The Australian Open 2012

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏15/1/12.

1. Selby Member

וואו, הדינמיקה בין פאהס לסטפאנק הייתה כל כך אירוטית היום שזה היה מביך לצפות בזה. אני לא החלטתי אם זה יותר הצחיק או הגעיל אותי.
    לפהאס אופי מבחיל כמו שכולם יודעים אבל הוא גם אחד הכישרוניים בהיסטוריה של הזוגות אם לא בהיסטוריה של הטניס ואי אפשר להכחיש שהגיע לו להשלים את הגראנד סלאם. אבל מעל כולם היום היה סטפאנק שלא החטיא וולי כל המשחק, זה היה מדהים לראות. אם הוא יתמקד בזוגות מעכשיו הוא יכול לזכות בלא מעט סלאמים בעצמו.
    זה כל כך היה מתאים למשחק הזה להסתיים בדאבל פולט של מייק ברייאן כי יותר משהצ'כי וההודי ניצחו האמריקאים הפסידו, הם נגררו למשחק טקטי של טאץ' וcraft במקום לכפות על היריבים משחק של עוצמות וכוח. If you can't outsmart them outpower them
    ובאופן כללי הם לא הביאו את הA GAME שלהם. אולי בוב לא היה מרוכז כי התינוקת שלו אמורה להיוולד בכל רגע והוא דיבר כל השבוע על להספיק להגיע לפלורידה בזמן.
    בכל מקרה, הם יצאו כל השבוע מכל כך הרבה מצבים קשים וחבל שכל זה היה לשווא.

2. shlomydavid מנהלים

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

חתיכת פורנו טוב בפוטנציה

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/12
  4. פול סקולס Member

אתה מנסה להתרכז בטניס, וכל הזמן מדמיין איך הן בחדר המיטות.
    בכל אופן, שחיטה כשרה של אזרנקה, וול דאן.

סלע השיר בחתימה שלך קורע מצחוק :aaarofl: אף פעם לא ראיתי פשטות כזאת מצד אוהדי כדורגל

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת אין לי מושג למה ה-ATP ו-WTA לא אוסרים את הבולשיט הזה. כבר ידוע ששחקניות פורנו מזייפות לכן אני לא קונה שמה שאני שומע משראפובה ואזרנקה קשור לטניס. כבר אמרתי את זה בעבר, הקולות האלו נלמדו ולא קשורות לשום דבר טבעי. אפילו אם הייתי חינם מקבל כרטיס לא הייתי הולך לראות 'טניס' שכזה. לא מבין גם למה שחקניות אחרות לא צועקות רק בשביל להפריע לליצניות האלו. מישהו או היא, צריך לעשות statement נגד התופעה המגעילה הזאת.

לשתי השחקניות האלו יש יותר כשרון לפורנו מאשר לטניס. בעבר לא סבלתי למשל את שטפי גראף. היום אני עוד מעריץ אותה...

6. פול סקולס Member

לא חושב שיש מישהו שאוהב את זה (אלא אם גברים בקהל באים לראות אותן כדי לשפשף).

איך שנדאל גונח זה עוד סביר, אבל כשזה מגיע לווליומים של סרטי פורנו זה בעייתי מאוד.

7. The_Arsenal Member

העיסוק בגניחות מוגזם. אם הן היו משחקות טובות וגונחות אף אחד לא היה מדבר על זה. הבעיה היא שטניס הנשים פשוט בתקופה גרועה והוא לא מעניין כפי שהיה בתקופה של הנין מורזמו וקלייסטרס, המקום הראשון הפך לנחלתן של שחקניות שלא מסוגלות לנצח גראנד סלאם, ואין כוכבות אמיתיות. בעצם יש כוכבות אמיתיות, אלה שנראות טוב (גם קלייסטרט בעצם, זכר לתקופה אחרת). וכשאלה שנראות טוב הן הכוכבות, אז לא פלא גם שמתעסקים בגניוחת ולא בטניס. או שאולי מישהו חושב שנה לי וקביטובה הן הכוכבות של הסבב, ואז אני אקח את הדברים שלי חזרה.

8. Selby Member

נאדאל אמנם באנגלית עילגת אבל עם דברים נכונים מאוד על מארי ועל זכייה בפעם הראשונה בגראנד סלאם.

Q. Andy said last night that he thought he had closed the gap on the top three. Do you feel there has been a little to choose between yourself, Roger, Novak, and Andy now?

RAFAEL NADAL: He never was very far. That's the true. He's playing well. He always played fantastic. He's unlucky not to win a Grand Slam yet.

Yesterday he lost another very good opportunity, in my opinion. Because winning two sets to one, winning the third set, probably losing a lot chances, and then winning with 7‑6 ‑‑ to win a tournament like this and to play against player like Djokovic, you cannot start the fourth set like this.

It's the moment to play with more intensity than ever, not start with 3‑Love down and two breaks in five minutes. That way you lose the match. You want to win the tournament, you cannot start ‑‑ you can lose ‑‑ the other can beat you, but you cannot lose in the beginning.

But he's playing well. He's playing fantastic. He deserve to win a Grand Slam. He was unlucky at the end, but the only negative thing for me in his match is the beginning of the fourth.

When the other have more doubts, is in really trouble, you make for the opponent easier than what should be, no? That's my feeling.

For the rest, he can be No. 1 at the end of the season. I don't have any doubt on that. The level is there. When you are able to play how many, five Grand Slams in a row playing semifinals or final, it's only a mental thing.

The rest of the things are there. He started the season another time playing very well winning a tournament, playing semifinals here, and few points away to win against No. 1 player of the world.

He's ready for everything.

Q. Can you remember a situation that you were in like that when the expectation was to go on and win a Grand Slam and you got very close and how you coped with that situation manage your mind? Because as you say, so much of that sport is what happens in the head.

RAFAEL NADAL: I was lucky in that situation, because I really didn't had that pressure or that feeling to win a Grand Slam.

And the first time that I went to play a Grand Slam with the feeling that I can win Grand Slam, I won. That's the true.

Because we talk about the Roland Garros 2005, that's the really first one. Few months ago I really started to play well, I really started to win, and was in the first Grand Slam that I arrived with real chances to win.

Before, wasn't the chance. I played in Australia and make Round of 16 against Hewitt with chance to be in quarterfinals, but knowing that I don't going to win never, no? But in that moment yes, and I won. So that's a little bit of lucky that I was there.

I did. And after winning one, it's easier win two. After win two, it's easy to win three.

9. The_Arsenal Member

מה שנאדאל אומר נכון, אבל הוא באמת מחדש פה משהו למישהו? הרי לאף אחד אין ספק שלמארי יש בידיים טניס לא פחות טוב משל ראפא ודג'וקוביץ', והוא גם אתלט מדהים לא פחות מהם. רואים את זה בכל מפגש ביניהם. הבעיה היא רק בראש. אני בטוח שאם הוא לא היה בריטי, עם תקשורת מלחיצה על הגב מהרגע שהוא מתחיל לשחק טניס מקצועני, הוא כבר היה זוכה בסלאמס. כולנו יודעים איך זה עובד בתקשורת בבריטניה, ברגע שהם מזהים מישהו מקומי שטוב במשהו, הוא מיד צריך לזכות בהכל. המזל של מארי זה שהוא באמת מוכשר אמיתי, אז הסיכוי לזכות בגראנד סלאם קיים, לא כמו הסיכוי של נבחרת אנגליה למשל לזכות בטורניר גדול. אם מארי יזכה בגראנד סלאם זה יהיה רגע עצום, תהיה התפרצות רגשות מטורפת ואני בטוח שאף אוהד ספורט לא יוכל להישאר אדיש לזה, גם השונאים הגדולים שלו ומסתבר שיש הרבה אפילו בפורום.

10. דימה Member

אני שונא את כל הראיונות האלה עם הספורטאים.
    כולם תמיד בכל ספורט מדברים בקלישאות ומשום מה תמיד מראיינים אותם שוב ושוב.
    ככה זה בכדורגל, בכדורסל, אין שום סיבה שטניס יהיה שונה.
    פשוט ביזיון

11. LIVERPOOL87 Member

מה העניין עם נאדאל והסלייסים האלו? המכה הזאת פשוט לא נותנת דבר נגד שחקן כמו נולה,
    אני אף פעם לא מבין את המכה הזאת ברמות האלו.

12. דימה Member

זה נותן לו קצת יותר זמן ופחות עוצמה בהחזרה של דג'וקוביץ'

13. riquelme1 Member

פשוט מדהים, נאדאל חוזר מהקבר במערכה הרביעית.

2-2 למערכה אחרונה, מדהים. ואמוס רפא.

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

נאדאל נותן פייט נהדר ומשווה את התוצאה, 2-2 במערכות, בדרך למערכה האחרונה והמכרעת.
    לג'וקוביץ' היו שלוש אפשרויות שבירה במשחקון השמיני במערכה הרביעית, אשר יכלו להעלות אותו ליתרון 5-3, שהיה מאוד משמעותי להמשך המשחק, אך הוא לא ניצל אותן. מקווה שהוא לא יבכה עליהן בסיום.

15. Selby Member

עכשיו יש שתי אפשרויות במערכה החמישית: או ששניהם ירוצו עוד שלוש שעות עד שאחד מהם יתעלף על המגרש, או שג'וקוביץ' ישתה איזה "ויטמינצ'יק" ויגמור את זה ב6-2. הלוואי שהאפשרות הראשונה תתממש, צריך שמשהו קיצוני יקרה כדי שמישהו יבין שככה זה לא יכול להימשך, טניס זה לא איזה קרב איגרוף אגדי ולא משחקים טניס עד שמישהו נופל מהרגליים.