Pes5 VS Fifa

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏29/9/06.

1. יקיר מימון Member

אבל אי איי עושה דברים שבפרו בחיים לא יהיה אותם.. השליטה בפרו למרות שהיא מציאותית היא קצת מעצבנת

2. The-Gunner Member

השליטה זה מה שכיף. זה אמיתי.

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבר שלי ניהל את אתר ה-PES הישראלי, ולצערי לא שמר כתבה שהכנתי עבורו ובה הכנתי בפרוטרוט השוואות בין המשחקים.
    אני לא רואה כיום שום פרמטר בו פיפ"א עולה על פרו, משחק הכדורגל הכי טוב שנוצר אי פעם מבחינת קירבה לספורט עצמו. אפשר להשוות את זה למורטל קומבאט מול טקן. מורטל קומבאט משחק חביב ביותר (ממש כמו פיפ"א), אבל כשזה מגיע לרמות העומק שאפשר להגיע אליהן, רק PES.

לגבי המכירות, זה כבר לא אומר כלום. המכירות של משחקים בארץ על הפנים ובצדק - עד שלא יקחו מחירים נורמליים על משחקים מקוריים אין הצדקה לקנות אותם. 350 ש"ח למשחק חדש הוא הרבה מעבר להישג יד של גיימר בעל דעת.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/06
  4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מודה על בורותי בעניין. מישהו יכול לציין למען אלו שלא מודעים על ההבדלים בין המשחקים? מדוע נחשב הפרו אבולושן למשחק עדיף?

5. Igi Member

מה בדיוק הם עושים שפרו לא יכולים לעשות? שהשחקן יוכל לשפר את מנהל האיצטדיון? כל הדברים שיש בפיפא ואין אותם בפרו הם שטותיים ולא קשורים בכלל למשחק כדורגל. אבל אין פלא שאתה אוהב פיפא...

6. יקיר מימון Member

הפתעה אבל אני אוהב פרו יותר מפיפ"א... רק אני אומר שעכשיו בפיפ"א 2007 הפ התקדמו ממש ממש ועכשיו אני מעדיף לשחק בפיפ"א.. זה פשוט משחק יותר כיפי

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בגלל ההצלחה של הפרו, והחוסר הצלחה של פיפ"א, אז הם החליטו לנסות להעתיק (ולא בהצלחה מרובה).

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/06
  8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עבור

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/06
  9. Legolas Member

סלע,אפילו לא צריך לענות לכזה דבר לילדים שאומרים שהם אוהבים לשחק בפיפא כרגע ואומרים שפיפא זה משחק יותר טוב מפרו, לפני שהם אפילו שיחקו בפרו 6 שאמור לצאת בקרוב וישר יוצאים בהצהרות פיפא השנה יותר טובה מפרו שפיפא של השנה עדין לא משתווה לפרו 3 ובטח שלא תהווה מתחרה לפרו 6 שיצא המשחק. לכן אין אפילו על מה להתווכח עם ילדים ששופטים משחקים לפני שהם שיחקו במשחק המתחרה.

10. Makaay#10 Member

אני שיחקתי בפרו חמש ופשוט לא נהנתי מה לעשות לא התחברתי לזה. אני מודע לבעיות שיש בפיפא בקטע של הריאליסטיות אבל אני חיי עם זה ומקווה שישפרו אותו.
    לא יודע למה לא התחברתי לפרו הזה,כל פעם אני נכנס לדיונים האלה ושומע כמה האנשים סוגדים למשחק הזה ,הורדתי אותו ופשוט לא נהנתי. אולי זה ההתרגלות לפיפא ואולי משו אחר..

11. יקיר מימון Member

זה שאני ילד זה אומר שאתה מבין יותר ממני במשחקי מחשב?! בסדר הוכחת שאתה לא ממש חכם... אני לא אומר שהפיפ"א לא העתיקו זה ידוע שהם העתיקו אבל עדיף שהם העתיקו כי עכשיו יותר כיף לשחק בפיפ"א.. וגם אפשר לשחק ברשת מה שאי אפשר בפרו

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/06
  12. Legolas Member

תן לי הסבר למסקנה המלומדת הזאתי שממנה הגעת שאני לא חכם?
    מה שאני אמרתי בכל מה שכתבתי שלא שווה להתייחס לילדיםשעדין לא שיחקו בפרו 6(שלא יצא) וכבר יוצאים בהצהרות חסרות תקדים שפיפא יותר מהנה מפרו עכשיו תגיד לי מי הלא חכם או למי אין הבנת הנקרא?

אם היית כמו Makaay#10 שהסביר במדיוק שהוא פשוט לא מתחבר למשחק הזה שהוא שיחק בו זה היה מובן,אבל במקום זה בחרת לדבר שטיות ולומר שאני טיפש(ואני עדין מחכה להסבר למה אני טיפש?).

13. יקיר מימון Member

כי אני בכלל לא משווה את זה לפרו 6.. אני משווה את זה לפרו 5.. איך אני ישווה 2 משחקים שבמשחק אחד עדיין לא שיחקתי.. לפני שאתה סתם אומר דברים אתה יכול לשאול למה התכוונתי
    לא התכוונתי לזה שאתה טיפש פשוט הייתי מעוצבן קצת אז אני אומר סתם שטויות.. חחח

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/06
  14. Legolas Member

וזה בדיוק העניין, אתה לא יכול להגיד פתאום שפיפא יותר מהנה מפרו 5 שהרי כל מה שיש בפיפא כרגע זה העתקה מפרו 5 ולפיפא יש תאלמנטים המיוחדים שלהם לעשות שיהיה משחק יותר מהנה מהמשחק שכבר יצא לפני שנה וחצי.
    לכן זה כיסלות להשוות בין משחק חדש שיצא למשחק ישן שיצא לפני שנה וחצי ולא להשוות אותו למשחק החדש שיצא.

15. יקיר מימון Member

כרגע אין פרו 6 נכון? אז אני משווה את הפיפ"א למשחק שיש עכשיו שזה פרו 5... נכון שהפיפ"א העתיקו אני יודע.. אבל העתקה הזאת יצאה להם טוב מאוד.. אני לא יודע אני פשוט עכשיו יותר אוהב פיפ"א אהבתי את הפרו הרבה יותר מאשר הפיפ"א 2006 ומהמונדיאל אבל עכשיו העתקה של הפיפ"א עשתה את המשחק הרבה יותר יפה.. יותר יפה אפילו מהווינגאיליבן.. בקיצור אני אומר שפיפ"א עכשיו כרגע יותר יפה מפרו 5 אבל עדיין לא ראיתי את פרו 6 שיהיה פרו 6 אז אני כבר יחשוב מה יותר יפה.. ולמה אני אוהב יותר פיפ"א? זה אני לא יודע להסביר.. אין לי איך להגיד את זה אבל אני אוהב יותר פיפ"א