Serie A - 24ª Giornata - Derby Della Madonnina

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏14/2/09.

1. 亚历山大帕托 Member

או שהם עולים לא כשירים 100% כי זה משחק חשוב. בכל מקרה, אף אחד לא נפצע בכוונה, ומייקון באמת נפצע והיה צריך לעזוב אימון באמצע.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כדורגל לחוץ, עצבני, לא מדוייק ומבולגן. לא מהמחציות היותר טובות שראיתי העונה בסריה A.
    הייתי מציע לטורינו להכניס את ביאנקי (אפשר גם את סטלונה) במקום ונטולה, כדי שזה יהווה מטרה פיזית לשלוח לעברה כדורים, מה שיעזור דווקא במשחק ההגנה, כי לחץ מצידה של לאציו צפוי להגיע.
    מבחינת לאציו, אין יותר מדי אפשרויות על הספסל, אולי להכניס את מאורי ההתקפי במקומו של דאבו. בכל אופן, התכולים צרכים לשחק שקט ורגוע. אחרת, בצורה הקצופה בה הם משחקים עד עכשיו, השער לא יבוא.

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/09
  3. פירנצה Member

גילוי נאות-לאציו היא לא מהקבוצות האהובות עלי למעשה ביחד עם שלושת הגדולות ורומא היא מהיותר שנואות עלי,אבל קצת עצוב לראות עוד עונה מבוזבזת של הנשרים שמבחינת הסגל והיכולות שהיא מפגינה,היא ללא ספק צריכה להיות בצמרת.
    מאז אותה אליפות מרשימה בתחילת המילניום כשהקבוצה קנתה כל מה שזז עם הארנק הוירטואלי נדמה
    שהמועדון מתבסס לו בבינוניות עם הבלחות לאירופה שבאופן אירוני אפילו קצת פוגעות במועדון הגדול הזה.

4. Raulito Madridista

הדרבי של מחר הולך להיות סופר-מעניין גם ככה, אבל כמה חבל שקאקא ומאייקון, שני שחקנים מאוד משמעותיים, ייעדרו. גם ככה יש תחושה שגם אינטר(למרות התוצאות הטובות) וגם מילאן, מסוגלות ליותר. אני מקווה שנקבל משחק כדורגל אטרקטיבי ומעניין מעבר לאווירה המדהימה שהקהל ישרה על השחקנים, ללחימה, ההקרבה והנחישות - דברים שאין ספק שיהיו. עבור שתי הקבוצות מדובר במשחק מאוד חשוב. מוריניו הפסיד בדרבי הראשון, המשחק הגדול הראשון שניהל במדי אינטר, והוא לא רוצה לעשות זאת שוב. מילאן יכולה לאבד סיכוי לאליפות במידה ותפסיד(אז הפער ייגדל ל11 נקודות).
    אני לא מסכים לגבי הטענות לזלאטן איברהימוביץ, לדעתי הוא לא צריך להוכיח לאף אחד שום דבר, אין וויכוח על כך שהוא אחד החלוצים הטובים בעולם, וגם במשחקים הגדולים הוא מבקיע. מעניין יהיה לראות את המצ'אפ שלו מול ההגנה האיטית והמנומנמת של מילאן, עם כל הכבוד למאלדיני שישחק מחר בדרבי האחרון שלו, וכמה שהוא רוצה לנצח. מבחינת אינטר, החיסרון של מאייקון ייפגע קשות במשחק האגפים, ואינטר תנסה להבקיע מהאמצע לדעתי. השחקנים צריכים להתחיל לבעוט לשער. מונטארי יודע לעשות את זה למשל, גם אדריאנו וסטאנקוביץ. מעניין אם פיגו יישתמש במאנסיני ובפיגו במידת הצורך.
    בצד של מילאן אני אסתכל בעיקר על בקהאם, יהיה מעניין לראות אותו משחק נגד קבוצה גדולה. סיידרוף מתעלה על עצמו בדרבי ופאטו יוכל להפריע להגנה של אינטר שנראית לאחרונה, לפחות לדעתי, בכושר פחות טוב. רונאלדיניו ייצטרך להיות מעורב יותר בהיעדרו המצער של קאקא. בדרבי הראשון הוא הציג יכולת טובה מאוד וכבש את שער הניצחון. סיידרוף מגיע תמיד למשחקים הגדולים וגם הפעם במילאן יכולים להיות רגועים בקשר אליו. אני לא חושב שמילאן מפסידה מחר, אבל קשה להכריע בקשר למשחק כזה.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

דליו רוסי לא רוצה להפסיק עם הסדרת חינוך שלו לקאריזו? הפיתרון לבעיית ההגנה היא בטח לא לשים את מוסלרה בין הקורות. איך סביליה חגג שזה עיצבן את האוהדים וגרם לו להתנצל בסיום? הבנתי שאבאטה נתן משחק, אני מקווה לראות אותו חוזר למילאן. התרשמתי ממנו המון שהוא שיחק בארץ.

רייה מאבד גובה ולדעתי השמועות שהיו השבוע על קונטה לא מגיעות סתם, כבר שנתיים שנאפולי משתינים במכנסיים כל פעם שהם יודעים 5 ק"מ מחוץ לעיר, הם כמעט ולא מרוויחים בחוץ נקודות בעוד שבמחזורים האחרונות אפילו הסן פאולו לא מפחיד יריבות כמו שקורה בד"כ. נאפולי מאוד מאכזבת.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתי יתחילו לשלוח לי תמלוגים. אני מרגיש מנוצל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוך כדי משחק לא שמתי לב לשום דבר מיוחד. עכשיו אני כן רואה התייחסות לכך בקוריירה וזה עדיין נראה כשום דבר מיוחד:
    http://www.corrieredellosport.it/Fotogalle...ltanza+polemica

8. 亚历山大帕托 Member

Portieri: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 22 Paolo Orlandoni
    Difensori: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 6 Maxwell, 13 Maicon, 16 Nicolas Burdisso, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon
    Centrocampisti: 4 Javier Zanetti, 5 Dejan Stankovic, 7 Luis Figo, 14 Patrick Vieira, 19 Esteban Cambiasso, 20 Sulley Muntari, 33 Amantino Mancini
    Attaccanti: 8 Zlatan Ibrahimovic, 9 Julio Ricardo Cruz, 10 Adriano, 18 Hernan Crespo

Abbiati, Dida
    Antonini, Favalli, Jankulovski, Kaladze, Maldini, Senderos, Zambrotta
    Ambrosini, Beckham, Cardacio, Emerson, Flamini, Pirlo
    Inzaghi, Pato, Seedorf, Ronaldinho

מלבד באלוטלי המושעה, אינטר מגיעה עם סגל מלא כאשר גם מייקון צפוי לפתוח.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

(כאשר אינטר אירחה)

הנצחון האחרון של מילאן:

27 febbraio 2005, INTER-MILAN 0-1. Marcatori: 74' Kaka (M)

התיקו האחרון:

13 marzo 1999, INTER-MILAN 2-2. Marcatori: 7' aut. N'Gotty (M), 52' e 77' Leonardo (M), 77' Zanetti (I)

הנצחון האחרון של אינטר:

23 dicembre 2007, INTER-MILAN 2-1. Marcatori: 18' Pirlo, 36' Cruz, 64' Cambiasso

המשחק עם הכי הרבה שערים:

6 novembre 1949, INTER-MILAN 6-5. Marcatori: 1' 7' Candiani, 14' Nordahl, 19' Liedholm, 59' Annovazzi (MILAN), 10' Nyers, 39' Amadei, 40' Nyers, 50' Amadei, 58' Lorenzi, 64' Amadei (INTER

ששת המפגשים האחרונים:

23 DICEMBRE 2007 INTER-MILAN 2-1 (17' GIORNATA - STAGIONE 2007-2008)
    11 MARZO 2007: INTER-MILAN 2-1 (28' GIORNATA - STAGIONE 2006/2007)
    11 DICEMBRE 2005: INTER-MILAN 3-2 (15' GIORNATA - STAGIONE 2005/2006)
    27 FEBBRAIO 2005: INTER-MILAN 0-1 (26' GIORNATA - STAGIONE 2004/2005)
    5 OTTOBRE 2003: INTER-MILAN 1-3 (5' GIORNATA - STAGIONE 2003/2004)
    12 APRILE 2003INTER-MILAN 0-1 (28' GIORNATA - STAGIONE 2002/2003)

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.gazzetta.it/tools1024/images/squadre/juventus_middle.Xxx

למרות שנורא רצה,יישאר דוד טרזגה היום מחוץ לסגל,עוד פציעה טורדנית ונראה כאילו החזרה לכושר משחק נורמלי שוב נעצרת,העובדה שיאקווינטה מושהה משאירה את יובה עם אמאורי ודל-פיירו,הצמד שלא שיחק יחד כמה משחקים חוזר לשתף פעולה והגיע הזמן שיחזור גם לכבוש,אלכס מצא את הרשת פעם אחת מאז 09 בעוד אמאורי לא מצא עוד את הרשת ומחפש שער בכורה לשנה זו במדי הזברות,כדי להם גם לא להפצע כי רק סבסטיאן ג'יובינקו נמצא על הספסל כשחקן שיכול לשחק בעמדת החלוץ.המשחים בין יובה לסאמפ הפכו לתקואים משעממים בשנתיים האחרונות כש2 מתוך 3 מהם מסתיימים בתוצאות 0-0 משמימות,למזלנו האוהדים יובנטוס לא יכולה לתת לזה לקרוא במשחק הקרוב,בעוד שתי המילאנזיות יתנגחו בדרבי ליובנטוס אסור למצמץ,לא כשהאפשרות להשיב מרחקים שאבדו בשבועות האחרונים עולה באויר ולא כשאפשר לבסס את המקום השני,יובנטוס צריכה נצחון,מאורו קמוראנזי שחזר לשחק צפוי לקחת בחזרה את מקומו באגף ימין וקייליני למרות שיהיה בסגל צפוי לפתוח על הספסל כי הוא לא כשיר לגמרי וצריך לשמור אותו,אותו דבר לגבי קלאודיו מרקיזיו.מומו סיסוקו,התמנון,יהיה מחוץ לסגל השבוע,זאנטי כרגיל פצוע מה שמשאיר את יובה עם טיאגו ופאולסן בקישור ואלבין אקדל בספסל,הפעם משחקים כסאות מוזיקליים במרכז המגרש.

הרכב משוער: (4-4-2) : בופון;גריגירה,מלברג,לגרוטלייה,מולינארו;קאמוראנזי,טיאגו,פאולסן,נדבד;אמאורי,דל-פיירו

http://www.gazzetta.it/tools1024/images/squadre/sampdoria_middle.Xxx

סמפדוריה נראית העונה רע,אולי קשה להאשים אותה כשיש קבוצות כמו פיורנטינה,ג'נואה,רומא,נאפולי ולאציו אך גם לרמתן של לאציו פאלרמו ואפילו קליארי סמפ לא מגיעה העונה,הסגל טוב ויציב ואפילו כולל אנטוניו קאסנו אחד אבל בכל זאת הדוריאנים נראים אפורים מתמיד,אולי דווקא התעוררות מחדש של אנג'לו פאלומבו זה מה שצריכים לחפש שם במארסי ולאו דווקא איזה דריבל של קאסנו,בכל מקרה מאצארי מגיע לטורינו בלי כמה שחקנים חשובים.בלי ג'נארו דלווקיו,פיאטרו אקרדי,הוגו קאמפנירו,לוקיני וקרסטיצ'יץ'
    סאמפ,לזכותה יאמר נמצאת כרגע ברצף הכי יציב שלה,שלושה משחקים בלי הפסד,הכי הרבה העונה אך אם נסתכל לעומק נראה שזה כולל 2-2 מול סיינה(אחרי פיגור 2-0) ו1-1 עם קייבו כך שאולי ה'רצף' הזה ללא הפסדים לא כזה מרשים.בכל מקרה עם לא ייזהר עלול למצוא עצמו מאצארי מעונה יבשה ומשעממת באמצע הטבלה באמבקי תחתית חמים,מתוחים ובטוח שבלתי רצויים..

הרכב משוער(3-5-2): קסטלאצי;סטאנקביצ'יוס,גאסטדאלו,ראג'י;פדאלינו,סאמארקו,פאלומבו,פראנצ'סקיני,פיארי;פאציני,קאסנו

11. La Curva Nord Member

מחצית פשוט מתסכלת, מקבלים גול משום מקום, שולטים במשך כל הדקות, נדבד בועט פעמיים לקורה ועדין יוצאים להפסקה בפיגור...

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פראנדלי מהמר על הרכב התקפי ופותח עם יובטיץ' לצידם של מוטו וג'ילארדינו ומשלם על כך ביוקר (על ההימור לפתוח שוב עם וארגס לא ארחיב מתוך משאת הנפש לרחם על עצמי). מחצית ראשונה זוועתית. 11 מול 11 ג'נואה היתה טובה מאיתנו בשתי רמות והובילה בצדק. אחרי ההרחקה של ביאבה המארחים היו עדיין טובים מאיתנו וכבשו גם את השני.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הזמן אני מספר על כמה שהבישולים של קסאנו מתבזבזים מכיוון שאין מישהו שינצל אותם. אז תודה לאל על פאציני. קסאנו עם הברקה (קובי אל תרביץ לי) משאיר את פאציני מול שוער והאחרון לא מתקשה מול בופון.

ניסיתי לתפוס את ג'נואה-פיורנטינה, אבל הלינקים ממש גרועים. 2-0 שם ומהשניות המעטות שיצא לי לשמוע מה הולך שם, אפשר להבין למה. הקהל של ג'נואה מדהים. אי-אפשר לנצח ככה במראסי.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

המלצה לפראנדלי (ממנו אפילו לא אדרוש תשלום): סמיולי בעבור דונאדל (גם קוזמאנוביץ' לא עשה יותר) ופאסקוול במקום וארגס. אבל, הוא גם ככה לא מקשיב לי אז. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

איזה צניחה חופשית של נאפולי...
    אני עוד זוכר שהם היו במקום השלישי. מה לעזאלזל עובר עליהם?!

אני באמת לא זוכר מתי בפעם האחרונה נתקלתי בקבוצה שב 10 שחקנים עשתה מיתרון זעיר 0-1 ניצחון גדול ואולי אף תבוסה.
    לא מתאים לפיורנטינה האמתי.