Pes 2011

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י rivaldo, ‏2/9/10.

1. Igi Member

גם המסירות, המלצמה והדריבלים מאד מעצבנים. דרך אגב, יש איזה עידכון שמתקן את השמות שם?

2. Ajax Amsterdam Member

שמעו הורדתי את הפרו חילצתי את כל הקבצים,עכשיו אני לוחץ על הקובץ של ההתקנה זה מה שזה כותב לי

ניסיתי להפעיל את ההתקנה והוא רושם לי את זה " לא הייתה אפשרות לפתוח חבילת התקנה זו. פנה אל ספק היישום כדי לוודא כי זוהי חבילה חוקית של windows instsller "

תודה לעוזרים !

3. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

תשלח לי אתר שמאפשר לעלות קבצי RAR אני יעלה את הISO

4. Ajax Amsterdam Member

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הורדתי את הפאטצ' 0.1 ובתיקיה של הEXE היה לי רק קובץ אחד(לא הקראק) שהעתקתי אותו לתיקיה המחשב ביקש ממני להכניס דיסק אחרי שהפעלתי אותו(ועשיתי את כל שאר הדברים).

מישהו יכול לעזור?

6. Raulito Madridista

קניתי את המשחק ל-PS3. ההתלהבות שלי לקראת יציאת המשחק פגה לאט-לאט עם הגיל.
    שיחקתי שישה משחקים ביומיים האלה אבל לא התלהבתי, לאו דווקא מהקטע החדש של המסירות
    המשחק מאוד דומה לפיפה של שנים עברו - כל הטכניקות רובוטיות כאלה, אני משחק חרא ובכל זאת מבקיע הרבה שערים. המשחק מאוד איטי בנוסף לכל.
    וזה היה מאוז מעצבן שהייתי צריך לעדכן בעצמי כל-כך הרבה העברות, הם ממש הגזימו. פעם היו רק פירורים והשנה למשל את ריאל מדריד הייתי צריך לשפץ מחדש - לשלוח את גוטי לבשיקטאש למרות שהוא עזב בחודש יולי, לזרוק את דרנטה להרקולס ולהביא בעצמי את אוזיל, חדיירה(אין את שטוטגארט אז זה מסובך), קרבאליו ופדרו לאון.
    הפעם יש את באיירן מינכן אבל שוב השמות בליגה האנגלית קקה ולסביליה אפילו אין סמל נורמלי.
    בכל-מקרה, השאלה שלי היא:
    איך עושים תרגילים? לא את הטעיית הפדאלדה המסכנה.
    אשמח אם תפרטו על כל תרגיל ותרגיל מה צריך לעשות - להחזיק את R2 וללחוץ על זה וזה...

7. Ajax Amsterdam Member

הסיראל לא עובד לי מישהו יודע למה?

תודה לעוזרים

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כתבת את כל מה שחשבתי על המשחק הזה.... האיטיות הרגה אותי יותר מהכל, אבל איך אתה מבקיע? אצלי הבעיה היא בבעיטות שעפות רחוק, גם כשאני בקושי לוחץ על המקש. חוץ מהבעיטה אתה לוחץ על עוד משהו?

9. Raulito Madridista

לגבי האיטיות - יש פיתרון. הולכים לגנרל סטינגס או משהו כזה ומגיעים בסופו של דבר לאפשרות של שינוי מהירות המשחק. המצב הנוכחי הוא על 0 ואני העלתי את הרמה ל-1+ ואני עוד מעט אעלה גם ל-2+.
    קצת נסחפתי עם התיאור שאני מבקיע בצרורות - ניצחתי שני משחקים ברצף 3:0 בלי להבריק במיוחד.
    איך הבקעתי? חצי מהשערים הגיעו בנגיחות. אם יש משהו טוב במשחק הזה הוא השיפור בהגבהות לרחבה, ההרמות מאוד מסובבות וחדות, שווה לנסות אותן.
    הבעיטות קצת מוזרות אבל בכל-זאת היו לי כמה לא רעות. צריך ללחוץ לחיצה מאוד מהירה.
    עכשיו שאלה שלי אלייך - הסתדרת עם הטריקים והתרגילים? אני עוד במשחק הקודם לא ידע איך עושים את תרגיל הרולטה(סיבוב).

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

SWY7-HTUN-3YF5-CD4D-W3AF
    MCNC-5HJ3-F2VL-TRUH-MNKN
    N5S6-5S3N-CV6E-SE5S-VLX2
    AT5F-F9NS-4C94-JKHC-JNXU
    VLD3-CPDS-3TTD-4HLV-NTMN
    FLEF-DYFW-5DUA-AFCN-ACDN
    RDHE-2FE2-4ARV-XFCK-4JTE

אחד מאלו חייב לעבוד לך...עכשיו תשים לב שה-caps lock עובד...הסריאל הוא באותיות גדולות וכאן זה משנה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/10
  11. Legolas Member

טוב המשחק ריאלסטי מאוד עם שלל תנועות מגוונות,אבל למה הבעיטות המסירות והשליחה לעומק כאלה גרועות? למרות ששיחקתי רק משחק אחד הם הביאו את הדברים האלה למצב בלתי אפשרי שאני צריך לכון מסירה לבנאדם במדיוק ולבעיטה בכלל אין רף של כוח והמסירת עומק פשוט עפה לכל כיון במהירות אדירה...

12. Raulito Madridista

לא מבין את הטענות לגבי מסירות עומק - שיפור עצום לגבי המשחק הקודם. עוד לא שמתי גול אחרי מסירת עומק אחת אבל הרבה מהלכים יפים התחילו ממסירות עומק ארוכות של 30-40 מטר, בעיקר לאגפים.
    אתה מצליח לעשות תרגילים במשחק? אם כן פרט

13. Legolas Member

כרגע אפילו תפדאללה לא הצלחתי לעשות עדין...אני מניח שהתרגילים שמה או שצריך להגדיר להם מקשים בשביל זה..בטח בקרוב יצאו המדריכים או שנצליח לעלות על זה לבד...אם אני אצליח אני אפרסם פה.

14. Igi Member

אין מה לעשות, פרו של השנה זה פשוט לא משחק כיפי אחרי שאתה משחק בפיפא. הוא לא מושקע בשיט, זה כאילו נתנו לך המבורגר במקדונלדס ולא עטפו אותו ופשוט זרקו את כל האוכל יחד בפנים לתוך שקית. הפיפא מושקע, האווירה והכל מרגיש הרבה יותר ריאליסטי(גם אם הכדורגל עצמו קצת פחות).

15. George Best Member

רק אני מתלהב מהמשחק כמו ילד קטן?
    שבוע שלם קמתי בבוקר ואמרתי לעצמי שהשנה אני קונה פיפ"א, אבל הפרו חזק ממני...
    המשחק פנטסטי, כ"כ מציאותי שזה מדהים, הרבה יותר קשה שזה נהדר, הקהל של יונייטד שר שירים, הכרוז מכריז על איזה שחקן יוצא ונכנס, חזק בטירוף!
    אבל באמת, מעל לכל, כפי שכבר ציינתי, הכי מציאותי שיש.