Storia Del Calcio Italiano

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏6/1/12.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורי היפסטר. זה לא ממש נחשב.

uri אוהב/ת את זה.
  2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כלפי פיורנטינה, שמכרה את האליל שלהם ליריבה המרה.

באג'ו נשאר אהוב.

אלא אם כפיים וזריקת צעיפים זה הראש של חזיר של פעם.

uri אוהב/ת את זה.
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפחות כהיפסטר אני נחשב ;)
    https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16406464_10208446564189601_1116339077317883609_n.Xxx?oh=94b98ca73fde85395b1d9d55980bb976&oe=5946FF76

אלעד ו-Un bombón אוהבים את זה.
  4. VAR Member

מילאן 2004/5. 12 שנים אחרי וזה עדיין בלתי נתפס שכל מה שהיינו צריכים בשביל דאבל זה שופטים הגונים ומינימום של שקט נפשי בגמר באיסטנבול.
    אינטר של 2010 נותנת פייט אבל היא לא התמודדה עם קבוצה כמו יובנטוס של ליפי בזירה המקומית ולא הייתה דומיננטית כמו מילאן בזירה האירופאית.

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה לא הייתה דומיננטית כמו מילאן באירופה?
    אנחנו מדברים על עונה מול עונה, וללא ספק אינטר של 2009/10 התמודדה עם יריבות חזקות מאוד שלא נופלות מאלה שהתמודדה איתן מילאן ב-2004/05.
    לגבי הליגה, יובה סיימה אותה בהפרש של 7 נקודות, ואני לא חושב שזה נגמר ככה בגלל שופטים לא הגונים. יובה פשוט הייתה יותר טובה בליגה.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיונים מסוג זה תמיד יגררו לנוסטלגיות אישיות שלא ניתן להסביר בצורה רציונלית.

מילאן 2005 הגיעה למאני טיים כשמחכה לה גמר אלופות (לאחר ניצחון על פסוו בחצי) מול ליברפול ומשחק עונה מול יובה של קאפלו (שהפכה ל"מכונה" רק בעונתו השניה עם תוספת של פטריק ויירה) בו גם תיקו היה משאיר אותה בטוחה בפסגה 3 מחזורים לסיום עם משחקים די קלים.
    התוצאה: הפסד ליובה (שלבדו לא היה מספיק לה כדי לזכות), 3 תוצאות תיקו כולל מול לצ'ה שהעניקו ליובה את האליפות על מגש והפסד הזוי אף יותר לליברפול.

מנגד, אף קבוצה איטלקית לא עשתה דרך כה מרשימה כמו זו של אינטר בדרך לזכיה בצ'מפיונס ליג. בליגה הם זכו על חשבון קבוצה שדלקה אחריהם עד המחזור האחרון וניצחה את אינטר במפגשים הישירים.
    ברמה הסובייקטיבית, היה שם משהו שלא היה בקבוצות פוזה שנחקקו בזכרון בגלל שמות נוצצים יותר. החיבור הזה בין מוריניו לשחקנים קבוציים ענקיים השאיר בי רושם שאם הקבוצה הזו הייתה משחקת מול כל קבוצה איטלקית אחרת שיצא לי לראות, היא הייתה מנצחת אותה עם טירוף בעיניים.

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/17
    SerieA אוהב/ת את זה.
  7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט תגיד שהתלהבת מאטו בתור מגן ימני.

8. SerieA Il Capitano

אני לא בטוח שלא היינו מפסידים את המשחק ההוא בקאמפ נואו אילולא ההרחקה של מוטה.

ההרחקה ההיא עם ההצגה של בוסקטס אפשרה למוריניו ללכת ALL IN על החניית האוטובוס ברחבה, לרבות אטו כמגן ימני, ואילולא ההרחקה של מוטה ייתכן שמוריניו היה מנסה לתקוף והיינו חוטפים.

מאידך, ייתכן שפשוט היינו מגנים עם 11 שחקנים וברצלונה לא הייתה מבקיעה לעולם.

העיקר שניצחנו :).

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בין היתר. כן.

Dayatso, אלעד ו-Mamadu אוהבים את זה.
  10. Alta Tensione Member

אינטר של מוריניו שיחקה בסריה A בשיא שפלותה. ולראיה: "היריבה" שדלקה אחריה כל העונה וניצחה אותה. לפני שיקפצו, אני לא מזלזל בהישגים. היא בהחלט ראויה להיכלל כאחת מהקבוצות האיטלקיות היותר מוצלחות שהיו פה (טרבל, בכל זאת), אבל צריך להעמיד את הדברים בפורפורציות. תארים לא תמיד מספרים את כל הסיפור בכדורגל.

אם כבר משווים, אז לדעתי יובה הנוכחית של אלגרי היא קבוצה טובה יותר מאינטר של מוריניו.

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/17
    Don Joan Roman ו-Bianconeri אוהבים את זה.
  11. alexshw Member

מי שמחפש את השילוב הקטלני של שליטה בליגה הטובה באירופה והצלחה בגביע אירופה אז הקבוצה שאני בחרתי בה הגדולה ביותר בתקופה שאחרי גרנדה מילאן לפחות.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  12. VAR Member

אינטר התמודדה מול יריבות חזקות אבל בשום שלב לא השאירה אצלי את הרושם שהיא הייתה באמת טובה מהן (ובכל זאת היא זכתה בצדק גמור באותה העונה). מילאן של 2004/5 גרמה לי להרגיש שאין מי שיכולה לנצח אותה בנוקאאוט. פגשנו את ברצלונה של רונאלדיניו בבתים וסיימנו לפניה וזה אפילו לא היה קשה מידי, בשמינית וברבע הגמר הבאנו ניצחונות כפולים וללא ספיגת שער מול יונייטד ואינטר (שבעצמה הייתה קבוצה טובה מאוד, אולי אפילו טובה יותר מזו שזכתה באליפויות לאחר מכן לא כולל עונת הטרבל) וכמובן המחצית הראשונה הבלתי נתפסת באיסטנבול (ובעצם כל המשחק למעט אותן 6 דקות והפנדלים). למעשה כל אותה העונה היה לנו משחק נפל אחד (בהולנד) וגם הוא היה תוצאה של זחיחות ומחשבה שהכרטיס לגמר בכיס שלנו.

לגבי הליגה קובי ענה לך. ערב משחק העונה ארבעה מחזורים לסוף מילאן ויובה היו בשיוויון, זה היה הכי צמוד שיש (למרות אינספור שערוריות שיפוט. אני זוכר את העונה הזו יותר מידי טוב...) וגם במשחק העונה עצמו הפסדנו בין היתר בגלל שני פנדלים שהיו צריכים להישרק ולא נשרקו. אחרי ההפסד כבר הרמנו ידיים והתחלנו בהכנות לגמר.

13. Alta Tensione Member

אגב גם באיסטנבול סבלנו מנחת זרועם של מחוטו גונזאלס ושות׳.

14. SerieA Il Capitano

הרבה פעמים אני מעדיף שלא לדעת איך השחקנים שאני מעריץ והערצתי על המגרש נראים ומדברים מחוצה לו.

אבל במקרה של רוברטו באג'ו, זה שווה.

ולכן אני ממליץ לכולכם להיכנס לקישור הבא ולקרוא 50 ציטוטים של האיש הענק הזה.

I decide where I play: 50 great Baggio quotes | fantasista 10

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נתקלתי בתמונה האדירה הזו:
    http://machenesanno.it/wp-content/uploads/2016/06/Totti.Xxx
    כי קארלו מאצונה היום בן 80. אז מזל טוב.

Alta Tensione ו-SerieA אוהבים את זה.