Pes 2011

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י rivaldo, ‏2/9/10.

1. hai80 Member

ניסית את פיפא 11 לקונסולות ? בכלל אני לא מבין איך אפשר לתהלהב מהפרו צרבתי אותו לאקס בוקס ואני מצטער על הדיסק סתם הלך דיסק, אני באמת לא חושב שיצא לי לשחק בו , מציאותי? ממש לא, במציאות אתה יכול לעבור שחקן , במציאות ריאל לא משחקת כמו הפועל בית שאן נגד ביתר וכו'.

2. FaN_MU Member

במציאות - משקיעים ומתאמנים בשביל להגיע לרמה באמת גבוהה.

אחלה משחק.

3. hai80 Member

שחקן שמשחק כדורגל ומבין כדורגל לא צריך לחרוש על משחק מחשב כדי לדעת איך לעבור שחקן , זה א' ב' של שחקן התקפה שכששחקן יריב בא אליך בספרינט אתה יכול פשוט להקפיץ מעל הרגל שלו את הכדור ותעבור אותו כמו מים. הפיפא הרבה יותר ריאליסטי ולא , הוא לא קל בכלל.

4. RubberSoul Member

בסדר,הגרפיקה מציאותית והמשחק מציאותי...זהו.
    ניסיתי לשחק בזה,אני מגיע למצבים שלא האמנתי שאני אגיע אליהם-מ2 מטר אני בועט לשער והכדור הולך מעל השער!ואני בקושי לוחץ.
    או שהכדור הולך עקום מדי,אבל לא נכנס.
    יש לי כ"כ הרבה טענות למשחק הזה,שאני יודע למה אני עוד שנה עם פיפא.
    12 שנה עם הפיפא,וכנראה שגם השנה אני לא אשחק בפרו.
    חוץ מהגרפיקה אין למשחק הזה מי יודע מה.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הורדתי את הדמו בגרמניה וכנראה שלמקום ממנו מורידים את הדמו ל PS3 משחק תפקיד בקבוצות שמקבלים לשחק איתם. אני למשל יכול לשחק בדמו רק עם באיירן ובארסה.

אני גם די התלהבתי מהמשחק.

6. Carlo Zampa Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx
    נסחפו קצת עם ה"מציאות" שלהם.

7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבר'ה התרגילים ממש פשוטים לעשייה !
    קודם כל על מנת לעשות תרגילים אתם צריכים מקש עיקרי שהוא ה LT
    ובלחיצה עליו ועל R1 R2 R3 R4 למקלדת שבשלט של סוני זה הג'ויסטיק בעצם...
    כאשר אתם משלבים לחיצה על המקש LT ואחד מה-R זה עושה את התרגיל.
    לפני כן אתם נכנסים למערך הקבוצה שאתם משחקים בה, איפה שעושים הרכב מערך והכל, למטה יש feints ואתם בוחרים את התרגילים שאתם חוצים לכל מקש, למשל :
    R1 - פדאלדה אחר כך הקפצה מעל שחקן אחר כך הטעיה ימינה ואחר כך 360 נגיד.
    יש המון תרגילים, תהנו !

8. Raulito Madridista

מה זה מקש LT בפלייסטיישן 3 יענו בג'ויסטיק?
    נכנסתי ל-feints ואחר-כך הגעתי לרשימה של מלא תרגילים וראיתי אבל בחרתי ובכל-זאת לא הצלחתי לעשות. מה הבדל בין זה שרשום שם ימין, שמאל וכאלה?
    בקיצור אני אשמח אם תסביר עוד פעם מה לעשות לאט ובזהירות צעד אחר צעד.

עריכה: הצלחתי לעשות את התרגילים שבחרתי באמצעות הגלגלת הימנית+ מקש L1.
    ועדיין לא הבנתי מה הקטע בבחירות האלה של ימין\שמאל ועוד כל מיני.

נערך לאחרונה ב: ‏9/10/10
  9. דנידין Member

משחק מרשים להתפתחות השחקן, בדיוק מה שפרו אוולושן שמו על הדגל שלהם לפני עשור. עכשיו השליטה במסירות קשה ואפשר להתאמן עליה ולהגיע לאבסולוטיות שליטה. שחקנים טובים יכולו בסופו של דבר להשתמש במסירות האלו בצורה יותר מגוונת וזה יהפוך אותם לקטלניים באמת. גם לבעוט אותו הסיפור, לא כל בעיטה הולכת בקלות למסגרת ולרשת, אלא צריך לפתח טכניקה ולהבין את הקושי שיש בכיבוש שער.

הפעם באמת התעלו על עצמם בקונאמי.

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי אז L1 למעשה זה הLT שחיפשת.
    את התרגילים שבחרת לך אתה עושה באמצעות הL1 והגלגלת.
    עכשיו שאתה בוחר את התרגילים יש לך ימינה שמאלה למעלה ולמטה שהם למעשה כיווני הגלגלת.
    L1 + הזזת הגלגלת למטה, זה התרגילים שבחרת בפיינטס למטה וכו'.

11. Raulito Madridista

בחרתי נניח שהזזת הגלגלת לצד ימין זה רק תרגיל הרולטה והזזת הגלגלת לצד שמאל זה רק אלסטיקו...זה טוב ככה או עדיף לערבב?
    אני אגיד לך למה - משום מה זה עושה לי איזה 4 הטעויות ברצף ותמיד אני מאבד את הכדור. אין אפשרות שזה יעשה רק תרגיל אחד בלחיצה אחת? כל לחיצה שלי על הגלגלת לכיוון אחד גוררת כמה הטעיות ברצף ואז זה לא אפקטיבי ותמיד הכדור בורח החוצה וכאלה.
    מקווה שהבנת את השאלה שלי איכשהו

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני שאתה קורא את כל החפירה, במשפט ממצה זה שאפשר לערבב ואפשר לעשות אחד, אני מערבב בתקווה לגלות שיטה שאני אצליח להשתלט על התרגילים ולדעת איזה תרגיל אני עושה לפני שאני סתם מחרבש על המקשים של התרגילים ומה יהיה יהיה.

הבנתי את השאלה שלך מצויין כי גם אני נתקלתי באותה הבעיה.
    הבעיה אצלי הייתה שאצלי ה4 מקשים שעושים תרגילים שאצלך הם גלגלת, אני בחרתי את המקשים :
    DELETE, END, PAGE DOWN, HOME (מעל החצים הרגילים).
    בכל אופן שיהיה לי נוח עשיתי שHOME שהוא לא עם השאר באותה שורה יהיה צלילה, ככה אני לא אתבלבל.
    אז עשיתי שהצלילה תהיה הגלגלת למעלה שזה הHOME, וקרה שאני לא לוחץ על המקש הזה והשחקן צולל וסתם הוא נפל כמו טמבל במקום לעשות צלילה.
    כל החפירה הזאת הייתה להגיד לך בעצם שאני לא חושב שיש איזה סדר באמת לצדדים, כי מה שתעשה ימינה יכול לצאת לך אם באמצע המשחק תלחץ גלגלת שמאלה.
    את הערבוב של התרגילים תעשה במידה שיצא לך הכי טוב, נגיד להקפיץ מעל שחקן שיהיה ראשון כי אז השחקן מקבל את הכדור מהאוויר עם הפנים לכדור.
    נגיד אצלי יש צד שהתרגיל הראשון אצלו הוא לעשות הטעיה עם העקב לצד אחד ולקחת לצד שני וזה תמיד דופק אותי.
    אני מאמין שיש שיטה לדעת לשחק עם הגלגלת כמו שצריך ואז תשלוט על זה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/10/10
  13. Raulito Madridista

התכוונתי שאני לוחץ רק פעם אחת על לעשות תרגילים ואז אוטומטית זה עושה לי את כל הארבעה, מה שמצליח מול שחקן הגנה אחד או שניים, אבל בסוף יחטפו לי את הכדור או שרונאלדו יאבד את הכדור לחוץ. התכוונתי איך אפשר לעשות שלחיצה אחת ולא משנה על איזה מקש, תגרום לכך שהשחקן יעשה רק הטעייה אחת בלבד ולא חשוב איזה..

14. riquelme1 Member

אני ממש לא מבין את האכזבה של דור, וחי מהמשחק הזה, זה המשחק הכדורגל הכי מציאותי ששיחקתי בו עד היום, פשוט פנטסטי לאיזה רמות הגיעו.

ההובלת כדור והדריבל של השחקנים הם בדיוק כמו במציאות, התנועות, זה פשוט מדהים.

לגבי הבעיטות עידן, תלמד לבעוט, הבעיטות קצת מסובכות אבל שתלמד יהיה הרבה יותר פשוט.

משחק פנטסטי, הרבה יותר מהקודם.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אין ספק שהוא יותר טוב ומציאותי מהקודם, אבל אני מנסה להבין מה יש פה ללמוד לבעוט. אני אומר לך שאני בקושי לוחץ על המקש ולפעמים הכדור פשוט עף לקיבינימט גם אם אני קרוב לשער. אולי אחרי מספר משחקים לא מבוטל אני אשתלט על זה בסופו של דבר....