Serie A - 24ª Giornata - Derby Della Madonnina

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏14/2/09.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיפו עיצבן אותי בשער שלו. הוא היה בעמדת נבדל, פאטו קלט את זה ולא מסר לו, פיפו בכל זאת המשיך ללחוץ עליו עם צעקות ונפנופי ידיים כאילו אלוהים יודע מה, פאטו נלחץ ומסר לו ישר לעמדת נבדל. עם כמה שאני חולה עליו, אינזאגי צריך קצת להבדיל בין מצבים מפוקפקים שבהם הצעקות שלו עוזרות לבין מצבים שברור שלא מגיע לו דבר, כי כשלא מגיע לו, הוא סתם יוצא פתטי עם הצעקות והשופטים לומדים לא לקחת אותו ברצינות. זה מה שקרה בפנדל.

2. cantona#7 Member

זאת היתה עקיצה .

באשר לדרבי עצמו,היה משחק לא רע,אבל בחייאת רבאק,אם אתה חושב שזה הדרבי ה"גדול בתבל" כנראה שלא ראית מספיק דרבים בחיים שלך .

3. פרנקו בארזי Member

!!!
    זה גם מה שאני אמרתי. וזה שהוא רץ אחר כך לקוון רק עצבן אותי עוד יותר.
    וקאנטונה, אדריאנו לא עשה את זה בכוונה. הוא נגח את הכדור לא טוב וזה פגע לא ביד.
    תאשים את השופט, לא אותו.

4. George Best Member

cantona#7

תהיה לי בריא אם אלו הדאגות שלך ידידי.
    אלוהים ישמור איך אנחנו עוצרים את איברהימוביץ', ועוד בלי וידיץ' במשחק הראשון?
    שחקן מושלם, אין כאלה דברים.
    הטאץ' שלו בכדור זה כמו חמאה רכה.

יופי של משחק, אני חושב שתיקו היה משקף יותר אבל זה הכדורגל.
    סטאנקוביץ' הנהדר בעוד משחק מצוין, לא להאמין שמוריניו רצה להעיף אותו איך שהגיע.

אינזאגי :aaarofl:
    האמת שרק בגלל הסיומת באותו מהלך הייתי מאשר לו את השער.
    גם רונאלדיניו במסירת אומן ראוי לציון.

חבל שנגמר, וחבל שזו הפעם האחרונה שאגדת הכדורגל בשם פאולו מאלדיני ישחק בדרבי הגדול הזה.

נ.ב: למרות כל המילים הטובות, אם היה סוונסי - פולהאם במקביל, הייתי צופה ב... :aaa12:

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/09
  5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מתכוון למשחק של היום ספיציפית, אלא בכללי מבחינתי ומבחינת רבים הדרבי המילאנזי הוא הגדול בעולם.

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיון על איזה דרבי הכי גדול תעשו בפרטי/טלפון/מסנג'ר/ג'קוזי. היה מחזור בסרייה A והיה משחק נהדר היום בערב - רק על זה תדברו פה.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב נחזר לנושא שלנו.

חבר'ה, רק אני התלהבתי מהמשחק שנתן אביאטי היום ?

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לז'וליו סזאר יש נוכחות מעולה בכדורי גובה ובכל המצבים הנייחים למיניהם. לאביאטי אין את זה וזה בעייתי. הוא שוער טוב, אבל חסר לו קצת כדי להיות ממש ענק וזה תקף גם לגבי המשחק שלו בדרבי.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אנגלים מטרידים אולי תפסיקו לטמא את הדיון בשטויות שלכם? לא חייבים לגרור דיון על אחד המשחקים הגדולים בכדורגל האירופאי לשטויות.

אני מתעב את רונאלדיניו בחיי, מלבד הכמה מהלכים שהוא עשה מהדקה השבעים ומעלה הוא פשוט לא עשה כלום, הוא לא עושה תנועה, הוא לא מתאמץ, הוא לא לוחץ והוא גם לא בא לעזור לשחקנים אחרים. (דוגמא טובה שסיידורף היה כלוא בין 4 שחקני אינטר פו החליט פשוט לעמוד מהצד ולצפות בו) אני כל כך מתוסכל מהשחקן הזה שגורם לי תמיד רק להעריץ ולאהוב עוד יותר את קאקה. האחד והיחיד, על פיו יישק דבר.

היה משחק ממש טוב שלנו עד לשער הבזוי של אינטר, איך הקוון לא ראה את זה אני לא יודע. אני לא אצא בהצהרות על שיפוט ביתי כי זה לא היה עד כדי כך קיצוני אבל מאוד מאכזב שמהשער של אדריאנו ועד לזה של פאטו נראינו חיוורים וחסרי חשק. הרבע שעה האחרונה הייתה תענוג מצד שתי הקבוצות ובעיקר מילאן, אינטר קבוצה מאוד אפורה ואם הייתי אוהד של קבוצה מילאנזית שהיא לא מילאן הייתי מתפלל שיביאו פליימייקר, עושה משחק שיעזור לזלטאן ושיראה קצת ניצוצות בקישור הכה אפור של אינטר.

שוב הוכח כמה קלאדזה שחקן חלש, שוב הוכח כמה כישרון יש בפאטו שמשכיח את מספר 7 הקודם (מישהו זוכר אותו בכלל?) ושוב הוכח כמה פאולו מלדיני הוא שחקן של אחד בדור. הקטע שהוא היטל בשחקן אינטר (ברח לי השם) זה רגע שאנצור אותו בגלל שזה פאולו, שקט בהגנה עד כמה שאפשר, מנהיגות וסטייל. לא יכול לדמיין את הרגע שבו הוא יירד מהמגרש. כמעט עולות לי דמעות שאני חושב על זה.

פורצה מילאן!

10. George Best Member

באמת סליחה שהגבתי, כל התגובה שלי הרי הייתה פרובוקציה אחת גדולה.
    אתה מזכיר לי למה אני לא אוהב לכתוב פה.

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא התכוון אליך.
    זה היה לקנטונה אני חושב.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

יכלתם לחסוך את העקיצות התמידיות שלכם. מצטער אם נפגעת .

13. George Best Member

"נ.ב: למרות כל המילים הטובות, אם היה סוונסי - פולהאם במקביל, הייתי צופה ב... :aaa12: "

סליחה שהטרדתי אותך או מישהו אחר בדיון, מה עבר לי בראש.
    יום טוב.

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

נתן משחק מעולה היום, אני לא מבין למה אומרים שהיה לו יום חלש, הוא לא היה אחראי לשערים שספגנו ומתחילת העונה הוא השחקן הכי יציב ומועיל שיש בהגנה.

שאנצ'לוטי הכניס את סנדרוס במקום קלאדזה פשוט לא הפסקתי לצחוק. :aaarofl:

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני את האמת לא הפסקתי לצחוק כאשר ראיתי שהוא ופלאמיני מתחממים ברגע שמילאן זכוכה לכל הכלים ההתקפיים שיש לה.