגע הראשון (כמו טוני למשל) אלא להשתלב בהדרגה בקבוצה.

ואם כן - 5 שערים ו2 בישולים זה פחות או יותר מה שציפו ממנו. מה שלא ציפו (האוהדים) זה שישתלב בצורה כל כך מהירה לכדורגל של זמאן. בחודש האחרון הוא הצטיין בכל המשחקים בהם שיחק (גם מול פיורנטינה נגדה החמיץ המון) וכבר עכשיו, למרות שרחוק מאוד מהפוטנציאל שלו אפשר לומר בוודאות שהוא בדרך הנכונה להיות אחד החלוצים הגדולים בליגה.

וגם אם בוחרים להציג את הדברים בצורה כה רדודה עם "מלחמות בקיץ" - 7-8 משחקים מלאים הם לא מדד לשיפוט של שחקן צעיר וחסר ניסיון. קסאנו לדוגמא, נרכש ב28 מיליון יורו במחשבה דומה של באלדיני והציג סטטיסטיקה ויכולת פחות משכנעת.