Oscar Dell'asoccer

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏24/12/11.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראשית, אתה מתעלם מהעובדה שאלבארז היה הרכישה הגדולה ביותר שלכם בקיץ. 12 מיליון אירו זהו סכום רציני ועבור מחייב כזה אלבארז לא סיפק את הסחורה. כאן גם נמצא ההבדל בין הרכישה המאכזבת לשחקן המאכזב. האכזבה מהרכישה היא לא רק בגלל ההופעות החלשות של אלבארז אלא גם בגלל שבראנקה אידיוט ששופך סכומים מטורפים על שחקנים לא מוכחים, חצי עונה טובה בארגנטינה לא מצדיקה את שווי העסקה.
    בנוגע ליכולותיו המקצועיות שאלבארז הציג (או לא הציג) העונה- ריקי פתח העונה סך הכל בארבעה משחקים מתוכם השלים 90 דקות רק במשחק אחד, האחרון נגד לצ'ה אותו סיים בהצטיינות. בשאר שלושת המשחקים הוא יצא פעמיים במחצית ופעם אחת לאחר שעה, כל אלו נבעו מיכולת חלשה שלא סיפקה את ראניירי. דווקא במשחקים בהם לא פתח כמו נגד ג'נואה וקליארי, הוא היה מצויין ובישל את שערי הניצחון.
    בארבעת המשחקים האחרונים אלבארז שיחק רק בשניים ובשניים האחרים ייבש את הספסל כשראניירי העדיף להעלות את אובי ומונטארי האגדיים. יאמר לזכותו שנגד ג'נואה הוא היה מעולה. אך יחד עם זאת, השער והבישול שלו נגד לצ'ה לא אמורים להיות מדד שכן מדובר בקבוצה הגרועה בליגה עם ההגנה הפגיעה ביותר.
    אם למלך הבישולים שלכם יש רק שלושה בישולים, הדבר מעיד אך ורק על חולשת הקבוצה. הרבה מגנים היו רוצים שיהיה להם שני בישולים עד כה, אני בטוח שזה לא הופך את נגאטומו ללהיט.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דבר ראשון, לפי מה שקראתי לאחרונה אלבראז עלה רק קרוב ל10 מיליון יורו, ולא 12 כמו שפורסם בהתחלה. עדיין סכום גבוה, מצד שני פער של 2 מיליון יורו בסכומים כאלה זה לא צחוק.
    אז שתהיה לך אכזבה מבראנקה, לא מאלבראז שכמו שאמרתי נתן הופעות חלשות שהקבוצה הייתה חלשה, כמו שהיית מצפה מכל שחקן צעיר חסר ניסיון, והפך להיות שחקן לגיטימי שהקבוצה השתפרה.
    אתה באמת רוצה להתחיל לדבר על החילופים של ראניירי? אני יכול לכתוב מגילות על החילופים של המפגר הזה, שאף אחד כמובן לא הבין אותם.
    אתה רוצה להתייחס לחילוף אחד מטומטם שקשור לאלבראז? בבקשה, הוא הכניס את נאגאטומו במחצית נגד אודינזה במקום אלבראז שהמצב 0-0 ועוד שאלבראז לא היה אחד הגרועים במגרש.
    בכל המשחקים שאלבראז שיחק לאחרונה, הוא היה טוב. המשחק האחרון נגד לצ'ה היה קפיצת מדרגה כי הוא תפקד כעושה משחק באופן מצוין בשונה ממשחקים קודמים, אבל עדיין כל פעם ששיחק היה השחקן היחידי שחשב באופן יצירתי באינטר.

זה מעיד על חולשת הקבוצה, אבל מה זה משנה? אלבראז הוא ממש לא רכישה כושלת/מאכזבת.

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאוכזב אני לא אהיה, אלא להפךhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx.
    שוב, הכוונה ברכישה הגרועה בשונה מהשחקן המאכזב היא שגם לצוות המקצועי יש חלק בכך ולכן האשמה נמצאת גם אצל בראנקה.

זה לא שקנו את אלבארז כפרוספקט לעתיד ולכן רכישה ב 10-12 מיליון אמורה להניב תוצאות, אם לא אז היא כושלת. אני לא מצפה לתוצאות מיידיות ושיראה כמו קאקה בשיאו, אבל אני אישית לא התרשמתי מההופעות שבקושי ניתנו. יכולת ופוטנציאל יש לו אך כרגע הוא אינו מבטא אותם.

מפגר או לא, בלעדיו הקבוצה הייתה נשארת בחצי התחתון של הטבלה.

אני גם לא הייתי בעד החילוף הזה אבל אפשר להבין את ראניירי. אני לא חושב שזה מטומטם "להחליף" קשר בקשר (נגאטומו ירד להגנה וזאנטי תופקד כקשר) נגד אחת הקבוצות הטובות בליגה.

מדובר על שני משחקים, מה אתה רוצה להסיק מכך?
    אפשר לומר שחל שיפור במצבו במשחקים האלו אבל הם לא מעידים על חצי עונה.

4. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

שוער העונה: התלבטתי קשות בין בופון, שחזר אחרי כמה פציעות קשות ומציג יכולת מצויינת בשער, כמו לפני הפציעות, לבין הנדנוביץ', שמס' הספיגות המועט של אודינזה הרבה בזכותו. אבל, רק בגלל הפציעות שעבר ואחריהן חזר לכושר שיא - בופון. לא מאכזב לרגע (יכול להיות שפה אני לא אובייקטיבי? לא יודע..).

הבלם המצטיין: התלבטתי קשות בין ברצאלי לבין טיאגו סילבה. שניהם מהווים חלק עיקרי מאוד במרכז ההגנה (ברצאלי לצד בונוצ'י אולי עוד יותר), אבל דווקא יכולתו של הברזילאי די מפתיעה אותי, נלך איתו. טיאגו סילבה.

המגן המצטיין: ללא ספק כריסטיאן מאג'ו. בתור אחד שרואה הרבה ליגה איטלקית, ויצא לי גם לעקוב אחריו בליגת האלופות, ללא ספק ברומטר מרכזי באגף של נאפולי.

הקשר המצטיין: שחקן הסיבוב לפי דעתי, קלאודיו מרקיזיו. פשוט תענוג לראות אותו משחק. מבקיע, מבשל ותורם רבות למרכז השדה של יובה. ללא ספק משדרג את יובה בכמה רמות. עשה קפיצת מדרגה משמעותית העונה, שרק ימשיך ככה!

החלוץ המצטיין: די-נטאלה. פשוט לא נגמר. שנתיים מלך השערים זה לא משהו שהולך ברגל, ועושה הרושם שגם העונה הוא בדרך הנכונה. 10 שערים מתוך 20 (חצי!) מסך שערי אודינזה הובקעו דרכו, יש למישהו משהו להוסיף?

הרכב מצטיין: בופון, אבאטה, טיאגו סילבה, בארצלי, מאג'יו, נוצ'רינו, דה רוסי, מארקיזיו, די נטאלה, קלוזה, זלאטן.

השחקן המאכזב: ללא ספק פאטו. אין לי ספק שמדובר בכישרון גדול, אבל אולי כל הפציעות, וקיומו של זלאטן בקבוצה קצת מקשים לו להתבלט ולהבקיע.
    ללא ספק סיסה ואיליצ'יץ' לא נותנים עונה טובה סה"כ, אך עושה רושם שלאציו מסתצדרת טוב מאוד גם בלעדיו, ואיליצ'יץ' גם לא מצטיין אבל קשה לשחק לבד, בתור שחקן התקפה שהקישור אמור להזין אותו בכדורים (מה שלא כ"כ הולך).

השחקן המפתיע: סימונה פפה, ובגדול. כשהוא הגיע הייתי מאוד סקפטי לגביו. היה נראה לי שמדובר בסתם עוד שחקן חביב שיבקיע אולי כמה שערים ויעלם. אבל העובדות בשטח הן אחרות. פפה פשוט לוקח חלק מאוד מרכזי בהתקפה של יובה, ומעורב במרבית משערי הקבוצה. הרבה מעבר למצופה, לפחות מבחינתי. יובה עם פפה ובלי פפה היא יובה שונה לגמרי. ראוי לציין לטובה גם את חרמן דניס, שהתחיל סוף כל סוף לפרוע שטרות ולשחזר את יכולתו, שלדעתי תמיד הייתה לו, מימיו בארגנטינה. אולי הוא סוף סוף הסתגל לליגה. אלטנטה מרוויחה בגדול.

הרכישה הטובה ביותר: נוצ'רינו. ברומטר מאוד חשוב במילאן, שהצליח כמעט לבדו ובהפתעה גמורה לציפיות של כולנו להרים את מילאן מהקרשים ולהיות חלק כ"כ מרכזי במילאן. פספוס של יובה?

הרכישה הגרועה ביותר: טאיוו אומנם מאכזב, אך בא בחינם כך שה'הנזק' הוא מינימלי. לאחר התלבטויות קשות, ה'זוכה' שלי בקטגורייה זו הוא... בויאן קרקיץ'.
    כן, דווקא הוא. שדיבר כ"כ מלוכלך אחרי שהגיע לרומא, שחושב שהכל מגיע לו. ורומא, שכ"כ הייתה זקוקה למחליף לווצ'יניץ' המצויין, הימרה עליו - ונפלה בגדול. זו אחת הסיבות ליכולת הבינונית משהו של רומא העונה עד כה (לא קרקיץ' ישירות, אלא החור שווצי'ניץ' השאיר אחריו).

המאמן המצטיין: גם פה, בלי כל ספק - אנטוניו קונטה. מאמן די אלמוני, שאני חייב לציין שמאוד פחדתי משם אלמוני לקבוצה כמו יובה. יובה הייתה חייבת לייצב את הקבוצה ולהמריא חזרה כלפיי מעלה, ודווקא ההימור הזה הצליח ובגדול, כאשר יובה לא מפסידה עד כה, במקום ה1\2 [שוב, ויכוח בלתי נגמר, לא נפתח אותו כאן...], שיטת משחק נראית לעין והכי חשוב - אחראי למערכת יציבה ושקטה. שקט, משהו שיובה כ"כ היו צריכים אחרי השנים האחרונות. מונטלה וקולאנטואונו ללא ספק ראויים לשבחים על מה שהם מצליחים לעשות עד כה עם קבוצותיהם הקטנות.

השער היפה ביותר: של די-מיקלה וערן זהבי ללא ספק השערים היפים ביותר, למרות שהתחרות קשה.
    אני חייב לציין שגם הגול של מרקיזיו מול פארמה הרשים אותי לאללה (http://www.youtube.com/watch?v=o2NS_Yvnbtg) - המסירה של פירלו, הטאץ' של מרקיזיו. הקלאסה שבקלאסות!
    לדעתי מתאים בהחלט להיות אחת האופציות לקטגוריה הזאת. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נ.ב

סחטיין על ת'רד מושקע של bulldog והשת"פ של כולם. שאפו! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/12/11
  5. Raulito Madridista

ברשותכם אני אתייחס רק לצמרת. מה לעשות, אני רחוק מלהיות פרופסור, בטח בנוגע לסרייה A.

1. יובנטוס ומילאן. טוב מאוד עבור הליגה שיובנטוס שם באיזור, והפעם באמת. הליגה בלעדיה היא לא אותו דבר. העונה אחרי כמה שנים קשות באמת נעשית שם עבודה טובה, הליגה לא נגמרה כבר בחורף, אלא להיפך. אבל, אולי יובה הייתה צריכה להשיג קצת יותר נקודות ולנצל את הזמן שלקח למילאן להתחיל לשחק. זה מרשים שיובה הצליחה עד עכשיו לא להפסיד והיא הפגינה אופי כמו באולימפיקו וגם ניצחה את מילאן ואינטר - אך כרגע מילאן נראית לי יותר חזקה. אולי זה קשור לעובדה שיובה מנצחת כמעט תמיד בשיניים, באותה הדרך. מילאן מביסה לא פעם וזלאטן בכושר טוב מאוד. מקווה שהמירוץ יהיה צמוד כמו בעונות של קאפלו ואנצ'לוטי על הקווים.
    - חבל לי מאוד שדל-פיירו לא חלק מהחגיגה. הוא לא כבש אפילו לא שער אחד עד עכשיו כי בקושי שיחק.
    - השאלה הבאה תראה לכם עד כמה אני לא עוקב - איך זה קרה שמילוש קראסיץ', השחקן הטוב ביותר ביובה בעונה שעברה, זה שהציג עונת בכורה מהסרטים(בישולים, קצת פחות גולים, הרבה מהירות, טכניקה, תחכום) - כרגע מביא מגבות ולא נלקח בחשבון?
    - אולי זו סיבה ותוצאה - אבל בעוד זלאטן, שתמיד נחשב לחלוץ טוב אבל רק פעם אחת בקריירה עבר את מחסום ה-30 גולים בעונה, מציג את המאזן הטוב בקריירה פר משחק - פאטו כבר נשכח.

2. אינטר. בצמרת התחתונה יותר, זה נראה יותר טוב מאשר המקום ה-17 לפני חודשיים. אבל משהו לא עובד שם. העזיבה של אטו הייתה קריטית, ההגנה מאוד איטית וכבדה, שחקני מפתח כמו מאייקון וסניידר רחוקים משיאם. מה עם פורלאן? אולי זה קצת לא קלאסי להאשים את ראניירי, אבל גם הוא הסיבה שקשה לי לראות את אינטר מחברת רצף של 5-6 נצחונות כדי לקבוע שמאבק האליפות יהיה משולש. נניח כשאירחה את יובנטוס בסאן-סירו - אינטר שיחקה טוב אבל בסוף הפסידה. אלה גם סימנים שמשהו אבד. קבוצה אלופה יודעת לנצח ביום לא טוב. ובטח שהנקודות יישארו אצלה כשהיא משחקת כדורגל.

3. הקבוצות מרומא:
    - בהחלט חשבתי שלואיס אנריקה יוכל להיות מן חיקוי של גוארדיולה. גם בתור אוהד ריאל מדריד אני אומר שיש בו משהו מאוד מרתיע, מן ווינריות כזאת. תמיד הוביל בארסה נחותה לתוצאות יפות בקלאסיקו נגד ריאל מדריד הגלאקטית של פיגו, זידאן, ראול ורונאלדו. אני חושב שהרכש של רומא הקיץ לא היה מספיק טוב ביחס לכסף שהושקע. גאגו לא שחקן מהשורה הראשונה. אוסבאלדו השתלב טוב. בכל-מקרה, רומא הייתה יכולה להיות קצת יותר טובה.
    - לאציו קבוצה מאוד מעניינת. ג'יבריל סיסה - שם שלא שמעתי כבר הרבה זמן. המהירות שלו יחד עם כל התכונות הטובות האחרות של קלוסה = חוד קטלני. לא היה לי ספק לגבי קלוסה, הוא גולר אדיר.

לסיכום: סליחה על חוסר הרומנטיקה. מקווה לראות את אודינזה מקבלת בעיטה ונמצאת מחוץ לחמישייה הראשונה. לא צריך הפתעות. אינטר, מילאן, יובנטוס, לאציו, רומא. לאו דווקא בסדר הזה.

* תגובות זועמות מידיי יש להפנות רק לאינבקוס. בברכה,
    סתם.

נערך לאחרונה ב: ‏25/12/11
  6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרשה לי לתקן אותך.

ווצ'יניץ' עבר את אחת העונות הגרועות בקריירה והיה נזק מהלך גם בסדרה ארוכה מאוד של החמצות מזעזעות שמנעו מרומא להגיע לליגת האלופות וגם מבחינת כושר וחוסר תועלת מוחלט למשחק הקבוצתי. זה מה שגרם לאוהדים להפנות לו גב וזאת היא הסיבה שהיום הוא לא נמצא בקבוצה.

בויאן הוא בסך הכל ילד, אך עם פוטנציאל עצום שיכול להתפרץ בסביבה הנכונה (ההפך הגמור מהפרויקט הנוכחי של רומא ). ולמרות זאת, לקח לו די מעט זמן להסתגל למדינה, עיר, שפה, מועדון, וקבוצה חדשה לחלוטין חסרת תיאום בין שחקנים לבין עצמם ולשיטת המאמן החדש. היום, אחרי כמה משחקים טובים שנתנו לו ביטחון, הוא הקלף ההתקפי הכי חזק של רומא מהספסל.

לסיכום, רכישה טובה מאוד של פרוספקט צעיר במחיר התואם את הכישרון והפוטנציאל שלו (שגם ישולם בצרה הנוחה ביותר) שכבר עכשיו התחיל לספק את הסחורה למרות תנאים שגמרו שחקנים גדולים ומנוסים ממנו בעבר.

אין לי מושג איך הוא בכלל הגיע לקטגוריה הזאת אבל הקושי בלמצוא 3 החתמות מאכזבות העונה מראה על עבודה טובה מאוד של מנהלי המועדונים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/12/11
  7. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

הוא נתן אצליכם 2 עונות טובות למדי.
    עונתו האחרונה הייתה פחות טובה וזה נכון, וזה יחד עם כל הקבוצה.
    למרות היחידה היחסית ביכולתו, הוא לדעתי לא הייתה באמת הבעיה [לפחות לא העיקרית] שלכם בעונה שחלפה, ועזיבתו השאירה חלל [אתה יכול להגיד שזה לטובה או לרעה, אבל החלל נשאר וזו עובדה].

בויאן קרקיץ', במעט ששיחק בברצלונה, נראה כשחקן מבטיח.
    עזיבתו מבארסה הייתה די מכוערת עם התבטאויות שלא במקום לשחק שלא קרע אפילו לא גרב, והובא לרומא בסכום כסף גדול מאוד ביחס ליכולתו [לא פחות מ12 מיליון... לא צ'יפס].
    ביחס לכסף שנשפך עליו והציפיות, הוא נכשל ובגדול.
    יכול להיות שבמחזורים האחרונים כמחליף הוא קצת מראה שוב את הניצוצות שהוא הראה במעט ששיחק בבארסה, אבל זה עדיין רחוק מלהיות זה והוא עדיין נשאר בגדר 'פוטנציאל שלא מומש', שכאלו יש מאות מסביב לפלאנטה, ואולי עשרות באיטליה בפרט.

אם כי זו לא רכישה גרועה באופן מובהק, כפי שציינת אין כרגע יותר מדי בולטים, אז אולי זה רק הגזמה פראית על בויאן כי הוא עיצבן אותי... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ווצ'יניץ' נתן אצלנו 3 עונות ענקיות והיה ההצגה הכי טובה בעיר אחרי טוטי. לא עזיבתו היא שיצרה חלל בהתקפה אלה ירידה דרסטית ביכולת שלו עוד בעונה שעברה. אין צורך לספר לי על מירקו, בסך הכל תיקנתי את הטענה השגויה שעזיבתו וחוסר מחליף ישיר ברמתו יצרה הבדל איכותי בהתקפה של רומא. אם בכל זאת נניח שהיה צורך לצרף שחקן ברמה של ווצ'יניץ' בשיאו, הרי שציפיה זו היא כלל לא היגיונית בהתחשב בשוק העברות והסכומים שהיו לרשות סבאטיני. הוחלט להשקיע בילד כישרוני שיכסה את העמדה של מירקו (לאמלה) וכבר עכשיו ניתן לומר שההשקעה הייתה משתלמת.

בחזרה לבויאן,
    לאף אחד לא אכפת האם עזב את קבוצתו הקודמת עם חיבוק ונשיקה או מסיבת עיתונאים בה הוציא תיסכול על כך שלא ניתנה לו הזדמנות והביטחון להוכיח את עצמו. המדד היחידי בהקשר לברסה צריך להיות הכישרון שהראה על המגרש. פרט לכישרון, הגיל שלו מושלם להתחלת המקפצה בקריירה שלו והסטטיסטיקה שמציג בגיל 20 יכולה להיות תעודת גאווה גם לשחקנים בשלהי הקריירה שלהם. כל זה לא שווה השקעה של 12 מיליון יורו בעיניך? אתה לא מכיר את השוק ואת המגמה להשקיע בכישרונות צעירים לפני הפריצה הגדולה שלהם?
    בלי לפרט אתה טוען שהוא "נכשל בגדול", בפועל הוא התחיל רע את העונה מסיבות ברורות ומוצדקות ועם הזמן התחיל להישתלב ולגדול יחד עם חבריו לקבוצה עד למשחקים האחרונים בהם הרשים מאוד בדקות ששיחק. הדגשת את היותו מחליף בפן שלילי? זה מעיד על כישלון לעלות מהספסל בקאדר שחקנים של רומא? הרי מראש היה ידוע שאין לו מקום מובטח בהרכב. בעיניי זאת תרומה עצומה לקבוצה להיות המחליף שמשנה את פני המשחק ואם ימשיך כך עד סוף העונה, ירשום לעצמו בכורה מצויינת בסריה א'.

9. Lupo Member

קובי אתה מגזים לגמרי. בוז'אן לא הרשים, לא הלהיב, לא חורר רשתות ובטח לא גרם לי להבין למה שילמו עליו 12 מיליון יורו עד עכשיו. באותם 12 מיליון יורו אגב קנינו לפני כמה שנים את אחד החלוצים המלהיבים שראתה הקבוצה מאז ימי באטיסטוטה ומונטלה. חלוץ שבגללו היו מגיעים אוהדים לראות את הקבוצה. חלוץ שעזב אותנו בקיץ ובמקומו קיבלנו את בוז'אן קרקיץ.
    בוזאן אולי נתן כמה שערים בבארסה, אבל כשמדובר בקבוצה שמבקיעה 100 שערים בעונת ליגה, איך נאמר בעדינות? לא מרשים במיוחד.

אגב- את הפריצה הגדולה הוא כבר עשה בבארסה, עכשיו נותר לו רק להצדיק את ה"שם" שבנו לו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/12/11
  10. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

בדיוק מה שהתכוונתי, מילה במילה.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגזים? בוודאי אם הייתי כותב "הלהיב וחורר רשתות.". במקום זה כתבתי שתי פיסקאות מנומקות הנוגעות גם ליכולת ההולכת ומשתפרת שלו וגם לבחינה הלא נכונה שמקבל מאוהדים מסויימים.
    הבאת פה דוגמת בומרנג רצינית.
    ווצ'יניץ' בעונתו הראשונה ברומא היה קטסטרופה מהלכת (וה12 מיליון שולמו עבור חצי כרטיס). פלופ ברמה שלא נראתה מאז פאביו ג'וניור. הוא היה כל כך גרוע שבשלב מסויים זה הגיע למצב שברגע שכבש את שני השערים היחידים שלו באותה עונה, היינו מופתעים כאילו היה זה דוני שכבש אותם. ספאלטי נתן לו את הזמן להיתפתח ולמצות את הכישרון שלו, בעונה שלאחר מכן הוא כבר תפס את מקומו של אמנטינו מנסיני בהרכב ומשם היסטוריה. מוסר השכל?
    יותר מ20 שערים, מגיל 17 כאשר לפניו שיחקו מסי,ויה,זלאטן,אטו. לא מרשים? ......

12. Lupo Member

העניין הוא שאת ה12 מיליון שמנו עליו כשידענו במה מדובר. במקרה של בוז'אן לא רק שאפשר להתווכח על מה שעשה בבארסה, הוא בטח לא ברמה שווצ'יניץ' היה בה כאשר שולמו עליו 12 מיליון. הבדלים של שמיים וארץ הייתי אומר. אם לצ'ה היו סוחטים אותנו היינו מוצאים עליו גם 18.
    ונניח שעוד שנתיים יגדל לנו איזה ווצ'יניץ' חדש, מישהו מבטיח לנו שהוא לא חוזר לבארסה? זאת אומרת, איפה הביטוח שלנו?

בוא נסתכל על הדברים בצורה שונה לרגע. צ'אבי, אינייסטה, מסי, זלאטן ובוזא'ן. אני לא בטוח שאם היית מרכיב במקום בוז'אן את שבאני נונדה מישהו היה מתפלא שנונדה סיים עונה עם 10 שערים.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אלבראז הוא כן פרוספקט לעתיד, זה שהוא בן 23 לא אומר שהוא צריך להגיע וכבר עכשיו להציג יכולת, הבחור סך הכל הרשים רק בעונה אחת בארגנטינה ואין לו הרבה ניסיון, ואפשר לראות שככל שמתקדמים בעונה הוא מתחיל להציג את היכולות שציפו ממנו.

בגלל ראניירי עלינו מהחלק התחתון של הטבלה? עם כל מאמן נורמלי אחר גם היינו מגיעים לשם, זה לא שראניירי עושה עבודת קודש באינטר.

מצד שני, כמה משחקים כמחליף בקבוצה שכולה משחקת חלש מעידים על חצי עונה? תעשה לי טובה...

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

העניין הוא שאתה נכנס פה לנושאים שאין לך מושג בהם.

ווצ'יניץ' הגיע לרומא אחרי פציעה קשה שהשביתה אותו לחצי שנה כאשר היה מבוגר מבויאן בשנתיים עם אותו רקורד כיבושים עם הבדל אחד בלבד- מירקו עשה זאת בלצ'ה ובויאן בברצלונה. זאת אומרת, בויאן היום הוא מניה הרבה יותר בטוחה מווצ'יניץ' אז. דיברת גם על הבדלים ביכולת שלהם אז והיום ושוב, קיבלנו בהשאלה של 4 מיליון יורו שחקן די מבטיח שאיכזב בעונתו הראשונה יותר מאחמד מידו. ספאלטי שהאמין בו למרות העונה המזעזעת התעקש שישולם עליו 4 מיליון יורו נוספים כדי לרכוש חצי כרטיס (מה שנראה אז כהחלטה תמוהה מאוד), ורק לאחר שהשקיע בו שנה שלמה הוא התחיל לפרוע את השטרות ולצ'ה ניצלה את ההתפתחות המרשימה שלו ודרשה 12 מיליון יורו נוספים תמורת חצי הכרטיס השני.
    כלומר - השחקן שאתה מכיר הוא פרי עבודתו הקשה שלו ושל ספאלטי ברומא במשך תקופה ארוכה בה שינה את צורת המשחק שלו מקצה לקצה. וגם -
    אין לך מושג בכלל שלצ'ה סחטה את פראדה עד היורו האחרון והוא עלה לנו בסופו של דבר יותר מ20 מיליון יורו.
    אנחנו מדברים על ההווה בו בויאן מסיבות לא ברורות (כי לא אתה ולא Gianluigi Buffon לא מסוגלים לתת הסבר משכנע) מצטייר כרכש כושל כשבפועל הוא מסתגל ותורם לקבוצה בשלב מוקדם מאוד יחסית. במקרה והתסריט שציינת יתרחש, ההשקעה תוחזר במלואה עם תוספת של כמה מיליוני יורו נוספים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/12/11
  15. VAR Member

שאלתי בדיוק את זה לא מזמן בת'רד של יובנטוס... קח משהו כמו 2-3 עמודים אחורה היה על זה דיון
    היכולת של פאטו כשהוא לא פצוע (ופאטו בריא זה מאורע נדיר בפני עצמו) היא בדיוק מהסיבה שציינת. אי אפשר להתעלם מזה - פאטו וזלאטן זה לא הולך ביחד. האמת שדווקא פאטו הוא זה שמאכזב אותי נורא, ציפיתי ממנו לא לפחד מהצל של זלאטן וזה בדיוק מה שקורה (בסוף העונה שעברה היה טווח של איזה חודשיים שהוא כן לקח על עצמו - ואלה היו החודשיים הכי טובים שלו בקריירה והכי גרועים של זלאטן במדי מילאן). שיתוף הפעולה ביניהם הוא על גבול הלא קיים, וכשאתה צריך לבחור אחד מהם על המגרש אז מן הסתם שהבחירה תהיה בזלאטן שמה לעשות, הרבה יותר טוב ממנו.

נערך לאחרונה ב: ‏26/12/11